IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
27. kvě 2011

ahojky a dobré ránko 🙂 🙂 🙂
holky,to bolení může být i klasickými větry..po týdnu od ET se mi taky objevily bolesti v podbřišku a různé tlaky..ale embryjko,když se uchytí,tak prý vylučuje něco-už nevím,co,hihi- a to podporuje časté močení..ale také se zpomaluje funkce střev a proto se na začátku těhu objevují zácpy,nadýmání a píchání bříška atd..ty bolesti jsou u mě větší,než při netěhu ..tak snad jsem pustila zase trochu naděje!! 😀 😀 😀
a jinak krásný den všem čekatelkám...jsem napnutá,jak kšandy,jak dopadnete..mě už začínají i jemné nevolnosti,takže se tomu asi zase nevyhnu.. 😝
by mě docela zajímala statistika..se nějak ztrácím,kdo už tady testoval a kdo ne.. 😀 nicméně,přeji i nadále // všem !!!

mufinka26
27. kvě 2011

@esinka ahojky, já testovala včera a měla sem tam ducha, tak uvidíme co se z toho vyklube.. nevolnosti ti na jednu stranu nezávidím, ale nadruhou stranu 😉 víš že je vše ok ty těhulko naše 😀

esinka
27. kvě 2011

@mufinka26 😀 😀 😀 ..no při představě,že mám o prázdninách dítě na krku,protože školka u nás nebude a ranní nevolnosti,které byly poprvé spíše celodenní a až do konce 6měsíce.,si docela fakt závidím.. 😀 .to se mám zase na co těšit.. 🙂 ..ale je fakt,že se pak ten uzlíček postará o to,aby se na vše rychle zapomnělo.

bohu_nka
27. kvě 2011

Dobré ránko! Já se taky už nějak ztrácím, ale mám pocit, že někdo říkal, že v pátek.... 🙂
A jestli se těhotenství pozná podle trávení, tak čekám čtyřčata!!!! 😀 😀 😀 Obzvláště večer mám nafouklé břicho, jako blázen!!!

esinka
27. kvě 2011

@bohu_nka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..bohunko..taky mám občas ten pocit.. 😀 😀
tak sem s novýma zprávičkama a doufám a držím palečky,aby tam byly //...

martinalibor
27. kvě 2011

Dobré ráno holčiny, tak i já testíkovala a můžu být přiklad toho , že i při zavedení jednoho mazlíška se mohou objevit // 😀 😀 😀 takže tam jsou !!! Jen doufám, že tam zůstanou ☹
Bohunko jakpak se cítíš? Kdopak tedy bude ještě dnes testíkovat ??? 😕

esinka
27. kvě 2011

@martinalibor krásná zpráva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martinalibor
27. kvě 2011

Děkuji Esinko , jsi hodná . No taky jsem šťastná, jen aby se to udrželo a dr. to potvrdil 😀
Dnes je venku pěkně hnusně 😠

mmaxicka
27. kvě 2011

@martinalibor jeeee dalsi dobra zpravicka po ranu, ja se vzdycky rano tesim na MK protoze to tu byva takove vesele a pozitivni 😉 tak jen tak dal a hlavne abysme takovehle zpravicky mohly prinest vsechny 😀 😀 😀

martinalibor
27. kvě 2011

@mmaxicka jj to máš pravdu, taky mě to tu vždy nakopne po neúspěchách a teď snad budu moc podporovat zase i já 🙂 HOLČINY TAKY POSÍLÁM // BACILA 😀

tonytony
27. kvě 2011

Ahoj holky, tak mě moje pocity totálně selhaly a asi byly prostě utlučeny strachem z minulých pádů a zkušeností a potvrdilo se, že jakékoli příznaky mohou znamenat cokoli, i žádné pocity... Strašně potichoučku šeptám, že je tam mám- na 10kovém mamatestu i na nějakém no name 25kovém je docela slušná! Tak se jen modlit, aby to nedopadlo jako minule a neslábly- ale to bylo tenkrát embryjko špatné, teď byla dvě a zdravá, tak se tím moc uklidňuju, že to snad už teď dopadne... V pondělí pojedu na krev do Caru a doufám, že bude HCG dostatečný- po té minulé zkušenosti s biochemickým mám strach se ještě radovat, ale aspoń trošku to ze mě spadlo... ´
Omlouvám se, že píšu až teď- čurala jsem už v 5 ráno, ale testovat jsme měli s MM sílu až po 9.hodině a doteď to rozdýcháváme... testovali jsme spolu, bylo to maso☹ Ještě teď se oba klepeme... a modlíme se, aby to došlo až do zdárného konce, protože víme, že tohle je jen začátek a stačí moc málo...
Moc díky všem za podporu v těch mých nervech a srabu!
Všem moc držím palečky, ať najdou to co já dnes a hlavně už nezmizí!

