IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
31. kvě 2011

@mmaxicka ještě neházej flintu do žita 🙂 🙂 ... věřím, že to bude dobrý a ty se přidáš k těhulkám 😀 😀 😀

jaruska111
31. kvě 2011

@mmaxicka a kdy máš ofiko MS dostat?? já v pátek, občas mě pobolívá taky břicho, ale pak to zase přejde, a hlavně ty moje testy včera a dneska? Taky jsem to už malinko vzdala. ale z jedné strany si zase říkám že je brzo ofiko testovat mam až v pondělí 6.6. a do té doby je skoro celý týden a já dělala první test už včera, jsem hňupik je to brzo.... a ted jsem vystresla jak blazen ☹ u Tebe to bude ale dobrý malinko musíme i věřit, furt je nějaká naděje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mmaxicka
31. kvě 2011

@mufinka26 dik za podporu
@jaruska111 no tak to jsme na tom vazne skoro stejne, ja to mam dostat ve ct. a testovat v utery

esinka
31. kvě 2011

@mmaxicka ahojky...no abych pravdu řekla,jsem taky dneska nějak mimo..dneska křeče,ale fakt mnohem větší,než před MS..vlastně já ani bolesti před MS moc nemívám..ale už od včera mám zase takové divné tušeníže se mi v tom bříšku neděje nic dobrého...pořádjsem nafouknutá,jak balon..fakt jsem,jak v 5měsíci..a to nepřeháním..pak píchání každou chvíli smrem k vaječníkům..pak píchání okolo pupku..Jako oni mi říkali,že to hraniční OHSS můžu pociťovat i 6týdnů..tak se uklidňuju,že je to ono...ale už jsem fakt na nervy..vypadám jak vorvaň .nevlezu do věcí a přitom ještě nemám ani potvrzené srdíčko..což je tedy taky dosti stresující..když si představím,že tam jdu až příští čtvrtek..no děs..

mourinka29
31. kvě 2011

@jaruska111
@mmaxicka holky ono to nejde netestovat 😒 😒 😒 😒 😒 ,já taky testovala už od 7dne po ET 😝 ,ale to byly nervy teda ☹ ☹ ☹ ,ale já měla dušíka zřejmě ještě z pregnylu a ten mě namotal ☹

esinka
31. kvě 2011

včera jsem dobrala poslední prednison a pokračuji už jen v utrogestanu,kys.listové,magnézku a euthyroxu-to mám na štítnou žlázu..tybláho..nedokážu dneska myslet pozitivně..ble ble ble..takžesejdu zahrabat..a asi zajedeme odpolednezase do cukrárny...i když tedyujíždím velice na zelenině a hlavně kysaném zelíčku,než na sladkém.. 😅

jaruska111
31. kvě 2011

@mmaxicka skoro jo já byla na ET 22.5. a MS v pátek ale testy mam dělat i když budu mít MS.... 🙂 🙂 🙂 dobře to dopadne..... Musííííí skariš 🙂 😀 😀 😀 😀

mmaxicka
31. kvě 2011

@esinka ja si myslim ze to muze byt dobre znameni, rika se ohss se pri tehulkovani muze zhorsit ale na druhou stranu to je prave pro hnizdeni a zacatek tehu dobre 🙂 takze myslim ze muzes byt v klidu... ja jsem sice rada ze me bricho prestalo bolet ale asi to taky znamena ze se tam nic nedeje 😒

mourinka29
31. kvě 2011

@esinka já si spíš myslím,že se něco děje a budeš těhulka,protože Ohss se zvyšuje,právě,když se něco děje 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bohu_nka
31. kvě 2011

@esinka Esinko, neblbni!!! Žádné depky!!! Jsi můj vzor - jdu ve tvých šlépějích, určitě jsi mě nakazila těma těhubacilama, tak doufám, že nic špatného se u tebe neděje!!! Myslím, že je to fakt asi normální, prostě se v tom bříšku něco děje...nějakej mrňousek si tam dělá garzonku 😀

cuddle
31. kvě 2011

@spimy ja si ted cetla podminky pro darcovstvi spermii a bylo tam neco v tom smyslu, ze pacientka si muze vybrat darce jen podle krevni skupiny, barvy vlasu, vysky, oci nebo tak nejak - min ze berou stredoskolaky a musi byt uplne zdravi - testuji je na vsechno a v prubehu pul roku nekolikrat a teprve pak zaradi to jejich sperma do nabidky ...a musi samo splnit vsechny ty kriteria pohyblivosti...ale asi je to jak v kterem CAR
manza mi rika, ze si bude chodit privydelavat.... 😀 my totiz mame spermio velmi dobre, tak byl rad

