IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

jaruska111
30. kvě 2011

@mufinka26 tak když by se to teď nepovedlo mam ještě celé leto to promyslet..... Kam půjdu nemůžu říct že bych tam byla nespokojená to nééé, ale neni legrace dát to znova dohromady a to ještě o malinko víc, než jsme dali tenhle měsíc... A taky jsme s manželem přemýšleli žeby jsme zkusili minimální stimulaci NATIV, páč já normálně ovuluji a když si pícham stimulku a mam nakonec jenom jedno embryjko neni to moc příjemný, tak proč do sebe rvát hormony, když vlastně nemusím 🙂. A ještě mi tam vlastně i lékařka řekla že moc velkou zásobu vajíček nemám do budoucnosti ☹ ☹

gammaray
30. kvě 2011

@demima no mně doktor furt uklidnoval,,,,pokud je to jen nějaké špinění(ne silné krvácení),tak se nic neděje.,že to může být způsobeno uhnizdováním,praskáním nějakých drobných cévek v děloze,nesnášenlivost utrogestanu,nebo až v tom potvrzeném těhu -odcházení neuchycených zbylých embryí(měla jsem jich ze zoufalství zavedeno 5 kousků a asi ty zbylé odcházely postupně do nějakého toho 11-12 tt,,,cha cha...vím,jsou to nervy...a doktorům se to řekne,nestresujte,paní... !!snad to u tebe bude ok a dočkáš se,jako já a ostaní.držím palec..

mufinka26
30. kvě 2011

@jaruska111 tak to máš obrovskou víhodu, že máš ovulaci... to u mě ovulac vůbec neni... takže stymulace být musí.... naštěstí sem na stymulaci reagovala dobře... uvidíš, třeba když budete mít ten NATIV tak se povede lépe, ale třeba se zadařilo už ted 😀 😀 😀

tonytony
30. kvě 2011

@esinka Essi, tohle se mi stalo před Vánoci taky- zkur...( pardon) mrcha dorazila tak blbě, že by ET vyšel do JEDINÉHO týdne, kdy naše Car má za celý rok zavřeno! Takže vše posunuto taky až na leden- no, co Ti budu povídat- po 3 měs. čekání jsem to totálně prořvala☹ Vánoce na prd a pak když 2.IVF v lednu nedopadlo, tak jsem si celou dobu říkala, že kdyby to bylo na ty Vánoce, že by to třeba vyšlo- hnusný☹

Jinak už jsem doma, krev odebrána, léky nafasovány, tak čekám na verdikt ve 13hod. na HCG a je ve mně malá dušička... Dnes na testu testovací čárka prakticky stejně silná jako kontrolní, tak snad tam nějaké HCG najdou... Prosíííím!

tonytony
30. kvě 2011

@mufinka26 Už jsem Ti psala do vzkazů☹ Hezky za párdní pro sněhuláčky- to je moc velká záplata na tuhle bolístku a fakt za pár dní reálná🙂 Jinak já jsem taky anovulační☹

mufinka26
30. kvě 2011

@tonytony noboj.. najdou 😀 😀 😀 😀 říká se do třetice všeho dobrého 😀 😀 😀 😀 😀 myslím na tebe držím vše co mám 😀 😀 😀 😀

tonytony
30. kvě 2011

@mufinka26 Jé, teď to teprve čtu, proč na KET až v září??? TO bych teda já protestovala, spousta holek jde hned apodaří se to a podle mě to je i lepší pro psychiku!!! To ještě se na to zeptej!!!

bohu_nka
30. kvě 2011

@jaruska111 Jaru, myslím, že to ještě není definitivní! U nás v CARu říkají, abychom testovali až 14. den. asi vědí proč, takže ještě uvidíš!

bohu_nka
30. kvě 2011

@tonytony Já myslím, že v té krvi něco určitě najdou, neboj!!! 😀 Těhu testy jsou dneska docela spolehlivý, takže proč by tam ta čárka byla???

tonytony
30. kvě 2011

@mufinka26 MUfi, já to dostala už 2 dny po vysazení, takže by se to i se stimulací mělo stihnout ještě v červnu, ne??? Kruci!

mufinka26
30. kvě 2011

@tonytony protože od 10.7 do 4.9 je car zavřenej... prázdniny.... no a nevim, jestly to stihnou, mrcha ještě nedorazila a zatim to na ni ani nevypadá 😒 Taky bych šla nejradši hnedka...