tonytony
27. kvě 2011

@martinalibor Gratuluju spolubojovnice!!! Mám radost, že s tou radostí dnes nejsem sama!!!

bohu_nka
27. kvě 2011

@tonytony HURÁÁÁÁ! To je fakt skvělý!!!! Tak zatím potichu 😀
Můžu se zeptat, jak jsi poznala, že je to biochemické těhu? Nebo až doktor?

bohu_nka
27. kvě 2011

@martinalibor Taky gratulace! Holky, mám z vás radost!!!

martinalibor
27. kvě 2011

tonytony jj jsme v tom spolu 😀 😀 😀 I já tobě potichounku gratuluji a držím palečky na pondělí a koukej dát vědět !!!
Holky jen tak dál a přidávejte se k nám s tonytony , ať nás je víc. Moc Vám všem držím pěstičky .

martinalibor
27. kvě 2011

@bohu_nka i my z tebe máme radost !!! 🙂

tonytony
27. kvě 2011

@bohu_nka No, čárky mi nesílily, byly postejnavé, HCG bylo 12.den po ET jen 21... a za dva dny už jen 7☹ Vysadila jsem Utrogestan a estrogeny a buch MS...

tonytony
27. kvě 2011

@martinalibor Kdy jdeš na krev?Drž se holka🙂Já mám uvnitř takovou radost, ale bojím se radovat po té min hnusné zkušenosti a vůbec po všem...

esinka
27. kvě 2011

@tonytony tonýýýýýýýýýýýýýýý,to je bombááááááááááááááá!!!..tedy pšt pšt pšt... 😀 😀 😀
zlato,moc ti přeji,aby to tentokrát vyšlo a za zanedlouho jsi měla v náručí malé štěstíčko!!!! no vidíš,holka...takže teď už jen pozitivně,jasnéééé????
teda já tu bulím,jak malá...moc ti to přeju...

tonytony
27. kvě 2011

@esinka Jsi zlatá! Já se z toho nemůžu probrat a nechci se radovat nahlas, ale jsem tak šťastná, že tam jsou...

mmaxicka
27. kvě 2011

@tonytony teda kocko me uplne naskocila husi kuze kdyz jsem tu tvoji zpravu cetla 🙂) tak vidis vas zazrak pokracuje , tak mu jen ver a ver ze bude vsechno v poradku 🙂

tonytony
27. kvě 2011

@mmaxicka Strach to u mě válcuje, těch špatných zkušenostínje už tolik, že prostě strach vítězí☹Moc díky🙂

mufinka26
27. kvě 2011

@tonytony to je skvělíííí vidíš a ty ses tak bála 🙂 moc ti to přeju a velice potichoučku velikánská gratulace 😀 😀

tonytony
27. kvě 2011

@mufinka26 Čím testuješ? 10kama mama nebočím?

mufinka26
27. kvě 2011

@tonytony jojo 10 mama test. takže to už by tam mělo být ☹

martinalibor
27. kvě 2011

@tonytony no já mám přijít na krev až 12.6. :( ty jsi měla předtím testík pozitivní a nesílily čárky a pak nic jo ? ☹

olousek35
27. kvě 2011

@tonytony no super, nádhera, obrovská gratulace tobě i manžovi, tentokrát to dobře dopadne.
@martinalibor nádhera, opravdu ze srdíčka gratuluju.

bohu_nka
27. kvě 2011

@tonytony No, to mám docela strach, já tam mám tu druhou čárku o malililinko světlejší,ale dneska jsem dělala poprvé 25testem...ach jo!!! Tak jsem si myslela, že když se tam ta druhá čárka objeví, budu v klidu!

tonytony
27. kvě 2011

@bohu_nka Neblbni, to je ok, pokud to jsou jiné testy a jiná citlivost! KLid! Hold já mám blbou zkušenost, tak jsem posraná až za ušima a bojím se radovat moc...

tonytony
27. kvě 2011

@martinalibor 10.den po ET čárka docela hezká i na 25kovém, 11.den stejná, 12.den stejná+krev a HCG jen 21, 13.den- to už jsem měla jen 10kové slabší čárka, 14.den ještě slabší na tom 10kovém a HCG už jen 7- kázáno vysadit léky a za 2 dny došla MS☹ Hrozný- jen 2 dny štěstí- na Valentýna dárek manželovi a za 2 dny konec, hrozný☹¨V neděli teď máme výročí svatby, strašně se bojím si ho zase zničit, snad ne!