IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
30. kvě 2011

dobré ránko všem...cítím se pořád více těhotněale ještě nezvracím..hihi..tak jsem ráda...ale jsem nervózní,že nevím,jak se prdloušek v pelíšku tetelí..tak musím ještě vydržet..my chodíme 14dní po ET na krev a za dalších 14dní na UTZ+srdíčko..mají to sice v papírech tak,že je nejdříve utz a za dalších 14dní srdíčko..ale minule i nyní je to utz i srdíčko v jednom...tak jsem ráda..

@tonytony moc posílám těhuprskanec,a´t to dnes výjde..
@mufinka26 to je mi líto,že to nevyšlo,ale máte obr štěstí,že máte ještě mražáčky,tak ať se domluvíte na co nejdřívější KET a ať co nejdříve řešíš těhulkování..i tobě posílám mooooc těhu prskanců,až mám monitor celý mokrý..hihi
@olousek35 týýý jo..6.den od OPU zamražují?teda u nás to funguje tak,že se domlouvají,jak to chceme hlavně my a samozřejmě podle vývoje embryí..poprvé nám zamražovali 5.den..ale tentokrát jich zamrazili už 3.den ..ale doktoři určitě ví,proč to tak dělají..no a jinak se opatruj,ať máš hezky zavrtanou tu nádheru v pelíšku!!!

no a ty těhutesty!!! to je krása..Tony,máš krásné testíky..já neměla zdaleka tak tmavé tlustice..ta moje druhá byla tak poloviční..takže to vypadá perfektně..!!!!

mufinka26
30. kvě 2011

@esinka
@tonytony
@mmaxicka
@bohu_nka
@martinalibor tak sem volala do caru a teda moc dobrý zprávy nemám... mám počkat do konce týdne a udělat další těhu test, pak se teprve dozvíme co a jak, ale nejspíš na ket půjdeme až v září... prý je 14 dní po ET moc brzo... no takže další čekání na nic ☹ ☹

mufinka26
30. kvě 2011

tak na den dětí jdu na krev... to sem zvědavá

lussi84
30. kvě 2011

Ahoj holky tak já chodim do Karlových Varů už 3.den píchám decapeptyl.Je to moje 1.IVF

bohu_nka
30. kvě 2011

@mufinka26 Tak nakonec jdeš už ve středu? Tak doufám, že s tebou něco vymyslí! Čekat až do září bych ti fakt nepřála...to mají zavřeno celé prázdniny???

mufinka26
30. kvě 2011

@bohu_nka to jdu jenom na krev... jestly je tam nějaká hladina hcg... jinak dokud to nedostanu tak se nemůže dělat nic.. což znamená, že KET nás čeká opravdu až v září... Mají prázdniny, sice to sváději, že dělaji laboratoř, ale manžel tam dělá údržbu a o všech opravách co se na karláku dělaji musí mít přehled a na caru se fakt nic neděje...

bohu_nka
30. kvě 2011

@mufinka26 Tak to je fakt praštěný!!! Ach jo!!! Ale třeba zítra ta krev....no uvidíš! Třeba ještě něco vymyslí. Nebo třeba ti je fakt šoupnou ještě tento měsíc, když o to zažádáš. Někde jsem četla, že je to nejlepší jít na KET hned.

mufinka26
30. kvě 2011

@bohu_nka to jo, ale já budu muset stymulovat, protože u mě nedochází k ovulaci.. nejblbější je, že se to nestihne... protože to můžu dostat až za týden, nebo za dva... nevím.... v každym případě.... od září začneme zase naplno 😎 😎 takže holčiny moje... doufám, že sice o pár měsíců později, ale že budu mít mimi ve stejnym roce jako vy 😀 😀 😀 😀

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 Ahojky, omlouvám se že Vám sem lezu☹ jsem na tom asi podobně jsem dneska 8 den po ET a dělala jsem si test a byl negativní ☹ takže s toho asi taky nic nebude, ještě malinko neztrácím naději, ale furt už druhý den mě pobolívá podbříšek na pravé straně jako když mi do něj někdo dloube nůž, je to asi taky špatný ofiko MS mam dostat v pátek. Tak mi nezbývá nic jiného než čekat, jestli se nezadaří jdu hned příští uterý do práce ofiko testovat mam až příští pondělí, a když bude negativní mam ještě týden po znovu udělat test, ale když nebude druhá čárka jdu hned do práce příští týden, už mi s toho pomalinku začíná asi hrabat jsem malinko sklamaná, ale když jsem si šla pro test počítala jsem s tím že bude negativní.

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 třeba to bude u tebe ještě dobrý 😀 😀 😀 věřím tomu... kam ty chodíš do caru?

mufinka26
30. kvě 2011

@mufinka26 sem totiž sklerotik apolinář taky vid?

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 Apolinář ne do Pronatalu

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 už si píšu i sobě.. no apolinář vid?, sem asi z toho tepla nějak mimo 😅 😅 😅 😅

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 Pronatal, pochopila jsem že to mělo být na mě 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 aha... no říkám z vedra už kecám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... myslím, že máš šanci, že ti to vyjde, mě třeba v caru řekly, že testovat 14. den je brzy 😖 nouvidíš jak dopadneš ten 10 den... jinak na další ivf by si šla v září? nebo dřív?

