IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

luca77
22. kvě 2011

@luciasek1982 Ahoj,při čtení tvého příspěvku jsem jen čekala, kdy začnu číst o tom,že se ti objevili dvě //,vypadalo to nadějně už při tom čtení a ono nic. 😒 Nás taky asi bude toto čekat.Minule,když jsem byla u dr.,tak říkala,že by nám doporučila rovnou IVF a ted když jsem s ní mluvila po telefonu,tak říkala,..hele,co zkusit IUI 😨 ,já se v ní fakt nějak nevyznám,..říkala jsem jí,že minule říkala,že by u nás nemělo IUI cenu a ted zase toto.Tak jsem s ní domluvená na 31.5. a uvidíme co vymyslíme,každopádně už bych chtěla něco zkusit.Počítám,že tento týden nám přijdou výsledky z imunologie.Loni jsme byli na IUI v Pronatalu a nic.Teď docházíme do Motola.Budu ti držet palce,aby se ti některý z těch 9 bojovníčků zakousl a nepustil těch 9.měsíců 😉

mmaxicka
22. kvě 2011

@bohu_nka tak dneska uz je to lepsi - tuk tuk - ibalgin jsem si doma vzala , preci jen jsem se potrebovala vyspat a to bricho bolelo fakt hodne, dneska uz povolilo, jen obcas ho teda citim ale to uz jde .-) ted cekam na telefon od embryolozky abych se dozvedela jestli se ti nasi 3bojovnici oplodnili...
bohun_nko ja se jeste uplne neorientuju jak na tom ktera jste, v jake fazi jsi ted ty?
@luca77 tobe delali imunologii i po nepoveden IUI?
@luciasek1982 teda jak psala luca clovek pri cteni tveho pribehu uz uz myslel ze tam nekde museji vyskocit // a ono nic 😒 ale 9 eskymacku to je fakt super (co ja bych za to dala) tak to by bylo aby se u tebe alespon jednomu nezalibilo 😉

luca77
22. kvě 2011

@mmaxicka Jo jo a jsem ráda,že budeme mít toto vyšetření hotové,..jsou páry,které toho mají za sebou víc,než my a třeba ještě ani na imunologickém vyšetření nebyly,což mě docela překvapuje 😨 Máme známé,kterým se také nevede a že už do toho dali spoustu peněz a ona byla teprve nedávno na laparoskopii.My,než podstoupíme např. IVF,tak aspoň budeme znát nějaké výsledky.Spermiogram máme v normě.Hormonální profil mám také v pořádku.Na laparoskopii jsem byla 17.února a vše v pořádku,..akorád jsem měla cysty,tak mi je odstraňovaly.A poslední 1,5roku mě zlobí MS,někdy přijde,někdy se jí nechce,tak dostanu injekci a pořád dokola. 😒

tonytony
22. kvě 2011

@mmaxicka Moc na Tebe myslím, ať hlásíš dobré zprávičky🙂
Já vůbec nevím, nic mi není, ale vůbec nic, trochu bolí prsa na dotek, ale to už od ET, ale jinak mi není vůbec nic, tak se bojím, že to ení zrovna dobře☹

bohu_nka
22. kvě 2011

@mmaxicka My jsme právě dneska 10.den po ET. Bylo to naše 1.IVF. Bojím se udělat test, takže zatím jen čekááám. Břicho mě bolelo skoro 3 dny. Vlastě do ET. Před ET jsem si doma uklízela a při luxování mě to fakt bolelo, taže musel přítel🙂 To můžeš použít i jako výmluvu, pokud tě vyssávání nebaví. 😀
Kdy se ti má embryoložka ozvat?

mmaxicka
22. kvě 2011

@bohu_nka embryolozka mela volat hned rano ale volala asi pred hodinou, ze se oplodnili vsechny 3 ale jedno ze se nejspis zastavi ve vyvoji... ze mozna uz zitra bude et

mufinka26
22. kvě 2011

@mmaxicka no vidíš, tak to je skvělá zpráva... 😉

mufinka26
22. kvě 2011

@tonytony spolubojovnice musíš věřit... 😉 třeba to tentokrát bude ono 😀 za ty nervíky co si měla než ti daly bobíšky do bříška 🙂

tonytony
22. kvě 2011

@mmaxicka Tak držím palečky a zítra šup bobíčky do bříška🙂

tonytony
22. kvě 2011

@mufinka26 Jak Ti je? Mně fakt vůbec nic... Bříško splasklé, nebolí, prsa jen trošku citlivější na dotek, tak nevím, ale zatím se mi to moc nezdá...

mufinka26
22. kvě 2011

@tonytony tak u mě, bříško už nemám tak šíleně nafouklí jak ty první dny, prsa mě, ale bolí festově... no a podbřišek mě občas pobolívá.. jinak od včerejška mám takový zvláštní pocit, ale nevm jestly je to dobře, nebo špatně 😅 no uvidíme.. ale sem od včera nějaká strašně nervozníííí 😅

tonytony
22. kvě 2011

@mufinka26 Ta prsa u mě bývají dobrou známkou- bohužel teď nic moc☹, moc Ti držím palečky. Kdy plánuješ testovat?

