IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
10. čer 2011

@olousek35 perfééééktooooo 😀 😀 😀 😀 😀

@spimy u nás tu PK nechávají na nás,ale doporučí..ale u nás se to určitě vyplatilo..máme Verunku a teď dvojičky v bříšku..my k tomu zaplatili tedy i AH a ICSI..myslím,že se nám to vyplatilo..a úspěšnost u nás je s PK 50% a bez 25%... 😀 takže za nás jděte do toho...

spimy
10. čer 2011

@esinka Tak ICSI nás nemine, přítel má 3-43 kousů spermií, takže nemůžeme čekat, zda se některá uráčí či ne 😀 Jasný, půjdeme, jen mě to překvapilo.
Taky mi pořád dr. říkají, že doporučují zůstat 14 dní po zavedení doma. Ale já si neumím představit, co bych tam dělala. Bych se asi užrala, ustresovala a tak 😔 To bude ještě boj tohle rozhodování.

esinka
10. čer 2011

@spimy no neblázni...hezky si těch 14dní užívej v klidu doma...a tři dny určitě jen lež...to já si zase užila nadmíru..teď už je mi dost špatně,takže už nic nezmůžu a jen nadávám do záchodové mísy..a nebo spím..takže jen zůstaň doma a odpočívej..neriskuj v práci..čti,koukej na net,choď na procházky,koukej na hezké filmy..prostě kklííííííd !!!!

spimy
10. čer 2011

@esinka Já se bojím, že v tu dobu bude nejdůležitější být v pohodě. A když budu doma, budu na "to" pořád myslet a stresovat se. V práci se přeci jen člověk zaměstná.

bohu_nka
10. čer 2011

@spimy Já to měla úplně stejně. Jsem tak trochu hyperaktivní 🙂 Nespím přes den, tv téměř nezapnu a tak. Ale pak jsem si řekla, že má doktor asi pravdu. Chtěla jsem mít pocit, že pro to dělám maximum a v práci mám fakt blázinec, takže bych si pak vyčítala, že jsem neodpočívala apod. Takže jsem zůstala od OPU doma a vůbec se nepoznávám 😀 Usínám kdykoliv a kdekoliv, viděla jsem asi milion filmíků ... a mám pocit, že bych práci nezvládla, jak jsem unavená. Ale je to na tobě. Myslím, že ti tělo řekne. A neschopenka se dá přece kdykoliv zrušit.

spimy
10. čer 2011

@bohu_nka Já teda hyperaktivní nejsem, spíš stresoaktivní 😀 A v práci mám celkem pohodu, lidi mě tu odreagují, zasmějeme se a tak. Samozřejmě se to někdy sejde, ale nikdy mě tu nevystavili tlaku, absolutně nesrovnatelné s předchozí prací. Jsem v kanclu s dvěma chlapama, tak snad jen, aby sem nezavlekli nějakou chorobu. Ale máš pravdu, třeba mě tělo přesvědčí, že mám doma chrápat 😀 První tři dny stejně určitě doma zůstat chci. Díky za názor 🙂

tonytony
10. čer 2011

@esinka No, nevím, hlavně aby to nebyla fakt nějaká hnusná viroza, co mi mimíska(y) zahubí☹ Bpjím , bojím☹
Pálí mě celý nosohltan, tečavka jako prase a kejchám až se bojím, že mimi vytřeasu☹ Pořád doufám, že je to jen alergie a nebo teda jak píšeš to těhu🙂 Kéž by🙂

tonytony
10. čer 2011

@olousek35 Gratulace🙂

tonytony
10. čer 2011

@bohu_nka
@spimy Mám to naprosto jako Bo-hunka- přijdu si, že bych teď nezvládla nic a to jsem jinak motorová myš, jsem ráda, že jsem doma a hlavně výčitky pak jsou zbytečné- u 1.jsem se fakt nešetřila a když to nedopadlo, dote´d si to prostě vyčítám, byť to tím být nemuselo...

luca77
11. čer 2011

Ahoj holky,jen se vás chci zeptat,zda máte některá zkušenost s Utrogestanem?Mám ho užívat od 16DC - 25DC (2-1-2),ale nevím,zda ho mám polykat nebo zavádět,co je lepší,poradíte mi? 😉 Jinak čerstvým těhulkám Gratuluji...

cuddle
11. čer 2011

@luca77 no ono zalezi v jake fazi ho mas, jestli na to aby jsi dostala ms, a nebo jsi po IUI nebo IVF, tehdy se vetsinou zavadi , navic dost holek spatne snasi utros kdyz se polyka, je jim spatne, nevolnosti atd, u zavadeni vsak vetsinou tyto priznaky nejsou

ejviska
12. čer 2011

@luca77 ani by jsi pak nemela ridit auto, pokud ho polykas 😉 Ale ty ho spis mas na upravu cyklu, ne?

