IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
14. čer 2011

@bohu_nka ahojky tak jak si dopadla na uz? jsou dvě srdíčka, nebo jedno???? 😉 😉 🙂 🙂 🙂

ejviska
14. čer 2011

@demima hmmm, taky mi kamoska, co ma 4 decka, radila, ze na to nesmim myslet a prej jsou i jine moznosti, jako treba IVF 😀 😀 😀
@spimy ja si dovolim opravit olouska.. oocyt=vajicko, ona myslela folikul. Na UZ sleduje folikuly , jak rostou. Ten uz"dorostly" ma kolem 20mm. Ale ne v kazdem foliku je vajicko, resp. zrale vajicko. Oni pri OPU odsaji vsechny velke foliky a hned vidi kolik bylo vajicek. Pak zjisti kolik bylo zralych a do druheho dne, kolik se oplodnilo. A podle poctu je pak nechaji kultivovat jen treba 2-3 dny nebo PK a to je pak 5 dni ( to je az do stadia blastocysty).
Ale to mas krasne foliky na 5.den. 🙂
A kamos dobry!
Mne kamos rekl, jestli musime opravdu jezdit do CARu, jestli by to nevyresila nejaka swingers party 😀

demima
14. čer 2011

@ejviska 😀 😀 někdy to fakt dokáže pobavit

esinka
14. čer 2011

@demima taky jsem chodila do FNOL a v roce 2006/7 tam byla strašná sestřička,která to snažilkám moc neusnadňovala..ale teď je to tam v pohodě..sestřičky max.hodné a vstřícné,dokážou poradit i po telefonu..a Michnová je super..trochu mám problém s Dostálem,tedy spíše s jeho přístupem..ale naštěstí jsem ho tentokrát měla jen 2x za celý cyklus..+ na OPU..ale to jsem spala..a doufám,že jsem ho tam pořádně poprděla.. 😅 😅 😅

spimy
14. čer 2011

@ejviska Kámoš je citlivý muž 😀
Díky za hezké vysvětlení, sice si už občas připadám jako odborník, když mluvím s někým, kdo tohle nikdy neřešil a hážu ty termíny, ale kam se na vás tady hrabu 😀

demima
14. čer 2011

@esinka ty tam chodíš taky jo?No já taky Dostála viděla asi 3x a jinak jsem byla u Michnové.U Dostála mi celkem vadil přístup :Máte to napsané a hotovo ,pak už jsem měla strach se na něco zeptat 😀 ale jinak v klidu,taky jsem ho měla na OPU i na ET tak zas můžu říct ,že měl šťastnou ruku 😀

ejviska
14. čer 2011

@spimy neboj, taky budes odbornice. 😀 Teda spis bohuzel, no... 😉

olousek35
14. čer 2011

@demima zaváděli mi jen jednu blastulku, ale ta se mohla rozdělit vývojem. Takže nevím a jsem hoooodně zvědavá co a jak bude. Od 15.dne po ET mám testovací čárku silnější než kontrolní. Já bych dvojčata moc chtěla, ale mám dělohu samej myom, takže to by asi nebylo to pravé ořechové a pan doktor by mi asi nepoděkoval. 😀 Hcg 12.den bylo taky vysoký, ale to nemusí nic znamenat. Ty to vidíš jak? Jedno, nebo dvě? Jak si na tom byla ty? 😉

olousek35
14. čer 2011

@ejviska ejvi, pardon, mně to ale vůbec nedošlo. Takovou krpu napsat, fuuuuj.

demima
14. čer 2011

@olousek35 😀 za to nemůžeš jestli se rozdělila no hlavně ať to děloha ustojí a máš alespoň jedno zdravé mimíško ,je pravda že někdy je hcg mooc vysoké a je tam jedno mimi a naopak ,pak se v tom vyznej no nezbývá než čekat na uz.Ty ho máš až 27.6.?Mě zavedli taky pouze jedno a dle hcg to na jedno odpovídalo tak uvidíme ve čt doufám ,že se drží 😉

esinka
14. čer 2011

@demima jj,Dostal se hodí k pásové výrobě..ale říkala jsem si to podobně..má úspěchy,tak co bych to nevydržela..ale taky jsem brzy pochopila ,že se raději nemám ptát a pak si raději zavolat sestřičkám,pokud něčemu neporozumím z papírů..Oborná byla taky chladný čumák,ale zase pro mě bylo důležité mít spíše ženskou,než chlapa,jsem strašná stydlína a nespím,když musím k lékaři-chlapovi..ale byla nakonec aspoň trochu vstřícnější..Michnová mě vystrašila na začátku tím,že nevěděla nai,kdy se posílá na předoperační vyšetření a takových malých kiksů dělala v papírech docela často..i teď mám špatně vyplněný papír pro svou gyndr..ale už to neřeším..byla moc milá a je schopná vždycky vše vysvětlit..poET za námi přišla hezky na pokoj a še nám vysvětlila a ještě jsme tam poseděli jen tak..a povídali si..je bezvadná..a pak na UTZ srdíčka byla dojatá stejně,jak já..když jsem byla v šatně a na odchodu,slyšela jsem,jak se všechny bavily,že zbožňují chvilky,kdy můžou sdělovat takové radosti,a že se jim to povedlo..ještě jsem ji vychválila,tak byla tak moc roztomile v rozpacích..prostě je skromná a není namyšlená..no a sestřičky,to jsou torpéda!! vždycky jsme se dost nasmály..juj..zase román..už mlčím..

