IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

bohu_nka
26. kvě 2011

@mufinka26 No, vidíš!!! Nech to na sobotu a uvidíš, ale jsi trochu klidnější,viď? To by člověk neřekl, kolik radosti udělá vidět ducha na počůraném papírku 😀

mufinka26
26. kvě 2011

@bohu_nka souhlasím 🙂

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 Já minule měla po 6denní kultivaci 10.den po ET pěknou čárku i na 25kovém testu... Jen to pak bohužel sláblo a bylo biochemický☹ Ale to jsem cítila prsa a prostě jsem se těhotně pak cítila ještě měsíc poté hl. díky těm prsům, i proto teď cítím, že to je špatný... Jen se bojím testovat, strašně se bojím toho definitiva, vůbec nevím, co bude s námi dál... 3ivf a nic a teď byla vůbec největší šance a vše maximálně podpořeno, doplatili jsme si vše, co šlo, dodržovali maxmum... Není už co udělat líp...

mufinka26
26. kvě 2011

@tonytony musíš trošku věřit... máš pravdu víc už ste udělat nemohly... prostě je to hodně o štěstí a náhodě... nesmíš nic vzdávat... kdy si zkusíš udělat ten testík? zítra?
určitě pak budeš víc v klidu, budeš vědět na čem jsi... věřim, že tam ta druhá čárka bude, prostě jí tam budeš mít 🙂

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 Víš, já se vnitřně snažím smiřovat s tím, že to je fakt špatný... jednak to tak fakt cítím a jednak vím, jak moc se mnou ten neúspěch zamává, já po IVF jsem měsíc vždycky úplně neschopná cokoli, teďjsem tomu o to víc věřila, když jsme fakt udělali pro to víc než maximum a ještě nám vyšla 2 zravá embryjka...Teď bude strašně těžký jít dál s nějakým plánem... NAvíc žádný před námi není, nevíme... a to je prostě zlý☹

mufinka26
26. kvě 2011

@tonytony rozumím ti kočko... po mý princezně sme se z předchozim partnerem pokoušely o mimi a po sedmy dlouhých letech se to povedlo, ale radost netrvala dlouho v 9tt nám bylo oznámeno, že přestalo tlouci srdíčko. srazilo mě to tak na kolena, že sem nemohla pomalu fungovat. vztah se rozpadl. ale ještě dřív než sem zjistila že sem těhu. hodně my pomohl se zvednout můj nynější manžel. s ním se dostala chut to zkusit znova a po roce nezdaru a testování sme šly do caru.. cesta k miminku je někdy dlouhá a strastiplná, ale to víš sama nejlíp, opravdu ale věřím, že by ti to tentokrát mohlo vyjít.. pokud ne, tak třeba po nějaký době to z manželem zkusíte znovu

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 No, já mám za sebou biochemek a zamlklých dost... Jenže i z dob bez IVF, teď jsme tomu IVF tak věřili, že nám pomůže a ani 3. nic a blbý je, že teď fakt víme, že je vše vyšetřeno, udělali jsme proto maximum i měli to obr štěstí u nás a velkou naději, že byla 2 zravá embryjka, ještě podpořená PICSI a zdravá( potvrzeno z PGD) a prostě nějak nevíme, co víc ev.příště udělat a jestli to má vůbec cenu, když ani teď nic... Je to takový ten pocit konečna, beznaděje, nic, co by nám dávalo víru, co bychom mohli udělat víc... A to je v tom moc blbý...

jijina
26. kvě 2011

Ahoj holky, jak si to tak čtu tak to taky nějak na mě padá. Mám udělaný dnes 4 testík , prostě magor, pořád tam je druhá čárka, ale slabší a mám strach , že tam v neděli už nebude.

bohu_nka
26. kvě 2011

@tonytony Achjo, uvidíš, nejak to dopadne!!! Já teď přesně nevím, ale maš už nějaké dítě? Nebo čekáte na první?

tonytony
26. kvě 2011

@bohu_nka Máme a bez IVF- byť po opak. potratech atd., ale stačilo upravit hormony a ovulaci... Teď už ale nestačí a taky asi se manželovi zhoršilo spg a jsme starší, ale prostě těhotná být dokážu až do konce i otěhotnět se stejným genet, materiálem jako dřív...

bohu_nka
26. kvě 2011

Tak to to nevzdávej, povedlo se jednou...povede se zase! Je spousta lidí, kdeří si prošli adopčním řízením, nebo to úplně vzdali a otěhotněli. Počkej po víkendu, pak se uvidí a když to nevyjde, něco s maželem určitě ještě vymyslíte!!!

mmaxicka
26. kvě 2011

ahojky holky tak to tu dneska zacalo zase docela zvesela ...
@mufinka26 drzim palecky aby v sobotu na tebe vykoukly nefalsovane // a ne jen ducharina .-)

@tonytony ach jo to je trapeni, byt tebou tak bych zkusila testik nez se takhle trapit... pokud mas vnitrni jistotu ze to nevyslo tak muze vysledek jen prekvapit .-) a i kdyby byl ted negativni tak to nic neznamena, protoze je preci jen brzy tak bys to nemela brat jako definitivni neuspech