cuddle
31. kvě 2011

esinka - 2006-3xIUI-neúspěšné...2007-1xET,pozitivní,dcera Veronika..2011 1xET-pozitivní
olousek35 - 10/2010 1.IVF - //, 8.týden AM, 5/11 2.IVF - 1.embryjko, test 11.6.
mufinka26 - 2001 těhu přirozeně, 2003-2009 léčba clostilbegyl, utrogesta... 2009 //, 9týden revize pro nevyvíjející se plod.. 16.5 2011 1. IVF neúspěšné
demima - 1.IVF 2007- bez oocytů cyklus zrušen ,1.IVF 2008- ET 3embr.-negativní ,KET 2009-ET 3embr.-negativní
2.IVF 2011-1 embr.- 1.6.- jdu na krev
spimy - 1.IVF 06/2011 - 10.6. KO, vyfasování injekcí
bohu_nka - 5/2011 1.IVF-ICSI - // (utz a kontrola 1.6.)
mourinka29-9/09přirozené těhu MA v 8t,9/2010 1IVF-2morulky neg,11/2010 2IVF-1čtyřbuněčné // ukončení VV, 03/2011 1 minimálka 2čtyřbuněčné neg,05/2010 2minimálka 2 čtyřbuněčné neg,červen NATIV
mmaxicka - 9/2010 - IUI - negativni, 1.IVF 11/2010 - 1embr.-negativni, 12/2010 - biochem.teh., 5/2011 - ET 24.5.
cuddle - 5/2011 - IUI - negativni, doporuceni na 1 IVF - plan 7/2011 - 10.6 zahajuji dlouhy protokol Provera, Dipherelin, nasledne stimulace Merionalem

demima
31. kvě 2011

@mourinka29 jj,taky si myslím ,že až moc vyšiluju no ,ale nemůžu si pomoct vlastně tomu ještě pořád nemůžu moc uvěřit,ale jsem i ráda ,že nejsem jediná 😉
@tonytony to víš první poz.test v životě tak jsem vystrašená ze všeho 😉
@mmaxicka neboj ,já se taky pořád pozorovala a přišlo mi že se blíží ms.Držím palečky ať máš místo ms // 😉
@pavlina86 držím palečky 😵
@spimy držím palečky 😵
@cuddle držím palečky 😵

bohu_nka
31. kvě 2011

Holky, právě jsem zjistila, že moje skorotchýně všude říká, že bude babička...nic ještě není potvrzený :-/ Já se začínám bát, že nám to nevyjde a potom budu všem říkat, že nic ☹

mourinka29
31. kvě 2011

@bohu_nka no tak to je sílá,ale moje mamka byla to samé ☹ ,i když jsem ji vždycky říkala,at to neříká ještě ,prý jooooo a pak jsem se to postupně dovídala od lidí a když jsem vletěla na mamku,že proč to dělá,že se ještě muže něco vysr..t tak mi řekla aaaale co by se stalo ,no a ono se stalo ☹ ,ted už tu chybu neudělám a budu to tutlat co to pujde i před vlastní mamkou 😖 ,já vím,že ona z toho měla obrovitááánskou radost,ale i tak 😒

olousek35
31. kvě 2011

@bohu_nka já to řeším tak, že rodiče moji ani partnera nic neví a je klid. Nevyptávají se, neprudí a nikde nic nerozkecávají. Je to tak lepší. Jsem rozhodnutá to rodině říct až nejdřív ve 12 týdnu. 😀

bohu_nka
31. kvě 2011

@olousek35 Jenže to nešlo, protože je to i moje šéfová 😀 Takže jsem musela říct pravdu kvůli neschopence a "výletům" do CARu. Ale my spolu vycházíme výborně, akorát je děsně natěšená na první vnouče. Už má zamluvené, že kupuje kočárek 🙂
A já se s tím ani moc netajila, že půjdeme na IVF, nevadilo mi to. ale od té doby, co jsem objevila // , tak mám pocit, že to nemůže být tak jednoduché. Aby se to nezakřiklo!

olousek35
31. kvě 2011

@bohu_nka neboj, ono to tak jednoduché bude a zítra uvidíš srdíčko a vše bude v pořádku. Pozoruješ na sobě nějaké změny?

bohu_nka
31. kvě 2011

@olousek35 Jo, pozoruju: jsem hodně unavená (a to jsem spíš aktivní člověk), vyrostly mi prsa (to sichválí přítel 🙂 , mám takový oteklejší podbřišek, divnou chuť v puse,...a zlobí mě trávení. Tak doufám, že to dělá to mimčo 🙂

esinka
31. kvě 2011

holky,jste zaltíčka..fakt to leze na mozek.. 😅

@bohu_nka já a vzor?no to jsem snad pro někoho porpvé!!! hihi..takže moc děkuji,to lichotí..
budu se snažit držet,ale ta moje cácorka mi dává jako naschvál pořádně zabrat a jsem fáááákt dost unavená..

