IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mmaxicka
25. kvě 2011

@olousek35 no tak to je skvely zacatek , kdyz dozralo jeste jedno navic 🙂 super tak jen tak dal... tak hlavne at se pekne deli a budete mit PK?

martinalibor
25. kvě 2011

@olousek35 krásný počet 😅 😅 😅

tonytony
25. kvě 2011

@bohu_nka Tak to moc velká gratulace!!!Kolikátý jsi den po ET? To se tak hezky čte!
@olousek35 Super, jak se vajíčka pochlapila, tak ať se jim dobře daří i nadále...

Ve mně bojuje, zda testovat zítra nebo v pátek(8.či 9.den) nebo to nechat až na tu krev v pondělí... Ale cítím, že to bude spíš fakt špatný, nemůžu si pomoct☹ Není mi vůbec nic☹

bohu_nka
25. kvě 2011

@tonytony 13.den po ET, v CARu říkali,ať testujeme 14.den, tak mám jeden den náskok 😀

tonytony
25. kvě 2011

@bohu_nka super🙂

mufinka26
25. kvě 2011

tak mojí dnešní depku pomalu úspěšně zaháním... 4 pračky vypraný... a ted sem dopekla manželovi jeho chleba 🙂 akorád mě pořád rozpláče i reklama 😒

olousek35
25. kvě 2011

děvčata, dík za vše. ET budu mít v neděli po PK. Snad nám vydrží všechny a zítra se snad dozvím počty buněk, které mají.

esinka
25. kvě 2011

nazdárek všem snažilkám!!!
@bohu_nka šuškanám ti gratulaci..neboj,ta už nezmizí!!! 😀
@tonytony já asi budu jediná a budu ti rovnou radit,aby sis testla..tím,jak to prožíváš by sis mohla taky ublížit...nemyslím to špatně..ale těmi neúspěchy jsi hold jinde,než já..a psychicky musíš být v pohodě..snaž se na to opravdu co nejvíce koukat pozitivně,nebo testni..snad se za to na mě nenazlobíš,myslím to dobře.. 😉 HOLKY koukám,že se to tu nějak dobře rozjíždí a snad brzy všechny budeme povídat o výbavičce..i s tonytony..moc by to bylo fajn,co?
No já měla dneska divočinu,takže jsem se pěkně vylekala,protože jsem zašpinila..jsem v termínu,kdy bych měla menstruaci,takže prý to může být tím..ale nedá se vyloučit ani to horší..což se projeví,pokud se mi to rzjede v MS..zatím nic.uklidnilo se to a já dnešek prospala..no ale jsem nesvá a ještě horší,než čekání na tstování,je čekání na srdíčko... ☹

tonytony
25. kvě 2011

@esinka Děkuju za názor, jestli to zvládnu, testnu asi v pátek... a určitě se na Tebe nezlobím, proto sem píšu, abych slyšela názory a rady a čím víc tím líp🙂 Jinak já v těhu krvácela až do 5. měsíce a zvládly jsme to, já teda pak Utrogestan polykala a klidně si nasaď Ascoorutin klidně i 3x2 tablety v době, kdy začneš špinit🙂 Určitě to neznamená nic špatného, ale vystraší, to chápu🙂

esinka
25. kvě 2011

@tonytony jéé ten ascorutin tu nemám..utrogestan mám 3xdenně 2kuličky,ale mám dávat stále dolů...no snad to bude dobré..ještě dál beru prednison,magnezium,ale to budu teď navyšovat,a kys.listovou..tak snad to dopadne dobře..

bohu_nka
25. kvě 2011

@esinka Esinko,na co bereš magnezium? Já beru jen Prednison, listovku a Utrogestan (3xdenně ale jen 1 kuličku).
Teď jsem nějaká zmatená-Byla už jsi na ultrazvuku?

tonytony
25. kvě 2011

@esinka Ascorutin bez receptu seženeš v každé lékárně a ten Utrogestan, pokud by jsi víc špinila, tak si místo dolů den do pusinky🙂

esinka
25. kvě 2011

@bohu_nka ahojky..nene,utz srdíčka mě čeká 9.6...a magnezko beru už od prvního těhotenství..tehdy mi zjistili,že mám totálně nízké hodnoty a že se diví,že jsem nepotratila.byla jsem skoro na nule..a proto jsem taky trpěla na migrény,únavu,křeče svalů a takové ty neurologické věci.. 😀 ..u nás to bohužel tehdy nedělali,..testy na minerály..ale teď si to pohlídám a pokud dojdu až k mé gyndařce,tak jako první zažádám právě o tyhle testy..měla bych taky brát železo,ale už tak mám problémy se stolicí,takže tohle uvidíme,jak naordinujeme.. 😀

