IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
16. říj 2011

@bohu_nka jak se má naše těhulka? 😉 koukám ty už to máš pomalu za pár 😉 😀 to už musíš mít pěkný pupíček 😀

bohu_nka
17. říj 2011

@mufinka26 ahoj Mufi! Budeš se divit, ale pupíček nic moc 😀 Pořád kdo to neví, ten to nepozná! A to končím 6 měsíc! Moje švagrová má termín 2dny přede mnou a má pupek jako hrom a já nic 🙂 Minulý týden konečně trochu povyrostlo, takže když si vezmu něco opnutého, tak je to vidět, ale volnější mikina to hravě schová 😀 Kamarádka rodí 5 týdnu po mně a má taky větší břicho...tak nevím 😀 Ale zase se mi dobře spí, jsem ještě dobře pohyblivá, vůbec mě to neomezuje a ani šatník jsem zatím nemusela úplně vyměnit. Takže si nestěžuju!
A co ty, kočko? Prďolka se drží a zavrtává? Tolik to to přeju!! Kdy budeš testovat? Až v termínu?

bohu_nka
17. říj 2011

@esinka Halooo Esinko! Chodíš sem ještě? Dlouho jsem tě tu "neviděla". I z diskuze Leden 2012 jsi se ztratila! Jak se s miminkem a s Verunkou máte??? Co nového? doufám, že je všechno v pořádku!!!

mufinka26
17. říj 2011

@bohu_nka ahojky, no měla sem v plánu zítra, ale všichni mě od toho odrazují, já sem byla včera 5.den po KETU a tak mě bolelo břicho a šlo to až do zad, jako při hodně silný menstruaci, tak ti nevím, dneska sice trošku bříško cítím, ale je to už v pohodě, tak vůbec nevím co to bylo. Jinak testovat ofiko bych měla 14.den a to je až za týden.. Jé tak ty máš malý bříško? to já při Danielce ho měla od šestýho měsíce jak kdybych byla týden před porodem, ale zase máš výhodu, že nemusíš měnit šatník a po porodu toho nebudeš mít tolik na shazování 😀

bohu_nka
17. říj 2011

@mufinka26 Týden po KET...je asi brzy, ale někomu už se čárky ukážou...A ty bolesti - mám pocit, že někoho bolí břicho, někoho ne, někomu rostou prsa, někomu ne apod.Takže na začátku těhu je možné úplně všechno! A někdy to znamená, že se povedlo, a někdy, že se nepovedlo. Takže pokud silně nekrvácíš, je to dobrý!
Mně připadá, že největší břicho jsem měla tak první 2 měsíce - díky stimulaci, hormonům...Takže ve 3. měsíci jsem si koupila těhu rifle, protože mě všechny ostatní kalhoty tlačily. Teď je sice taky nosím, protože jsou fakt pohodlný, ale ta látka přes břicho mi je velká a sjíždí mi a nosím do nich pásek. Jsou děsně elastický, takže by mi padaly. A k narozkám jsem dostala 2 těhu trička - moc pěkný, tak je taky nosím. Jsou pěkně dlouhý, nelezou, takže je v nich teploučko.

mufinka26
17. říj 2011

@bohu_nka holka máme ducha z polední moči a je tam viditelný 🙂 😀

bohu_nka
17. říj 2011

COŽŽŽEEEE???? Ty jsi testla už dneska je tam duch??????? Tyyyy blááááhooooo! Tak to je skvělýýý! Tak to je bojovník! Přeju, ať čárka sílí! Na krev jdeš příští týden, nebo máš možnost jít dřív?

mufinka26
17. říj 2011

ve skutečnosti je vidět lépe na první pohled a neni to z první ranní moči ale dopolední 😉

bohu_nka
17. říj 2011

Vidím ho krásně! A dokonce z polední moči! Super!

mufinka26
17. říj 2011

@bohu_nka ted sme se z Danielkou vrátily z malé procházky, byly sme vyvenčit toho našeho pejska, Danielka si dokonce sebou vzala i kočárek z panenkou 😉 v lékárně sme dokoupily testíky, aby sme mohly koukat jak nám krásně čárečka sílí 😀

mufinka26
19. říj 2011

@bohu_nka ahojky těhulko 😀 poslušně hlásím, že čárečka osmý den krásně zesílila 😀

bohu_nka
19. říj 2011

@mufinka26 Tak to gratuluju! Kdy jdeš na krev?

