IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
25. kvě 2011

@bohu_nka a u jaké kartářky jsi byla? Máš nějaký kontakt? Klidně bych to zkusila... jen teda fakt nevím, jesli se tomu dá věřit... Pravda je, že mojí ségře i kamarádce tahle vše předpověděla správně až koukaly( potrat, těhotěnství, pohlaví dítěte i jiné věci)

bohu_nka
25. kvě 2011

@tonytony Já myslela, jestli nechceš za nějakou zajít teď...kdybys byla z jižních Čech, tak bych tě poslala k té mojí. Ta je úžasná, empatická...je to fakt zážitek! Skvěle si s ní popovídáš.

mufinka26
25. kvě 2011

@tonytony
@bohu_nka holky jestly můžu vstoupit... mě byly vyloženy karty letos... vyšlo nám, že to nebude lehká cesta, ale zadaří se a ještě jedno miminko budu mít. a mělo by to vyjít ještě tento rok.. lehká cesta to zatim nebyla tak doufám, že by to mohlo letos vyjít..

bohu_nka
25. kvě 2011

@tonytony Kontakt ti klidně dám, ale bydlí kousek od Českého Krumlova a nevím, jestli to nemáš daleko.

jaruska111
25. kvě 2011

@mufinka26 Mufinko, omlouvám se že Vám do toho vstupuji ohledně těch prsou že Vás bolí já to měla pokaždé že mě bolela prsa i v normálním cyklu od ovulace až do MS a pak to opadlo ! A tenhle měsíc to mám opět,ale teď od včera pociťuji sklidnění což neni normální, vždycky mě boleli až do MS a teď je mám jenom tvrdí ale nebolí mě tolika. Což je určitě změna, ale k čemu se uvidí až koncem příštího týdne... 🙂

mufinka26
25. kvě 2011

@jaruska111 to mě právě taky, ale ne tolik.. a většinou to bylo dva dny mřed ms... hlavně já už utrogestan beru cca rok a půl.... ale v odost menších dávkách... tak proto si myslim, že je to z toho...

akorád holky nevíte jak je to z tou BT??

tonytony
25. kvě 2011

@bohu_nka No, to my jezdíme dost všude kude, do JČ taky v létě dostčasto, tak mi ho klidně pošli, budu ráda, třeba to někdy využiju. díky.

jaruska111
25. kvě 2011

@mufinka26 já ale žádné léky nebrala jako hormony, mam to pokaždý už několik let, proto jsem vždycky předtím věděla že se nám mimi normální cestou nepovedlo ☹( tenhle měsíc jsem to měla znovu ale od včera mě přestavají bolet, proto citím že je něco jinak 🙂

martinalibor
25. kvě 2011

Dobré ráno holčiny 😵 😵
tak jak se cítíte? Venku dnes bude zase krásně 😀 tak se těším , že budu relaxovat 🙂

Bohunko, tak co nakoupila jsi dáreček ? - no já po těch nákupech byla taky vyřízená, že jsem přijela, padla a spala jsem až do rána 😀

Tonytony nevzdávej to ještě a měj aspoň trochu pozitivum v sobě ☹ vždyť jak píšou holky, každé těhu je jiné a každý nemá příznaky hned. Buď si zkus testnout nebo se snaž vydržet do krve jestli se bojíš testovat. Já si budu testovat taky asi zítra a bojím se , ale uvidím no ... Drž se kočko, držíme palečky 😅

Maxxičko děkuji za přivítání 😀 takže jsi dnes nebo včera byla na ET ? tak taky držím palečky a pevné nervíky před testíkováním 🙂

mufinka26
25. kvě 2011

@jaruska111 tak to je dobře... to je dobrý znamení.. 😀

jaruska111
25. kvě 2011

@mufinka26 no to tomu zase tak moc nevěřím, měla bych mooooc štěstí,a to na mě moc nesedí a jsem teprve třetí den po ET je brzičko dělat závěry 😉

martinalibor
25. kvě 2011

Mufinko máš krásnou holčičku 🙂)

mufinka26
25. kvě 2011

@martinalibor děkuju 🙂 doufáme, že už jí konečně pořídíme toho sourozence.. 🙂

mmaxicka
25. kvě 2011

ahojky holky 🙂
@tonytony tak se pridam k zastupu holek co ti budou radit at se tak nepozorujes .-) jak originalni rada, ze 😀 ?
@martinalibor na et jsem byla vcera tak do testovani daleko... jsem zvedava jestli k nemu vubec dojde...minule IVF jsem zacala krvacet i pres utrogestan uz 9.den po et.. tobe drzim palecky jestli budes zitra testit