tonytony
31. kvě 2011

@esinka Tak tohle mám dnes s břichem já ataky už začínám naprosto stejně plašit, že se tam něco nedobrého děje☹ Ale je fakt, že já dnes poprvé skoro vůbec neodpočívala, tak možná jsem to přehnala, teď mám výčitky, když ležím, břicho je ok... A břicho teda zamaskovat nereálné, což je docela průser, když kolem nikdo nic neví a já nechci, aby ještě věděl☹

tonytony
31. kvě 2011

@spimy Můžu se zeptat, jak jsi psala, že jste tam vozili na mražení spermijky? Jako do zálohy a když bylo spermio ok tak se zamrazilo nebo jak? Zajímá mě to, protože u manžela hrozně moc záleží na tom, kdy je odběr- hl. zda to je třeba po nemoci atd... Tak jak se to takhle praktikuje, neb mě to taky napadlo, že když bude v dobré kondici, že by tam prostě jel udělat zásobu- doufám, že už to nebudeme potřebovat, ale kdyby náhodou... Moc díky...

tonytony
31. kvě 2011

Jinak holky, ještě mohu i stran sebe potvrdit, že já NEOVULUJI a při stimulaci, ať mám jakýkoli protokol, reaguju ok- 20,21 a 26 vajíček!

veverka.dada
31. kvě 2011

@demima ahojky, můžu se tě zeptat, jak to máš s tím špiněním? je to slabé krvácení, nebo prostě opravdu jen ušpiněná vložka?
já jsem 12. den po ET a včera jsem začla špinit...dnes jsem to nevydržela a udělala test...okamžitě se objevila celkem slušná čárka a to bylo odpoledne...ale krvácení podle mě dost zesílilo...když bych měla jednu klasickou vložku celý den, tak bych jí asi měla skoro skrz na skrz....do toho mě už asi 4 dny pobolívá jak na ms a sem tam i někde píchne...tak nevím, co si mám myslet...do caru jsem objednaná na čtvrtek, ale do tý doby si asi ukoušu nechty 😒

esinka
1. čer 2011

dobré ránko..
@tonytony to máš recht!! to břicho maskovat je síla..jsme tady tři kamarádky..jedna končí 6.měsíc těhotenství,druhá začíná 4.měsíc a já nemám potvrzené ještě srdíčko..ale bříško mám mnooohem větší,než ta druhá kamarádka..jí nikdo těhu netipuje,ale mě zastavují pořád..a já o tom nechci mluvit dříve,než ve 12tt..takže místo,abych byla v klidu,tak mě rozčiluje,že toto téma pořád někdo otvírá..
ŽENY!!! to je co?před 14dny jsme hysterčily z ET,injekcí,léků atd.. a teď po testech toto....no toto... 😀
dneska jsem nebyla schopná vylézt z postele..asi sem fakt něco letí,i když to počasí za oknem nenaznačuje nic víc,než sluníčko..ale jsem připitomělá a z postele jsem lezla,jak šnek..a Verunka to samé..a to byla zase po delší době relativně klidná noc..a teď si tu popíjím Caro,papám snídaní a asi u toho zalomím.. 😅
a uvažuju,co upéct té mojí potvůrce k svátku,když je ten Den dětí..u sporáku dlouho nevydržím,takže to musí být rychlovka..a bábovku se mi nechce dělat..ale asi to vidím na Hraběnčiny řezy..mňam mňam..

spimy
1. čer 2011

Dobré dopoledne a vše nej ke dni dětí 😉
@tonytony Dělání zásoby spermií vypadalo tak, že nám dali 4 kelímky a postupně jsme je tam vozili a oni jen mrkli na nativní vzorek a zamrazili. My máme ale extrémně málo spermií - třeba 3 kusy. Je to taková spíš psychická pojistka. Prý stejně po rozmrazení nic nezbude a nejlepší je "živý vzorek". Pokud vám jde spermio do miliónů, vůbec bych to neřešila, určitě něco vyberou 😉
@cuddle Díky za info k výběru dárce, tak nějak jsem si to myslela. Teď už jen, aby si přítel vzpomněl, jakou měl původně barvu vlasů 😀

spimy
1. čer 2011

Jo holky, dostávala jste některá u dlouhého cyklu injekci s vysokou dávkou hormonů, které mají odpravit ty vaše hormony? (Mně jí teda dali 21DC, ale to vám myslím nikomu.) Zajímalo by mě, zda to mělo na vás nějaký vliv, např. únavu. Já jsem nějaká divně líná ☹

mufinka26
1. čer 2011

dobré ránko holčiny... 🙂 🙂

tonytony
1. čer 2011

@mufinka26 Ahoj Mufi, tak jak je? MOc na Tebe myslím🙂

MNě včera braly až křeče do břicha, tak se zase bojím, co a proč se to dělo☹ Ale je fakt, že jsem včera byla první den fakt hodně aktivní, když jsem si pak lehla, bylo to ok, tak snad jsem to nepřehnala a něco nepo... Mám výčitky☹

tonytony
1. čer 2011

@spimy Díky za info... Jo u nás to je kolísavé, ale nejméně bylo 1,2mil./ml...