IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

martinalibor
29. kvě 2011

@gerdusha Ahojky, já mám bohužel ( teda spíš díkybohu ) 1.IVF , takže já zkušenost mezi pauzami nemám.

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor A Ty myslíš, že už tam toho 12. bude srdíčko? To asi ještě ne, ne? To spíš asi si jen chtějí ujistit, zda je embryjko, kde má být? U nás právě už chtějí, aby bylo i srdíčko, tak proto déle, ale to víš, že se budu bát moc, právě proto, aby se to nezatoulalo teba někam jinam, kor, když tam mám dvě... Ty jsi říkala,že máš jen jedno, viď?

tonytony
29. kvě 2011

@gerdusha co myslíš tím soft ivf? Jáměla klasická IVF s dlouhým protokolem a mezi nimi 3 cykly pauzu, mezi 2. a 3. jen dva- měla jsem trošku upravený- zkrácený protokol, výsledky prakticky stejné- vajíček přes 20, oplodněno cca 15... Plus minus vždy stejně...

gerdusha
29. kvě 2011

@martinalibor ,vdaka,ze si sa aspon ozvala
@tonytony , soft ivf je ivf, ked beries ovela mensie davky hormonov, mas sice menej vajiciek, ale v tomto pripade nejde o kvantitu ale o kvalitu...a nie je to ani take financne narocne ako klasicke ivf...a v pripade neuspechu sa nemusi cakat 3 mesiace na dalsiu stimulaciu

tonytony
29. kvě 2011

@gerdusha já si myslela, že myslíš toto, ale s tím teda zkušenost nemám...

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony NO já si myslím právě, že na toho 12.6. jak se mám objednat na utz , takže mi odeberou krev a ještě se podívají jestli třeba není mimísek, tam kde nemá být. Že nejspíš zkontrolují jestli to není mimoděložní těhu, víš ? Tak uvidíme. No byla by to paráda kdyby bylo už srdíčko, ale nevím nevím to asi ještě ne... Hele Tonyku,jak se pak počítá těhu když je to po IVF ? To není jako klasicky od poslední MS ne ? To se počítá od toho dne zavedení, ne?

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony U tebe by ale srdíčko už mělo tlouci ne ? 🙂

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony Podívej se na tyto stránky : http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=cl...

tam je popsané přesně vývoj plodu 😀 takže v 5.týdnu těhu začíná funkovat srdíčko 🙂

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Jako kdy myslíš, že by mělo tlouci? Kolem toho 18.6. si myslím, že už právě ano... Snad teda...
Jinak u toho IVf se holky hodně dohadují, jak to jejich centra počítají, každopádně já myslím, že u nás to je lepší v tom, že přesně víme, kdy bylo OPU a k tomu plus 14 dní a to je stáří těhu- to si prostě myslím já... Ale nevím...

martinalibor
29. kvě 2011

No já myslím právě, že toho 18.6. už by jsi srdíčko mohla slyšet 🙂 🙂 🙂 Kdy jsi měla ET ?
Právě jsem se tam dočetla, že 5.týden už je srdíčko 🙂
No ale pssssst, abychom to nezakřikli, když to ještě nemáme potvrzené. Ale jsem moc zvědavá a těším se za tebe na zítřek až napíšeš co a jak 🙂 🙂 🙂

jijina
29. kvě 2011

Ahojky holky, tak se dívám, že nejsu sama a že testy vychází , teď zase čekání na ultrazvuk, jezdíte někdo do Brna?

tonytony
29. kvě 2011

@jijina Já jezdím do Heliosu.

mufinka26
29. kvě 2011

@martinalibor
@tonytony ahojky kočky moje nešel my internet tak vám píšu až ted... Bohužel zlatíčka, testík byl bílej jak padlej sníh, jenom ta jedna potvora čárka na mě vykoukla ☹ zítra budu volat do caru a chci se snima hnedka domluvyt, abych mohla stymulovat na ket.... 😉 😉 jinak holčiny moje ... at hcg pěkně roste 😀 myslím na vás těhulky 😀 😀 😀

tonytony
29. kvě 2011

@mufinka26 Mufi, já už jsme byla pěkně nervozní, kde jsi, je mi to líto, bohužel asi někdy ty 10kový fakt dělají falešnou pozitivitu- já to taky zažila, je mi to líto, ALE je fajn, že máš mrazáčky a můžeš hned skočit pěkně nastimulovaná do KETu🙂 To jsem si aspoň vždycky říkala já, když IVF nedopadlo, že mi je nejvíc líto, že nemáme žádné mrazáčky a nemůžeme jít hned další měsíc do akce, že by to člověk hned líp nesl...Moc držm palečky a určitě dej vědět, jak se to vše vyvíjí!

