IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
24. kvě 2011

@tonytony taky mě pobolívá břicho jak kdyby měla přijít ms... tak třeba je to dobrý znamení 😀

jinka dneska ráno sem se probudila z uplně vyschlou pusou... až mě z toho pálí v krku jak nemám žádný sliny ☹ ☹ tak snad to bude dobrý...

tonytony
24. kvě 2011

@mufinka26 Muf, já myslím, že u mě to je spíš z těch hormonů a asi už i znervíků, který fest pracují, bohužel fakt mi můj vnitřní pocit říká, že se těhu nekoná, prsa ani náznak změny, prostě nic☹ Byla jsem těhu vícekrát a prostě tohle mi k těhu nesedí, moc ráda bych se pletla, ale...
Kdy budeš teda testovat? Ve čt nebo už zítra?

tonytony
24. kvě 2011

Já fakt nechápu, že se nám opakovaně zdravá embryjka( i geneticky vyšetřená) nikdy nechytí- pokud se teda teď taky nechytí a když jsme jendou dostali embryjko s drobnými vadami předem odsouzené i od dr. k tomu, že se nechytí nebo potratí, tak se aspoň chytilo, byť pak pustilo, ale prosč se nechytí nikdy zdravé??? Na to mi dr. nedokáže asi taky odpovědět a co dál? Co můžeme víc udělat? Proč se nechytí?

esinka
24. kvě 2011

dobré ránko!!!!

@pavlina86 ,Pavli,asi si vybrat protokol nemůžeš,ale nám to vždycky mudra řekla asi tak,že navrhuje to a to ..a 😀 já se snažila mudře důvěřovat..narkoza je sranda...mně bylo taky špatně,ale to já měla taky extra reakci na hormony.. 😀 ..poprvé jsem chtěla po půl hodině jít domů,ale te´d jsem škemrala o každou minutu na lůžku..haha..ale pak jsem se překonala a šla jsem na WC,kde jsem trošku pozdravila záchodovou mísu a bylo to dobré..narkoza je fakt to nejjednodušší..uspaná jsi jen chvilinku a ještě na sále se probouzíš..horší je fakt to čekání na test HCG..
@mmaxicka neboj,bříško tě bolí,protože jsi přestimulovaná..ale ET by proběhnout mělo..já si neuměla ani představit,že by se mi tam jen někdo podíval,natož pak sahal..ale bylo to v pohodě..ET nebolí,je to pohoda..
@bohu_nka já byla na krvi 13 dní po ET..ale testovala jsem už 8.den..hihi...
Jinak všem moc děkuji za gratulaci..já to zatím nehrotím..uvidíme,co bude vidět na utz..už se moc těším na tu naši bublinečku.. 😀

martinalibor
24. kvě 2011

Ahojky Holčiny,
mohla bych se k Vám přidat ? Omlouvám se, že se Vám ''cpu'' do rozjeté diskuze, ale budu ráda když mě vezmete mezi sebe.
Já jsem po dlouhém protokolu a teď už 7 den po ET a čekám jen na testík 🙂 🙂 🙂
Kdopak bude teď někdy testíkovat taky ? 🙂 Já se bojím bojím :(

esinka
24. kvě 2011

@tonytony mě taky prsa nebolela hned..vlastně to teď i polevuje...spíše byly jak cizí ,ale jen při doteku..trochu se mi nalily..co jsem cítila,jako první,tak chuť na rohlíky..jedla jsem minulý týden jen suché rohlíčky 😀 ..pak stálé čůrání..ale zajímavé je,že se mi chce tak často na záchod jen vnoci..přes den chodím normálně...pak nafouknuté bříško ,až nepříjemně..
ale neboj,to neznamená,že ty to tak musíš mít taky..každá z nás to má jinak a moje kamarádka,která prošla tím stejným,nepocítila vůbec nic a šla do práce hned,aniž by čekala na testy..prostě prý necítí,že těhotná je a přitom opravdu broučka čeká..takže zázraky se dějí,jen nepřestávej věřit.. 😉

esinka
24. kvě 2011

@martinalibor vítej!!! taky jsem tu nedávno naskočila a už jako čekající na testík..už se ti to krátí,co?já už čekám na utz srdíčka,tak jsem šťastná,jak bleška.

