IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

lili1989
16. kvě 2011

Tak pak napiš jak jsy dopadla a gdy budeš mit opu,a jati drřim palce at to vše dopadne dobře.
Ja mam jit na utz aš 11dmc. jen jednou jak to maš ty? V sanusu jsem mnela kratkyj protokol a to jsem tam byla 3krat,tet dlouhij a jen 1.

mmaxicka
16. kvě 2011

@lili1989 tak to jsme na tom stejne ... ja mam dlouhy a jdu dneska 11dc. a kam chodis - ze by do arlety?

veverka.dada
16. kvě 2011

@mmaxicka ten břichabol je fakt děs, co? 😔 já mám normálně na levé straně bouličku, jako by mi tam chtěl vykouknout vaječník 😅 a toho místa se nemůžu ani zlehoučka dotkonout...
co utz? už ho máš dnes za sebou? kdypak bude opu? já jdu zítra...trochu bojim bojim 😨

tonytony
16. kvě 2011

@mmaxicka Držím palečky na počet folíků🙂
Jámám volat zítra, ale nevím, jestli to vůbec má cenu, nějak jsem od včera v pěkný depce a skládám zbraně...

mmaxicka
16. kvě 2011

@veverka.dada tak utz dopadl dobre, vajicek je dost, pry az moc... na jedne strane zhruba 15 na druhe 10 pridal me jeste injekce, sice v mensich davkach ale pichani pokracuje 😒 ach jo... na kontrolu mam prijet jeste ve ctvrtek a opu bude na 90% v sobotu... neumim si predstavit co to bricho bude za tech 5dni delat, kdyz uz ted obcas fest zaboli 😠 a pomaha ti neco na to boleni? prasky asi nejsou to prave tak si rikam cim si ulevit?
drzim palecky na zitrejsi opu , urcite to zvladnes v pohode... ja myslim ze se na nej budu koncem tydne uz vylozene tesit....

@tonytony ale co je to za reci, na skladani zbrani je vzdycky casu dost... vis co se rika ze nadeje umira posledni, tak treba na tebe zitra bude cekat prekvapeni a prineses dobre zpravy 🙂

veverka.dada
16. kvě 2011

@mmaxicka tyyy jo, tak to je slušná zásoba 🙂 mě dr. řekla akorát, že jich tam bude tak do deseti...přesný počet nevím...ale ty máš taky endometriozu, že jo? tak to ti asi dali vyšší dávky....
nic proti téhle bolesti jsem nezkoušela ani zjišťovat...je to takový chvilkový a možná že by ani ty léky jako třeba ibalgin nezabrali 😖 jen se snažím moc se nehýbat, pohyb je totiž nejhorší 😒 a nebo taky když se třeba tady v práci opřu o stůl omylem břichem, tak to je fakt pecka 😠
to tě chudinko nechávají pěkně dlouho...chápu, že se na opu začínáš těšit...
asi mi vynechává paměť...tohle je tvoje první ivf? já jen jestli nevíš, jak je to pak s bolestí po opu...slyšela jsem, že když je vše v pohodě, tak to většinou třeba do dvou dnů přejde...

mmaxicka
16. kvě 2011

@veverka.dada jj mam endometriozu a pri minulem IVF jsem nezareagovala a mela jen 1vajicko takze proto ted ty vyssi davky hormonu 😒 no takze ze zkusenosti ti s opu moc radit nemuzu, ja byla naprosto v poho, bricho me v podstate nebolelo ani v den opu ale to bylo tim ze proste nebyla uroda, tentokrat si asi uziju 😒

veverka.dada
16. kvě 2011

@mmaxicka ajaj...no jo...já si myslela, že to tak nějak bude...ta endoška je fakt hnusná mrcha 😠 a máte ještě nějaký jiný zádrhel? nebo jen endo? tedy jenom...ono to bohatě stačí, že 😉
třeba se bolest nezvětšuje úplně úměrně počtu vajec 😉 určitě to zvládneš...taky jsem slyšela, že třeba v nemocnici na tu bolest dávají čípky, takže to určo půjde 😵

mmaxicka
16. kvě 2011

@veverka.dada u me je tech problemu vic nez dost, endometrioza, myom a nepruchodny vejcovod, vajecniky mam oba ale jeden se to s vajickama nejak flaka 😉 a k tomu jeste skoro od pulky cyklu zacinam vzdycky spinit a na to me nikdo nerekl cim to muze byt... takze je toho trochu moc...
ja ti tak zavidim ze mas uz zitra opu, v kolik jdes? hned rano?