martinalibor
29. kvě 2011

@mufinka26 Ahojky Mufinko, moc jsem na tebe myslela od rána a držela palečky :( to je škoda, že to nevyšlo. Moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ Ale hlavu vzhůru . Jak píše tonytony, je dobře, že máš ještě embrijka další a že budeš moc jít na další pokusík. Já ani nevím jaké rozmezí dávají když se teď nezadařilo ? 😕 Moc mi to mrzí a cítím s tebou ☹ ☹ ☹

olousek35
29. kvě 2011

Holky, tak mám u sebe jednu luxusní blastocystičku, tak držte pěsti a posílejte těhu bacily. 11.6.mám testovat, ale jak se znám, tak testnu už za týden.

bohu_nka
29. kvě 2011

@mufinka26 Mufi, tak to je li líto ☹ Tak aspoň ti eskymáci v mrazáku.

bohu_nka
29. kvě 2011

@gerdusha Ahojky, taky nemám zkušenosti.

bohu_nka
29. kvě 2011

@tonytony Jojo, já myslím, že takhle to počítají 14 dní od OPU. Jinak testíky máš kráásné, teď jsem to tu dočítala a prohlížela si fotky. 😀

jijina
29. kvě 2011

Musím říct Tonytony, že máš krásné testíky, já je tak silné nemám 😒

mmaxicka
29. kvě 2011

@olousek35 no tak to je super 🙂 tak drzim palecky at se pekne zavrtava 🙂 a jak ostatni embryjka - mate mrazacky?

olousek35
29. kvě 2011

@mmaxicka zda se něco zamrazí se dozvíme meilem. Jednu máme slíbenou, další snad taky. Zbytek nebyl moc dobré kvality.
Jak si na tom ty?

Všem těhulkám ohromná gratulace.

bohu_nka
29. kvě 2011

@olousek35 Vám to neříkali v CARu? Nám jo. Kolik jich máme, jaké kvality, kolik zamrazí... dokonce jsme i podepisovali souhlas se zamražením, kolik a na jak dlouho nám je zamrazí. A taky jsme to museli zaplatit 🙂

tonytony
29. kvě 2011

@olousek35 Tak hezky opatrovat!!!
@mmaxicka Jak se vede?
@jijina
@bohu_nka Holky, díky, jen ten strach pořád prostě je, před tím zítřkem...Jak bude HCG atd... Ale moc doufám, že aspoň jedno to dotáhne do konce!Přece nemůžu být taková sračka!!!

mmaxicka
29. kvě 2011

@olousek35 tak to mate sikulky .-)
ja jsem na tom ted uz lip, to boleni bricha uz celkem preslo, teda obcas me sem tam pichne a tlaci ale to uz se da snest .-)

bohu_nka
29. kvě 2011

@tonytony A v kolik jdeš? Hned ráno? Nebo se budeš nervit do odpo?

olousek35
29. kvě 2011

@bohu_nka souhlasy mají podepsané, ale u nás zamrazují až 6.den po OPU, takže zítra. Ještě se to může změnit. Snad alespon něco bude.

tonytony
29. kvě 2011

@bohu_nka Jedeme ráno na krev tam,a el volat si budu až odpoledne- takže nervit☹

gammaray
29. kvě 2011

@demima zdravím.chtěla jsem ti taky říct,at se zbytečně s tím špiněním nestresuješ.já,z vlastních zkušeností ,a že jich mám pěknou sbírku,můžu jen potvrdit,že pokud jsem špinila,bylo to dobré-pozitivní(byt jen na chvíli).pokud jsem byla bez špinění,tak to bylo vždy negativní.a v mém vítězném transferu a těhotenství jsem špinila až do 10 týdne.tak to prosím nevzdávej....
@tonytony mnoho štěstí na zítra a hlavně hooodně vysoké čísílko,přeji..

mufinka26
30. kvě 2011

dobré ránko všem... za hodinku jdu volat do caru, jak to tedybude dál... tak uvidíme.. snad to ket budou chtít dělat hnedka, jelikož je apolinář červenec a srpen zavřenej.. takže bysme musely čekat až do září 😠