bohu_nka
25. kvě 2011

@martinalibor Jojo, nakoupila! Koupila jsem tričko s mašinkou Tomášem (tu miluje) a ještě lítacího draka. Chodíme docela často pouštět. Můj přítel má takového trochu profi draka - dají se s ním dělat různé triky a synovec Filípek to úplně zbožňuje! Ječí u toho radostí. Tak jsem mu koupila takového říditelného draka pro děti. Tak snad to bude mít úspěch 🙂 Ale bylo příšerné horko, bolel mě žaludek a pořád jsem hledala, kam se dojdu vyčůrat 😀 Takže fakt pecka!!! Nakonec jsme si se segrou sedli do jedné restaurace na oběd a protože tam měli klimaizaci, tak jsme tam kecali skoro 3 hodiny.

tonytony
25. kvě 2011

@mufinka26 Co myslíš s BT? Ta se v těhu drží nahoře a neklesá, ale Utrogestan ji zvedá a drží normálně nahoře, takže to s ním nepoznáš☹

olousek35
25. kvě 2011

ahojda holky, tak hlásím včera OPU a 7 vajuch, tak uvidíme jak se budou dál vyvíjet. Všem držím pěstičky. Jinak já minule testovala 7.den a byly tam.

martinalibor
25. kvě 2011

@bohu_nka no tak to bude mít určitě velkej úspěch 😀 😀 😀
no já měla hrozný návaly horka v těch krámech, takže jsem hledala vždy místečko kam si sednout, aby to semnou neseklo 😠 tak doufám, že to máme z toho, že nám snad testík ukáže // a že to není z těch léků ☹

martinalibor
25. kvě 2011

@mmaxicka děkuji moc, zítra to risknu a zkusím to . Četla jsem, že už dost holek testovalo 9 den po ET a i dřív, tak snad tam něco bude. Bojím bojím bojím ☹

bohu_nka
25. kvě 2011

@martinalibor Nooo, vlastně.... mně už ukázal dneska ráno 😀

mmaxicka
25. kvě 2011

@olousek35 7 vajuch to je pekne cislo... kdy se dozvis jak se drzi?

@bohu_nka uteklo me neco?? tys dneska testovala a byly tam // ??

bohu_nka
25. kvě 2011

@mmaxicka Jooo! Byly tam dvě!!! 😀 😀

mmaxicka
25. kvě 2011

@bohu_nka no tedaaaaaa to je super 🙂 🙂 🙂 tak moc gratuluju ... ale jasne ze potichoucku aby se to nezakriklo 😉

bohu_nka
25. kvě 2011

@mmaxicka Děkuju,ale zatím potichoučku 😀 Pořád se na ten test chodím koukat, jestli ta druhá čárka nezmizela 😀 Zítra se objednám do CARu, takže příští týden budu vědět víc!

mmaxicka
25. kvě 2011

@bohu_nka neboj nezmizi - nesmi 😉 😀 😉

martinalibor
25. kvě 2011

@bohu_nka Počkej už jsi tedy testíkovala ? 😅 tak to je super 😅 😅 😅 jeee, tak to moc moc moc gratulace, ale pšttt , abychom to nezakřikli. No to mám z tebe radost 😀 😀 😀 to věřím, že chodíš na testík pořád koukat, taky bych chodila 🙂 tak to je fakt super, mám velkou radost za tebe 😀 😀 😀 dávej na sebe hlavně pozor 🙂

bohu_nka
25. kvě 2011

@martinalibor Už jo, dneska je to 13 dní od ET a 16 dní od OPU, takže jsem sebrala odvahu 😀

mufinka26
25. kvě 2011

@bohu_nka tichá gratulace 😉 😉 je to skvělá zpráva 😀

olousek35
25. kvě 2011

@mmaxicka tak jsem tam právě volala. Máme 8 oplozených vajuch, tak to je nádherný. Dozrálo i 8, které včera ještě nebylo zralé.

@bohu_nka no moooc gratulujuuu, to je super zprávička.

bohu_nka
25. kvě 2011

@olousek35 U vás taky moc dobré zprávičky!!! Kdy bude ET?