@tonytony moc díky za radu..vím,že se může i polykat,ale tedy řeknu ti,že je to divný pocit.. 😀 ..ale zatím to vypadá,že to je už dobrý..tfujtfujtfuj..se musím poplivat pro štěstí.. 😅

bohu_nka
25. kvě 2011

@esinka To u nás v CARu se chodí přibližně 20. den po ET na krev a na ultrazvuk a pak ještě na ultrazvuk srdíčka.

mufinka26
26. kvě 2011

@esinka
@bohu_nka
@tonytony ahojky děvčata.. tak sem to nevydržela a udělala si dneska testík... no a nic... ☹ vykoukla na mě jenom kontrolní čárka a ta druhá ani tuk ☹

bohu_nka
26. kvě 2011

@mufinka26 A není ještě brzo? ☹

mufinka26
26. kvě 2011

@bohu_nka je to možný, zkusím to ještě v sobotu.... dneska je to teprve 10 den... ale zkusit sem to musela 😉 je fakt, že v caru my říkaly, že to mám zkusit až za čtrnáct dní.... tak uvidíme

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 Tak na Tebe jsem vsázela, Mufinko, ale ještě bych taky zkoušela! KOlikadenní jsi to měla kultivaci???A testuješ 10kovým testem?

tonytony
26. kvě 2011

@bohu_nka A co Ty? Zkoušela jsi dnes taky ještě testík? Máš nějaké příznaky už, těhulko?

bohu_nka
26. kvě 2011

@tonytony Vyšel i dneska 😀 A mám i příznaky, ale nikdy jsem těhotná nebyla+je to 1.IVF, tak nevím, co z toho dělá Utrogestan. Ale jsem hodně unavená, bolí mě prsa, otekl mi podbřišek, běhám čurat.... 😀 😀 😀

bohu_nka
26. kvě 2011

@tonytony Jó a taky mám v puse už asi týden takovou divnou chuť...nemáte to někdo? To je asi po těch hormonech...nevím.

tonytony
26. kvě 2011

@bohu_nka Tak to vypadá moc dobře, drž se🙂

tonytony
26. kvě 2011

@bohu_nka To může být taky k těhu🙂

mufinka26
26. kvě 2011

@bohu_nka když sem čekala svoji první kočičku, tak sem měla úplně ty samí příznaky, jako máš ty ted 😀 takže si na nejlepší cestě 😀

mufinka26
26. kvě 2011

@tonytony holka asi sem magor... udělala sem si další testík.. ten první byl 25 a nic a ted sem si udělala 10 a je tam strašně, ale strašně slabá druhá čárka... takže opravdu uvidíme až o tom víkendu, jestly se tam oběví něco víc

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 No vidíš, to bude ono🙂 Kolikadenní, že byla ta Tvoje kultivace?

mufinka26
26. kvě 2011

@tonytony čtvrtý den po OPU sme šly na ET.. nevim holka... nějak tomu nevěřím... takovejch let negativních těhu testů... no necháme se překvapit... uvidíme jestly bude sílit, nebo se stratí..

esinka
26. kvě 2011

dobré ránko
@mufinka26 zkus ještě testnout po 48hodinách..to by měly hupsnout hodnoty hcg jednou tolik a už bys to viděla..já poprvé měla hodně nízké hcg a proto se mi ukázala druhá čárka tak pozdě po limitu
@bohu_nka bohunko,to je supéééér!!! a mně tedy utrogestan nedělá nic.. 😀 ..no a k chuti v puse..to je taky jeden z hlavních příznaků...je to taková kovová pachuť,že? 😀 gratuluji!!!

esinka
26. kvě 2011

@mufinka26 desátý den bys už neměla mít v sobě pregnyl,co by ovlivňoval testík..já měla to samé..4den po OPU..jen někomu hcg stoupne rychle a někomu méně..kdybys těhu nebyla,neměla bys tam ani ducha!!! 😀 ..ale hezky potichoučku... 😀 😀 😀 😀

mufinka26
26. kvě 2011

@esinka děkuju za podporu... ale nemám žádný příznaky... jenom mě trochu píchá v podbřišku, ale to se my dělo vždycky... 😅 😅 no jak sem psala, necháme se překvapit 🙂