IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

ejviska
22. čer 2011

@esinka alergii muzes ziskat kdykoliv behem zivota. Ale u te se kycha, to by jsi asi poznala. Ja driv nemela nic a ted se bez leku neobejdu.
Ten tyden se tak nepocita, neni to od OPU.
Uplne zjednodusene si to lze predstavit tak, ze kdyz nekdo otehotni prirozene a zjisti to, kdyz nema ms, tak je 4-5 tt ( a ne 2-3tt), vzdycky se to pocita od posledni ms. I kdyz je to nelogicke.. 🙂
@cuddle my jdem znovu na spermio ted, jsem docela zvedava.., 😖

@spimy po OPU jsem myslim malinko spinila jenom ten den, ale bricho mne bolelo strasne, jeste dalsi dny. Vim, ze jsem si taky rikala, jestli tam nemuzu mit neco..

demima
22. čer 2011

@esinka nene napsala jsi to dobře 🙂 tak to už by teda mělo být,protože já byla na krvi 11 den po ET a na utz jdu za 23dní.Tak snad tam bobíš bude.
@tonytony jéé tak to měla rodina pšěkné překvápko co?Já jsem taky pořád strašně krásná teda ještě hezčí,obličej a dekolt bych nejraději zabalila do papírového pytle ☹ Není to nic příjemného,ale aspon vidíš že se mimíškům daří 🙂 já nezvracím,ale nemám k tomu daleko sem tam se mi udělá teda hoodně nevolno a pořád bych spala,tak taky doufám že je to signál od mimi 🙂

bohu_nka
22. čer 2011

@demima Mně to počítali přesně jak píše Esinka, OPU mínus 14 dní. Kdyby se to počítalo u IVF podle poslední MS, tak bych v den OPU byla v 5.tt 😀 Měla jsem dlouhý protokol, takže to by nešlo. Doktor mi to vysvětloval. A na netu najdeš i kalkulačky na výpočet termínu porodu po IVF.

esinka
22. čer 2011

@ejviska 😀 😀 😀 😀 myslím,že jsem to napsala jen jinak..ale v podstatě je to to samé..OPU=plodné dny,datum oplodnění,ne? a +14dní,asi bych měla napsat -14dní ...tzn. u normálního cyklu menstruaci..já měla dloouhý protokol a gyndr.mi to spočítala přesně,jak jsem měla spočítané já..kdyby to měla brát od poslední MS,tak tu jsem měla měsíc před oplodněním..takže týdny by byly úplně jinde..no,hlavní je,že sedí UTZ embrya s datem oplodnění.. 😉
no a alergie by se asi projevila jinak..nekýchám,nejsem oteklá,oči neštípou..nic mě nesvědí,nevadí..jsem bez obtíží..jen se nemůžu zbavit rýmy..ale jak jsem psala,vypadá to na ty bacily ze školky..taky jsem četla o těhotenské rýmě.že může být i celé těhotenství..že jak seprokrvují sliznice,tak i ty nosní a pak to tak dopadá..minulé těhu jsem to měla taky,ale po 3týdnech jsem byla fit..tedy když pominu nevolnosti..te´d to trvá dýl..ale snad už to brzy přejde..hlavní je,že už nemusím kapat nasivin..z toho jsem měla strach,i když jsem ho měla od gyndr. dovolený 3x denně..

ejviska
22. čer 2011

@bohu_nka ale OPU -14 dni,(tedy o 14 dni driv) to je prece cca 1.den posledni ms, ne? ;) A v den OPU "jsi" v 2-3tt. 😉

@esinka 🙂 myslim, ze se bavime vsechny o stejnem, ale jinak to pisem. Ty jsi myslela pricist 14 dni po zpatku a ja odecist 14 dni. 🙂

bohu_nka
22. čer 2011

@ejviska Nene, já měla dlouhý protokol. 2. den MS mi dali injekci na zastavení činnosti vaječníků -(prostě abych byla jako v přechodu) - to u mně trvalo 3 týdny a po těchto 3týdnech začala stimulace vaječníků(necelých 14 dní), takže já šla na OPU za 5 týdnů (přibližně) od poslední MS.
Tak jak ty to píšeš, to je u krátkého protokolu, kdy se začíná stimulace hnedle při začátku MS a tam se to počítá, jak ty říkáš.

