IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

ejviska
22. čer 2011

@kosalucy ahoj, vitej tady 🙂 A proc se ti testik nelibi, to je super, ze jsou dve carky, ne? Ty jsi dnes 16.den, jestli dobre pocitam a testila jsi poprve dneska?

demima
22. čer 2011

@kosalucy vítám tě 🙂tak jste si taky užili své,bohužel 😒 taky by mě to zajímalo jestli jsi až dnes poprvé testla??já byla nedočkavec už 6 den po ET 😅

demima
22. čer 2011

za 5,5 hodiny vstávám na svůj první ultrazvuk a mám pocit že ani neusnu,ale musím to zkusit.Tak pa zítra teda dneska snad s dobrými zprávami 😅

gammaray
23. čer 2011

@demima tak ti dneska držím palce ....hodně štěstíčka,tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀
@tonytony gratuluji....když se na jídlo nemůžeš ani kouknout a nemáš ty speciální žravé chutě,tak to jsou jasné dvojky.mně to dost lidí říkalo,(aniž by věděli o ivf) a trefili se...celé těhu jsem jedla o dost mín než že moje norma.vše bude ok,uvidíš a máš se na co těšit...

mufinka26
23. čer 2011

@demima to se ti nedivííím, musíš se strašně těšit, až ty bublinky uvidííš... 😀 😀 jinak koukám, že se taky začínáš kamarádit ze záchodem, to je moc dobrý znamení, je úžasný, jak něco tak miniaturního o sobě dává vědět 😀 😀 😀

kosalucy
23. čer 2011

Tyjo...tak asi špatný ☹ Dneska ječ ta čárečka strašně slaboučká, skoro neni vidět ☹
Tak já nevim, jestli to může být tim testem?
Je to RapiClear.

První sem dělala ClearBlue a tam to plus naskočilo skoro okamžitě a krásný!
Tak se bojim, že embryjko spíš odchází ☹

kosalucy
23. čer 2011

@ejviska
Včera prvně no... ET sem měla 6.6 a ve zprávě sem měla doporučené testovat 22.6. Dřív jsem se bála...
Strašně se bojim sklamání - už zase ☹

tonytony
23. čer 2011

@kosalucy Ahojky, i já Tě tu vítám a držím palečky, neměla jsi to taky teda jen tak, holka... Proč se Ti nelíbí Tvoje 2//???

tonytony
23. čer 2011

@kosalucy Jo, teď zo čtu- no, ono musíš porovnbávat stejný typ testu! To je dost podstatný!

bohu_nka
23. čer 2011

@kosalucy Ahojky! Já se teda v těhutestech úplně nevyznám, ale nezkoušela jsi Mamatest10? To je taková klasika a je hodně citlivej. A nepůjdeš už na krev?

@demima Držím palce, ať tam na tebe čučí miminko!!! Nebo miminka...

kosalucy
23. čer 2011

Měla jsem ClearBlue, pak ForYou. To ty první dva... Pak RapiClear 2x po sobě a ty teda špatný no...
Dám fotku:

kosalucy
23. čer 2011

Pojedu do Pronatalu, aby mě nabrali krev a uvidíme...

ejviska
23. čer 2011

@kosalucy tak to mas muj obr obdiv, ze jsi to tak dlouho vydrzela netestovat!
Ale presne jak holky pisou.. pouzivat jeden typ testu a srovnavat, zda carka sili.
No to uz je fuk... z krve bude jasno, drzim palce! x

olousek35
23. čer 2011

@demima držím pěstičky. Tak jak? Pochlub se nám. 😉 😉 😉

ejviska
23. čer 2011

@olousek35 ahoj! A jak ty? UZ se blizi...🙂

olousek35
23. čer 2011

@ejviska já se bojím víc a víc. Hlavně jsem dnes, já idiot, znovu testla a čárka je slabší než minule. Tak si říkám, jestli jsem normální. Ale blbě je mi pořád, nešpiním, tak to bude snad v pořádku a je to jen barvou. Uvidím v pondělí.

