IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
17. čer 2011

@tonytony to určitě ano..jen jaksi můj mánža na ten pořádek moc není a já z toho jindy fakt šílím..a teď tu trpím,jak pes,protože mi k tomu vše ještě strašně smrdí a jak kouknu na neumyté nádobí,tak letím na záchod povědět záchodové míse pohádku..nejhorší ale je,že Verunka se chce muckat a tulit a já prostě nechci..tedy chci,ale nějak nemůžu..mánža je takový,že dokud si má kam dát jídlo,tak je spokojený a je mu jedno,že nádobí překypuje v dřezu.jenže já díky tomu nejsem schopná jít do kuchyně a udělat třeba i jídlo..dokud není umyté nádobí.a na ten zápřah tatínek prostě není zvyklý a jde už na něm vidět,že ho to obtěžuje a je toho na něj i moc...no ale zase nakoupí,postará se o zvířata,o Verunku..je old zvyklý,že jsem celý ty roky kolem něj a pak i Verunky skákala,jak namydlený blesk..a o barák,včetně oprav,zahrady taky...na něj zbyla práce a pár věcí v domácnosti..ale to spíše jen sezonních..jinak má doma veget a jen co příjde domů a nají se,tak už čučí do PC..no ,,ajťák" ,jak vyšitej...ale hold já fakt nemůžu,takže trpím..jsem zvyklá si dělat vše sama..

tonytony
17. čer 2011

@esinka Neboj se, mám doma podobného exempláře, byť spíš než u PC tráví čas hodně venku v akci- na sportu atd. a nepořádek, neví, co je? Vše mu přijde dobrý, i kdyby se tady snad hovínko válelo- takže taky trpím a jak mi je trošku líp, tak ženu aspoň něco z nejhoršího poklidit, ale některé věci se prostě dělat bojím, takže je to na něm a taky vidím, jak už, když mu to řeknu, sám si fakt nevšimne, tak už není tak ok jako byl, už ho to dost obětěžuje, kor když je venku hezky...

Jinak už asi 3. den mi je odpoledne pěkně blivno, nechuť, zvedaní žaludku, tak čekám, kdy začnu taky běhat na pohovory s mísou- já to teda z těhu neznám a jsem zvyklá spíš se přežírat a teď mi nějak jídlo "vadí"☹ Ale to fakt teď ty poslední 3 dny... Do té doby jsem byla odpaďák...

esinka
17. čer 2011

@tonytony hihi,tak to já zase papám hezky..po hodině a půl už se žaludek hlásí a musím se najíst,jinak je mi špatně..jooo,kdyby takto pravidelně a po troškách šlo papat i když nejsem těhotná..protože to se jindy přežírám 3x denně a pak ta postava podle toho vypadá..no a nejlepší je dojídat všechno po dítku..haha..kamarádky mi nkdy nevěřály,že jsem byla hubená,jak lunt..49kg na 172cm výšky..lítala jsem i po doktorech,že chci přibrat..a na to stačilo jen mít dítě...od porodu 60-65kg běžně....ale pak byla Veru už větší,jedla sama a já začala dojídat a už jsem byla na 68kg,teď už mám 71kg..myslím,že od hormonální bomby jsem mohla tak dvě kilča nabrat..kamarádky mi uvěřily až po tom,co uviděly moje fotky,jaká zdechlinka jsem byla..hihi..ale teď budu tlustice ráda..jen aby šlo všechno tak,jak má..a právě čekám na mánžu,až mi doveze MCDonalda..jejich zeleninový salátek a francouzský dresing..mňááám..no a nějakého hambáče asi taky budu mít..hihi..no už ať je tu!!! 😀

tonytony
17. čer 2011

@esinka No, já mám právě teď stavy, kdy mám jako děsnej hlad a chuť na něco a když si to udělám nebo to uvidím, tak se mi zvedne kufr a nedám to☹ Včera večeře- měnila jsem ji asi 5X☹ Jinak sežeru vše a hodně, teď to je teda divnej stav☹

mufinka26
17. čer 2011

@tonytony to víš těhulko, pořád si říkla že nemáš žádný příznaky, tak ti ted mimískové dávaji vědět, že tam jsou 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
17. čer 2011

