IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

eliska76
23. črc 2011

@cuddle Ahoj cuddle, je mi to moc líto, těšily jsme se,že se přidáš 😖 . Tak se držte! Dobře se to říká a hůř se to dělá, já vím! Ale máte sněhuláčka, takže hnedka další pokus, který se musí zdařit!!!!! 🙂

cuddle
23. črc 2011

@eliska76 jo dekuju v pondeli jdu na krev a pak se domluvim co dal, jestli hned muzeme jit na ten KET, uvidime 🙂 znas to co te nezabije to te posili!

demima
23. črc 2011

@gammaray ahojííík ,no klepu zatím všechno super 😀 mimi krásně roste ,jen mě je sem tam pořád celkem parádně nevolno 😀 Byli jsme celkem dlouho na chatě a já Vás tady pořád nestíhám dočíst ,tak snad se mi to dneska konečně povede 😀

gammaray
23. črc 2011

@demima tak to je dobře,že je vše dobře 🙂 🙂 jen tak dále,mamino,budu občas koukat,taky nestíhám 😀 😀

martas14
24. črc 2011

@cuddle tak to je škoda, že po tom maratonu, není nakonec sladká tečka na závěr, ale nezoufej KETík už určitě výjde, u vás v caru zamražují jen ty nejlepší blastocystičky, tak tato už určitě bude ta pravá 😉

mufinka26
24. črc 2011

ahojky holčiny, hlásím příjezd z dovolený... 😀 ted budu pomalu dočítat abych byla v obraze, jinak já sem pořád jak spící pana a 4.8 jdeme na ultrazvuk, tak doufám, že se tam alespon jeden prcek uhnízdil, testíky mám slabé, sice každý druhý den je trochu silnější, ale pořád my přijdou slabí, no necháme se překvapit 😀

mufinka26
24. črc 2011

@cuddle ahoj kočko, ted sem četla, že testík byl negativní, vůbec nevěš hlavu, nám 1. nevyšlo a ted 1. KETík možná jo 😀 tak se drž bojovnice

martas14
24. črc 2011

@eliska76 tak zas víkend za náma, toto letí to je hrůza, ale tím že už bych nejradši aby byli přinejmenším vánoce, tak mi to ani nevadí 😀 No tak to potom není jak tobě holka když máš nemocenskou a k tomu si můžeš ještě něco dopřišoupnout a copak děláš Eli?
o krvácení mi ani nemluv, já zas měla dneska hororový sen, ale úplně živý, že jsem začla krvácet a ve snu si říkala, jak je všechno v háji, ráno jsem ještě neměla ani otevřené oči a už jsem valila do koupelny to zkontrolovat, to byla úleva 😕 🙂
a i budeš kupovat nové věci, jako postýlku, židličku, vaničku, kočárek nebo máš schováno po dcerce? já už pokukuju co vůbec trh nabízí, ale těch peněz fíha a teď kdyby to bylo krát dvě 😀 😀

martas14
24. črc 2011

@mufinka26 ahojky mufi, už jsem si říkala kde jsi s těma čárkama 😉 no krásná sice může barvu ještě trochu dohnat, ale jinak je tam a to se počítá takže potichounku gratuluju

mufinka26
24. črc 2011

@martas14 taky si říkám, že tý barvy víc by neškodilo... no uvidíme co nám řeknou na UZ... já měla při všech mých těhu hezký dálnice až od 4.tt... takže ted to beru z rezervou... no a pořád si říkám, že tam je sice slabá, ale je 😀 😀

eliska76
24. črc 2011

@martas14 Ahoj Marti, nebudu kupovat nic, všechno mám, kočárek mám po ségře po jejím synovi, je jak nový a byl i hrozně drahej, takže pořád vypadá dobře 🙂 . Jinak až pak kárku, ale jinak mám fakt všechno. Nějaký ty věcičky na sebe, ale to jsou dnes stovkový položky 🙂 . No a hlavně to musí být holka, ty věci po malý jsou přeci jen holčičí 😀 . Dnes jsme Páju odvezli na tábor, takže máme týden klídek 🙂 . Jinak začínám být úplně šíleně unavená, ale fakt brutálně!!!! Takže těhotním o stošest 😀 . Dávej na sebe pozor 😉

martas14
24. črc 2011

@mufinka26 no a ty jsi ještě nebyla na krvi kolik máš hcg? to asi jo, protože jsi měla ET jen pět dní po mě a já už byla dvakrát, nebo né a je to u vás v caru jiné?

mufinka26
24. črc 2011

@martas14 nene.. na krvy sem nebyla, měla sem testovat až 17.den což je dneska 😀 a i při slabé čárce se obědnat rovnou na UZ. zítra jdu ke své gyndařce, aby my vystavyla neschopenku, jelikož do dneška sem měla dovolenou, tak jí možná poprosím, aby my krev vzala.

martas14
24. črc 2011

@eliska76 jé to se máš, bo mít výbavu v dnešní době a hlavně po tom co už stálo IVF je fakt výhoda jako hrom. ale tak věci kolem mimi, mi nedělají až tak těžkou hlavu, spíš by jsme potřebovali dotaci na dotáhnutí druhého patra, aby jsme měli kam ty děti vůbec dát 😠 🙂
a máš pravdu měla by to být holka, když máte ty holčičí věcičky a taky vybrané jméno 😀 kamarádka je taky teď těhotná a říkala, že má už jméno pro holku do kterého se zamilovala, tak to nic jiného nesmí být 😀 😀
tak si moc užívej líbánek, když máte mládě ven z hnízda pa pa

martas14
24. črc 2011

@mufinka26 aha tak to je zajimavé jak je to všude jiné, že ani nesledují jak rostou výsledky, ale je pravda, že někdy možná vědět míň je lepší pro klid. a budeš už od teď na neschopence až do porodu, kvůli tomu že je ti těžko nebo kvůli práci?