esinka
23. čer 2011

@olousek35 už netestuj !!! 😉 😀 a buď v klidečku.. 😀

esinka
23. čer 2011

a jinak ahoj všem...jsem od rána v ležící poloze a snažím se v sobě udržet něco málo k snědku..jde to těžko,ale když je nejhůř,jdu spát..naštěstí s usnutím nemám problém.. 😅 😀 a jinak ,snad se mi podaří poslat první fotečku..🙂

kosalucy
23. čer 2011

@esinka Krááásný 🙂

esinka
23. čer 2011

@kosalucy moc děkuji a vítej.. 😀

kosalucy
23. čer 2011

@ejviska
Stejně sem si ještě jeden udělala... Psycho 🙂 A tam je ta čárka mnohem hezčí, i teď v poledne. Je to Mamma Test. Tak skoro začínám věřit, že RapiClear pérostě ukazoval špatně!
Zítra v 9h bude krev... To se nedočkam! 😕

olousek35
23. čer 2011

@esinka no nádhera, moc ppěkná fotečka. Já chci taky. 😉

mufinka26
23. čer 2011

@esinka no to je nááádhera 😀 😀 jééé takových foteček víííc... 😀 😀
sem zas úplně nabuzená.... 😀 😀 😀
@kosalucy taky tě vítám, tak další těhulka 🙂 potichoučku gratuluju... čárka bude určitě krásně sílit a i z krva to bude dobrýýý 😀

esinka
23. čer 2011

@kosalucy pokud chceš několikrát testovat,opravdu používej jeden druh testu..pak teprve uvidíš,jestli sílí..ale ty jsi už před odběrem krve,ne?takže tam ti to už řeknou na stoprdo!!! 😉

esinka
23. čer 2011

@olousek35
@mufinka26
no já vám to tady chtěla dát,abyste se zase nabudily!!! 😀 😀 😀 😀
jen kdyby tam i ten druhý váček měl bobíška..ale tak už se s tou myšlenkou jednoho prdelínka smiřuji a těším se aspoň na to jedno...bude mít dvojitou dávku lásky.. 😀 ale Verunce samozřejmě taky přidám..jestli to ještě jde.. 😀

kosalucy
23. čer 2011

@esinka
Nj, zrovna sem se vrátila z laborky. Musela jsem jako samoplátce, protože v Pronatalu nabírají jen do 9h. Tak tam půjdu zítra, alespoň budu mít 2 hodnoty po sobě...
Už budu dělat jen ty MamaTesty.
Ten krásnej pocit // si vzít prostě nenecham!!! Prostě to vyjde a hotovo 🙂 A 1.7 si z UY přinesu taky takovou fotku jako Ty 😀

esinka
23. čer 2011

@kosalucy moc ti to přeji..určitě se brzy dočkáš a budeš se nekonečně na fotečku koukat,jak na zjevení.. 😀 😀

luca77
23. čer 2011

@spimy tak já jsem to vyřešila,že zavádím pomocí aplikátoru,který mám od jiných medikamentů a krásně se tam ta tobolka vejde(jak stvořená pro to) 😉 .Já jsem ještě nezkoušela nepolykat,stále zavádím.To ani nevím,že by se mělo po zavedení 15min. ležet..tak to ležím jen přes noc anebo,když jsem po noční.

ejviska
23. čer 2011

@esinka krasna fotecka 🙂
@olousek35 jedna znama testla jen tak ze srandy v 10tt a mela carecku slabsi nez v tom 6tt. Coz nevim, cim je, ale kazdopadne je ted asi 39tt 🙂
@kosalucy ty mammatesty jsou asi fakt nejlepsi

cuddle
23. čer 2011

@luca77 ja jsem taky nelezela, normalne jsem v poledne zavadela v praci na wc nebo kdekoliv jinde na wc, hodne cestuju, jezdim autem, trosku musis pocitat s vytokem, staci intimka, urcite to vyresi - polykat urcite jsem nezkousela bylo mi spatne, myslim, ze pokud mas moznost aplikatoru tak supr, aspon se to dostane kusek dal ...