@olousek35 halo halo mas nove info jak jsou na tom vasi bojovnicci? urcite se vsichni drzi a spravne deli a bojuji 😀

tonytony
26. kvě 2011

@mmaxicka Já myslím, že na 10kovém už to bude musí být jasný... Jo, bylo by to lepší to už vědět definitivně, ale já se tak strašně moc bojím tu definit. tečku udělat... Pořád v sobě mámn přece úplně malinkatou jiskřičku nějaké asi falešné naděje... i přes to vše, že se těhotně vůbec necítím... když čtu, že někdo nemuís mít žádný příznaky... ale to jsou ty moje falešný naděje a zbytečný myšlenky, test by mi to řekl jasně a mohla bych se vybrečet... Jenže jsem srab☹

mmaxicka
26. kvě 2011

@tonytony ach jo kdybych ti tak mohla nejak pomoct...poslat ti trochu sily a odvahy

tonytony
26. kvě 2011

@mmaxicka Jsi hodná, musím sama...

olousek35
26. kvě 2011

@mmaxicka jj, jsou všichni a všichni bojují. 6 jich je čtyřbuněčných, jedno tří a jedno dvoubuněčný. To je to, co dozrálo později. Takže je to dobrýýýýýý. Jdu vás dočítat, at můžu reagovat. Právě jsem dojela ze zkoušky.

olousek35
26. kvě 2011

@mufinka26 no super, gratulujuuuu. To bude dobrý a za chvíli budeš maminkou.
@tonytony drž se a nevzdávej to, určitě to dobře dopadne a budeš těhu. Letos otěhotníme prý všechny. Je rok plodnosti.

tonytony
26. kvě 2011

@olousek35 hezký zpráviky a to do tohještě zvlládáš studovat🙂

olousek35
26. kvě 2011

@tonytony jj, dvě vejšky a tři práce. Nic není nemožné. Víš co, ono mě to aspon nutí nemyslet na mimčo a nestresuju se. Taky to má něco do sebe.

tonytony
26. kvě 2011

@olousek35 tak to se klaním!

mmaxicka
26. kvě 2011

@olousek35 tak to jsou dobre zpravy ze mate takove sikovne bojovnicky 🙂 a kolik jich budete zavadet? no a k tem tvym 2skolam a 3pracim - teda klobouk dolu... ja jsem ted tohle ivf tak vycerpana ze jsem rada ze muzu byt na neschopence a jen se tak plouzit po dome

olousek35
26. kvě 2011

@mmaxicka já jsem taky na neschopence, tak si to budu užívat. Ale zkouškový ve škole mě zaměstná dostatečně. Zítra mám další dvě zkoušky. Zavádět budeme díky mé 2x operované myomatozní děloze jen jedno, tak doufám, že nám zbyde něco na zamražení. Moc bych si to přála. Minule nezamrazili nic. Pro psychický pocit je to pro mě dost důležitý. Jinak mě docela slušně bolí břicho, ale s tím asi nic nenadělám.

mmaxicka
26. kvě 2011

@olousek35 tys mela operovany myom? a jak byl velky a kde umisteny? u me se pred ivf taky zvazovala operace myomu ale pak se usoudilo ze se to 2.ivf jeste zkusi... no o tom bolavem brichu me povidej, ja jsem porad nafoukla a porad me boli 😒 😒 😒 uz by to mohlo prestat, uz to takhle trva tyden
tak hodne stesti zitra u zkousek 😉

olousek35
26. kvě 2011

@mmaxicka já byla 2x na operaci. Po prvé to byl jeden 15.cm myom na přední stěně dělohy, po druhé hodně různě velkých myomů ve stěně delohy. žádný naštěstí neprorostl dovnitř. Ale ve stěně dělohy jich zůstalo dost, ale malých. Tak bojuju s tím, co mi zůstalo.

mmaxicka
26. kvě 2011

@olousek35 ty blaho 15cm myom??? to vubec jde...ten muj ma 4cm tak to vidim ze je v podstate jen myomek .-)

mufinka26
26. kvě 2011

ahoj holky, tak je to tak dvě hodinky co mě začalo docela bolet břicho, vždycky je to takový chvilkový ☹ no uvidíme

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 Mě dnes teda břicho taky bere fest, jakobych to měla každou chvíli dostat☹

mufinka26
26. kvě 2011

@tonytony když mě to bolí vždycky chvilkově, jako kontrakce 😒 nenapadá mě nic jinýho k čemu bych to přirovnala, vždycky chviličku a pak klid...

tonytony
26. kvě 2011

@mufinka26 Já to mám taky spíš chvilku, pak zase lepší a pak zase začne... ale dnes teda fakt fest☹

mufinka26
27. kvě 2011

dobré ráno holčiny. tak břicho mě už konečně nebolí. včera večer bolelo fakt fest. a jak se vede Vám?