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 Přemýšlela jsem že bych šla příště k Apolináři, v Pronatalu to mam jako samovolný cyklus takže jsem si to zaplatila a zůstavjí mi další tři pokusy, ale nevím mámtotiž s Apolinářem divné zkušenosti, před rokem mě tam dost naštvali.... Teda sice na normální gynekologii ale už si to budu od nich pamatovat. 😢

jaruska111
30. kvě 2011

@jaruska111 páč nemám v mrazáčku budu se muset znovu stimulovat, takže asi taky až v září ☹

jaruska111
30. kvě 2011

@jaruska111 no vidíš to taky píšu sobě 😀 😀 😀

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 a podruhé zase sobě 😀 😀 😀

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 já sem zatim u apolináře moc spokojená... a ikdyž sem dosti při těle, nikdy sem tam neměla problém... no my máme 5 mrazáčků tak doufám, že alespon dva pokusi na KET z toho budou 😉

esinka
30. kvě 2011

@lussi84 ahojky.. tak píchej hezky dále,ať máš hodně vajuch!!! 😀
@mufinka26 hmmm,tak u nás jede v CAR FNOL jen poradna ,ale stimulace,OPU a ET,KET se taky v létě nedělají..tohle se mi stálo zase u prvního IVF...měla jsem dojít v listopadu do poradny,ale po příjezdu mi řekli,ať jedu domů,že mě nevezmou dříve,než v lednu..hrozná chvilka..že by to prý vycházelo na vánoce..tak jsem se se slzami v očích otočila na podpadku a jela jsem zase 20km domů..no,mohli aspoň zavolat,že...měla jsem měsíc po IUI,tak už jsem se moc těšila,že se začne zase něco dít a houbelec..no ale s tím my nic neuděláme...
no ale taky jsem slyšela,že je lepší jít na KET hned,jak to po ET jde..tak se snad domluvíte..já taky nemám ovulku a stimulovali mě před KET jen pilulkami a zaváděním utroše,tak by to nemuselo být,až tak náročné....ale už si nepamatuju,co jsem to polykala..ale je fakt,že já nebyla hned po ET..

@jaruska111 vítej spolubojovnice.. ještě počkej..někdo má slabší HCG a objeví se druhá čárka až po těch 10dnech..8mý den může být ještě brzy..to dloubání má snad každá z nás..těhulka i netěhulka..je to po té stimulaci. 😉

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 Já tam několikrát taky byla po té zkušensti jsem šla do Pronatalu je odtamtud jedna moje kolegyně s práce těhotná po IVF, je teda sice pravda že jsem v Pronatalu byla jednou a udělali mi tam vyšetření a hned mi zjistili zánět o kterém jsem nevěděla a měla jsem ho několik let, a že kolikrát jsem byla na vyšetření a nikdo mi nic nikdy neřekl, až tady,tak jsem čučela a jsem tam spokojená ale když se to ted nepovede, promyslím to přes léto a pujdu asi zpátky k Apolináři, páč v Pronatalu to neni zrovna i moc levný.

mufinka26
30. kvě 2011

@esinka uvidíme co nám řeknou koncem týdne... snad se to stihne, ale kdyžtak se nedá nic dělat.... 🙂

jaruska111
30. kvě 2011

@esinka Uvidím neztrácím naději je asi ještě brzo, ale možná se mi i malinko už ulevilo... Ted už se testovat nebudu počkám do pátku a když se do rána nedostaví MS udělám test.

esinka
30. kvě 2011

@mufinka26 zníš pozitivně,to je moc dobře...moc ti přeji,aby vám to brzy vyšlo.. 😉

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 tak uvidíš, já teda nevím jak je to tam z cenama, ale moje známá chodí taky do nějakého soukromého centra a teda ty finance jsou fakt mazec....

demima
30. kvě 2011

@gammaray ahojky ,moc děkuju tak to jsi mě trošku uklidnila 😉 No mám to takové hodně slaboučké,jen sem tam se objeví na papíru trošku jiná barva než bílá.Někdy to jde do hněda a někdy malinko do červena tak nevím.A neříkali ti z čeho to může být?Já u 1ET začla silně krvácet 7 den.U 2ET jsem ani nezašpinila celých 16 dni a obojí úplně negativní,tak si taky říkám že teď to mám něco mezi tak snad to výjde 😉 testovat mám strach,snad zítra to zkusím.jinak gratuluji k dvojčátkům 😉
@tonytony držím palečky ať je číselko co nejlepší 🙂
@mufinka26 je mi líto ,že ti to nevyšlo,teď se snad zadaří budu ti držet palečky 😉 snad ti to vyjde ještě tento měsíc.

mufinka26
30. kvě 2011

@esinka zatim to beru v pohodě, až se divíííím.... překvapuji sama sebe 😀 😀 možná je to tim, že je to 1. IVF a máme nějaké mrazáčky 😀 😀 a hodně mě drží dceruška a manžel... takže sem zatim v pohodě

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 no nás tohle vyšlo na 18000kč já to sem napíši je to jedno stojí to za to dát i tak, to neřeším, ale není prdel dát tuto částku znovu dohromady, vím že Apolinář je statní tak to nestojí tolika... ale to je jedno a já mam i travlé bydliště na praze dvě takže i padám pod VFN a mam to i blíž jak do Hodkoviček.

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 teda to je pálka, ale jak říkáš, za tohle se to prostě vyplatí dát... my doplácely dohromady 5000kč... 2000 za hormony, jelikož jsem jich měla nad rámec co platí pojištovna a pak se platilo za zmražení 🙂 ale těhle výdajů člověk nelituje 🙂