IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

lussi84
14. kvě 2011

Ahoj holky tak se k vám taky přidávám.Ve čtvrtek jsem byla na odběru krve a 27.5 si jdu pro injekce. 🙂

olousek35
14. kvě 2011

@lussi84 super, zdravím tě. Kam chodíš a co Tě čeká a čím budeš stimulovat?

lussi84
14. kvě 2011

Chodím do k.Varů čeká mě IVF a čím budu stimulovat zapomněla jsem ten název tak dám vědět až mi to dají 🙂

tonytony
14. kvě 2011

@amadores Já vím, že jsme spolu bojovaly🙂 A mám radost, že se dějí i takhle hezký věci🙂

tonytony
15. kvě 2011

Tak holky, nevím, ale u nás to asi fakt je bez šance☹ Embryjek je už jen 8 a když si vezmu, že minulé IVF jich v téhle době bylo pokaždé 11 a pak se jich k vyšetření hodilo jen 6- a z nich na konci po vyšetření chromozómů zbylo jen 1 jediné zdravé, tak moc naděj nejde mít☹ 6 jich k vyšetření nebude ani náhodou a statisticky to je prostě u nuly☹

esinka
15. kvě 2011

@tonytony NEBLÁÁÁZNÍÍÍÍ
pár příspěvků zpět jsme si tu psali,že každá stimulace,OPU,ET a vše okolo toho je přeci úplně jiné a šance je vždycky..zachovej klid a buď aspoň trochu optimistická..
Je fakt,že i u mě se OHSS pěkně sklidňuje a tím víc si uvědomuji,že víc jak bolení prsou už skoro nemám a pocity,že by to vyšlo jaksi opadávají,ale stále doufám..už po týdnu jsem tehdy měla vnitřní pocit,že to vyšlo..tentokrát nic..ale jak říkám..doufat budu až do odběru HCG..Testíky mám už nakoupené,tak jen vydržet minimálně do středy..a to bude ještě brzy..hihi..

bohu_nka
15. kvě 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Ve čtvrtek jsem byla na ET a teď čekáááááám.... 🙂

esinka
15. kvě 2011

@bohu_nka ahojda,tak to jsme 2,já byla v úterý 😀 ..jak seti čeká?já jsem hotová a asi mi nezůstane jediný nehet,jak jsem nervozní.. 🙂

olousek35
15. kvě 2011

holky, vy se máte, že už čekáte. Určitě budete tentokrát všechny hned těhulky. Moc to všem přeju 😉

esinka
15. kvě 2011

@olousek35
moc děkujeme...ale tedy abych pravdu řekla,tak to čekání patří mezi to nejtěžší na celém cyklu.. 😀

olousek35
15. kvě 2011

@esinka jj, znám to z minulého pokusu. Ale já testovala poměrně brzo a výsledné čárky tam byly. Že to pak skončilo potratem je druhá věc. Hlavní je zachovat klid a myslet na něco jiného i dělat něco na odreagování.

lili1989
15. kvě 2011

Ahoj holky pomoctemy nevim co mam delat. Před 3 dny jsem začala stimulovam na ivf dlouhij protokol ale před tim mne doktor předepsal antikoncepce mam ješče 2 tablety dobrat pak by mnela dorazit ms ale tet na zahode jsem objevila kref co to je a co mam delat večer si mam pihat injekce prosim nemate negdo skušenost jestli je to normalne?

jaruska111
15. kvě 2011

Ahojky děvčátka, snad Vám nevadí že se k Vám připojuji do diskuze, minulý týden jsem se poprvé v životě začala stimulovat na IVF a dneska jsem byla na Ultrazvuku a mam vhodné k odběru pouze jedno vajíčko, tak nevím jestli se mám smát nebo brečet..... ☹ 🙂 ,v uterý jdu na odběr..... Tak snad jsem ze všeho asi smutná...

bohu_nka
15. kvě 2011

@esinka Jojo, čekání je nejhorší. Mám pocit, že to nevydržim. Předtím jem měla pocit, že se něco děje. Teď nic...jen čekat, čekat,čekat.... Jsi doma? Nebo chodíš do práce?

bohu_nka
15. kvě 2011

@jaruska111 Jaruško, je možné, že se ještě do úterka rozrostou. Mně doktor v sobotu řekl, že jich bude kolem 10 a nakonec jich bylo 23. Prý byly zezadu a v zákrytu a nebyly vidět a taky prý je možné, že dorostly "na poslední chvíli". Tak neboj!!!

mufinka26
15. kvě 2011

@tonytony ahoj spolubojovnice 🙂 musíš být optimista 🙂 už dřív sem ti psala, že to jedno tam na tebe určitě čeká 🙂) myslím na tebe at ti to tentokrát vyjde 😉

mufinka26
15. kvě 2011

@jaruska111 ahojky, já když byla na uz tak jich tam taky vyděly odost míň, než jich pak nakonec bylo.. držím ti palečky 🙂 třeba ti příště budou muset zvednout dávku hormonu. kolik si si píchala ampulek?