tonytony
24. kvě 2011

@martinalibor Ahojky, já jsem dnes 6.den, ale jestli dokážu testovat, nevím, spíš půjdu rovnou na krev... Bohužel nemám žádné příznaky a tak nějak tuším, že zase nic☹ Moc ráda bych, kdybych se pletla a holky, co mě tady utěšují měly pravdu..ale...

martinalibor
24. kvě 2011

AHojky esinko , děkuji moc za přivítání 😅
Takže tobě testík vyšel pozitivně ? 😅 tak to je super 🙂 mooc gratulace a držím palečky na utz srdíčka 🙂 kdypak jsi byla na ET ? A kolikátý den si si dělala první testík ? Já bych to chtěla vydržet do čtvrtka ( to budu 9 den po ET ) .
Jinak nevím nevím no :( Máme první IVF za sebou . Jinak se cítím pořád stejně, akorát teda cítím prsa a bradavky až mě bolí a mám nafouklé bříško a jsem unavená pořád ( ale to si myslím mám ještě po stimulaci - no nevím no ), ale to samozdřejmě to nic neznamená ...
To věřím, že jsi šťastná jak bleška 🙂 nechali jste zavádět 2 embrijka ? 🙂 🙂 🙂

bohu_nka
24. kvě 2011

@esinka U nás v caru se chodí na krev až 20. - 25. den po ET. 14. den po ET se máme testnout doma a pak se objednat na ultrazvuk a na tu krev. Takže koukám jako blízen, že tak brzo jsi šla na krev!

bohu_nka
24. kvě 2011

@martinalibor ahoj! Jasně vtírni se 😀 Já mám dnes 12 dní po ET, takže taky čekám, ale už se mi to bíží. Ve čtvrtek si budu dělat test.
Jinak se cítím úplně jako ty - jsem unavená a to je u mě fakt nezvyk, jsem tak trochu hyperaktivní 😀 Trochu prsa a břicho. Ale mám nějakej rozhozenej žaludek a střeva, to doufám, že brzy pomine.

martinalibor
24. kvě 2011

@tonytony
Ahojky Tonytony ,
no tak to jsme na tom stejně , já byla minulý úterý na ET, takže dnes přesně týden 🙂 🙂 🙂
mě jen bolí prsa a mám divný břicho, ale opravdu to asi nic neznamená, ty prsa mě trochu bolely i při stimulaci, takže nevim no :(
A kdypak máš jít na krev ?
Mě v CARu řekli, že až 16 den po ET test a pak se až na další týden objednat na utz a krev .

martinalibor
24. kvě 2011

@bohu_nka
Ahojky, děkuji taky za přivítání 😅 😅 😅
12 den? Jee , ve čtvrtek? No taky jsem říkala, že zkusím testnou ve čtvrtek ( s tím, že to nebudu brát za definitivní ten výsledek, ale bojím bojím ) . Takže ještě uvidím.
Tak to máme stejné, taky břicho, prsa a únava, tak uvidíme. Já teda rozhozenej žaludek nemám , spíš mám pořád hlad a pořád bych něco žrala :D ale možná jsem hladová spíš že jsem se rozežrala teď 😀
Tak moc držím palečky na čtvrtek a ať tam jsou krásné // 😅 😅 😅