mufinka26
30. kvě 2011

@mufinka26 já dobrala utrogestan v sobotu...

mufinka26
30. kvě 2011

@tonytony a jéje už to zase posílám sama sobě 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tonytony
30. kvě 2011

@jaruska111 A kolikadenní embryjka jsi měla zavedená? Třeba je ještě brzy... Moc držím palce, aby s čárka ještě objevila- vždycky chci věřit až do konce!

tonytony
30. kvě 2011

@mufinka26 Proč jsi si už vysadila utrogestan? Já myslela, že ho ještě pořád bereš? Jsem asi mimo... No, tak ale o to spíš, dýl jak do týdne po vysazení by Ti MS neměla dojít a za červen by se to stihlo- do toho 10.7.určitě, ne?

mufinka26
30. kvě 2011

@tonytony napsaly my utrogestan jenom na čtrnáct dní, takže ho mám dobranej... 😕 ted sem z toho celá vyjukaná...

jaruska111
30. kvě 2011

@tonytony odebírali mi ho v uterý a v neděli zavaděli, takže po 5 dnech a tři dny bylo v kultivaci,je možná ještě asi brzo, počkám do pátku

tonytony
30. kvě 2011

@mufinka26 To nějak nechápu, když by jsi byla těhu, tak ho přece nemůžeš vysazovat takhle brzy, kor když chtějí,a by jsi testovala ještě za x dalších dnů, ne? No, to mi jsou věci...

tonytony
30. kvě 2011

@jaruska111 Ano, do pátku bych počkala, to už by měla čárka být... Držím moc palce, strašně ráda čtu tady jen hezký zprávy, tak se ještě vynasnažte🙂

mufinka26
30. kvě 2011

@tonytony bylo my řečeno, že pak tělo si dost toho hormonu vytváří samo 😒 😒 no uvidíme...

jaruska111
30. kvě 2011

@tonytony To já se budu snažit ale nevím nevím ☹ SNad to dobře dopadne 😀 😀 😀 a v pátek sem napíši // 😀 😀

demima
30. kvě 2011

@gammaray 5?! tak to je mazec ,no hlavně že se ti teda 2 chytili.Věřím ,že to musí být o nervy ještě když máš už potvrzené těhu a přitom vidíš pořád nějaké špinění.Říkám si ,že na uhnizďování už je pozdě tak snad to bude těmi cévkami no uvidíme,zítra jsem 10 den tak asi zkusím testnout,pak dám vědět.Zaváděli mi jen jednoho bojovníka tak snad to ustojí

tonytony
30. kvě 2011

@mufinka26 Ježiš, no nechci být hnusná, ale při IVF je potřeba to těhu podpořit! Tohle by se mi teda vůbec nelíbilo- promiň... Utrogestan do 12.tt je naprosto běžný užívat i bez IVF...

tonytony
30. kvě 2011

@demima
@gammaray Zkuste ten Ascorutin 3x2 a místo zavádění na pár dní Utrogestan polykat!

tonytony
30. kvě 2011

@jaruska111 No, s / sem ani nechoď🙂 Jasný? 😀

demima
30. kvě 2011

@tonytony kde to koupím v lékárně?odpoledne se jdem projít tak bych to koupila

jaruska111
30. kvě 2011

@tonytony já jsem asi blázen, dělala jsem nakonec ještě jeden test a na něm je něco malinko viděT druhej proužek 🙂 ale nechci si dělat plané naděje počkám alespon do středy, pak to zkusím znovu, už dobrých 15minut si je tady oba prohlížím vedle sebe ty testy a na jednom je něco vidět ale z jiného uhlu když ho nakloním, nechci si myslet o době že jsem blázen uvidím........

tonytony
30. kvě 2011

@jaruska111 A co máš za testy? Oba stejné?Norm. proužky- 10kové mamtesty nebo něco jiného? Nechceš tos em hodit na foto?

tonytony
30. kvě 2011

@demima Normálně v lékárně! Zatím si dej citron s vodou nebo jestlimáš tak třeba 2 tabletky vit. C🙂

mufinka26
30. kvě 2011

@tonytony v pohodě.... kdyby my testy ukázaly dvě čárky tak my utrogestan automaticky napíše moje doktorka... je v tomhle skvělá... najednu stranu, už aby ta mrcha přišla a mohlo se začít zase něco dít 😀 😀