IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mourinka29
2. čer 2011

@demima ´děkujii,no ted nevím nevim,tento cyklus jdu jen do NATIVU bez hormonu jen s mým jedním vajíčkem 😵 ,děláme experiment,at nemusím jen tak čekat celý cyklus 😝 ,ale kdyby to nevyšlo,tak ten další cyklus to už doufááááááááám jistííí,do třetice všeho dobrého 😵

demima
2. čer 2011

@esinka to právě nesmíš a nesmíš vůbec uvažovat nad tím ,že se stane něco zlého!!!Ty jsi těhu a ty si to užívej ,pro tebe je důležitá naprostá pohoda ,přece na špatné zprávy je času dost a když se nějaké nedej bože nevyhneme tak ji budem řešit pak a ne si teď kazit štěstí když je vše ok!!!Držím vše co mám ať je jak u tebe tak u mě vše v pořádku až do doby dokud nebudem držet miminko v náručí 🙂

demima
2. čer 2011

@mourinka29 držím palce ,nám taky vyšel 3 transfér ,tak do třetice všeho dobrého funguje 😀 Jak to vůbec teď bude probíhat?to si nebudeš píchat ani hormony ,že jestli tomu teda aspoň trochu rozumím

esinka
2. čer 2011

@demima to máš pravdu..myslím,že jsem spíše ten optimista 😀 ..ale víš jak..on ten červíček někde hluboko hlodá..ale jak jsem psala,snažím se na to nemyslet..spíše mi dělají vrásky ty stavy...dneska k tomu mám bolehlav,jak by mi někdo třískal kladivem do hlavy celou noc..žaludek taky nějak stávkuje..no paráda..a manžel mi právě sdělil,že zítra jde do soboty na pařbu..Mu táááák závidím..nebyla jsem snad 6let..ale tak ať si to aspoň on užije..

mourinka29
2. čer 2011

@demima ,přesně ak,já ovuluju každý cyklus,tak mi odeberou jen to moje vajíčko bez hormonu,jediné co dostanu bude utrogestan potom 🙂 🙂 ,ctěla jsem to vyzkoušet,tak zkusíme ted,víš mě deptá,že by mi řekli,počkáme jeden cyklus,takhle aspon mužu něco zkusit,nemusí z toho být,ale na druhou stranu jsem četla,že takhle otěhotněly holky,kterým třeba nevyšlo ivf nebo minimálka a vyšel zrovna nativ,no tak to vyzkouším 🙂 ,už v pondělí jdu na první utz folíka

demima
2. čer 2011

@esinka no přesně u mě taky hlodá ,ale nesmí nám přerůst přes hlavu.Taky mám stavy ,že se zamyslím a najednou mě napadají hrozný věci co se může stát a ze strachem chodím na záchod jestli neuvidím krev ☹ Pak si ,ale řeknu že tak nesmím vůbec přemýšlet a zbytečně se stresovat!!
Tak to máš pěkné stavy už na začátku 😀 U prvního jsi to měla taky?Mě zatím nic není kromě toho ,že lítám pořád na wc a mám pocit že mi praskne močák a přitom udělám 2 kapky a jdu.A pořád bych spala.Jsem normálně celkem aktivní a teď bych nejraději nevylezla z postele 😀 Manžovi taky tiše závidímmmm,taky se jednou dočkáme 😀

pavlina86
2. čer 2011

Jééjda, tady se to rozepsalo! A samá dobrá zpráva. Všem těhulkám móóc gratuluji!! Holky dávejte na sebe pozor!! 😎

demima
2. čer 2011

@mourinka29 jéé to slyším prvně že to tak vůbec jde..To je super a taky je to určitě trošku míň finančně nákladný než klasické ivf ,že?No ,ale přece když ti náhodou doporučí počkat jeden cyklus tak to můžeš zkusit další měsíc ne?Ikdyž chápu ,že to čekání je hrozné.V po dej ihned vědět jak to vypadá!Držím pěsti štěstí 🙂

mourinka29
2. čer 2011

holky já vám uuplně rozumím,budu to saméé,já až otěhu,tak to bude psycho 🙄 ,i když si taky říkám,že nesmím být taková,ale když se vám v životě stane něco takového co mi,tak nevíím,jak přežiju těch 12 týdnu,ale v klidu určitě néé 🙄 ,i když vím,že to není dobré pro miminko 🙄 ,je to začarovaný kruh 🙄

mourinka29
2. čer 2011

@demima jj minimálky mužu zkoušet co druhý cyklus ale já už jsem ted domluvenáá 😵 ,nativ je jistýý tento cyklus a pokud by nedopadl,tak pak jdu hned znovu do minimálky 🙂 a cena bude 11000 a kdyby se nedejbože neoplodnilo to moje vajíčko,tak ztratím 6000,no už jsme prodrbali v životě víc peněz,tak to zkusíme

bohu_nka
2. čer 2011

@mourinka29 Fakt moc držím palce! Myslím, že je to dobrý zkusit. Taky se mi líbí, že je to bez hormonů.pro tělo určitě o dost lepší!!!

demima
2. čer 2011

@mourinka29 jj ,když si člověk to mimčo tak přeje tak penízky musí jít stranou.No doufám ,že to bude dobré.Musí!!!

