IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mourinka29
30. kvě 2011

@jaruska111 v poho,to spíš já jsem už pul doktora 😝 po těch zkušenostech 🙄 ,FSH je hormon-folikul stimulují hormon,měl by být v hodnotách od 3do 10 ale těch deset je už hranice a holky neovulují,nebo nenastimulujíí a pokud ti dr. řekla,že máš už malo vajíček,tak ti určitě krev na toto brala,dělá se to v CARECH a možná ho máš kapku vyšší,když reaguješ takto,a jak říkali mi IVF je jedna z nejdražších metod,jak zjistit,jak fungují vaječníky a je to pravda a je mi jasné,že ta minimálka a nativ mají menší šance než klasické ivf,ale to jen u holek,co nastimulují 20 vajuch a ještě jim zbyde na zamražení,tak tam chápu,že je šance vyšší ,ale u nás to vyjde na stejno a finančně dokonce i mín,já mám jedno ivf ještě v záloze,ale zatím budu zkoušet tyhle minimálky,sice mi po clostylu bylo těžko od žaludku,ale jinak hormony snáším v pohodě a tobě dávali jak vysoké dávky???

mmaxicka
30. kvě 2011

ahojky holky
@mourinka29 prosim te muzu se te uplne laicky zeptat jak to probiha pri nativu? stimulujes, probehne klasicke OPU pod narkozou? jake jsou doplatky? nativ se nezapocitava do 3.placenych pokusu od pojistovny?
o navitu jsem slysela jen tolik ze se odebere prave to jedno vajicko co dozrava pri ovuce , ze se udela punkce a pak se oplodnuje a pokud se chytne tak se zavede... je to ono, nebo jsem to s necim popletla...
ja si rikam jestli by to pro me nebylo lepsi nez IVF, pri 1.IVF jsem nezareagovala a ze 3foliku bylo 1vajicko... ted jsem mela dlouhy protokol a foliku bylo 42 ale jen 3vajicka... nastesti se teda vsechna oplodnila a jedno je u me a 2 v mrazacku... kdybych ale musela do dalsiho pokusu tak si rikam jestli by to neslo nejak jinak

jaruska111
30. kvě 2011

@mourinka29 Menopur jsem si pichala 3 amuplky a poslední dva dny 4 amuplky a měla jsem kratký protokol a příštěmi řekli že si budu píchat minimálně 6 amuplek !!! abych zareagovala, páč posledně bylo jenom jedno.

mourinka29
30. kvě 2011

@mmaxicka ano máš pravdu,nepočítá se to do 3 pokusu

NATIV ti odeberou tvé vajíčko,co každý měsíc máš,proběhne OPU,muže být bez narkozy,je to prý jen tlak a jeden folikul odsávají vteřinku,dá se to prý v klidu vydržet a po té normálně oplodnění ICSI a ET,cenově to vyjde 10 000 samotný nativ + 1000 za icsi +1000 transférová sada,takže 12000kč,pokud ale neobjeví ve folikulu vajíčko,tak to stojí 2500kč a pokud najdou a oplodní a nedejbože se zastaví a tudíš nedojde k ET,tak 6000,

MINIM8LNI STIMULACE je stimulace s clostylem a podle reakce se dopichuje puregon nebo menopur v malinkých dávkách a zase opu,oplodnění a ET a cenově to vyjde zase na 10 000+ 1000 za jedno vajíčko napíchnuté ICSI +1500 za narkozu,tady už je to většinou s narkozou,když je víc folikulu + 1000 transférová sada,

Mě vyšla minimálka na 18 000,protože 10 000 je ta minimálka + transférová sada + narkoza,mla jsem 4 vajíčka napichnuté icsi,takže 4000 + 3000 puregon,

mmaxicka
30. kvě 2011

@mourinka29 teda dik za vycerpavajici info .-)) tak uvidim pro co by se pripadne priste dr.rozhodl? ovuluju kazdy mesic normalne, jen proste ty stimulky nejak nevychazeji,tak me prijde zbytecne do sebe prat takove davky hormonu, kdyz by vysledek byl skoro stejny i pri setrnejsim zpusobu...no kez by se ale nic resit nemuselo 😉

jaruska111
30. kvě 2011

@mmaxicka To jsi stejného názoru jako já !!! kyž se to teď nepovede jdu do toho hned jak to bude možné znovu... A Mourinka chodíš někam do soukromého centra nebo do státního CARU?

jaruska111
30. kvě 2011

@mourinka29 Protože vím že v ISCARU za to chtějí 15000Kč já teda chodím do Pronatalu a tam jsem se neptala na kolik to vyjde klasický NATIV ale bude to asi podobný co si myslím....