mufinka26
15. kvě 2011

@esinka mě čeká čekání od zítra 😅 tak sem taková rozpačitá... držím ti palečky at ti to vyjde... kdy se dozvíš vísledek?

esinka
15. kvě 2011

@olousek35 ..
já to vydržela do 9.dne..a to mi ukázalo,že nejsem a pak za hodinu tam byla..a pak už jsem testila,jak zběsilá,aby se čárka neztrácela.. 😀
@lili1989
ahojda,nejlešpí bude,když si to dneska píchneš a zítra ráno si hned zavolej do CAR..pokud máš velké obavy,zavolej si do porodnice,vysvětli situaci a možná o tom budou také něco víc vědět..
@jaruska111
vítej!!! určitě ještě něco přibyde..já taky měla na posledním UTZ méně,než pak po OPU..hlavně zachovej klid a těš se z každého vajíčka.držím všechny prstíky,ať to dopadne na 1!!! 😉
@bohu_nka
jsem doma válím si šunky 😀 ..na podzim mi skončila mateřská a od té doby jsem práci nenašla..takže jsem doma a pokud toto nevýjde,valím do první práce,která se mi okolo naskytne..vypadá to na noční v TESCU..ble..ale na další pokus nemám..budeme mít možná za 3-4měsíce tak na jeden KET..takže si moc nevyskakuju a fakt mi pěkně cvaká zadnice.. 😅

esinka
15. kvě 2011

@mufinka26
další do čekárny?to se mi líbí,že nejsem sama!!! taky moc držím všechny končetiny pro štěstí !! 🙂
No já mám zajít na stanovení HCG příští pondělí 23.5...což je hoooodně daleko.. 😀 takže to vidím na tu středu nebo čtvrtek 😅

tonytony
15. kvě 2011

@esinka Já vím, ale genetiku moc nezměníš ničím☹
@mufinka26 Děkuju, na zítra budu moc držet palečky, ať přijdeš s dobrými zprávami🙂 Já už po tom všem fakt optimista být nedokážu, bohužel☹

esinka
15. kvě 2011

@tonytony je mi líto,že jsi smutná..ono to asi je o něčem jiném,než máme my..ale my ti tady určitě budeme držet všechny prstíky pro štěstí..že jo holky???? 😉

bohu_nka
15. kvě 2011

To je jasná věc! Budeme držet palce!

bohu_nka
15. kvě 2011

@esinka Esinko, ty už si budeš dělat test ve středu??? Jestli se to povede a já budu mít dítě, bude z něj vědec, který vynalezne těho.test, kde už druhý den poznáte, že jste těhotná!!! 😀

jaruska111
15. kvě 2011

Pro Mufinku, píchala jsem si od neděle do čtvrtka Tři amuplky Menopuru od čt k tomu Cetrotin a v pátek a v sobotu čtyry ambulky a dneska jenom Centrotin a večer jsem si dneska musela píchnout Pregnyl a už nic a v uterý přijít na punkci....

tonytony
15. kvě 2011

@bohu_nka
@esinka hOLČINKY,moc děkuju, každý paleček dobrý, jste hodné, jsemnuž fakt po těch peripetiích s neúspěchy zničená a asi míň odolná než ostatní☹

esinka
16. kvě 2011

@bohu_nka
no tak já mám ve středu 8.den po ET..tak chci vydržet ještě o jeden nebo dva dny..ale nevím nevím..hihi
po prvním ET jsem měla pozitivní test 9.den..tak ale tentokrát to zvládám trošilililililinku lépe..ta touha po dítěti je samozřejmě veliká,ale když už jedno je,tak se to zvládá lépe..
A jinak DOBRÝ NÁPAD..jen do toho!!!
@tonytony
hele i na tebe iminimálně jeden mimoušek určitě čeká..jen je nespravedlivé,že někdo čeká dýl,než ten druhý..tak nezoufej..jsou i jiné možnosti mít miminko..Moje sestřenice taky bojovala,bojovala a bojovala a nakonec adoptovali náááádherného 3.měsičničního Štěpánka a jsou teď náramně šťastní.. 😀 a klučík je fakt krásný.. i já jsem už uvažovala,co by bylo,kdyby..a asi bych do toho taky šla.. 😉

lili1989
16. kvě 2011

mmaxicka kde jsy,a co noveho?
Taky mam dlouhij protokol ale jsem teprve na začatku,

mmaxicka
16. kvě 2011

@lili1989 jsem tu .-) mela jsem ted poslednich par dni hektickych, tak jsem nestihala ani moc nakukovat...tak budu mit ted co docitat...
dneska jedu na UTZ tak uvidime kolik foliku pan doktor napocita, ale vzhledem k tomu jak me tlaci bricho a jak je nafoukle bych rekla ze urodicka snad bude, ne jako minulu kdy bylo jen jedno... ale uprimne bych uz za sebou mela nejradsi OPU to bricho obcas boli fakt neprijemne 😒

mmaxicka
16. kvě 2011

@tonytony tady moc drzim palecky at alespon jeden bojovnicek projde genetikou... na statistiku nemysli, to ze jich bylo minule vic a zbylo jen 1 to neznamena ze se to musi opakovat... a kdy se dozvis jak na tom jste?