IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

bohu_nka
2. čer 2011

@mourinka29 My měli taky našetřeno, ale původně to mělo být na kočárek. Dovolená nepřipadá v úvahu, maximálně buřty na zahradě u rodičů 😀 Mám asi jediný štěstí, že moje 3 nejlepší kamarádky jsou buď těhotné, nebo chtějí být, takže trávíme čas spolu a jsme na tom podobně. Taky nemají peníze na rozhazování.

jaruska111
2. čer 2011

@mourinka29 jo to by bylo asi všechno jednodušší 🙂 Přírodě se poručit nedá..... 😢 😢 chce to trpělivost a ta květiny přináší, já jsem s tím i raději počítala byl to můj první pokus, akorát budu asi muset teď víc měsíců čekat protože jsem po stimulaci a tělo potřebuje odpočinek 🙂 🙂

jaruska111
2. čer 2011

@tonytony na podzim třeba budu taky už s mimi v bříšku.... 🙂 bude to dobré, málo kdy se povede první pokus Bohunka má štěstí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bohu_nka
2. čer 2011

@jaruska111 A půjdete do nativu? Za jak dlouho?

jaruska111
2. čer 2011

@bohu_nka hned jak to bude možné 😀 😀 v pondělí budu testovat a jestli bude negativní budu už po MS tak se tam obj na další postup

mourinka29
2. čer 2011

@jaruska111 pokud chceš jen minimálku nebo nativ,tak tam nepotřebuješ velkou pauzu,stačí jeden cyklus 😉
@bohu_nka no a my máme tu smulu,že všichni naši známí už mají prcka a čekají druhé 😒 😒 a to jen tak jedním švihem a já po tom potratu nějak nemužu s něma vegetit 🙄 ,my právě nemáme nikoho,kdo by se snažil 😒 ,jen my 😒

jaruska111
2. čer 2011

@mourinka29 to jsem zvědavá dám v pondělí vědět na kdy mě objednají a pak co mi i řeknou 🙂 Počkám ale asi do konce srpna už takže po dvouch cyklech půjdu když to bude možné.

mourinka29
2. čer 2011

@jaruska111 no jasné,ty si po klasickém ivf a měla si vyšší dávky,tak tam možná bude třeba větší pauzička,ale 2 cykly určo stačíí

jaruska111
2. čer 2011

@mourinka29 no ti nevím, tolika asi ne, protože mi po tom řekla že mi dají příště jednou takový dávky že jsem nezereagovala že místo tři amupek si budu píchat třeba šest nebo sedm, tak jsem na ni čučela jak blázen
🤐

bohu_nka
2. čer 2011

@mourinka29 A nejsi z jižních Čech??? 😀 😀 😀 To chápu, že je děsný!!! My jsme se teď s holkama sešly skvěle, že ta, co je těhotná, tak až ze 3. IVF, takže to prožívá se mnou. Taky bych nezvládla, rodiny s kopou dětí a my jediní nic. Já mám jednu kamarádku z dětství, hodně jsme toho spolu prožily. Bylo to v poho, ale začali se snažit o mimi až po nás a vyšlo jim to napoprvé. Pak bohužel potratila v 7tt,byla na dně, hysterčila, fakt úplně psycho!! Že nevím, jaké to je a že oni mít děti nikdy nebudou...no, začali se snažit znovu a opět to vyšlo napoprvé. Teď už je v 7měsíci. A pořád mi "radí", jak mám být v pohodě, že to určitě vyjde (jak to může vědět!!!), ať na to nemyslím apod. Já vím, že to myslí dobře, ale hrozně mě ty rady od ní štvou!!! Mám pocit, že nám to narušilo kamarádství.

