IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

olousek35
14. črc 2011

holky, to je super. Další těhulky jsou tu. Nádhera. Gratulace veliká

eliska76
14. črc 2011

@martas14 Tak to je práááááda 🙂 ,moc gratuluju, tady se to tak krásně rozrůstá 😉 , jen tak dál! Končím zítra Martinko 3.týden a to hcg je asi normál, sestři říkala, že to vypadá dle této hodnoty na jedno mimi. Ty jsi o týden později ne? Tak to vychází přesně🙂))

eliska76
14. črc 2011

@marmar79 Ahojky marmar, to je skvělé!!!!! 🙂 , nádhera 😉 . A v jakém jsi týdnu? Já jen pro srovnání 😉 . Tak se opatruj a piš novinky 🙂

eliska76
14. črc 2011

@olousek35 Děkujeme moooooc 🙂 . jsme rádi, že jsme se k tobě pripojily! 😉 . A co ty? Jak se vede?

eliska76
14. črc 2011

@cuddle Ahoj, děkujuuuuu. Takže se na tebe těšíme v našich řadách! 😀 Tak pořádně hnízdi! 😀

cuddle
14. črc 2011

@martas14 jo jasny, ja nejdriv taky chodila na obilnak, ale nejak se mi zdal zvlastni jejich pristup pri IUI a sla jsem se poptat jinam a vyhral to Helius a tam me oslovil hned ten jejich pristup i manzelovi se tam libylo vic, na obilnaku nas 2 x hned z kraje nechali pred hodinu cekat i kdyz jsme byli objenani a to bylo neco na neho....uz tak nervozni a jeste cekat tak dlouho
no a kdyz jsem si porovnavala cenik obilnaku a heliosu je to tak nastejno , neco je tam drazsi , to IVF tak jak jsme meli nas v Heliosu vyslo na 27 tis a na onilnaku jsem to spocitala 29 tis , jak rikas hlavni je , ze se tam citis dobre a ze lidem duverujes, to jestli je to klinika 1, 2, 3, 4, 5 je jedno kazdy si musi najit tu svou
tak ja mam zavedeno jen 1, od 2 nas odradili, tak jsme se rozhodli dle jejich doporuceni

cuddle
14. črc 2011

@eliska76 jojo pekne odpocivam, manzel dneska udelal na obed rizky, tak mu podstrojuju aby se mu u me libylo 🙂

eliska76
14. črc 2011

@cuddle hmmmm 😝 , řízky plánuju na sobotu, já teď dodělávám knedlo, vepřo, zelo 🙂 . Taky už se těším 😉

olousek35
14. črc 2011

@eliska76 vede se hlavně těhotně. Je mi skoro pořád zle, ale už to snad brzo skončí a budu si to víc užívat. Jsem na PN a je to celkem příjemný pocit vědět, že nikam nemusím. Taky spím jak šípková růženka. 😀 To vás, holky, taky čeká.

eliska76
14. črc 2011

@olousek35 jojo, jsem zvědavá jestli se mi to vyhne, nebo ne. Při prvním mi nebylo vůbec nic 🙂 . Tak uvidíme 🙂 . Vydrž, bude líp a užívej si to 😉

mufinka26
14. črc 2011

tak sme konečně doma, od půl čtvrtý sme měly dědický řízení a trvalo to neuvěřitelný tři hodiny 😠 No naštěstí vše vyřízené 😀 ještě, že tam měly pohodlný křesla, bříško mám pěkně nafouklí a trošku pobolívá....

mufinka26
14. črc 2011

@eliska76 velikááánská gratulace 😀

eliska76
14. črc 2011

@mufinka26 Ahojky mufi, děkuju mooooc 🙂 , takže tě čekáme v partě 😀 !!!!!

mufinka26
14. črc 2011

@eliska76 no v to doufám, že se do party brzy přidám 😀 , dneska mám to bříško opravdu hodně nafouklé a nemohu pomalu ani dopnout kalhoty 😒

olousek35
14. črc 2011

@mufinka26 to je výborné znamení. Kdy zkusíš testnout? 😉

martas14
14. črc 2011

@eliska76 jo jo pěkně to tu začíná řádit ten těhu bacil, jen tak dál opravdu si to za ty naše různé bolístky moc zasloužíme. Jsem 12 dní po ET, tak asi jo a ty už tři toto letí a kdy jdeš teda na co dál? já jdu 19.7. na kontrolu a krev, UTZ říkali že myslím dělají za čtrnáct dní tak uvidím. A víš čeho se hrozím, že holky na diskuzích říkaly, že čtrnáct dní do testu je sice dlouhých, ale že to je ještě pohoda proti těm stresům co jsou do UTZ 😀 😀 to se prý táhne až neuvěřitelně

