IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

veverka.dada
9. kvě 2011

@mmaxicka já teda sice nevím o gonalu vůbec nic, ale jak říkáš, určitě to zvládneš 😉 dneska mi sestra v caru povídá "to zvládnete, my ženský zvládnem všechno" a já na to "ono nám taky nic jinýho nezbývá " 😉 a přesně tak to je...důležitý je, že tyle možnosti jsou a že nám pomůžou k miminkům!! 😵

veverka.dada
9. kvě 2011

tak jsem si dneska měla jet k dr. kvůli vyšetřeí před narkozou a místo toho jsem si u n vyzvedla recept na lokální antobiotika kvůli bolesti v krku a teď ležím doma s obkladem, piju čaj a potím se 😔
@tonytony jako bychom se o tom nedávno nebavily, že? 😖

mmaxicka
9. kvě 2011

@tonytony ja zacinam teprve zitra s gonalem, pak pristi pondeli na UTZ, tak bych si tipla ze nekdy ke konci pristiho tydne bude OPU. cim stimulujes ty?

@veverka.dada no huraaa ze uz konecne mas doma injekce a ze jsi zaskolena 🙂) a jakto ze jsi vyfasovala antibiotika? tak se z toho koukej rychle vykuryrovat .-)

veverka.dada
9. kvě 2011

@mmaxicka to je u mě klasika...v tomhle období, kdy je ráno chladno a odpoledne vedro ☹ ale naštěstí to nejsou úplný antibiotika...a mám to jen na 3 nebo 4 dny 😉

amadores
9. kvě 2011

@revilo jo to je jasný, proto jsem psala, že pokud bude vše o.k.,když bych se necítila jak po OPU či ET v pořádku, tak to je jiná.ale když by mi nic nebylo, jako při 1.IVF, tak pro mě není důvod ležet doma s nohama nahoře..
s embryoložkou jsem si nerozumněla, co se týká ICSI či PK, což oboje bylo v mém konkrétním případě zbytečné a akorát tahání tisíců zbytečně z kapes.zvláštní, že jsme byly na pokoji po OPU 4 holčiny, SPG všechny bez problémů, různý počet folíků a všem vnutili ICSI i PK..všechny jsme tím byly tak zaskočený, že jsme se bohužel nezmohly na slovo...
ono to člověka zase poučí řádně na příště,takže svým způsobem se na tom dá najít i něco přínosného.... 😉

sedmitecka
9. kvě 2011

@revilo ahojda, teď jsme si shodou náhod přečetla tvé příspěvky a zjišťuju, že jsme měly 1.IVF jako přes kopírák, taky jsem jásala, že se hned poprvé povedlo, pak špinění, slabá menses, strašení mimoděložním, milion ultrazvuků, noční výlet na pohotovost k Apoli, vzestup hcg a pak potrat na začátku 7.tt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dávala jsem se do kupy několik týdnů, absolvovali jsme genetiku i imunologii, všechno v pořádku, tak snad druhé IVF už nám to štětsí přinese 😕 😕

sedmitecka
9. kvě 2011

jinak zdravím všechny kecalky, vezmete mě mezi sebe??? v červnu nás doufám také čeká IVF, už druhé ......moc se těším, ale taky trochu bojím 😝

mmaxicka
9. kvě 2011

@sedmitecka ahojky sedmi 🙂 ze bysme zase byly spolubojovnice 🙂?

sedmitecka
9. kvě 2011

@mmaxicka ahojda kočko, no už to tak vypadá 🙂 jsem ráda, že jsem tě našla 😉

sedmitecka
9. kvě 2011

@mmaxicka téda, tebe už bude za chvíli čekat OPU 🙂 🙂 🙂 🙂 to já to mám ještě daleko před sebou, ještě měsíc čekání 😕 😕

mmaxicka
9. kvě 2011

@sedmitecka neboj mesic utece jak voda... lepsi ze vam udelali vsechna mozna vysetreni a uvidis ze druhe IVF bude s lepsim vysledkem .-)
a co v puvodni skupine? nevis jak se dari holkam?

sedmitecka
9. kvě 2011

@mmaxicka jojo, jsem ráda, že všechno vyšlo dobře, já si tak trošku myslela, že v imunologii bude problém...no a není, tak ten potrat byl asi náhoda ......budu se asi bát tentokrát ještě víc než poprvé 😝 😝
no, diskuse se přesunula na emimino, chodím tam málo, kecá se tam skoro jenom o kočárcích a plínkách, jsou tam skoro samé těhule, jen já, lucka a ejviska ještě odoláváme 😀 😀 😀

sedmitecka
9. kvě 2011

@mmaxicka ten měsíc uteče, teď víkend v Budapešti, příští víkendík se pochoduje do Prčic, a pak už bude konec května 🙂 🙂 🙂 🙂

mmaxicka
9. kvě 2011

@sedmitecka opravdu se tam holcinam tak zadarilo? to je super ze se pocatecni smula zlomila .-) tady to tak musi byt taky ... musi nam to uz jednou vyjit .-)
s tim ze se budes bat vic nez minule, to me povidej... pred prvnim IVF jsem si nepripoustela ze to nemusi vyjit, ted uz vim ze to ze to nevyjde je realne 😠 ach jo a pak clovek ma byt optimisticky, ze? 😉
kdy jedete do CARu , kdy zacnes stimulovat?