jaruska111
2. čer 2011

Holčičky jdu se projít ven a možná si něco koupit na sebe 🙂 Jdu si udělat asi radost... tak se mějte, pa pa 🙂 🙂 🙂

mourinka29
2. čer 2011

@bohu_nka nene jsem ze severní moravy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to s "kamarádkou" chápu 😖 ,víš kdo si tim neprošel,nepochopí náš strach 😖 😖 a kecy jako sklidni se a to vyjde,za to bych vraždila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 ,právě proto je mi lip tady s váma,protože takoví to nepochopí a my tady mezi sebou anooo 🙂 🙂 🙂 ,tak aspon,že takové diskuze jsou tady,my to ted i tajíme,že toto podstupujem,páč to bych zblbla uuplně 😒 😒

esinka
2. čer 2011

@demima no měla jsem to i u Verunky..to jsem zvracela ode dne utz a srdíčka..ale přesně. 😀 😀 😀
jinak taky lítám na záchod..ale já tedy nekápnu..hihi,já hrčím..hihi..to je téma.. 😅 ..a nejhorší to je vnoci..to chodím tak 4x mnimálně..a to prý se máme v těhu co nejvíce vyspat,abychom byly čilé na mimi..no haha..to určitě...já se tedy v těhotenství moc nevyspala..měla jsem brzy břuch,jak buben,takže jsem byla v posteli neohrabaná,jak tuleň..funěla jsem,jak lokomotiva a ještě jsem celou dobu lítala na ten záchod..no děs..nevolnosti jsem měla až do toho 6.měs...ale ne ranní,ale celodenní..no a pak od 20tt jsem byla na 1cm otevřená,tak jsem si poležela v porodnici,no užila jsem si..a tááák jsem si přála,abych tohle měla v klidu..u nás nikdo na tom nebyl,jak já..všichni měli pohodičku od začátku do konce...to jááá jsem si musela za všechny hezky vytrpět..včetně IVF.. 😀

veverka.dada
2. čer 2011

@esinka dneska už byl testík dokonce i silnější 😉 ty nevonosti ti teda nezávidím!! ale zase je to takový ohlášení miminka jako Halooo, já jsem tady 😉
@jaruska111 tak špinění je určitě ještě v pořádku 😵 a opravdu jak ti tu říkají všichni 10. den je ještě brzy...ikdyž chápu, že to člověku prostě nedá a zkusit to musí 😉 zkus si najít nějakou činnost, která tě udží aspoň po chviličkách na to nemyslet a zabaví tě...já stahuju filmy o stošest a docela to pomáhá 😵 držím ti palce!!!
@tonytony je tam , ale aby taky hezky sílila jako u tebe 😅
@demima tak na utz samozřejmě nic a výsledky hcg budou zítra odpo...ale jestli na nich něco bude, jako že podle testů asi jo, tak stejně budu muset ještě v pondělí na kontrolní, páč ty dnešní můžou být jen doznívání...snad ale neeee 😵 doufám, že to mé embryjko je obrovský bojovník a drží se zuby nehty 😉

veverka.dada
2. čer 2011

@jaruska111 tak teď čtu, že krvácíš víc...jak vidíš u mě, ještě bych úplně flintu do žita neházela...ale určitě je dobře připravit se na obě varianty 😉 to děláš dobře, já si taky od vyfasování injekcí vždycky něco kupuju za odměnu, byť i jen svůj oblíbený trochu dražší časopis, ale radost si udělat musím 😀
@mourinka29 znám z jiné diskuze budoucí maminu, která do 38 nemohla otěhotnět a měla za sebou i klasické IVF a v srpnu bude mít holčičku po nativu 😉 takže určitě i s jedním vajíčkem se mimi dá vykouzlit, pokud se povede kvalitka 😵 jsem na tebe moc zvědvá a budu ti držet palce 😉

mourinka29
2. čer 2011

@veverka.dada moc ti děkuji za další naději 😵 😵 😵 😵 😵 ,to je právě to,jaká bude kvalitka 😒 ,vysvětloval nám dr.že jeden cyklus je dobrá a druhý muže být horší 😖 😖 ,takže nezbývá nic jiného než jen doufat a věřit 🙂 🙂

