IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
11. kvě 2011

@veverka.dada to je fakt.. taky sem se hodně ptala a ujištovala 😀 ještě že v tom nejsme samy

veverka.dada
11. kvě 2011

@mufinka26 já jsem dneska šestý...a zítra mám ten první utz...ale docela se začínám děsit, protože na 13. den stimulky mi vychází, že má manžel soud...za prvé je to pro něj hodně důležitý a já tam s ním chci být a za druhý mi nebere telefon a já nevím, v kolik ho má...tak aby to ještě nemusel odkládat 😒

veverka.dada
11. kvě 2011

@mufinka26 jj...je pravda, že ať se o tom bavím s kýmkoli, manželem, mámou, kámoškou...nikdo z nich mi nikdy nepomůže a ani mi nebude rozumět tak jako vy tady 😵

mufinka26
11. kvě 2011

@veverka.dada pokud by ti to vycházelo jako mě tak ten 13 den stymulace sem bez injekcí.. mám v podstatě volno 🙂 připravuji se na zítřek to mám odběr.. uvidíš co ti řeknou v caru po prvním UZ... 🙂 chápu, že chceš být manželovi oporou.. 🙂) takže ti držim palečky aby se ti to nekrylo z carem 🙂

veverka.dada
11. kvě 2011

@mufinka26 injekce by mi nevadily...spíš ten odběr kdyby vyšel na 13. den 😒 páč u toho manžel zřejmě musí být 😀

mufinka26
11. kvě 2011

@veverka.dada no to by měl 🙂))

veverka.dada
11. kvě 2011

@mufinka26 tak zjištěno...soud je v deset hodin...a naštěstí v Legerce 😵 takže si říkám, že by to asi nějak mohl stíhat, ne? tvůj manžel tam jde s tebou hned brzo ráno??

mufinka26
11. kvě 2011

@veverka.dada jde tam semnou, vzal si v práci volno.. když to má až od desíti tak to máš v poho..🙂 . tomu mímu budou brát krev a bude akorád dávat klučíky... takže počítám, že v osum už pojede domu 🙂 no a pak si mě i z malou vyzvednou.... 🙂 pani doktorka říkala, že pokud bude vše v pořádku, tak by mě měly do půl druhý pustit 🙂)

veverka.dada
11. kvě 2011

@mufinka26 tak to je super, to jsi mě opět uklidnila... ikdyby se to sešlo v jeden den, tak to zvládnem 😵

mmaxicka
11. kvě 2011

@veverka.dada ty jsi dneska 6DC a zitra jdes na utz? ja jsem taky 6DC ale na utz jdu az v pondeli??? :-/ prosim te cim stimulujes a ty jsi zacala o vikendu takze zacatek jsi mela 2dc?

veverka.dada
11. kvě 2011

@mmaxicka ano, začínala jsem 2 DC, ale jsem teď 7 DC...píchám si fostimon 😉
ale ty máš dlouhý protokol, ne?

mmaxicka
11. kvě 2011

@veverka.dada jj mam dlouhy protokol a zacinala jsem stimulovat az 5dc takze kdyz jdu na kontrolu 11dc tak to bude vlastne 6ty den stimulace takze to je asi stejne... ach jo to jsou pocty

veverka.dada
11. kvě 2011

@mmaxicka takže máš vlastně utz na stejno jako já 😵 jojooo, někdy mám taky co dělat abych se v tom vyznala 😵
a co, jak to jde? byly návaly? výkyvy nálad? snad neee...já to po dipherelinu měla...ale naštěstí v zimě, takže jsem věčně strkala hlavu z okna do mínus patnácti 😀

mmaxicka
11. kvě 2011

@veverka.dada no navaly horka trochu po ranu byly, ale na to jsem zvykla ze me rano nebyva obcas dobre, zvlast kdyz se blbe vyspim tak to pak musim rozdychavat.. no a nalady - to byl mazec - chudak manza .-) a chudak nadruhou protoze kdyz se chtel pritulit tak se mnou to nic nedelalo, tak jsem mu rikala co by chtel po zenske v prechodu 😀
a jak ty? zvladas pichani?

sedmitecka
11. kvě 2011

@mmaxicka 😀 😀 😀 😀 😀 hnusný hormony, už teď se na ně netěším 😝 😝 😝 to zase se mnou bude sranda 😉

mmaxicka
11. kvě 2011

@sedmitecka no ja jsem ted nestesitelna... startuju na prvni dobu tak se manza nestaci divit .-)

mmaxicka
11. kvě 2011

@sedmitecka sedmi, nebolela te po gonalu hlava? me ted uz druhy den poboliva ale rikam si ze to spis bude tim teplem nez gonalem

sedmitecka
11. kvě 2011

@mmaxicka ale jo, bolela, vždycky večer......

mmaxicka
11. kvě 2011

@sedmitecka me boli vzdycky dopol... ach jo, kez bych uz mela po ET

tonytony
11. kvě 2011

@esinka Ahojky, gratuluju k ET, koukám, že máš taky píchat Frexiparin- máš nějakou trombofilní mutaci nebo jiný důvod? Já mám právě proto píchat Clexane od ET... Poprvé... Předtínm jsem nepíchala, tak teď to zkusíme s injekcemi na ředění...
@mufinka26 Na zítra moc držím palce, spolubojovnice! Jáuž jsem pěkně vynervačená, jak to vše dopadne a z těch dnů, co nás teď čekají, bude to zase nápor na psychiku☹ ale musíme bojovat! Tak se drž! Já, pokud bude ET, tak 6. den po OPU tj. toho 18. asi...

