IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
9. čer 2011

ahojky holky..tak jsem zpět z UTZ...to bylo úúžasné!!!nejenom,že je vše v pořádku a srdíčko krásně bije,ale taky jsem zjistila,že tam jsou krásné srdíčka dvě,což jsem ani v nejmenším netušila a ani nedoufala po tom,co mi druhý doktor řekl,že HCG vypadá na jedno,takže to pro nás s manželem byla totálně překvapivá zpráva..no já se rozbulela a manžel se chytil za hlavu..hihi...to jedno tedy odpovídá stáří,ale to druhé je o dva týdny menší,takže sice prý má krásné srdíčko taky,ale připravili mě i na to,že může to druhé zaniknout..ale momentálně se mám radovat z dvojčátek!!!!!!!.dostala jsem těhotenskou průkazku a papíry už k mé gynekoložce,tak snad vše dopadne dobře..

mmaxicka
9. čer 2011

@esinka no tak to je supeeeer 🙂 🙂 🙂 tak moc gratuluju k dvojcatkum a drzim palecky aby se oboum darilo dobre a v brisku se jim libilo

olousek35
9. čer 2011

@esinka tak to je bomba, gratuluju moc. Kolik si měla HCG a kolikátý den? 😉

esinka
9. čer 2011

@mmaxicka
@olousek35
moc děkuji,jsem šťastná,jak blecha..neviděla jsem jen gestační váček,ale i krásně embryjko..byla vidět už hezky i hlavička..jupííííííííííííí

@olousek35 měla jsem 13.den od ET 475,6

olousek35
9. čer 2011

@esinka a nemáš náhodou nafocený nějaký testy ze začátku těhu?
Je to fakt super, takový dvojnásobný poklad. Hlavně ať to obě embryjka zvládnou a jsou zdraví. Moc ti to přeju a držím pěsti.

esinka
9. čer 2011

@olousek35 bohužel nemám..já to testování tentkrát nějak moc neřešila..celkově jsem tentokrát IVF zvládla tak nějak klidněji..bez černých myšlenek..ale testovala jsem 8den po ET a druhá čárka byla poloviční síly..

spimy
9. čer 2011

@esinka BLAHOPŘEJU K DVOJČÁTKůůM! 😵 To je překvapení, a jaképak asi muselo být pro tebe 🙂 😀

tonytony
9. čer 2011

@esinka Kruci, už se Ti tady od 13.hod. snažím vlepit obr Gratulaci a MK stávkuje!!! 😠
Tak snad už konečně- moc gratuluju k dvojnásobnému štěstí! A byla jsem naprosto dojatá, když jsme si to od Tebe tady četla a bulela jak malá holka! Fakt takových zpráv víc tady!!! Je to prostě parááááááááááááda!

ejviska
9. čer 2011

@esinka no to je prekvapko! A ty jsi mela dve embryjka nebo to neni po IVF.... ja vubec nevim 😉

esinka
9. čer 2011

@tonytony ahojky..no já byla v šoku a to jsem ještě na UTZ zavolala manžela,ať je u toho srdíčka taky.no oba jsme byli hotoví a dojatí !!! ...by to šok...ale tím,že jsem si to moc přálatak moc příjemný šok..už se těším n další UTZ a snad i první fotečku..
@ejviska jsem po IVF a zaváděli jsme 2embryjka,ale podle HCG nám doktor říkal,že to je spíše jedno..a já se s tím tak nějak sžila,že mě nenapadlo,že by to ještě mohlo být jinak..

no a jinak..nevíte,kdy se mám hlásit u své gyndr?tedy spíše dokdy?

tonytony
9. čer 2011

@esinka To naprosto chápu🙂 Ten příjemný šok zažít musí být něco krásnýhio!!!
No, v CAru by Ti měli říct, kdy se máš hlásit u svého gyndr, ne?

ejviska
9. čer 2011

@tonytony a ty vis, ze je tam jeden nebo jeste nevis?

esinka
9. čer 2011

@tonytony no my to nějak zakecali.. 😀 😀 😀 jsme se nějak radovali všichni,včetně sester a doktorek,že jsem dostala těhuknížku,papíry,pak jsem jim donekonečně děkovala,jak jsou úžasní a pak konec.. 😀 😀
@ejviska dneska jsem byla na utz srdíčka a byly a bily tam obě..

tonytony
9. čer 2011

@ejviska Ne, ne, nevím vůbec nic, jen to, že čárky jsou už tmavší než kontrolní a HCG z 12.dne po ET bylo 776, jinak právě vůbec nic☹

esinka
9. čer 2011

@ejviska jééé já myslela,že se ptáš mě..hihi..pardon 😅

esinka
9. čer 2011

@tonytony ty vado tony..pokud tomu tak rozumím,tak máš mnohem vyšší HCG,jak já...takže to budou taky dvojičky?