veverka.dada
16. kvě 2011

jeeee, tak to máš teda pěkný 😠 jako kdyby samotná endo nebyla dost velký zlo...já mám zatím zjištěnou endo, dost hodně bolestivou a pak se mi pořád do nekonečna dělaj cysty...taky strašně silně krvácim a až dnes jsem zjistila, že je to důvod, proč jsem tak neuvěřitelně pořád unavená 😒
jinak s tím špiněním to znám..taky mi k tomu nikdo nic neřekl...jen mi dr vždy dala noretisteron na upravení cyklu...
a partner je v pohodě?
jj, mám tam být na sedmou..tak jsem zvědavá, kdy přijdu na řadu 😉 no hlavně tý bolesti se bojim...já jsem na ní poslední dobou fakt háklivá 😔

tonytony
16. kvě 2011

@mmaxicka Už jsem po těch zkušenostech z min. IVF fakt srab totální- když si vzpomenu na své 1.IVF- to byla pohoda, víra, naděje veliká až nekonečná a nezdravá, naivní...

tonytony
16. kvě 2011

Vyhlížím, jak dopadla MUFINKA?
@mufinka26 ??? Jak jsi dnes dopadla, moc na Tebe myslím🙂

mmaxicka
16. kvě 2011

@tonytony no to me povidej jak clovek prozival 1.IVF vedela jsem ze to nemusi vyjit ale vubec jsem si to nepripoustela, stimulka byla jako nic, zadne bolesti zadne trapeni a proste jistota ze se zadari ...

glumbi
16. kvě 2011

ahoj holky, jestli můžu, tak se začnu pomalu zapojovat...
příští týden konečně začínáme stimulovat...nemáte to některá podobně?
Jinak jsem z prahy 5, vdaná, o mímo se snažíme rok a půl, máme špatný sprg a já mám nízkou sliznici 😉

mufinka26
16. kvě 2011

ahojky holky, tak sem se konečně dostala na net... 😀 nakonec máme 5 mrazáčků a dneska my do bříška daly jedno embryjko 😀 .. akorád trošku krvácím, protože my pani doktorka musela něco přištípnout ☹ ale vydržím všechno... 😀 .. tak ted jenom čekat a čekat a čekat
@tonytony: moc děkuji, že si na mě myslela 🙂

mmaxicka
16. kvě 2011

@glumbi a jaky budes mit protokol - kratky nebo dlouhy?

@mufinka26 5 mrazacku to je pekne 🙂 no ale hlavne aby se libilo tomu jednomu bojovnickovi v brisku .-)

glumbi
16. kvě 2011

@mmaxicka to nevím...to se dozvím za týden v pondělí...ale budu prej stimulovat 14 dnů...tak to je asi krátkej?

mufinka26
16. kvě 2011

@mmaxicka v toufáme, ale počítáme raději ze vším... dost mě píchá na praví starně v podbříšku, od opu.. ale čekaly sme že budou z tou pravou stranou potíže, ty mám i při menstruaci... mám z toho takoví smíšený pocity 😵

esinka
16. kvě 2011

@mufinka26 gratulujííííí a samozřejmě přeju,aby se uchytilo..!!! 😉
mně taky poprvé museli přištípnout čípek..či co..ale naštěstí jsem nešpinila..jen to štíplo a nic víc..tentokrát to nedělali..mám ho od porodu dopředu..asi... 😀

mufinka26
16. kvě 2011

@esinka taky my to dělaly kvůli prvnímu porodu.... děkuji za podporu 😀 ty budeš už brzy testovat vid?, 😀

esinka
16. kvě 2011

@mufinka26 NOOO MĚ SE NEZDÁ ,ŽE BY TO BYLO BRZY.. 😀 😀 😀 ..ale vím,že to dříve nemá cenu..takže první záchytný bod mám středu,ale ráda vydržím ještě dýl..nejlépe do víkendu.. 😀 zatím se těhotně cítím..ale je mi jasné,že to může být stále po hormonech..