martas14
14. črc 2011

@cuddle přesně tak každý si musí najít to svoje, a pak je to úplně bezva, bo je to určitě taky dost důležitý díl skládačky, když cítíš že ti doktoři dělají pro tebe to nejlepší. Navíc se mi i líbilo, že tady mají svoje urology, kteří operaci T/M dělají každý měsíc prý i dvakrát, a např. v Unice si na to najímají někoho kdo tam dojíždí jen sem tam a nedělají to tak často a pro nás byla ta manželova operace prioritní, protože kdyby nevyšla ta, tak žádné mimo není. tak snad už budou jen samé dobré zprávy 😉

eliska76
15. črc 2011

@martas14 Ahoj Marti, nemůžu spát, toto začíná dobře 😉 , v noci musím jít na záchod, pak zas nemůžu usnout, jo a v noci jsem se otočila a tak mě bolely prsa, že mě to probudilo 😀 . Jo holka, teď už se dva roky nevyspíme 😉 . A nedělej si žádný starosti, ani s UTZ, vše bude v pořádku, víš když jsem byla těhotná s Pájou, dělala jsem vše a vůbec by mě nenapadlo, že by se něco mohlo stát 😀 . jsme zdravý holky a tak to je!!!! To moje tělo si vzpomnělo asi co s tím má dělat, po tak dlouhý době 😀 . Užívej si to a neboj!!!

eliska76
15. črc 2011

@martas14 Jo a na UTZ jdu teď v po 18.7., nevím jestli mi budou brát krev, asi už ne, když mám takový slušný hodnoty hcg 😵 . Tak uvidíme. Doufám, že toho Anderláčka tam už jako tečku uvidím 😀 .

marmar79
15. črc 2011

@martas14 Díky. Je to moje 2. IVF, děti ještě nemám. Ty hodnoty HCG má každý jiný, důležité je, aby hodnota stoupala.

mufinka26
15. črc 2011

@olousek35 ahojky tak sem zkusila testnout dneska hooodně brzy ráno, jelikož se od včera budím i přes noc na malou.... no a vykoukla na mě hooodně slaboučká čárka, zatím ještě nejásám, ale tentokrát věřím, že až budu testovat příště, už tam budou pořádný dálnice, budu totiž testovat, až příští týden, v sobotu zase odjíždíme pryč 😀 jinak dneska by to mělo být 8.den od KETu. ale ofiko mám testovat, až 17.den 😅

eliska76
15. črc 2011

@mufinka26 Ahojky, tak je to tam 😀 . Vypadá to, že už se to mímo zakouslo 😀 . Hurá!

mufinka26
15. črc 2011

@eliska76 no zatim opravdu nejásám, ale hodně mě to utvrdilo v tom co vnitřně cítí 😀 čárka je slaboučká a oběvyla se tam později, ale opravdu je jěště moc brzy 😅 včera se to ve mě zlomyla a jako si sem jistá, že to vyšlo, proto sem i dneska zkusila ten test 😅 😅 no uvidíme příští týden 😀 jestly se přidám do kolektivu těhulek 😀 😀

cuddle
15. črc 2011

@mufinka26 je tak hlavne ze tam je, slaboucka bude jen silit 😉

olousek35
15. črc 2011

@mufinka26 no super, gratuluju. Ona tak brzo bývá sotva viditelná a po limitu. Tak tě vítám mezi těhulkama 🙂

mufinka26
15. črc 2011

@olousek35
@cuddle děkuji, jenom nechci nic zakřiknout 😅

eliska76
15. črc 2011

@mufinka26 Určitě se přidáš! Je skvělý měsíc a rok 😉 . Já jsem tomu u mě fakt nevěřila, už jsem to obrečela a podívej, v po krev, včera výsledek a jaký hezký výsledečky 😀 . Je to mazec, vezmi si, že kdyby jsme otěhotněly normálně, tak to ještě vůbec nevíme 😀

mufinka26
15. črc 2011

tak semnou nějak cloumaji hormony, probrečela sem v kině celej film 😅

revilo
15. črc 2011

@sedmitecka ahoj, jak jsi dopadla? vratila jsem se z dovolene a nechce se mi zpetne vse procitat. Doufam,ze ti spineni prestalo a vse je ok 🙂 Ja si delala dnes test a druha tam neni a zacala jsem trochu spinit, tak s tim uz nepocitam,ale smutna z toho jsem,ne ze ne.

revilo
15. črc 2011

@martas14 ahoj,tak co testik, nechce se mi to po dovci vse procitat 🙂 ale myslim,ze jsem nekde zaregistrovala,ze jsi mela 2carky 🙂 ja si delala dnes a nic ☹ ale zivot jde dal...