tonytony
14. čer 2011

@bohu_nka Tak nakukuju, jestli už je nějaká zprávička z UZ🙂

Ostatní moc zdravím🙂

tonytony
14. čer 2011

@ejviska Taky dobrý kamarád- tak swingers party? Asi by se rád přidal, vtipálek🙂 Jinak mě taky už teď pár lidí začalo říkat, že ještě máme možností- třeba IVF- kdyby tušili, že už máme 3. za sebou☹

demima
14. čer 2011

@esinka 😀 u Oborné jsem byla na první konzultaci a pak už tam nebyla ,tak nemůžu soudit,ale u Michny jsem taky měla pochybnosti ze začátku.Sem tam mi to přišlo ,že tomu ještě moc nerozumí tak jsem se jí celkem děsila,ale jak říkáš vždy vše vysvětlí a celkem dost to prožívá.Nám když oznámila,že jsem těhotná tak jsem skočila na manžu,brečela on taky a Michnová se taky se sestrou neudrželi a kápli jim slzičky tak to bylo pěkné 😅 Ty už chodíš ke své gyn?Prosím tě kolikrát jsi byla ještě v CAr od hcg?

ejviska
14. čer 2011

@tonytony 🙂 on je to dobry kamos, to jsme se akorat tomu zasmali 🙂
@olousek35 v pohode.. 😉
Ono to rozmezi hcg, kt. odpovida urcitemu tydnu je vzdycky strasne siroke, takze opravdu tam muze byt jedno i dve... No jsem zvedava

esinka
14. čer 2011

@demima byla jsem 13den po ET na HCG a pak za 14dní na UTZ a potvrzení srdíčka..hned jsem dostala zprávu pro svou gyndr. a těhuknížku-prázdnou..ale tu dávají tak hezky symbolicky na rozloučenou..takže teď ve čtvrtek jdu už ke své,kde se bude vypisovat knížka a stanoví se TP..

tonytony
14. čer 2011

@ejviska No, kdby byl fakt dobrej, tak to dotáhne do konce- tu nabídku sw.party 😀 😀 a na IVF se už nedostane, ne? 😀

cuddle
14. čer 2011

@luca77 no musis pocitat s nejakym vytokem - nejakou intimku urco, at si nezaspinis pradlo, je to bilej sajrajt... 😀

demima
14. čer 2011

@esinka jéé no doufám ,že se 23.6. se mnou taky tak pěkně rozloučí 😀

esinka
14. čer 2011

@ demima určitě ano...v roce 2007 to proběhlo stejně..jen ať máš štěstí na Michnovou..pokud najdou srdíčko,počítej,že je to poslední návštěva..
jůů,tady tak hřmí!!! bojíííím

demima
14. čer 2011

@esinka tak to se pomalinku začínám těšit,jen doufám že už tam bude ,to se bojím bojím.Ty máš první dcerku ,taky ,,od nich" ?

spimy
14. čer 2011

@demima To zní jako zda je od mimozemšťanů 😀

demima
14. čer 2011

@spimy 😀 fakt jsem to napsala divně 😀 ale snad mě chápete 😝

esinka
14. čer 2011

@demima jojo,mám .. 😀

bohu_nka
14. čer 2011

Tak holky, JE TO TÁÁÁÁÁM! Srdíčko bušilo jako o závod!!! Miminko měří 11 mm!!! Vůbec jsme se nemohli odtrhnout od obrazovky!!! Doktor nám povídal a všichni jsme pořád koukali na obrazovku, no asi 10 minut 😀 Prostě krááása!!! Pak jsme se loučili a děkovali...všem... i embryoložce...no doják 😀

bohu_nka
14. čer 2011

Šli jsme až odpoledne, potom oběd, protože před tím jsem neměla chuť a pak nákupy, takže proto píšu až teď. Jste hodné, že jste mysleli!

esinka
14. čer 2011

@bohu_nka no myslely!!! byly jsme napnuté,jak struny..
a VÉÉÉÉLIKÁÁÁÁÁ GRATULACEEEE !!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spimy
14. čer 2011

@bohu_nka Z celého srdce GRATULACE! Užijte si co nejdéle ten pocit 😵 😵 😵

mufinka26
14. čer 2011

@bohu_nka veliiikáááánskááá gratulace 😀 😀 😀

mufinka26
14. čer 2011

dneska sem celý den v práci na netu tady na koníku, tak doufám, že to nikdo nebude kontrolovat 😀 😀 😀 😀 😀