mufinka26
24. črc 2011

@martas14 kvůli práci a taky budu riziková.. moje první těhu rizikové bylo a pak sem měla potrat pro odumření plodu... pro jistotu si mě chce moje doktorka víc hlídat... no a v práci stojíme 12 hodin na nohou a nesmíme si sednout a taháme docela těžký krabice. dokud my bud nepotvrdí, nebo nevyvrátí těhu, tak na sebe budu opatrná, jako bych byla 😀

mufinka26
24. črc 2011

@martas14 no a taky sem jak spící pana, každá aktivita je odměněna sladkým spánkem 😀

martas14
24. črc 2011

@mufinka26 no tak to se nedivím, dělat dvanáctky je mazec sám o sobě a když je k tomu ještě stání na nohách a tahání věcí tak to už se vůbec nedá. Tak aspoň si pěkně odpočineš a budeš opatrovat bojovníčky
já zatím do práce chodím v pohodě, protože nejsem unavená ani po utroši, ale taky sedím jen za počítačem, takže to se dá

mufinka26
24. črc 2011

@martas14 to jo, já sem po utroši taky nebyla unavená, když sem ho zaváděla, ale ted je to prostě všechno úplně jiný 😀 unavená sem pořád 😀

martas14
24. črc 2011

@mufinka26 jo jo to ty míma si tak berou šťávu od nás 😀 a ty už utroš nebereš, my prý až do dvanáctého týdne, což je teda otrava 😠

mufinka26
24. črc 2011

@martas14 -beru zavádim 2-2-2, taky až do 12.týdne, jinak bych potratila, to my přímo napsal pan doktor do papírů.. k tomu beru ještě estrofem 1-0-1... ale když sem ho zaváděla po 1.ET tak sem byla čilá jak rybička 😀 😀 ted prostě je to jiný 😀

mufinka26
25. črc 2011

ahojky děvčata, tak sem si dneska dělala testík a čárka je slabší než byla, a to by měla sílit, dneska jsem 18.den po KET. nechám si dneska vzít tu krev a bude jistota, no a v nejhoršim nás čeká další pokus, ale je to divný..

eliska76
25. črc 2011

@mufinka26 Ahoj mufi, držím palečky 😉 , myslím, že že to bude dobrý, neb výsledky z tesíků bych brala taky s rezervou. Já to měla to samý 😀 .

cuddle
25. črc 2011

holky tak den D, hodina H potvrdila, ze HCG v krvi je 0,5 cili negativni vysledek po ET, vysazuji vsechny prasky a cekam na MS, 14 den se pak mam dostavit na ultrazvuk a jestli to bude trochu pozitivni , sliznice a tak tak KET pry probiha 20 den, takze uvidim

mufinka26
25. črc 2011

@eliska76 ahojky, tak výsledky z krve budou ve středu po desáté hodině, mám takovej strach, ty si taky měla slabší těhu test?

mufinka26
25. črc 2011

@cuddle drž se kočko a KETík ti určitě už vyjde 😉 já ted budu čekat do středy na výsledky z krve .. mám z toho strach

eliska76
25. črc 2011

@mufinka26 Ahojky, testovala jsem 16tý den a čárku jsem měla skoro neviditelnou. A druhý den jsem šla také na krev, dr v caru tam na utz ani nic neviděl, řekl mi že je to 50:50, že se ukáže z krve. A krev jsem měla už přes 600hcg, takže buď úplně v klidu. A přečti si jak jsme to měli dramatický minulý týden, byla jsem v nemocnici, ty mi dali ty doktoři. Někdy je lepší nejančit a vyčkat, to myslím i na doktory 😀 . Tak se drž!!!!! 😀

mufinka26
25. črc 2011

@eliska76 jojo to sem četla, to si měla teda pěkně drsnej začátek, to mě ta čárečka 15.den je vidět trošku, sem na tu krev strašně zvědavá, ted sem to nevydržela a testla sem a to že sem zase chodila hodně na malou no a ta druhá čárka tam je, je to sice dušík, ale zase je tam. tak sem zvědavá na tu krev, ted si my dala hodně odvahy, že by to ještě mohlo být v pořádku.. ted takovou podporu potřebuju, sem už před týden staršně naměkko ☹

verru
25. črc 2011

@mufinko26 Ahoj, sleduju, jak se ti daří, i když nepřispívám, ale každým dnem mě taky čeká KET, tak si byla takovým mým předskokanem 😉 ...zítra mám ultrazvuk.

Nechápu, že budeš vědět výsledky krve až ve středu!!! Kam chodíš? Co vím, tak někde vezmou krev a za 3 hod se volá na výsledky....to to do té laboratoře nesou pěšky, ne? 😠 Snad to dobře dopadne!

mufinka26
25. črc 2011

@verru byla sem si u svojí gyndařky pro neschopenku, tak sem ji poprosila at mě pošle na krev.. v caru sem na krvy nebyla tam sem obědnaná na 4.8 na UZ.. předtim sem byla totiž na dovče, takže sem neschopenku neřešila, ale dokud my bud nepotvrdí, nebo nevyvrátí těhu tak budu doma. Tobě budu moc držet palečky at ti to vyjde 🙂