IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
13. čer 2011

@demima No, tak to já se s jedou takovou kamarádkou musela už rozloučit... Ničilo mě to...

mufinka26
13. čer 2011

tak všem přeji dobrou noc, jdu chrupkat, ráno vstávám do práce 😒 no dvanáctky s utrogestanem mě asi zničíííí 😀 😀 😀 😀 chdim po krámě jak spící pana 😀 😀 😀 😀

demima
13. čer 2011

@mufinka26 brzy se k nám přidáš ,a zas tak velký rozdíl od sebe nebudem 😀
@tonytony tak to musí mít manža pevné nervy co 😀 Můj je docela kliďas ale taky jsem ho dokázala tak vyplašit,že se bál už pomalu víc jak já,tak raději pokecám tady s vámi 😀

mufinka26
13. čer 2011

@tonytony jenom ještě reakce, já mám takovou kamarádku, co se strašně diví, že už nečekáme mimi.... ona se jenom projde kolem manžela a je v tom 😠

demima
13. čer 2011

@mufinka26 dobrou noc 😵
@tonytony je to fakt o nervy a jak naschvál vždy když nám ivf nevyšlo tak se každý tak debilně ptal a Vám to zase nevyšlo?no tak příště,Moje nervy 😠 Teď nám to vyšlo a zas poslouchám ,no a to už je jistý a nemůže se něco stát?Sakra jasně že může asi tak jako u každého těhotenství.Hrůza 😖

tonytony
13. čer 2011

@demima No a proto u nás nikdo ani rodina o IVF neví, tohle si ráda odpustím- stačí mi to řešit sama v sobě, když to nedopadne, natož s půlkou lidí, co nemají ani páru o tom, co to je za nervy, neb otěhulí na 1.skok...

tonytony
13. čer 2011

@mufinka26 No, ale aspoň ti to pokaždý nepředhazuje jako ta moje☹ Podotýkám, že ví, že máme porblémy, že potrácím atd.- jen ne teda o IVF- Ve stylu, co budou dělat, že se jim stačí otřít o chlapa a jsou v tom a že budou jak cikáni... No je to prostě děsný problém si vzít denně 1 malinkatou pilulku nebo si dát za pár kaček tělísko na 5 let, když teda nechci... Jo, kdyby viděli ta kvanta injekcí, vitamínů, léků a těch peněz, co do toho lítají... Ale to jim vysvětlovat nehodlám...na to nemám...

demima
13. čer 2011

@tonytony to je dobré řešení,taky jsem to takhle měla v plánu,ale nějak jsem neobkecala naše výlety do OL před rodinou a řekla to jedné kámošce a ta se pochlubila dalším tak to ví opět všichni,no ale doufám ,že tentokrát to bude s dobrým koncem.U tebe už ví rodina že máš pozitivní testy ,nebo to pořád tajíš?

tonytony
13. čer 2011

@demima Jo, ten má pevný nervy- nic jiného mu te´d se mnou nezbývá 😖 Snad mu to jendou vrátím...Ale jinak taky tady jdu raději,,,

tonytony
13. čer 2011

@demima Neví to nikdo, je to docela síla- my musíme navíc krom obhajoby cest do Caru ještě řešit dost složitě hlídání malé, takže fakt když vezmu 3 IVF, tak jsme docela dobrý, že jsme to utajili... Teď ale teda už nevím, jak maskovat břicho a ten ksicht taky není můj standard- ropucha obecná a to mám jinak pleť jak miminko, takže fakt vypadám dost "jinak"- jen aby to bylo z těhu a ne z těch všech sajrajtů!
Já to rodině řeknu po UZ teď, pokud to bude ok, neb to fakt už je neutajitelné... a ostatním bych ale ráda ještě až do toho 12.tt.- z x důvodů, ale nevím, jetli to půjde teď v létě se to fakt maskuje blbě...

tonytony
13. čer 2011

@demima Jinak ano- od 3.IVF to ví ještě moje nej kamarádka- ale to je opravdová kamarádka a vím, že to nikde nepustí, taky proto je jediná, komu jsem to byť až u 3.IVF řekla... Taky jí to mrzelo, že až teď, ale chápala to... Ona je moje zlato a ví, že je to oboustranný- taky mlčím jako hrob, když je to nějaká taková věc, takže tam jsem v klidu🙂

tonytony
13. čer 2011

Tak, holky, dobrou, jdu taky chrupat... A pak ještě 2 dny přede mnou...

demima
13. čer 2011

Dobrou noc 😵
@tonytony tak to je fajn ono zase držet to jen v sobě asi taky není dobrý.