mufinka26
22. kvě 2011

@tonytony testování plánuju na pátek, to budu 11 dní od Et, ale asi to nevydržíme a zkusíme to už ve čtvrtek.. neni to moc brzo?? 😅

tonytony
22. kvě 2011

@mufinka26 Myslím, že není, mně to teď i dr. řekl, že mám testovat za 10 dní, ale já fakt nevím, jetsli to dám a nepůjdu raději až na krev☹ Strašně se po těc špatných zkušenostech s testy bojím... A teď, jak mi není vůbec nic, o to víc☹Tobě budu moc držet palce!

mufinka26
22. kvě 2011

@tonytony já tobě držím moc palečky... a jak sem psala, třeba to, že ti vůbec nic neni, je dobrá známka a konečně to vyjde 😀 věřím v to....

tonytony
22. kvě 2011

@mufinka26 Jako po tom, co se dělo a že byla 2 zdravá embryjka, by to byl fakt hodně těžkej pád na hubu, ze kterýho bych se už fakt jen horko težko dostávala- snad ten osud není tak hnusnej, že by mi dal po tom všem konečně 2 zdravá embryjka a obě mi za pár dní zase sebral☹ Tím se snažím utěšovat, ale nemusí mi to být stejně nic platné, vím☹

jaruska111
22. kvě 2011

@esinka Ahojky, tak jsem byla dneska na ET 🙂)))))) Nakonec to dopadlo a ta PK tomu doopravdy asi pomohla 🙂 i doktor mi dneska řekl že to vypadalo beznadějně a nakonec to dopadlo dobře 🙂))) 😉

mufinka26
22. kvě 2011

@jaruska111 to je skvělííí. držím palečky, at še dobře dopadne 🙂

tonytony
22. kvě 2011

@jaruska111 gratuluju moc a opatrujte se!

jaruska111
22. kvě 2011

tonytony a muffinko, holčičky moje moooooc děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂)))

olousek35
22. kvě 2011

@luciasek1982 vydrž, ono se to musí podařit. A ještě jsi mlaďoučká, takže jsou naděje mnohem větší. Držím pěstičkyy

luciasek1982
22. kvě 2011

@bohu_nka Ahojky 😉 Jasně že je to rok narození 😀 Je to paráda vědět, že na nás čeká ještě tolik sněhuláčků.... docela mě to uklidňuje 🙂
A co ty, snažilka, těhulka nebo už maminka?

luciasek1982
22. kvě 2011

@luca77 NO taky jsme si mysleli, že se povedlo, protože pár věcí tomu i odpovídalo..... ale jednou to určitě příjde, jen si nejsem jistá jestli tomu potom vůbec uvěřím 😀
My jsme byli na IUI 3x nebo 4x, teď už přesně nevím! Ale taky to bylo spíše jen na zkoušku.... doktor říkal, že stát se může, ale že tomu moc nedává.... ale že než začneme cpát penízky do IVF, tak že by to zkusil! Tak jsme do toho šli a nic, ale tak nějak jsme to čekali!!!!
Moc ti držím palečky, aby vám to vyšlo a hlavně aby už se začalo něco dít, protože sama dobře vím, jak nepříjemné je to čekání na nějaké řešení 😉

luciasek1982
22. kvě 2011

@olousek35 Děkuji jsi hodná 😉 Věřím tomu, že to jednou příjde..... já prostě mamča budu a basta 😀

luciasek1982
22. kvě 2011

@mmaxicka Děkuji ti.... určitě se nějaký zakousne!!! Tobě přeji taky hooodně štěstíčka a držím palečky 😉

bohu_nka
22. kvě 2011

@luciasek1982 No já vlastně nevím, co jsem 😀 Jsem 10 dní po ET, takže uvidíme.

tonytony
23. kvě 2011

Tak já, holky, nevím, ale nic mi není, nemám jedniný příznak, kterýby mi dával naději, že to dopadlo... Prostě nic...

mufinka26
23. kvě 2011

@tonytony nebooojjjj... ještě je to brzo.... 😀 nezapomen, že ti tu spousta lidí drží pěsti, protože kolik pěstí tolik štěstí 😀 😀 .....
jinak mě je nějak divně, pořád je my strašný vedro, chudák manžel, v noci na něj otvírám okno ... 😀 😀

tonytony
23. kvě 2011

@mufinka26 To je dobře, že Ti je teplo a divně- to jsou dobré známky, minule jsem se taky potila příšerně a // byly... Teď fakt nic a nemyslím s, že je zas tak brzo- už jsem 5.den po ET 6 denní kultivace☹ Fakt se bojím, že nic- minule jsem to mohla svést na špatné embryjko- které se i přesto aspoň chytilo, teď nevím- byla 2 zdravá...

luciasek1982
23. kvě 2011

@bohu_nka Jééé, tak to moc a moc držím palečky, aby to dobře dopadlo 😉 A testík sis nedělala? 😉