IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
15. zář 2011

@esinka děkuji, za držení, tak to máš takovýho divocha v bříšku? to je dobře, aspon víš, že ho tam máš 😀 😀 😀 sem ráda, že sem tě hned takhle po ránu pobavyla 😀 😀 jenom pozor, aby se nechtěl prokopak z bříška 🙂 dodneška si pamatuji jak mě kopala Danielka, je to krásný pocit a i po deseti letech živá vzpomínka 🙂 zvlášt, když kopala do žeber 😀 😀 😀 já už tak chci, aby mě něco kopalo ze vnitř 😀 😀 😀

bohu_nka
15. zář 2011

@mufinka26 ahoj Mufi! Já se taky bála testovat a vydržela jsem ze strachu až do termínu, který mi řekl doktor. Jinak pupík dupe, ale ne tak jako u Esinky - naše myška se spíš převaluje, žádnej fotbalista🙂 Občas se uvelebí někde, až mi vyleze boulička, ale zatím mě neokopává. Asi bude lenoch a spáč! Po mamince 😀 Určo napiš, jak testování dopadlo...držíme ti palečky!!!

mufinka26
15. zář 2011

@bohu_nka holčičky bývají klidnější a třeba jí to vydrží i až vyleze z bříška 😀 😀 dám vědět jak sem dopadla, teda jestly zítra dostanu odvahu testíkovat 😀 😀

revilo
15. zář 2011

Tak jsem zase tady.... koukala jsem ze vice za nas se to ani podruhe (potreti) nepodarilo. My to mame uz podruhe za sebou a podruhe jsem ani neotehotnela. V sobotu jsem si zacala znovu pichat puregon....tak snad do tretice to vyjde 🙂

mufinka26
16. zář 2011

@bohu_nka ahojky tak sem srababa, zase sem netestla 😅 a hlavně my je už od včerejška zle od žaludku ☹ mám ho jako na vodě... ale spíš to bude viroza

bohu_nka
16. zář 2011

@mufinka26 Mufinko, a kdy máš podle tvého doktora oficiálně testovat? A kdy půjdeš na krev? U nás jsme měli dělat doma test 14dní po ET. Pak nás objednali na krev.

mufinka26
16. zář 2011

@bohu_nka
@bohu_nka takhle to mám taky, pokud bude test neg. tak chtěji jěště krev, ale teda ted sem jela v autě a vůbec my to neděá dobře ☹ je my špatně celý den nonstop

mufinka26
17. zář 2011

@bohu_nka ahojky tak sem dneska 12.den po ET testla a ani tuk, takže ve středu jdu na krev a v listopadu bude další KET 🙂

bohu_nka
17. zář 2011

@mufinka26 Mufinko, ach jo! Tak uvidíš, co ti řeknou v CARu...a vy máte ještě další mrazáčky, jo? To je fajn!!!

mufinka26
18. zář 2011

@bohu_nka máme ještě jednoho bojovníčka, zavádíme ted vždycky jenom jednoho 🙂 tak uvidíme, třeba tam ten poslední boban nechce být a chce se pěkně uhnízdit u maminky v bříšku, takže třeba ten čtvrtý pokus bude ten vítězný 🙂

martas14
8. říj 2011

@mufinka26 ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, všechno tak hrozně letí, navíc jsem furt v práci, tak to člověk ani nevnímá. Doufám, že se se máte všechny dobře.
mufi vidím, že jdeš v útery na ket, tak to moc moc držím palečky a do třetice všeho nejlepšího, teď už ten sourozeneček bude i kdyby co bylo 😉 budu na tebe myslet tfuj tfuj tfuj
u nás dobré, už se pěkně kulatím až z toho mám obavu, že je to dost brzo, nechci se vidět za pár měsíců 🙂 , NT screening nám dopadl moc dobře, tak už si to i to trochu užíváme a radujeme se, zatím pan doktror řekl, že to bude asi holčička, tak se pomalu připravujeme na princeznu, mě je taky už hodně dobře, nevolnosti jsem neměla skoro žádné, akorát mě teda v tom sprnu dost potrápila hlava, bolela nonstop skoro měsíc a to byl teda záhul, hlavně v práci a kór když to ještě nikdo nevěděl
tak všem přeji pěkný průběh těhulkování a od úterka držím palečky pa

mufinka26
8. říj 2011

@martas14 ahojky děkuji za držení palečků, jdeme na to už po čtvrtý 😉 to je skvělí, že vám screening dopadl dobře.. tak další holčička, to je krása... Doufám, že my to vyrovnáme tím klukem 😉 😀

martas14
8. říj 2011

@mufinka26 jejda už po čtvrté, to je tedy opravdu náročné, ale to počítáš i s vkládáním hned po OPU? Můžu se zeptat jak to probíhá, to jste si vy sami určili že chcete vkládat po jednom? My právě máme taky tři mražáčky, nevím teda ani jaké jsou kvality a zapomněla jsem se zeptat jak to zamražují, protože někde myslím psali že i po dvoch, tak jsme si říkala jak to pak budou rozmražovat, kdyby jsme chtěli, jako že asi jo taky vkládat po jednom. A kolik tak ten KET stojí mufi? to se musí platit to rozmražení a i nějaká ta transportní souprava ne? tam už asi žádná prodloužená kultivace není, možná jen dělají ten hatching a ten taky nebyl teda zrovna levný, ach jo to je furt penízku, až to hezké není -(
Tak v úterý teda šup proto ho klučíka 😉