bohu_nka
16. kvě 2011

@esinka To je hezkej výraz "cítím se těhotně" 😀

tonytony
16. kvě 2011

@mufinka26 Tak to je krásný skore! Moc gratuluju!

esinka
17. kvě 2011

ahojky po ránu všem snažilkám!!!
tak mi začíná pěkně lepit ...víte co,že...? 😀 do školky pro malou jsem včera zvládla dojít,ale šoupala jsem nohy,jako bych se měla každou chvíli pokakat..divné to tam dole je..no... 😕 no a večer už jsem měla bolesti břicha,až jsem nemohla spát..a ráno jsem už neměla ani tak nalité prsa,jen pobolívají při doteku..tak fááákt nevím.. ale dělohu cítím,jako kdysi,když jsem těhu byla..tak naději neztrácím a stále moc doufám a přeju si,aby tam za 2-3 dny ty dvě // byly..
a všem vám dneska přeji samozřejmě klidný boj o mrňousky..
já už mám docela slušně rozpíchané břicho..už aby ten fraxiparin byl dopíchaný..ble..

esinka
17. kvě 2011

jooo a ještě dotázek..pijete po ET kafe?četla jsem,že by se už moc nemělo..já ráno miluju turečka a odpoledne nescafe,to odpolední jsem zrušila,ale ráno je pro mě kafí,jak droga..mívám i nižší tlak,takže se to i hodí..ale netuším,jestli i pro těhulkování,kdybych byla...minule jsem to měla perfektní..jakmile jsem otěhotněla,bylo mi od začátku tak blbě,že mně nic nechutnalo,takže jsem to neřešila..a kafe jsem přestala pít bez potíží..ale teď kafe chcíííííííí...

tonytony
17. kvě 2011

Holčičky, hůř už to dopadnout nemohlo☹ Na vyšetření dnes není nic- embrya jsou pomalá, nelze je PGD vyšetřit, pravděpodobně nebude nic ani na zítra... Takže konec, tak jak jsem předpokládala... Ani ET nebude, už fakt nemůžu... Tohle IVF dopadlo naprosto nejhůř, katastrofálně, PICSI vůbec nepomohlo, spíš naopak, jsem fakt na dně...

mufinka26
17. kvě 2011

@tonytony to je my moc líto kočko ☹ drž se

tonytony
17. kvě 2011

@mufinka26 Přijdu si fakt už jak boxovací pytel osudu, hůř to fakt dopadnout nemohlo... Všechno úplně zbytečný... Zítra si mám ještě volat, ale naděje skoro žádná- vždycky bylo na vyšetření 6 embryjek a teď nic, vůbec nic☹ Přijde mi to jak ten nejhorší sen☹

mufinka26
17. kvě 2011

@tonytony vím, že je to asi brzy se tě ted ptát jestly do toho půjdeš ještě... přeci se ten osud musí jednou umoudřit.. nemůže ti pořád jenom podrážet nohy.. je to strašně nefér ☹

tonytony
17. kvě 2011

@mufinka26 U nás už na štěstí nevěřím☹ Co si nevydřu pílí a svým vlastním úsilím, to, co se nedá ovlivnit vůlí, to nemám nikdy jen tak, že bych si to přála... BOhužel... Vůbec nevím, co dál...Nemám školku pro malou, měla bych jít do práce, takže nemůžu- nervy ještě kolem toho teď, děťátko nikde, prostě situace na naprostý hovno☹