tonytony
9. čer 2011

No, to nemusí tak být, někdy,nohem nižší HCG jsou 2 a opačně já budu vděčná fakt i za jedno srdíčko🙂 2 by byla třešinka🙂

esinka
9. čer 2011

@tonytony kdo jiný si to zaslouží víc,jak ty!!!
😉

tonytony
9. čer 2011

@esinka Tak to zase já vím min. tady na MK o holkách, co si to zaslouží mnohem mnohem víc- nemají ani jedno miminko doma( to já zaplať Bůh mám) a mají toho trápení za sebou mnohem mnohem víc, co bych já nikdy nedala☹

tonytony
9. čer 2011

@esinka Tak si cinkni do Caru a nebo si za gyndr zajdi až budeš prostě chtít- kdykoli a třeba Ti sekne ještě jeden UZ🙂

bohu_nka
9. čer 2011

@esinka Esinko, no to je fakt boooožíííí zprávička!!! To musel být fakt doják🙂 MOOOC GRATULUJU!!!!

mufinka26
9. čer 2011

@esinka obrovská gratulace 😀 😀 😀 😀 😀

esinka
10. čer 2011

@tonytony to víš,že si to zaslouží všechny tady a všude jinde na diskuzích o IVF...jak už se psalo,která ženská si tím neprošla,tak neví,co to pro nás znamená..naše touha po mimi je obrovská a přeji všem snažilkám,aby se jim zadařilo..
já to nemyslela tak,že bych to nepřála i ostatním...to néééé.. 😅 ..
do Caru si volat už nebudu,jse ráa,že jsem pryč..hihi..ale objednám se už normálně ke své gyndr..spíše šlo o to,že jsem chtěla teď odjet na delší dobu k rodičům,ale toto se samo vyřešilo,tak už se můžu objednat v klidu na kterýkoliv den.. 😉
@bohu_nka moc děkuji..no doják.. 😲 byl to hlavně šok,ale moc milý..
@mufinka26 i tobě moc děkuji 🙂

mufinka26
10. čer 2011

ahojky děvčata 🙂 tak přináším novinky... dneska sem byla na kontrole v caru, dostala sem léky takže do 14 dní bych měla odmenstruovat.. druhý den cyklu mám nasazený estrofem a pak hurá na mrazáčky... už sme dohodlý, že budeme zavádět tentokrát dva 😀 😀 😀
jinak za chvíly odjíždíme celá rodinka do jižních čech na chatičku tak se moooc těšíme 😀 😀 😀 😀 ....
tak doufám holky, že v červenci dostanu ten nejhezčí dárek k narozeninám... // na testíku.... 😀 😀 😀 😀
užijete si víkend a těhulky opatrujte se 😀 😀 😀 😀 😀

tonytony
10. čer 2011

@mufinka26 Mufi, super! Moc budeme držet palce už teď a ostře Tě sledovat🙂

Já se dnes probudila s knedlíkem v krku a kýchám jak o závod- tak doufám, že mi jen začíná moje "kamarádka" alergie a nebude to žádný svinstvo, co by teď mohlo vše ohrozit( angína, viróza aspol.)☹

esinka
10. čer 2011

@tonytony to značí těhotenstvííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
u Verunky jsem měla stráááášnou chřipajznu...a teď se o mě pokouší taky.. 😀 😀 😀 😀 😀 ale už to trvá dlouho..pokouší se už skoro dva týdny..a stále mě otravuje tak napůl..a nechci si na to nic brát...a med mi doma chybí... ☹ letos jsem jaksi pampeliškový nestihla udělat.. 😅

@mufinka26 moc držíme palce,ať to dopadne ,jak si přeješ!!!

tak,a jsem objednaná už ke své gyndr,jdu ve čtvrtek...a doufám,že uvidím bobánky..a dostanu fotečku.. 🙂 ..zase se mám na co těšit..jupíííí..

olousek35
10. čer 2011

Holky, tak mi to nedalo a byla jsem na krvi. 12.den HCG nad 400. Oni to nedoměřují, když není nějaký problém. Takže za 14.dní ultrazvuk a uvidíme. 😉

spimy
10. čer 2011

Ahoj holky,
já jsem píchla první injekci, resp. zatím sestřička, od zítra je to na přítelovi. Naštěstí píchám jen jednou denně. K tomu baštím pilule, PROněco? 1 ráno, 1/2 večer. V úterý jdu na kontrolu a pak mě budou obden prý slledovat. Nebo od dva dny? Dneska to byl frkot, moc moudrá zase nejsem. Jen dr. říkal, že dělají běžně PK. Trochu mě tím zaskočil, protože to je hodně drahé a myslela jsem, že to není nutné. Prý mají díky tomu úspěsnost přes 30%, normálně je nějakých 25%.

spimy
10. čer 2011

@olousek35 Takže gratulace????

gammaray
10. čer 2011

@olousek35 zdravím.na 12 den to máš myslím hezké čísílko.jen at pěkně roste!!!...a taky samozřejmě moje gratulace 🙂