tonytony
24. kvě 2011

@martinalibor No, mě právě prsa bolely jen trochu hned po ET a teď už vůbec nic, žádné pnutí, jak jsem u těhu zvyklá a nalitáí, prostě nic, jsou jak hadr☹
No, já bych dle Caru měla ofiko testovat 10.den( mám zavedena embryjka po 6 denní kultivaci)tj. v sobotu a 12.den tj, v po jít na krev, ale testovat jsem nechtěla, že půjdou rovnou na krev, teď ale nevím, jestli se mám ubíjet zbytečnou nadějí tak dlouho až do pondělí, když tak nějak cítím, že to tam fakt nebude a zbytečně neprotahovat trápení☹

martinalibor
24. kvě 2011

Já bych to ale nebrala za definitivní, že necítíš žádné změny i když to u dřívějšího těhu bylo jinak.
Kamarádka mě taky uklidňuje, protože mela za sebou 5x IVF. A říkala, že ji nebylo už vůbec nic , prsa ani náznak , břicho pořád stejný a že necítila žádné změny ,. takže si říkala, že zase nic, ale vyšlo to. A teď má doma 6měsíčního chlapečka.
Takže já bych to nebrala tak,že když ti nic není,takže to znamená, že to nevyšlo .
To tedy brzy 10 den po ET máš testovat. Já mám doporučeno až 16 den a až pak se teprve po týdnu se objenat na utz a krev. Kam chodíš do CARu ?
Neboj a hlavně se snaž nenervovat se :( Já vím, že se to jednoduše říká, ale bude to dobrý ....

bohu_nka
24. kvě 2011

@tonytony Opravdu to zatím nesrovnávej! Zrovna včera jsem mluvila s mojí mamkou a ta říkala, že každé těhu měla úplně jiné - jedno prozvracela, otéhaly jí nohy, prsa měla obrovská.... a druhé na ní nebylo vidět ani v 7.měsíci a vůbec nic jí nebylo, prý dokonce do 6. měsíce hrála tenis. Takže vydrž!

bohu_nka
24. kvě 2011

@martinalibor Já mám taky testovat až 14. den od ET. Ale jak tady holky píšou, je to v každém CARu jiné. Taky záleží, jestli jsi měla prodlouženou kultivaci.

martinalibor
24. kvě 2011

@bohu_nka No já mám 16 den testovat po ET. Měla jsem 5 denní prodlouženou kultivaci.
Já se už nemůžu dočkat ... 😒 je hrozný to čekání, viď? Jsi doma v klídku? Nebo chodíš do práce?

bohu_nka
24. kvě 2011

@martinalibor Jsem doma. Je to naše 1.IVF, tak jsem si řekla, že zkusím pro to udělat všechno. Vím, že je to stejně na přírodě. Někdo chodí do práce a povede se. Někdo leží a nevyjde. A stejně bych to ani nedala, jsem fakt dost unavená, po narkoze mi bylo špatně, takže si to ani moc nedovedu představit. V práci jsem pořád v jednom kole!!! Co ty? Lenošíš doma?

martinalibor
24. kvě 2011

Tak to jsme na tom stejně, taky to je naše 1.IVF,takže jsem si vzala taky 14 dní dovču a užívám sluníčka doma 😀
akorát zařizujeme domeček, takže jsme včera lítali po krámech celý den , takže doufám, že to nebude mít vliv. Ale to člověk nesmí přemýšlet co všechno smí a nesmí . Pak by si to člověk akorát vyčítal a říkal kdybych tohle udělala nebo neudělala.
A kam chodíš do CARu jestli se mohu zeptat? Měli jste i ISCI ?