esinka
2. čer 2011

@veverka.dada jsem se tu pěkně nasmála tvému HALOOOO,JÁ JSEM TADY!!.. 😀 😀 😀 😀

domca1221
2. čer 2011

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? dnes jsem byla na konzultaci a koncem června začnu stimulovat na své první IVF. Už jsem podstoupila 2x IUI, ale neúspěšně. Sice teprve začnu s IVF, ale už teď mam potřebu si o tom s někým povídat, tak budu ráda, když budu moci s váma 😉 . S přítelem se o mimi snažíme asi 2 roky, bez úspěchu. Přítel je naprosto v pořádku, spermo má ukázkové, ale já mam problémy s MS, tudíž ani nemám sama od sebe ovulaci. Tak doufám, že IVF bude uspěšné, ale přece jen si říkám, že je to taková ta poslední šance a nejsem si jistá jak na tom budu kdyby to náhodou nevyšlo. Všem vám tady přeji aby se vám již zadařilo a všichni jste byly těhu 😉

spimy
3. čer 2011

@domca1221 Ahoj Domčo, vítej 🙂 Kam chodíte. My máme podobný příběh - snažení 2 roky, pak běhání po doktorech a teď v červnu mě čeká první IVF. Mám obavu se zamyslet, co dál, když to nevyjde. Akorát u nás u mě nic nenašly, zato přítelovi našli jednou 43 a podruhé 3 kousků spermií. Takže u nás to je loterie, zda budou nebo nebudou spermie 😔

tonytony
3. čer 2011

@jaruska111 Stále držím palečky!!!
@demima Tak jak dnes, už lépe?
@bohu_nka Jo, jak to chápu s tou kamrádkou☹ Já mám bohužel to "štěstí", že tady kolem nás v reálu jsou fakt holky, co mi řeknou, že se začínají snažit a za pár dní na to, že jsou těhotný a to už třeba potřetí a pak ještě lkají, že budou jak cikáni, že se jim stačí otřít o chlapa a co jako mají dělat- no, nevím- 1 tabletka HA je proti našim injekcím, hrstím vitamínů a léků, co do sebe musíme rvát, fakt nic a nehledě na to, že je více možností a hlavně bez nervů jako tady máme my, další mi zase otevřeně po tom, co jí říkám, že bychom moc htěli ještě mimi a že se nám nedaří, že bych za to dala svět, řekne, že jedno stačí( ona má 3) a že si máme raději užívat( nechápu ten pojem- pro mě je užívání si díky dětem a ne bez nich) a že ona e po 1.dítěti na druhé vůbec necítila, že čekala dvojčata a šla na potrat- pak za pár let teda chtěla už dítě, tak se jí to zase povedlo napoprvé jako to první, no a třetí taky bylo hned a ještě si vysnila modrookou blondýnku a má ji... Jako hezký, ale proč to musím poslouchat, že? Takže prostě tohle mě tady strašně ničí, takže taky utíkám od nich sem za Vámi, protože kdo nezažil nepochopí... Je fakt, že o nás o IVF nikdo neví, ale o tom, že se nám nedaří a potrácím atd. ano a i tak jsou takhle "tupý"...

tonytony
3. čer 2011

@veverka.dada Tak dneska výsledky krvičky, ještli se nepletu? Tak moc držím palce!

demima
3. čer 2011

dobré ráno všem ,včera jsem nějak celý den prospala tak tak jsem uvařila a zase chrnět ,tak doufám ,že dneska už budu čilejší 🙂holki mám dotaz.Vím ,že je to asi ujeté ,ale víte jak to je, těhotná jsem poprvé.Od 5 dne po ET se mi chtělo pořád čůrat i v noci a od včera to pomalu mizí.Nemůže být něco v nepořádku ,že by se třeba mimi zastavilo nebo tak něco?Vím ,že se asi moc pozoruju,ale nějak jsem si říkala že to patří k těhu a ono najednou zase nic.Vítám nováčky a přeju moc moc štěstíčka.
@tonytony jj dneska ani kapka!Že by ascorutin zabral tak rychle to jsem nečekala.
@veverka.dada držím palečky ať je hcg co nejvyšší.
@jaruska111 jakpak ti je?myslím na tebe