tonytony
11. kvě 2011

@veverka.dada Ne, ne, to snížení imunity trvá i týdny, neboj, je to načasovaný akorát🙂 Drž se, holka! Už je lépe?

veverka.dada
11. kvě 2011

@mmaxicka 😀 😀 😀 jj...to známe...taky jsem si pak říkala, jak to se mnou mohl manžel všechno protrpět 😀 ale tak taky holt musí pro to mimi něco podstoupit 😀

veverka.dada
11. kvě 2011

@mmaxicka no a jinak teda při vpichování jehly se mi zase pěkně ruce roztřásli 😅 ale už to bylo mnohem lepší...jen se vždycky trošku pořežu o skleničku, tak to asi zítra zkusim s nějakým ubrouskem 😉

magieee
11. kvě 2011

Ahoj holky ráda bych se přidala.Potřebuju taky s někým pokecat.Jdu do toho znovu a sem zas nervózní.Byla sem loni na 2 IVF a ani jedno nevyšlo a až z druhého mi 3 zamrazili.V únoru sem byla v nemocnici na kompletním vyšetření a doteď sem čekala abych mohla jít na KET.Zrovna čekám až to začne abych do sebe zas začala prát hormony.Doufám,že už to vyjde.A samozřejmě i vám.Do loňského léta sem netušila kolik lidí s tím má problémy a nikdy by mě nenapadlo,že budu mezi nimi. ☹

veverka.dada
11. kvě 2011

@tonytony fakt? no tak to jsem snad poprvé fakt ráda, že jsem marod 😀
jako lépe mi už je, jen mám hroznou rýmu...navíc zítra už musím do práce...ale asi do konce týdne musim už zajít na krev kvůli vyšetření před narkozou...tak se trochu obávám, jestli mě na to opu vůbec pustí 😒 ale snad by měli, když ani nechtěli nic moc vyšetření...a před hysteroskopií jsem taky byla takhle nachcípaná a kdyby mi dávali narkozu, tak ten anesteziolog povídal, že by se to zvládlo...
a ty máš už opu taky zítra???

esinka
12. kvě 2011

ahojda všem spolučekatelkám
@tonytony ..nene,my měli vlastně vše v pořádku..proto mě ten stav po stimulaci dost zaskočil..vlastně ani nemáme moc závažnou diagnozu..manžel má líné spermošky a já neměla ovulaci..tentokrát jsme byli už i na genetice a tam taky vše OK...
ten frexiparin mám píchat proto,že při transféru při utz byla stále vidět tekutina v břiše a proto mám stále bolesti břicha ..Byla jsem na hranici OHSS..Ale i tak fakt mazec..

tonytony
12. kvě 2011

@veverka.dada Snad Ti nemoc fakt přinese štěstí🙂
@esinka To je mi líto, že se to tak komplikuje u Vás☹ Ale snad už máte vybráno to zlé a teď už to bude jen dobrý- taky si to říkám u nás...

Já mám už po OPU- tak jsem se zkalamala ve svém těle a ač jsem měla obavy, že tentokrát mi míň roste bříško, byl kratší protokol atd., tak nakonec mám dokonce 26 vajíček( minule bylo 20 a 21), takže se mi, co do počtu ulevilo a byla jsem spíš šokovaná, ani mě po OPU tolik břicho nebolelo jako minule, nicméně už začíná fest, dostala jsem opět kortikoidové injekce, budu denně teď píchat jako prevenci hyperstimuláku, který mi hrozí... Tak teď, jen aby byla ještě aspoň nějaká vajíčka kvalitní a hlavně manželovy potvůrky, aby se i po té nemoci a ATB před pár dny pochlapily... Co do počtu vajíček se mi dnes moc ulevilo, uvidíme, jak to bude s kvalitou a kolik se jich oplodní- vím, že se počtem nemůžu uchlácholit, že to může být právě zase na úkor kvality, ale snažím se aspoň trošku brát to pozitivně, že snad bude z čeho vybírat- zítra budu vědět víc. Jsem zvědavá, jestli něčemu líp napomůže PICSI, co jsme si připlatili. Moc díky za palečky- asi opravdu zafungovaly... Jdu odpočívat, dnes aspoň trošku, zítra už chci fungovat-abych mohla lenošit pak po ET- doufám, že něco na zevedení bude, snad... Zítra asi zkolabuju při tel. do Caru o počtu oplozených vajíček atd....

@mufinka26 Kdepak Tě mám, spolubojovnice??? Netrpělivě Tě vyhlížím- Tebe a Tvá vajíčka🙂

veverka.dada
12. kvě 2011

@tonytony tak přeju, aby vybrali manželovi úplně nejvíc nejlpečí spermošku a tobě superjaostní vejce 😉 ta metoda určitě k něčemu bude, zvlášť po těch atb je dobře, že jste do toho šli...
takže hezky odpočívej a dále nás informuj, jak se vajucha činí 😉

@mufinka26 též hořím zvědavostí, jak jsi na tom!! 😵

veverka.dada
12. kvě 2011

jináč teda dámy už mě ty injekce pěkně štvou...dneska jsem si při sundávání krytu z jehly parádně propíchla palec...auuuuu 😖 a navíc mám docela citlivou modřinku u pupíku 😒

no a taky už mám naplánované opu...v úterý jdem na to 😉 folíků prý moc nebude...ta mrcha endometrioza mi je prý hodně likviduje 😒 ale co, hlavně aby tam byl jeden s tím správným vajíčkem 😉
ale hlavně držte palce, ať to nemám bez narkozy 😕 skrz to marodění jdu na krev až zítra, tak aby stihly být výsledky včas 😉

kiara81
12. kvě 2011

ahojda děvčata jsem minulý týden po KETíku mohu se přidat????