tonytony
24. kvě 2011

@martinalibor Do Heliosu v Brně

bohu_nka
24. kvě 2011

@martinalibor Chodim do Artu do ČB a měla jsem 23 vajíček, tak nám udělali na 11 ICSI a 12 nechali přirozeně, abychom kdyžtak pro příště věděli,jestli to jde i přirozeně. Šlo to, ale blbě. Z těch 12 se oplodnili jen 4 a vyvíjelo se jen jedno, takže úspěšnost máme s ICSI mnohem větší. Tam se z 11 oplodnilo 10 a vyvíjelo se 6.
Vy jste měli ICSI? Nebo máte jiný problém?
Mě čekají nákupy dneska - synovec má ve čtvrtek svátek, tak jdu něco sehnat. 🙂

esinka
24. kvě 2011

@martinalibor jojo,zaváděli jsme dvě,ale vypadá to jen na jednu bublinku..test jsem dělala 8den po ET...(což bylo 14dní od pregnylu,12dní od OPU, ) se tu v tom teď patlám,nemám u sebe tady ten protokol..hihi..ale tak nějak to je..jde se po 14dnech na krev a pak za dalších 14dní na srdíčko..pokud bude vše v pořádku,tak dostávám prázdnou těhotenskou průkazku a jsem už vyslána ke svému gyndaři..
@bohu_nka 12dní po ET už bys měla mít jasný testík.. 😀

martinalibor
24. kvě 2011

no tak to taky nemáte s přirozeným početím nic moc.
My máme líný spermíky a špatnou pohyblivost a ještě jich máme málo 😖
Jinak mě odebrali celkem 14 vajíček . Z toho 4 jsme nechali oplodnit přirozeně a bohužel se neoplodnilo ani jedno ☹ , 10 vajíček jsme nechali ISCI a z toho se udrželo jen 5 vajíček. Takže nám už vůbec nic nezbývá než ISCI.
Tak na sebe dávej pozor a hodně bumbej 🙂 mě včera hrozně polejvalo horko v těch krámech, ale našla jsem tam vystavený klimatizace ,takže jsem se tam sekla na 15 minut 😀 😀 😀 a dělala že vybírám 😀 😀 😀
tak přeji hezký den 🙂

martinalibor
24. kvě 2011

@esinka fakt jo ? Jee, tak doufám, že tě budeme s holkama následovat 😀
a ten 8 den po ET co jsi si zkoušela dělat testík, tak jsi tam už měla něco vidět ? Já jsem myslela, že zkusím testnout ten 9 den po ET což je ve čvrtek, ale bojím se bojím 😖 😖 😖

esinka
24. kvě 2011

@martinalibor no asi tak..po prvním ETze kterého mám dcerku,jsem testovala 9.den po ET a čárka nebyla..objevila se až hodinu po limitu..a úplný ducháček..fakt to bylo na nervy..ale pak začala druhá čárka sílet a bylo to OK
te´d jsem testovala 8.den s úplně nejlevnějšíma testama a hned do minuty byla čárka vidět jasně..byla tak o polovinu slabší,než první,ale to ničemu prý nevadí..hlavně,že tam je..ještě v sobotu jsem testovala a nebyla ta čárka úplně stejná..takže fakt pokaždé to bylo u mě jinak..důležité je,že tam je...slabá nebo tučná.. 😀

mufinka26
24. kvě 2011

@martinalibor ahojky, taky tě vítám.. já sem dneska 8 den po ET, zaváděli nám jednoho bojovníčka a pět jich máme ještě schovanejch v mrazáčku 😀 jinak já testovat budu nakonec až v pátek 11 den od ET.. v caru my, ale doporučily testovat až po dvou apůl týdne... no uvidíme, jestly se // ukážou

mufinka26
24. kvě 2011

@tonytony až v pátek budu testova 11 den po ET.. tak uvidíme 😀

tonytony
24. kvě 2011

@mufinka26 Tak budu moc držet palce a nakukovat, já jsem sama zvědavá, kdy mi rupne v kouli a jestlibudu tesovat nebo až ta krev... Kdyby člověk aspoň víc měl v sobě pocit, že to třeba vyšlo, ale ten mi teď teda úplně chybí☹

mufinka26
24. kvě 2011

@tonytony no já sem ted trochu taky rozhozená... jak sem ráno psala, že mám sucho v puse, tak mě začalo trochu pobolívat v krku a mám trochu zvíšenou teplotu... tak se bojim.... ☹ aby se to nepo...