tonytony
3. čer 2011

@demima Uvidíš, jak to budeš mít Ty, já měla dny, kdy se to zdálo, že už to bude ok a pak jsem druhý den doslova lila rudou☹ Pak zase lepší, horší... Kéž by to u Tebe bylo lepší🙂 Ale Ascorutin zobej dál🙂

demima
3. čer 2011

@tonytony jéje tak to jsem se radovala celkem předčasně ,no uvidíme.Jak ty to máš prosím tě s tím čůráním?Vím je to teda téma ,ale moc mě to zajímá

tonytony
3. čer 2011

@demima No, já to čurání cítila častější ještě před //, ale říkala jsme si, že to může být i tím, že se snažím víc pít a že ty hormony taky samy o sobě jakoby zvětšují dělohu a břicho, takže jsme tomu vyloženě nepřikládala význam ve smyslu, že to musí být těhu, taky se mi jakoby hůř dočurává( dočurávalo), ale v noci nechodím, až kolem 5.ráno a to mám teda plno... Přes den častěji chodím,a le fakt taky asi jak víc piju, třeba u malé jsem fakt chodila i v noci, je to asi taky individuální, nenervuj se tím!

tonytony
3. čer 2011

@demima Jo a s tím krvácením- to někdo fakt může mít jen pár dní, někdo měsíc, někdo 5 jako já, takže klid, třeba to už u Tebe fakt bude jen ok🙂Já jsem v tomhle tošku byla exot... A modlím se, aby mě to teď minulo. Beru teď pořád k Utrogestanu ještě ethynilestradiol z Caru v rámci IVF, tak mám strach, že mi to moje krvácení, ke kterému mám sklony drží právě on- po srdíčku bych ho měla vysadit, tak se děsně bojím, aby to zase pak nezačalo☹ U malé( není z IVF) jsem krvácela prakticky od začátku- ještě před //☹

bohu_nka
3. čer 2011

@tonytony jj, někdo to fakt nechápe. A je děsný, jaký bláboly lidi vypustí z pusy. Já si myslím, že bych taková nebyla, ani kdyby se nám mimi povedlo hned... A taky jsem teď párkrát kolem sebe zažila holky, které chtělí holčičku. A pořád o tom mluví. To mi připadá taky jako rouhání...to jako když to bude kluk, tak budou zklamané? Nebo ho nebudou mít rádi? To je asi ta poslední věc, kterou s přítelem řešíme...chceme dítě a ať je zdravé!!!

bohu_nka
3. čer 2011

Jinak vítám domcu1221! A co jinak je nového? Nikdo žádné výsledky? Testy?...

mufinka26
3. čer 2011

dobré ránko holčiny 😀 😀 tak sem se to tady snažila trochu dočíst, teda těhulky mám z vás radost 😉 😀 jinak abych se přidala, mám taky kamarádku od které jenom slyším, že jí stačí projít kolem manžela a je těhotná a pořád kdy už budeme mít toho prcka, že se musíme víc snažit ☹ přitom ví, jakej máme problém a že chodíme do caru.. asi to prostě nechápe, protože to slyšíme i od jejího manžela každou návštěvu ☹ to pak mám docela depku, jelikož je problém ve mě.. No ale naštěstí většina lidí okolo nás jsou v pohodě a pak mám tady vás 😀 😀

tonytony
3. čer 2011

@mufinka26 Jo, jo, já už se s tou jednou musela přestat stýkat- bohužel každé setkání s ní jsem pak obulela jak malá holka a tak jsem od 2.IVF od ní v izolaci, je to blbý, ale nemám na to, takže se pořád vymlouvám, že jsem nemocná nebo tak něco, prostě fakt mi to moc ubližovalo...a chtěla jsem být aspoň trochu v pohodě na akci...