bohu_nka
2. čer 2011

@esinka Musíme být optimistky!!! Mimčo chce pozitivní maminku, ne šílence, který vidí, co všechno špatného se ještě může stát!!! Každá z nás ví, že to nemusí dopadnout dobře. Máme kolem sebe hodně důkazů, ale zase většina maminek, které znám, má zdravé děti, takže těch dobrých je kolem nás víc, ne????

demima
2. čer 2011

Hýřím optimysmem a teď jsem zase měla málem zástavu srdce ,když jsem na wc uviděla opět slaboulinké špinění ☹ Pořád mě nějak neulidňuje ,že u někoho je to prostě normální.Proč zrovna já!!!Tak moc bych si přála ať jsou ,už alepoň ty první 3 měsíce za mnou!

bohu_nka
2. čer 2011

@demima To je fakt! Ale docela by mě zajímalo, jak to dělají lidi, kteří nemají peníze... my nejsme žádní pracháči, ale něco si vyděláme, tak jsme to našetřili. Ale někdo si vydělává fakt málo a sotva s tím vyjde.... to musí být děsný!

mourinka29
2. čer 2011

holky děkujii,no uvidíme 🙂 , v pondělí jdu i na první akupunkturu ,snad mi to tam dole všechno prokrví 🙂
@demima nebooj,ale bud víc v klidu,miminko se zavrtává a to zpusobuje špinění,pokud nejsou křeče a jasně črvená krev,tak se ničeho neboj 🙂 🙂

bohu_nka
2. čer 2011

@demima To věřím, že tě to neuklidňuje. Já měla včera šok u ségry. Má wc papír, na kterém je červená jahůdka! takže při utírání jsem valila oči, než mi to došlo 😀

demima
2. čer 2011

@bohu_nka to mě taky ,my taky do toho šli ,s tím že máme něco našetřeno,ale vem si že to opravdu musí být šílené.Chceš miminko a máš tak tak na to aby jste vyžili a za něj si musíš ještě zaplatit a jiní rodí je se otřou o trenky.Zdá se mi to uhozený vydělávat na cizím neštěstí.Ale nenaděláme nic.bohužel

mourinka29
2. čer 2011

@bohu_nka já si to taky nedovedu představit,manža díky bohu vydělavá celkem dobře ted,začali stavět dřevosavby a začalo se to rozjíždět,tak na to máme,ale taky máme hodně splátek,takže je to tak tak,taky nepřipadá v uvahu žádná dovolená,dokud nebudu těhu,prostě vše co je navíc,jde do caru,ale tak za miminko vše že 🙂

mourinka29
2. čer 2011

@bohu_nka já zasadně kupovala čistě bílý wc papír,ty jahudky jsou na mašli,taky se mi to stalo u manžové babičky 😀 😀

demima
2. čer 2011

@mourinka29 břicho mě nebolí vůbec ,teda sem tam píchne ,ale to je asi normal.No jak se to vezme,když se utřu tak mám na pap. sem tam i drobátko červené krve ☹ale kdyby se náhodou něco dělo ,tak by mě asi bolelo to břicho ,co myslíš?
@bohu_nka 😀 😀 my měli oranžový a jak jsem začala špinit ,tak jsem letěla koupit čistý ať mám přehled

demima
2. čer 2011

@mourinka29 to jsme na tom stejně ,žádná dovča ,žádné rozhazování jen cesta za mimi

mourinka29
2. čer 2011

@demima jj to bude ok.si v období ms a hormony jsou ještě "navyklé"jíá to měla 2 měsíce v období ms 🙂 ,ale pokud by se ti to zhoršovalo,tak si dej klid na lužku co nejvíc 🙂 a nic nezvedej,bude to dobréé,uvidíš 😉 ,MUSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

mourinka29
2. čer 2011

@demima no já si ted připadám,že ani nežijem,jen přežíváme 😖 😖 tím nemyslím,že není na jídlo 😀 ,to néé,ale že si moc nikam nezajdem ,nezajedem,a jen prostě lítáme mezi domovem a CAREM a prašule jdou jen tam 😒 ,ale už by to mohlo mít nějaký výsledek kruci 😒 😒

demima
2. čer 2011

@mourinka29 snad máš pravdu 🙂 začala jsem zobat ten ascorutin tak snad i to pomůže.Právě dorazil manža z práce tak se mu jdu chvilku věnovat a brzy jsem zase tady.Zatím se všechny opatrujte 😎

demima
2. čer 2011

@mourinka29 to si připadáme stejně 😒 ale uvidíš ,že i na nás příjde řada kdy si budem užívat života a i s mimiškama 😀

jaruska111
2. čer 2011

holčičky, moooc Vám gratuluji 🙂))) tak u mě to bude špatný, už krvacím a i mě malinko bolí břicho ☹ Náhodou mi dneska volali z CARu kvuli jedné platbě a mluvila jsem s doktorem, tak jsem m to hned řekla a on řekl že si mam test udělat i tak až toho 6 ale asi to vypadá na neuspěch mi řekl.... Příště pujdeme do Nativu. 🙂 🙂 🙂

mourinka29
2. čer 2011

@demima papa a odpočíveeeeej 🙂

mourinka29
2. čer 2011

@jaruska111 to mi je líto ☹ ☹ ☹ ☹ ,ach joooo proč ani tato metoda není 100% 😒 😒 😒 😒 😒 😒

tonytony
2. čer 2011

@jaruska111 ☹ 😔