IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

cuddle
19. čer 2011

@mufinka26 juuu tak preju peknou stimulaci ....doufam, ze se taky brzo uz pridam 😉

cuddle
19. čer 2011

@mufinka26 kolik mate vlastne mrazacku? budes davat 2 nebo 1 kousek?

mufinka26
19. čer 2011

@cuddle máme jich pět a tentokrát chceme zavést 2 bojovníčky... při prvním IVF nám zaváděly jenom jednoho, tak ted při KET radši dva 😀 😀 😀

domca1221
19. čer 2011

@mufinka26 tak to budeš cca o týden dřív 🙂, tak tentokrát to vše dobře dopadne, já na MS stále čekám, počítám koncem týdne

gammaray
19. čer 2011

@demima ahoj skoro mamino.jak je ,už se ráno zdravíš s wc mísou,nebo tě to zatím obchází? netušila jsem,že máš z gyncentra ov. špatné zkušenosti...

demima
19. čer 2011

ahojki všem 😉
@tonytony máš pravdu,sebemenší krvácení v těhu je fakt o nervy.No mě ten fraxik dali pouze jako prevenci i když netuším k čemu.Žádné prášky krom prednisonu, listovky a utrogestanu jinak neberu.
@cuddle jj snažím se.Manža je taky vyděšený tak musím říct ,že se stará teda bravurně 🙂
@ejviska nic ve zlém ,mě se to taky někdy plete,hold je nás tu moc 😀 ne ještě nemáme ,jdem teď ve čt na první utz to budu 33den po ET 1embrya po 5denní PK.Tak snad jej tam najdeme.Ten hematom mě taky napadl,ale zase si říkám že s tím mám potíž fakt od 7 dne po ET,tak to on asi nebude.No jsem zvědavá co mi řeknou.
@mufinka26 tak to je rychlovka ,držím palce 🙂

demima
19. čer 2011

@gammaray ahojík nevolnosti mě obcházejí ,jen ta únava je šílená ,nejraději bych prospala celé dny 😀 No jo ,máme bohužel..Ty tam chodíš?

gammaray
19. čer 2011

@demima tak jen pěkně odpočívej a spinkej.....pak už toho moc nenaspíš 😝 😝 ne ,já už ne,ale chodila jsem a mám od tama i mé dvojky.

sedmitecka
19. čer 2011

dobrý večer všem 🙂
tedy holky je to celkem masakr, dneska jsem teprve 4. den stimulky a břicho mi dává zabrat, bolí víc a dřív než poprvé, co to jeeee 😕 😕 😕 😕
docela mě mrzí, že jsem nešla na neschopenku už od teď, zítra v práci to bude maso..... včera jsme byli na na výletě a měla jsem dost, au au....a od zítřka už bodáme ty injekce tři, se poséééru 😀 😝

demima
19. čer 2011

@gammaray 😀 tak to jsem ráda ,že slyším ,že se tam i daří a že je tam někdo spokojen,bohužel moc takových neznám.My tam spokojeni nebyli ,prakticky s ničím..Vyšetření,přístup,peníze ☹ opravdu s Ol to nemůžu ani trošku srovnat.

demima
19. čer 2011

@sedmitecka jéje já šla na PN asi 2 dny před stimulkou a je to fakt pomoc.Žádné stresy v práci jen klídek a těšit se na mimi.Já píchala 4 denně je to fakt záhul,taky dle toho vypadalo břicho ,samá modřina,ale co bychom pro ty mrňousy nevydrželi žee 😀 Držím palce

sedmitecka
19. čer 2011

@demima ahojky, jojo, měla jsme jít taky, ale v pronatalu mi dají neschopnost od OPU, já ji budu chtít až od ET, nějak to už do otho příštího týdne musím vydržet 😉 ale v práci to nebude asi nic moc.....minule jsem byla úplně v pohodě, břicho bolelo až tak dva dny před OPU, te´d od začátku, uffff 😕 😖

demima
19. čer 2011

@sedmitecka tak to jsi uderník ,já byla fakt ráda ,že spočnu doma 😀 jaký máš protokol?