sedmitecka
9. kvě 2011

@mmaxicka jojo, přesně ty pocity mám 😝 😝 😝
no, největší sranda je, že většině holek to vyšlo pak po IVf doma, přirozeně, naprosto nečekaně....asi ten zázračný rok Zajíce 😀 😀 😀
jsem domluvená s mudrou z CARu, že poslala žádost na pojiš´tovnu (doufám, že na to nezapomněla) a koncem května by mělo být schváleno....protokol bude stejný, krátký s gonalem, takže začnu stimulovat v půlce června, menses by měla v červnu dorazit cca 14.

mmaxicka
9. kvě 2011

@sedmitecka jeee tys mela gonal? tak to se me zrovna hodi... jak ti vyhovoval? ja se trochu bojim hyperstimulaku :-/ a pak ciste prakticky dotaz - pred prvnim pichanim se to ma nastavit na tech 37,5 a zmacknout naprazdno? a pak otocit na tu svoji davku, natahnout , pichnout a nechat nastavene na te davce? a druhy den zase natahnout a pichnout? me to v caru vysvetlovali uz pred temi 14dny tak jestli jsem to nezapomnela

bublenudle
9. kvě 2011

@revilo Tak pekne papkej sladkosti,at mas zasobu...ja uz se taky moooc tesim,az zacnu stimulovat...vidim to na cervenec.tak budeme bojovat spolu,super,,,,,tesim se 😉

tonytony
9. kvě 2011

@mmaxicka Já teď mám Dipherelin a Menopur- musí se to ředit, není to v peru, ale mě to nevadí... Tak o pár dní budeš za mnou🙂 Toabych se snažila motivovat🙂

mmaxicka
9. kvě 2011

@tonytony dipherelin mam ted taky tak se ampulkam nevyhnu .-) ale uz to zvladam tak ted mam trochu bobky z toho pera

tonytony
9. kvě 2011

@veverka.dada Joj, koukám, že taky ATB☹ No, ale neboj, u Tebe to nebude problém, hlavně, že je manžel ok a spermijky budou pašáci a Ty se z toho do doby OPU krásně dostaneš! Ať je bryy líp!

tonytony
9. kvě 2011

@mmaxicka No, mě pak po ET čeká ještě lahůdka s Clexane na ředění krve, pokud teda bude něco k ET- to bude premiéra, mám trombofilní mutace☹ ale třeba mi to k mimi pomůže!

tonytony
9. kvě 2011

@veverka.dada No, vidíš, tak aspoň už jsi zaškolená píchačka🙂 Tak vzhůru do píchání!!!

pentagras
10. kvě 2011

Ahojky holky, můžu se přišoupnout 🙂 , v srpnu jdu na IVF, kam kdo chodíte, já Gennet 😎

mufinka26
10. kvě 2011

@veverka.dada tak na mě byla sestra docela v poho... ikdyž to bylo poprvé kdy sem musela čekat na chodbě než si to namíchá a pomalu my to píchla mezi dveřma 😒
Jinak ve čtvrtek mě čeká odběr 😀 pani doktorka říkala, že jich tam je dost 😀 takže dneska si budu poprvé píchat ovitrele 😀 😀

mufinka26
10. kvě 2011

@tonytony tak ve čtvrtek odběr 😀 prý se jich urodilo dost.... akorád pravej vaječník je špatně vidět, tak my bylo řečeno, že to pro ně bude složitější... ale zatim jsem optimysta 😀 😀 a koukám, že to máme jinak úplně nastejnost... akorád sem zvědavá kdy bude ET... 😀 😀

sedmitecka
10. kvě 2011

@mmaxicka zlato, s tím pícháním gonalu je to přesně jak píšeš 🙂 jsi šikulka, mě to píchal manža, já se zavřenýma očima to jen protrpěla 😉
a reagovala jsme moc dobře, při stimulce mi nic nebylo, snášela jsme to v pohodě, ale po OPU a i po ET jsme se děsně nafoukla, měla jsme náběh na hyperstimulák, splaskla jsem až asi měsíc po ET 😝 ale neboj se nic, nebyla to žádná hrůza, normální stav po stimulce a OPU 😉

sedmitecka
10. kvě 2011

@mufinka26 držím palce na odběr 🙂

tonytony
10. kvě 2011

@mufinka26 Jé, tak to je super🙂 Vyrazíme do boje spolu🙂
A u mě je na tom pravý vaječník taky hůř🙂
Ty netušíš, kdy bude ET? Budete mít PK? U nás určitě 6.den po OPU, pokud teda bude, co zavádět u nás... Takže u nás 18.5., pokud to teda dobředopadne...
To je Tvoje 1.IVF a 26 je TVůj věk?

mmaxicka
10. kvě 2011

@sedmitecka 🙂 jeste ze je youtube , nasla jsem si video jak s tim perem manipulovat tak snad jsem to zvladla .-)) dneska rano jsem byla na krvi, cekala jsem tam vic jak hodinu - tohle fakt nesnasim nalacno trcet v cekarne skoro do 9 :-// to je neco na me ja jak se rano nenasnidam tak jsem desne protivna
tvuj manza je sikula ze ti s injekcema pomahal, to muj to nemuze ani videt , vzdycky odchazi z mistnosti 😀

sedmitecka
10. kvě 2011

@mmaxicka tak u nás bych nejradši odcházela z místnosti já, při pohledu na jehlu 😀 😀 😀 ale muž má zdravotnické vzdělání, tak se potrénuje zase 😉 on se u toho baví 😀
jsi šikula, jojo, youtube je dobrej nástroj na s poustu věcí 😉