@esinka je my líto, že to jeden mimísek vzdal, ale jak psaly holky, je tam aspon ten jeden bojovníček 😉 😉

tonytony
17. čer 2011

@mufinka26 Jo, jo, jen ať dávají vědět, pro ně všechno🙂 A jak TY? Už to máš za pár🙂

mufinka26
17. čer 2011

@tonytony já se už nemůžu dočkat až dorazí mrcha.... dneska mě pobolívalo břicho tak snad brzy.. no a to je naposledy co se na ní těšim 😀 😀 😀

tonytony
17. čer 2011

@mufinka26 TO znám, jen mě vždycky v těhle chvílích jak naschvál stávkovala!!!

demima
18. čer 2011

dobré poledne 🙂 i když u mě teda moc dobré není.Před chvílí jsem byla na wc a viděla trošku jasně červené krve tak jsem se hoodně lekla ☹ moc se bojím ,aby mimísek byl v pořádku,na utz jdu až ve čt.tak jen ležím a nic nedělám.
@esinka to je mi moc líto ,že to jedno neustálo,ale důležité je aby jsi měla ,alespoň to jedno v pořádku a to určitě bude 😉

olousek35
18. čer 2011

@demima jejda, pokud to nebude jednorazove, tak muzes zajet na pohotovost. Drzim pesti, at je to v poradku.

mufinka26
18. čer 2011

@demima to bude dobrý, ze začátku těhu se to občas stává... 😉 ale kdyby se ti to nezdálo, nebo to sílilo, tak radši zajed na pohotovost, budeš pak klidnější 😉 🙂 určitě to bude ok 🙂

demima
18. čer 2011

@olousek35
@mufinka26
děkuju 🙂 no ono to bylo opravdu malinko taková jako by žilka,jinak se špiněním mám potíž snad od té doby co se mimi uhnízdilo ☹ vždycky dlouho nic a pak se sem tam trošinku objeví.Tak uvidím ,kdybych viděla zase červenou tak asi pofičím ať mám opravdu jistotu,tak mě to akorád šíleně znervozňuje

demima
18. čer 2011

taky nevím jestli to nemůže být z fraxiparinu.Píchala jsem si jej jen jako prevenci od začátku stimulky a měla jsem dobrat veškerá balení.Ty jsem včera dobrala.Nemáte s tím někdo zkušenost?Já jsem ráda že už nepíchám,protože mám z něj na břiše šílené modřiny ☹

cuddle
18. čer 2011

@demima ja ti neporadim, s timhle lekem zadnou zkusenost nemam, ale pokud to bylo opravdu jen jak popisujes je mozne, ze se neco uvolnilo, a kdyz se to nebude opakovat, tak to bude urcite dobre 😉

tonytony
18. čer 2011

@demima Hajej, odpočívej, ascorutin a utrogestan polykat, nic víc s tím neuděláš a kdyby fakt nějak víc, tak raději šup do nemocnice- každý to pochopí hl. po IVF!!!

tonytony
18. čer 2011

@demima Jinak já u dcery i v tom jednom těhu, co nedopadlo krvácela, teď píchám poprvé Clexane a paradoxně nekrvácím... Uvidím teda až vysadím ten ethinylestradiol, jestli nezačnu- to se bojím moc a poprvadvě, dr. mi řekl, že už ho mám vysadit, hned jak byla ta srdíčka na UZ, ale já se bála před víkendem, kdyby něco, takže ještě beru- dnes asi naposledy a pak kdyby něco, tak bude aspoň všední den, kdyby něco...