mufinka26
19. říj 2011

@bohu_nka u nás v CAR pokud je test poz. tak objednávají rovnou na UTZ 😉 😀

mufinka26
19. říj 2011

@bohu_nka do caru budu volat, až příští týden, to sem měla totiž ofiko testovat 😀

martas14
23. říj 2011

@mufinka26 no totóó co to vidím, moc moc tiše gratuluju k dvěma čárkám, tak jen tak dál holka, už si to za ten výkon tolika Ketíků zásloužíš. Tak držím palce dál a ať už tu vidíme brzké potvrzení z krve.
U nás vše v pořádku, dokonce už si od úterka užívám první pohyby, je to bezvadné, nečekala jsem že se mi to tak zalíbí 😉 ale dnes to teda už holka přehání, od desítí ráno se v tom bláznění tam nezastavila 😀
tak se opatruj a zatím pa

mufinka26
24. říj 2011

@martas14 u nás krev nebude, rovnou ultrazvuk, jelikož se nám to krásně objevylo i n a25tkovým testíku, je to jako při normálním těhu 😉 no to je nádhera ty pohyby vid? já si to pamatuju i holky dodnes, tak se těším, až je zažiju znova 😉 jen se trošičku bolím, včera a předevčírem my švagrová, která je zdravotní sestra měřila tlak a měla sem ho strašně vysokej ☹ a taky se začínám bát, aby to nedopadlo, jako před dvěma lety, kdy najednou drobek neměl srdíčko ☹

mufinka26
26. říj 2011

Ahojky holky, tak náš první ultrazvuk nás čeká 2.11 😀 těším se i bojím zároven 😀 ale tyhle pocity jsou asi normální, u Danielky sem to tolik neprožívala, těhotenství my v 16 letech přišlo tak automatické, za to ted, hysterka hadr 😀 😅 😅 😅 😀 😀 😀 no já se modlím, abysme uviděly tu krásnou blikající tečku 😀

martas14
1. lis 2011

@mufinka26 ahojky tak zítra už valíš, toto pěkně uteklo a neboj určitě tam ten malý pišišvorek bude a ty budeš krásně těhulkovat tu s náma 😉 Jinak jsem se musela smát, že těhu v 16 letech se ti zdálo automatické, to já ještě ani nevěděla na co ji mám, obrazně řečeno 😀 😀 mě příjde že i teď v třiceti si nebudu umět s prckem poradit 😕
My valíme ve čtvrtek už na 2 screening, tak se těšíme, že princeznu uvidíme, bo moje mudra bohužel utz nedělá, i když po tom co malá každodenně kope jak kdyby hrála za první ligu, tak mi to tak nevadí, radši ji cítím, než ji vidět jen pět minut na malé obrazovce. Snad bude všechno v pořádku, tak se taky opatruj a zítra hodně štěstí a pěknou fotečku ať tu máme pa pa

ejviska
2. lis 2011

@mufinka26 tak kde mame fotku blikajici tecky?? 😵

mufinka26
2. lis 2011

sme 5+5tt na srdíčko jdeme za dva týdny 😀 😀 😀
@ejviska ahojky, já nějak dneska nestíhala, moc sem tu nebyla, byly sme na obědě u babičky a pak na sváče u tchyně a tchána, ty byly tak nadšený z UTZ, že si hnedka připily na zdraví mimíska 😀

ejviska
2. lis 2011

@mufinka26 gratuluju!!!!! 😵

mufinka26
2. lis 2011

@ejviska moc děkuji, nejkrásnější bylo, jak měl manžel slzičky na krajíčku, když mu pani doktorka ukazovala na UTZ ten náš zázrak 😀

martas14
3. lis 2011

@mufinka26 jé tak to je paráda, taky moc gratuluju 😉

martas14
13. lis 2011

@mufinka26 ahoj holka, tak jak se vám vede? 😉

mufinka26
14. lis 2011

@martas14 Ahojky, vede se těhotně 😀 mám docela hustý nevolnosti, ale to se dá přežít, dokonce sem za ně ráda 😀 akorád mě za dva dny čeká utz srdíčka, tak začínám mít zase trošičku víc strach, aby tam bylo ☹ To víš, už sem jednou zažila, že srdíčko nebilo ☹ Ale ted věřím, že se to nebude opakovat 😉

bohu_nka
14. lis 2011

@mufinka26 Ahoj Mufinko, tak koukám, že už valíš 8.tt! To je super! Zítra držím palce na srdíčko! Ať buší!

mufinka26
14. lis 2011

@bohu_nka srdíčko jdu až ve středu 😉 ale palečky drž, mám staršný strach

bohu_nka
16. lis 2011

@mufinka26 Držím palce a čekám na dobré zprávy!!!

mufinka26
16. lis 2011

@bohu_nka je táááááááám srdíčko bilo jako zvon a máme 11mm 😀 😀 sem propuštěna z CARu a 19.12 objednaná na screening 😀

ejviska
16. lis 2011

@mufinka26 uzasne! Gratuluju!