luca77
13. čer 2011

@cuddle děkuji za radu 😉 Měla bych začít příští úterý 21.6. ,jdu až na noční od 18h,tak to ráno zavedu ,v poledne to zkusím spolknout a večer zavedu,nějak to nakombinuju,jak to bude vyhovovat.Ještě se zeptám,zda je potřeba mít vložku,jestli ze mě bude něco vytékat? 😖

mufinka26
14. čer 2011

@luca77 stačí imtimka... když sem zaváděla a třeba půl hodky potom ležela, tak to bylo v poho a nic nešlo ven, ale pokud si v práci tak intimku určo

esinka
14. čer 2011

dobré ráno.. 😀
@demima ty jezdíš do FNOL nebo do soukromého Fer´tasu?
jste se tu včera pěkně rozepsaly.. 😀
já se snažím polehávat,už mám i opary,tak vypadám,jak strašidlo..rýma neustupuje,spíše sílí..ale krk je trošilinku lepší,tak snad aspoň něco..

spimy
14. čer 2011

Dobré ránko, holky 🙂
Pěkně jste to tady včera rozstresovaly, no, však vám rozumím. Ale srdíčka budou, nebojte, moc držím palce!
Já dnes měla kontrolu 5. den stimulace, jak rostou vajíčka a mají 10mm. Jdu zase ve ČT 😉

olousek35
14. čer 2011

ahojda děvčata, vy jste ale stresmenky. Zbytečně se strašíte, stejně bude vše přesně jak má být a člověk to neovlivní.
@spimy no pěkně rostou, to bude úrodička 😉
@demima tak jak dopadl ultrazvuk? Kolik prcků tam je? 😉

mufinka26
14. čer 2011

@spimy to más super 😀 tak to bude pěkná úrodička 😀

spimy
14. čer 2011

@mufinka26 Prosila bych střední úrodičku, abych se obešla bez hyperstimuláku 😀 Kamarád mě pobavil reakcí na to, že teď chodím obden na kontroly vajíček. "Jako jestlis je nerozbila?" 😀

olousek35
14. čer 2011

@spimy hahaha, tak to je dobrej kamarád. Taky si mě pěkně rozesmála 😀 Ono nejde ani tak o množství, ale o kvalitku.

spimy
14. čer 2011

@olousek35 No to asi teď dr. nepozná, co? ☹

olousek35
14. čer 2011

@spimy kvalitu na ultrazvuku nepozná. Může být hodně oocytů a málo vajíček, nebo třeba jeden oocyt má v sobě dvě vajíčka. Kvalitu hodnotí až po oplodnění a následném vývoji. Každý den je to jinak. Ale nestresuj a bud v klidu. Vše bude dobrý. Začni plánovat třeba nějako dovču, nebo výlet a uteče to jako voda. 😉

mufinka26
14. čer 2011

@spimy to máš vtipnýho kamaráda 😀 😀 😀 😀 neboj hyperstymulák se ti určo vyhne 😉 😉

spimy
14. čer 2011

@olousek35 Díky za info 😉 Vzhledem k tomu, že se k nám na WC včera propadl instalatér od sousedů stropem, tak plánuju WC 😀

olousek35
14. čer 2011

@spimy hezký, ty se opravdu nenudíš. Neseděl tam, doufám, nikdo? 😀 😀 😀 Máš kolem sebe veselý lidi, to je fajn. 😀 😀 😀

spimy
14. čer 2011

@olousek35 No, neseděl, kdyby jo, aspoň by se neomlátilo WC, by to zakryl 😉 No já nevím, veselý... Když instalatér říkal, že tu díru zítra vypění, tak mu přítel řekl, že já teda vypěním určitě mnohem dřív. 😀

demima
14. čer 2011

dobré ráno všem ,teda dobré poledne 🙂
@esinka já jezdím do FNOL,jsem tam nadmíru spokojená,jen jediné minus je čekací doba s tím tam mají trošku problém.Ty jsi to teda pěkně vychatala v takovém období onemocnět,tak ať se brzy uzdravíš 😉 já tady zase kašlu jak tuberák,ale asi né z nemoci,ale tím že mám astma.Dr říkala ,že se to na začátku těhu určo objeví,tak nekecala 😀
@olousek35 já mám utz až příští čtvrtek,tak to jsis mě asi spletla,ale neva,dnes má myslím bohunka 😀
@spimy přeju pěknou úrodu 😉

olousek35
14. čer 2011

@bohu_nka Tak jak si dopadla? Kolik srdíček bylo vidět?
@demima jj, spletla, tak se nezlob. Já jdu pak až po tobě další ponděli.

demima
14. čer 2011

@olousek35 v pohodě 😀 jak jsem koukala ,tak testy jsi měla ukázkové velmi brzy ,tak to asi vypadá na dvě co?