paraple98
22. čer 2011

Tady jsou fajn stránky,kde zadáte ovulaci/OPU a vše to vypočte 🙂

http://www.ivf.ca/duedate.php

demima
22. čer 2011

no mě se právě taky zdá blbost počítat to od poslední ms ,hledala jsem kalkulky po ivf ,ale nenašla.Zítra se na to zeptám dr ,tak jsem zvědavá
@paraple98 tvoje vypadají dobře ,jen jsem s toho trochu paf ,protože moje anglina je zapomenutá na střední 😀

ejviska
22. čer 2011

@bohu_nka u dlouheho protokolu to asi bude jinak.
Ja se nechci hadat, dyt je to jedno. 😉 Hlavne aby tam mimco bylo a bylo zdrave 🙂
@demima ja fakt myslim, ze jsi 7+3, ta uvidis co ti rekne dr. Hlavne at je srdicko!!!

demima
22. čer 2011

@ejviska jj taky doufám že bude ,zítra dám vědět 🙂

paraple98
22. čer 2011

@demima tam se to dobře počítá i veškeré data kdy a co tam najdeš, přinejhorším s pomocí slovníku 😀 Jinak mně všude připočítali k OPU 14 dní, dle MS to nejde, zvlášť u dlouhého protokolu 😉

ejviska
22. čer 2011

@paraple98
@demima jsem zkusila ten odkaz. Podle neho jsi dneska 7+2.

demima
22. čer 2011

@paraple98
@ejviska zajímalo mě to hlavně k vůli tomu srdíčku ,abych třeba hned neplašila když tam ještě nebude,protože mimi je teď staré přesně 5 týdnů od OPU a všude jsem četla ,že srdíčko je až od 7t tak jsem nevěděla jestli se do toho počítá i těch 14 dní.

ejviska
22. čer 2011

@demima jj, rozumim. Ja myslim, ze tam bude! 😵 To bude zitra radosti 🙂

demima
22. čer 2011

@ejviska moc doufám že bude 😀

esinka
22. čer 2011

@demima srdíčko by vidět už mělo jít..já s Verunkou byla ve stejném termínu a srdíčko vidět nešlo..ale ještě mě pro jistotu poslali na velké sono,kde srdíčko našli..to bylo nervů,než jsem prošla tou chodbou...nepřeji nikomu.. 😖 ,ale naštěstí to dopadlo dobře..a je Verunka..a teď byly vidět obě srdíčka,i přes to,že jsem měla u toho menšího napsané 4+5tt a to bylo měšleno na 100% i s těmi 14 dny..a srdíčko bylo a bilo nádherně..škoda,že nevydrželo..takže pokud tam činnost máš,určitě to uvidíš.. 😀 😉

spimy
22. čer 2011

U nás se bude nakonec zítra zavádět. Měli jsme 3 přítelovi a 3 dárce, jedna a jedna jsou velmi dobré, pak má přítel dvě embryjka, co začali fragmentovat. Takže zavádíme už zítra s tím, že je prý větší šance, že to to slabší zvládne, když bude uvnitř. Uf.

esinka
22. čer 2011

@spimy tak to budeme na vás myslet a posílám plno těhu bacilůůů-tfuj tfuj tfuj !!! 😀 😀 😀

ejviska
22. čer 2011

@spimy tak to nebudes platit PK teda, ne? Drzim palce!
@esinka hm, tak to jsem si taky prozila... zacala jsem v 7tt spinit-krvacet a moje dr. rekla, ze srdicko na uZ nevidi, tak jsem musela do fakultky, pekne nervy....ale bylo tam 🙂

esinka
22. čer 2011

@ejviska já měla štěstí,že mě poslali jen na druhou stranu chodby..a hned mě vzali..jinak bych asi v tu chvíli nemělaani jeden nehet na rukách.. 😀

cuddle
22. čer 2011

@spimy je tak hodne stesti zitra, at se jim u tebe libi, takze chapu dobre, ze zavadite 1 oplodnene pritelem a 1 darcem? a vypada to, ze i neco zustane na zamrazeni?