mufinka26
8. říj 2011

@martas14 no my se mohly rozhodnout kolik jich chceme zavést, ale jelikož sem rodila dcerku císařem, tak ze zdravotních důvodů. doporučují jednoho 😉 KET nás stojí 3000kč ze vším všudy, u nás v CARu ten hatching nevnucují a my ho ani nechtěly, jinak máme zamražený čtyřdení broučky, jsou výborné kvality, pani doktorka si je moc chválila 😉 jsou to morulky 🙂

ejviska
10. říj 2011

@mufinka26 to je zvlastni, ze nekde mrazi i moruly a nekde jen blastocysty, nechapu..
A kdy se vrhate na dlasi ket?

mufinka26
11. říj 2011

@ejviska ahojky dneska, pokud se nám boban v pořádku rozmrazí 😉 za dvě hodinky vyrážíme do Caru, tak sem z toho trošku nervozní 😅

ejviska
11. říj 2011

@mufinka26 jeee, uz??? Tak drzim moc palce, uz by to konecne mohlo vyjit!!

mufinka26
11. říj 2011

@ejviska no snad nám to už vyjde, pokud se rozmrazí OK bude to náš už čtvrtý transfér 😅

martas14
11. říj 2011

@mufinka26 tak co jak probíhal transfér, všechno v pořádku? už si hýčkáš mimiška 🙂
tak tři tis. jsou ještě hodně dobrá cena, to u nás bude asi horší 🙄 , ale spíš bych měla obavu z toho hatchingu, bo ten je dost drahý, ale zas na druhou stranu, bych pak měla strach, že jsem proto neudělala všechno co šlo, no jo to je furt něco, tak hlavně aby ti to tentokrát už pěkně vyšlo tfuj tfuj a který den máš testovací?

mufinka26
11. říj 2011

@martas14 tak transfér byl dosti bolestivý, musela my pani doktorka stáhnout za čípek dělohu, mám jí totiž zakloněnou, tak aby tam mohla mimíska v pořádku zavést, ale i přes tu bolest se se cítila štastná, měla sem takový zvláštní dobrý pocit 😀 pak my ukázala embryjko na UTZ, že je správně zavedené. testovat bych měla 14.den po transféru 😀

ejviska
12. říj 2011

@mufinka26 tak at se mimisovi libi!!! 😵

mufinka26
12. říj 2011

@ejviska doufám, ale mám z toho opravdu dobrý pocit, akorád mě pobolívá podbřišek a ted jako bych bmalinko zašpinila, ale jenom malinko a jenom jednou

mufinka26
12. říj 2011

@bohu_nka ahojky mamino, jak se ti těhulkuje? 😀

bohu_nka
12. říj 2011

@mufinka26 Ahojky! Jojo, je to paráda!!! Sice dneska od půl páté do šesti vzhůru (malá mi v břiše trochu tančila 😀, ale jsem doma, takže pak jsem zase usnula a před chvílí jsem vstávala. Taky už kupujeme výbavičku - a fakt mě to baví. Užívám si to!!!
Co ty? Koukám další KETík!! A s dobrým pocitem! To je moooc dobře! Chodíš do práce? Nebo lenošení???

mufinka26
12. říj 2011

@bohu_nka tentokrát sem na neschopence 😉 za ty nervy my to v práci nestojí 😉 nová vedoucí a dosti silná arogance od ní 😒 já mám tentokrát takový zvláštní pocit, že to dobře dopadne 😀 snad mě můj pocit nesklame 😀 😀 😀 tak tanečky v břiše, to bude pěkná tanečnice 😀 já sem ted dávala do albíčka poslední věci, co budeme kupovat 😀 sem blázínek vid?

ejviska
12. říj 2011

@mufinka26 to bude asi po tom et to spineni, to nic nebude 😵

mufinka26
12. říj 2011

@ejviska no já po ET krvácela, že to musela pani doktorka zastavovat, ale nebylo to krvácení z dělohy, bylo to tím, jak si musela přitáhnout ten čípek a dělohu, bolest festová, ale i přes to sem odcházela z úsměvěm na rtech 😀 ale hnedka to přestalo, takže sem měla celý den klídek 😀

ejviska
12. říj 2011

@mufinka26 aha, tak to bude zbytek po tom 😉

martas14
16. říj 2011

@mufinka26 ahoj holka, tak jak se cítíš, vše v pohodě, odpočíváš? My ve čtvrtek dostaly výsledky tripl testů a zase nám jeden malý kámen spadl z srdce 😉 tak se opatrujte a pěkně těhulkulte pa

mufinka26
16. říj 2011

@martas14 ahojky to víš, že odpočívám 😀 akorád mě bolí bříško a chodím pořád na malou 😅 no uvidíme, příští týden budu testíkovat 😉 to sem moc ráda, že vám testy dopadly v pořádku 😉 počkej ted to bude utíkat a za chvíly si budete chovat to vaše miminko 😀