olousek35
12. čer 2011

Ahoj holky, jak se dari? Nejaka nova tehulka mezi nami?

esinka
12. čer 2011

ahojky..mánža juká na formule,Verunka usíná u Animáčku-no teď už končí,tak se asi zase probere a já se chystám do hajan..víkend jsem nakonec zvládla docela obstojně,v sobotu nás mánža vytáhl na oběd a pak jsme frčeli na rodinný den ,co pořádala jeho firma..Verunka tam měla moc hezké vystoupení Klauna Vikiho,kterého zná od nás,tak byla moooc spokojená a tajtrlíkovala hodinu mimo maminku a tatínka a my si ten klideček užívali na dece s birellem..hihi 😅 ..počasí vyšlo na jedničku..no a v neděli jsem zvládla i uvařit..haha..takže jsem spokojená..pozoruji na sobě,že ráno je mi nejlíp,po obědě už to jde do kytek a musím hajat a k večeru už mám pořádné ranní nevolnosti.. 😀 😀 😀
@luca77pokud ještě stojíš o názor.. 😀 určitě bych zaváděla.. 😀 brala jsem i před KET i ET a vždy jsem měla zavádět...řekla bych,že je docela vyjímečné to polykání..

olousek35
12. čer 2011

@luca77 ja pred ivf na upravu cyklu polykala, dalo se to. Po ivf zavadim. Zavadeni je ucinejsi.
@esinka takze takovy vcelku povedeny vikend. To je fajn. Od kdy ti zaclo byvat spatne? Dost se toho bojim. Jo a zitra jdu taky na birrela. Pritel ma narozky.

bohu_nka
12. čer 2011

@luca77 Já taky doporučuju zavádět. Ten den po ET nám řekli, ať ho polykáme a mně bylo po něm fakt blbě + se mi motala hlava a do 20minut jsem usnula. Takže pokud chceš fungovat, tak zaváděj 🙂 Ale může to působit u každého jinak.

bohu_nka
12. čer 2011

@esinka To jsme na tom stejně - dopoledne funguju, ale po obědě se to začne zhoršovat - je mi těžko, žaludek "na vodě" apod. Hrůza! Takže dopoledne, když tu jsem většinou sama, nic. A navečer, když přijde přítel z práce, tak se mě bojí dotknout a skučim tady jako pes v pohádce o pejskovi a kočičce, který snědl ten dort 😀 Buď mám křeče v žaludku, nebo jsem nafouklá a vypadám tak na 7. měsíc. No opravdu nááádhera 🙂

mufinka26
12. čer 2011

@luca77 já mám utrouše 16.-26. den.. beru ho už čtyři roky, bez něj nedochází mrcha a vždycky sem ho polikala... ale je to fakt mazec, nejlepší je zavádět, to potom nejsi tak unavená..

Jinak všechny moc zdravím, koukám, že ste si víkend užívaly, to my taky... Dokonce jedeme z manželem ve středu na chatu úplně samy a budeme se věnovat jenom jeden druhému 😀 😀 Byl to relaxxxxxx 🙂 🙂

esinka
12. čer 2011

@olousek35 no nám tak sednul,že jsme si pak v obchodě koupili celé balení..hihi..no a špatně mi začalo být vcelku brzy..třetí týden po ET...ble 😀

@bohu_nka cítím s tebou...vím přesně,o čem píšeš..hihi 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale to UTZ je pak vždycky taková náplast za to vše..už se těším na čtvrtek..budu tentokrát i s dcerkou,protože má taky kontrolu u pediatra a na kožním..tak bude vidět poprvé prdlouška..dneska jsem už začala mazat břicho..mně to sice moc nepomůže,mám ho dost popraskané z prvního těhu,včera mi mánža koupil už těhu 3/4kalhoty,protože už nesnesl koukat,jak funím v úzkých,že je mi špatně,když sedím..fakt jsem ,jak balvan,takže normoš kalhoty pprostě nosit nemůžu.no a při mazání se ke mně přihrnula Verunka,že mi chce namazat bříško..tak jsem ji nechala,že má pohladit prdelku miminka a ona byla z toho totálně mimo...a to ještě nechápe,že tam asi budou dvě..hihi..o ale to uvidíme časem... 😀

tonytony
12. čer 2011

Ahoj holky, tak já nevím- mně prostě vůbec nic těhulkovskýho není- jen mám větší prsa, ale nebolí, břicho taky ne, nevolnosti ani nic jiného... Sem tam mě jen přepadne únava, ale to spíš z Utrogestanu, myslím... Zato teda rýma pořádná, krk už je lepší, teplotu jsem neměla, tak snad to mimískovi neublížilo... Brala jsem Bioparox a čajíčky s medem, cucala Vincentový tabletky, dnes je to už lepší a snad na ústupu... Moc se ale bojím- UZ ve čt ráno- asi tam strachy ani nedojdu☹
Jo, jen teda břicho jak v 6. měsíci trvá stále, už je to nemaskovatelné, což mi taky nepřidává, hl. kdyby to nedopadlo...