tonytony
22. čer 2011

@spimy MOc držím palce na zítra, ať se jim u Tebe líbí a nejlépe oběma🙂
@demima A u Tebe se moc těším na zítra na srdíčko🙂 Budu nakukovat🙂

tonytony
22. čer 2011

MNě je holky už asi 4.den tak blbě, ráno to jde apak už je to jen horší a horší během dne, jídlo i pití mi nechutná a mám, co dělat, abycvh udýchala blinkání, stáít nemůžu vůbec, mám tendence sebou švohnout, prostě paráda, ale pokud to je dobrá známka, vydržím vše a přeji to i Vám🙂

mufinka26
22. čer 2011

@tonytony to se ti takhle krásně ozívají bobíšci, aby si o ně neměla strach 😀 😀 😀 mě se to krátííí, už příští pátek UZ... já se těch mejch mrazáčků nemůžu dočkat 😀

spimy
22. čer 2011

@esinka @tonytony Díky! 🙂
@ejviska Budu. Prý hrazená pojišťovnou skončila dnes. ☹
@cuddle Zatím to vypadá, že obě od přítele, jedno dobré a jedno trochu slabší.
Holky, dobrou 🙂

tonytony
22. čer 2011

@mufinka26 Já myslela, že jde na UZ už ve čt???

mufinka26
22. čer 2011

@tonytony on to je čtvrtek, ale příští, je to 12. den cyklu 😀

tonytony
22. čer 2011

No, ano příští čt, ale ty jsi teď napsala v min. příspěvku pátek??? Tak jsem zmatená... 😎

demima
22. čer 2011

Včera mi odpoledne nebylo nejlíp,ale nezvracela jsem.Dneska jsem to neustála a šla se s paní mísou pozdravit ,tak jsem zvědavá jestli se uvidíme častěji 😀k vůli mimi vydržím vše 😀
@esinka to věřím ,že ty nervy museli být šílené,ale důležité je že máš Verunku.Je mi moc líto ,že jeden mrňous to nezvládl 😢 věřím ,že si mnoho lidí řekne že máš být ráda i za to jedno,ale taky si myslím že to pěkně zabolí když slyšíš srdíčka dvě a najednou jedno..
@tonytony 🙂 děkuji ,dám vědět odpoledne ,jedem ještě z Olmíku za rodinou do Hranic,snad budu moci ukázat fotečku 😀
@mufinka26 tak se ti to krátí,tak ať se brzy přidáš mezi těhulky 😉
@spimy přeju ti ať se mrňouskům u tebe líbí 😉

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj ženy 🙂

Můžu se k Vám taky přidat?
Byla jsem na IVF sice v březnu, ale jelikož jsem měla opět OHSS, tak jsem na ET šla teprva 6.6.2011...
Dnes jsem testovala... Čárky tam jsou sice dvě, ale takový nijaký - viz moje zmatená diskuze na "snažilkách" (test-pomóc)
Cesta za mimi nebyla zrovna slastná a jednoduchá... Začli jsme s přítelem před 3mi a půl lety. Šli jsme na jisto rovnou na IVF, protože mužíček už o svých líných spermijích věděl... To jsme absolvovali v Gestu. Nezdařilo se a nebylo ani nic na KET. Taky jsem si prožila první OHSS ☹
Pak jsme přestoupili do sanatoria Pronatal, protože tam pracovala moje kamarádka 🙂
To už jsme byli manželé...🙂 Následovalo vyšetření, další IVF, opět OHSS a opět nic ke KETu...☹
To už mi přišlo fakt divné, že by to bylo jen díky nedostatku spermošek u manžela a tak jsem si prošla vyšetřením na imuno, laparoskopíí... Nic se nezjistilo a letos v březnu jsme se vrhli na poslední IVF.
Stimulace byla děs běs, folikulům se vůbec nechtělo růst... Pak jsem byla u známé na očištění čaker - nesmějte se (tonoucí se stébla chytá...) a nakonec z toho bylo zase 30 folikulů a OHSS jako vyšitej! Naštěstí taky z toho bylo 9 krásných emryjek, z nichž mi 6.6.2011 dvě zavedli 🙂
Dnes, tj 22.6.2011 jsem si dělala ty testíky...

Tak snad už to klapne :DDD