demima
18. čer 2011

@cuddle co myslíš ,že se uvolnilo?
@tonytony ascorutin jsem vysadila asi před 4 dny a dnes s ním opět začla.Tak snad pomůže ,zatím klepu že jsem od dop. nic nezahlídla.No já si právě taky myslím že to může být tím že jsem to vysadila,ale opravdu žádná hrůza to nebyla,ale mé oko vidí vše 🙂 no ,ale když se to bude opakovat tak určo raději zajedu na pohot.A ty máš nějaký problém s ředěním krve,že sis to píchala?
Půl odpoledne jsem opět prospala ,tak se jdem projít do cukrárny na pohár mnam 😀

tonytony
18. čer 2011

@demima Mám trombofilní mutace- zjistili mi to až teď na genetice po 1.IVF, u 2. jsem ale neředila, jen Anypyrin, tak teď dr. chtěla, že zkusíme ředit, ALE PRÁVĚ se bojím, jak vysadím ten ethinylestradiol, aby jsem nezačala krvácet jako u těhu s malou- to bylo dost a teď ještě když ředím, jsem divný případ, mám tendence k trombofiliíím a přitom v těhu krvácím☹Kéž by to teď vše bylo jinak a já nekrvácela, nervuje to šíleně☹

cuddle
18. čer 2011

@demima jo to kdybych vedela, mozne je ze nejaky kousek sliznice, nevim
ale pokud to bylo spis jako zilka nez vylozene krev, tak to si myslim, ze je lepsi varianta, vsak uvidis na ultrazvuku, pokud nekrvacis, tak o sebe pekne pecuj , nedelej nic namahaveho ...

tonytony
18. čer 2011

@demima Můžu se zeptat, co bereš za léky ještě? Nějaký estrofem nebo tak něco už ne nebo jsi vůbec nebrala?

ejviska
18. čer 2011

@demima mozna jsi tam mela haematom a ten vytekl. To tak muze byt. Tak uvidis. A ktery jsi tyden? Uz mate srdicko? se omlouvam, obcas se v tom ztracim ;)

luciasek83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mufinka26
19. čer 2011

ahojky těhulky a snažilky... tak mrška přišla o týden dřív 😀 😀 což znamená, že zítra začínám stymulovat na KET a budu volat do caru a obědnávat se na UZ 😀 😀 holky já se tak nemůžu dočkat, doufám, že se nám bobíšci krásně rozmrazí a budou OK a sliznice, že krásně poroste 😀 😀 😀

tonytony
19. čer 2011

@mufinka26 Už jsem Ti psala do vzkazů🙂 Te´d už to pofičííííííííííííí🙂

mufinka26
19. čer 2011

@tonytony jojo... užžž se nemůůžeme dočkat 😀 😀 😀 doufám, že ke mě ty těhubacily dolítnouuuuu 😀 😀 😀 a jak se cítíš těhulko?? co ty nevolnosti??

tonytony
19. čer 2011

@mufinka26 No, dopoledne to je ok, odpoledne je žaludek jak na vodě, ale neblinkáme🙂 Tak se musím jít zavčasu najíst- dnes jsem doma sama, tak jsem si vytáhla mražený houby- už povařený v tuku, manžel je nejí, tak si dáme my smaženici🙂Neboj, doletí!!!

mufinka26
19. čer 2011

@tonytony tak to si nechte chutnat 😀 😀 já sem opět vpráci, takže něco rychlího to jistííí.... asi si dám salát 😀

lili1989
19. čer 2011

@mufinka26
Drřim palečky,aby tento krat to vyšlo,mne pravdepodobne taky čeka ket,i přesto ře jsem mnela 2 pozetivny tt. dostala jsem ms. ☹ Takře tet sy dam 2 mesice pauzy,odjedu domu,pak přijedu a hura do KETu,na ket taky se musi stimulovat hormonamy,jak to probiha?

mufinka26
19. čer 2011

@lili1989 no já dostala estrofem, který budu brát od zítra tedy 2. den cyklu 2 zablety... a 12 den cyklu mě čeká UZ 😀 😀 třeba se ti to zrovna z KETu povede.. určitě... 😉 musíme bojovat...
Já si říkám, že když se to nepovede ted tak určitě příště 😀 😀