mourinka29
30. kvě 2011

holky tak to jsme se sešly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,tři ovulující a na stimulku nereagujem ,zrovna dneska jsme to s mufi rozebíraly,že kdo ovuluje,tak nereaguje na stimulku a kdo neovuluje vubec,tak u stimulky má 30 vajuch 😀 😀 ,nechápu to,nezalekněte se ale kecu doktoru,že je malá šance,oni prostě z toho nemají tolik peněz než z klasického ivf,,ale píšu si na jiném servru s holkama,co prošly několika ivf a minimálkama a otěhotněly právě s jedním vajíčkem a embryjkem a nativem,ale samo ssebou,je to i náhoda a štěstí,musíme holt zkoušet dokud se nezadaří noo 😖 😖

mmaxicka
30. kvě 2011

@mourinka29 no ja jsem rada ze jsem se o tom dozvedela nejake info navic...no a uvidime co bude 😉 a prosim jak jsi na tom ted ty? v jake fazi - jeste jsem to tu cele nedocetla?

mourinka29
30. kvě 2011

@mmaxicka já jsem 14 dní od oplodnění,testy bílé,takže jsem v\ysadila utroš a čekám ms a 7 dc mám jit do caru a uvidíme,jaký folikul na nás bude čekat 😀 😀 a hurá na nativ

esinka
30. kvě 2011

@demima to je tlustice,jak hrom!!!!parádnííííí !!

demima
30. kvě 2011

@esinka 😀 kujííí

gammaray
30. kvě 2011

@demima tak vidíš,je to tam.....krásnej pocit,že mám pravdu ! a ode mě velká gratulace 😵 😵

demima
30. kvě 2011

@gammaray opravdu nádhera!!jen se ještě trošičku bojím,aby bylo i v krvi vše ok.A zneklidňuje mě to špinění,nezbývá nic jiného než čekat do středy to jedu do CAR.Snad to bude dobrý 😵

mufinka26
31. kvě 2011

Dobré ránko všem..... tak dneska dorazila mrcha v plné síle... kolem osmí budu volat do caru, měla bych dostat hormony na ten KET... takže doufám, že si pro ně rovnou dneska pojedu, abych mohla začít užívat a za čtrnáct dní bych měla mít bobísky v bříšku 😉 😉 takže děvčata, doufám, že sem taky brzy hodim ty // 😀 😀 😀 😀

mourinka29
31. kvě 2011

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 .
@mufinka26 po kolika dnech od vysazení si ji dostala???? já furt čekám 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,už ji taky chci,toto mě deptá,když se nic neděje 🙄 🙄

mufinka26
31. kvě 2011

@mourinka29 Dneska třetí den, jen doufám, že si budu moct dneska dojet pro hormony na KET

mufinka26
31. kvě 2011

@mourinka29 a ty nebereš prášky jak dlouho?

mourinka29
31. kvě 2011

@mufinka26 naposledy jsem si zavedla v neděli ráno jednu kuličku 😖 😖 ,já vždycky v caru dostávala crinone gel a u něj mi přišla ms i během užívání ,tak ted jsem zvědavá 😒 😒 ,v normálním cyklu vím přesně na den,kdy dorazí,ale ted dík utroši to muže být asi posunuté 😠 😠

mufinka26
31. kvě 2011

@mourinka29 tak to by ti mohla zítra dorazit.... já beru utroš už dva roky... ikdyž sem ted brala šest bobulí za den, tak ta mrcha přišla do těch tří dnů... je pravda, že před ivf sem to dostala i přes utrogestan, poslední tři cykly... ale u mě ty tři dny je max... 😒

mourinka29
31. kvě 2011

@mufinka26 a kolik máte mrazáčku??? to by jsme mohli testovat tak nějak na stejno,🙂

mufinka26
31. kvě 2011

@mourinka29 máme jich 5... a tentokrát chceme zavést 2

esinka
31. kvě 2011

dobré ránko!!!!
@mufinka26 mufí,,tak to jde šupem..to je moc dobře...a my se budeme moc těšit na tvoje brzké // 😀 a stále zírám,jaká jsi optimistka...to je SUPER!!!

mufinka26
31. kvě 2011

tak mě moc nepotěšily... 😠 😠 😠 10.6 jdu na konzultaci, tam bych měla dostat náplastě a až další cyklus udělají KET... pan primář my řekl, že uzavírka nebude, tak to sem teda zvědavá 😠 😠 😠 😠 😠

bohu_nka
31. kvě 2011

Dobré ránko,
@mufinka26 Mufi, ale to je lepší, než čekat do září!!!

mufinka26
31. kvě 2011

@bohu_nka to jo, ale abych tam nepřišla a oni my neřekly, že se to nestihne, protože maji uzavírku 😠 no chytřejší budu 10.6....

jaruska111
31. kvě 2011

@mufinka26 Ahojky Mufinko, budeme na tom asi stejně, taky se mi to asi nepovedlo ☹ chci se zeptat jak se jmenuje primář u apolináře??

mufinka26
31. kvě 2011

@jaruska111 doc. Řežábek.. myslím, že je to primář.... 😅 😅

mufinka26
31. kvě 2011

@jaruska111 ještě neházej flintu do žita... třeba na tebe ty dvě čárky ještě vykouknou 😉 😉

demima
31. kvě 2011

dobré ránko všem 😉 tak jsem testla už ve 4:00.pořád tam je ,ale moc nezesílela.Snad to bude tím ,že je rozdíl mezi test. 12hodin.
@jaruska111 Z čeho tak soudíš ,testovala jsi dneska?