bohu_nka
12. čer 2011

@tonytony Já ale nemám takový ty chvilkový nevolnosti. Mně je prostě třeba celý večer těžko. Nezvracím, ale je to divný!!! Tak nevím. Neznám to. No a na záchod jdu tak jednou za 3 až 4 dny. To je taky masakr!!! Takže mám obrbřicho! Naštěstí je teplo, tak se nemusím soukat do riflí - pláťáky a sukně jsou volnější a třeba i na gumu! Já mám utz už v úterý...ale strach mám velikej...

demima
12. čer 2011

ahojki všem 🙂Všem co se blíží UTZ tak přeju ať dopadne na 1 😉mě čeká až příští týden.Jinak se přidávám k těm kde bříško nejde zamaskovat až si ze mě manžel dělá srandu ,že s takovou se za chvíli nevejdu do auta 🙂
@tonytony nic si z toho nedělej mě teda taky absolutně nic není ,krom té únavy až se někdy bojím jestli tam mimi vůbec je.Ale snad je vše v pořádku.

luca77
12. čer 2011

@cuddle mám ho k tomu,abych dostala MS.

luca77
12. čer 2011

jinak vám všem děkuji za názor,tak ho budu taky zavádět a je to.A může se to třeba kombinovat,že ho budu polykat a večer třeba zavádět nebo naopak? 😉 A jak už jsem psala,mám ho k upravení MS.

tonytony
12. čer 2011

@luca77 Můžeš to kombinovat- já to taky tak dělala, jak se mi to víc hodilo🙂

tonytony
12. čer 2011

@bohu_nka Já mám taky teda problém se zácpou, ale to i normálně☹ Teď ale i tím, že se bojím víc tlačit od ET☹
Jinak včera a dnes mi ráno bylo jakoby na zvracení, ale já to z 1.těhu neznám vůbec, spíš si myslím, jestli to nebylo po tom Bioparoxu, co jsem teď stříkala, neb mi fakt fest vadí- celkově je pro mě hnusnej a trpím- dusím se po něm i je hnusnej na chuť- příšernej pro mě... Takže to spíš vidím na to. JInak mi je ok a žeru jak zjednaná...

tonytony
12. čer 2011

@demima No, právě, taky si říkám, jetsli tam vůbec je☹ A prsa Tě taky nebolí? Já je teda mám nalitý, ale nebolí☹ Jako na dotek jsou trošku citlivější, ale takové to pnutí a bolest to ne☹

gammaray
13. čer 2011

@luca77zdravím... určitě utroš můžeš kombinovat.já jsem večer zaváděla a přes den polylala.bylo mi to takto i doporučeno od lékaře.

esinka
13. čer 2011

ahojky všem...
@tonytony a prý ti nic není.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a prsa mě taky už nebolí..jen to pnutí,jak píšeš a na dotek..hlavně dvorce mám zvětšené..a jak ti závidí,že nemáš stavy,jako já!!!!!!!! hned bych měnila...
UTROŠ-a na mě se dívalli,jak na de.ila,že chci polykat...mně bylo nepříjemné zavádět na výletech někde v přírodě nebo veřejných záchodcích,tak jsem se jich ptala a prý prostě zavádět...teď jsem prosila,abych utroš brala už co nejkratší dobu,a bylo mi řečeno,že doporučovaná dávka je 3x 2kuličky do min. 8.tt..tak snad mi ho už nepředepíše moje gyndr...už je toho na mě fakt moc..
no a jinak rýma,jak bejk a bolest v krku taky děsná..takže jsem v lékárně dostala koupit propolky na cucání,ale nepomáhá to..příjde mi,že to mám spíše jako laringitidu ,než kašel..mám i dost chycené hlasivky..no a na rýmu si i přes zákaz aspoň na noc kapu dětský nasivin,jinak bych se fakt zbláznila..ale ten hodlám brát jen teď přes tu velikou rýmu..a jen na noc..
joo a mám dilema..beru euthyrox na štítnoou žlázu..aemá se brát půl hodiny před jídlem..jenže já bez ranního jídla hned bliju..takže buď si lék vezmu a vybliju nebo si ho vezmu,ale hned se najím,což prý je dost špatně...můžete mi někdo říct,jak to udělat? bych někdy ty lékaře bila po palici.. 😠

spimy
13. čer 2011

Ahoj holky, dělám průzkum: kolikátý den stimulace jste šli na odběr vajíček?