bohu_nka
19. čer 2011

Ahoj holky, vůbec nestíhám psát! celý týden jsem tu měla mamku a taťku a teď o víkendu byly v Krumlově slavnosti, takže tady byli kamarádi...no mazec...když jsem měla trochu času, tak jsem spala, nebo přemlouvala žaludek, aby se umoudřil 😀 Takže vás musím dočíst, abych byla v obraze, co je u vás nového!

@esinka ach jo!!! Není ještě šance, že by to ten druhý mimísek dohnal? Nebuď smutná! Kdyby ti hnedle na začátku řekli, že je tam jen jedno, tak bys byla superšťastná! No...bude holt jen jeden, zdravej, krásnej, chytrej, hodnej, nadanej, šikovnej...mrňousek!
@mufinka26 To je radosti, že přišla dřív, viď? 😉 Tak ať sliznice roste!!!
@demima Doufám, že už jsi v pořádku a žádné další krvácení! To asi máme každá strach, že při utírání uvidíme krev, takže to co prožíváš, musí být děs. Ale pokud to bylo jen jedou, tak si myslím, že to bude oukej 😉

demima
19. čer 2011

@bohu_nka ahojki tak to jsi měla náročný týden 🙂 jj,já to vidím tak ,že se budu bát až do té doby než toho mrňouska nebudu mít v náručí.No právě ,že jen jednou to nebylo,ale pak už to nebyla jasná krev ,ale takové špinění které je údajně bohužel u někoho normální.Ve čt jdem konečně na utz ,tak už se nemůžu dočkat a moc věřím že je vše v pořádku.

tonytony
19. čer 2011

@demima NA čt budu moc džet palce, ať se přidáš s dobrou zprávičkou🙂

cuddle
20. čer 2011

@sedmitecka a resis to 1nim roztokem nebo kazdou zvlast? me v caru rikali, ze mam pouzit jen 1 roztok na vsechny, takze pichala vlastne jen 1 injekci pokazde....taky jsem se nevyhla monclum....stirdala jsem strany a mista, aby to nebylo tak jednotvarne 😀

olousek35
20. čer 2011

@sedmitecka zavolej si do centra, aby to nebyl začínající hyperstimulák. Břicho by rozhodně bolet nemělo. Nic neriskuj a volej.

olousek35
20. čer 2011

@sedmitecka zavolej si do centra, aby to nebyl začínající hyperstimulák. Břicho by rozhodně bolet nemělo. Nic neriskuj a volej. ☹

sedmitecka
20. čer 2011

@demima jj, jsem úderník, a už lituju, není mi nic moc, doma by bylo líp než v kanclu, piřád pochoduju po open spacu, sezení mi nedělá dobře 😝 😝
mám krátký protokol s gonalem a cetrotide, ode dneška připichuju také luveris, ten jsem poprvé neměla 😕 😕
dnes mám 5. den stimulky a mám toho dost teda 😒 😝

sedmitecka
20. čer 2011

@cuddle no já mám gonal, ten je v peru už připravený a pak cetrotide m v krabičce vlastní roztok v lahvičce a pro luveris jsem taky vyfasovala samostatný roztok, takže ode dnešk plná palba, 3 bodance každý den 😝 😝

sedmitecka
20. čer 2011

@olousek35 kdyby mi začalo být blbě nebo se zvětšilo břicho, pojedu a nečekám, ale zatím docela ok...ono po té koňské dávce se ani nedivím 😕 ale bolí celkem fest, to jooo, v noci t nebyla sranda ☹
já měla náběh na hyterstimulík i minule, hlavně po OPU jsem si užila, takže počítám s tím, že to nejhorší teprve ještě přijde 😝 😝

cuddle
20. čer 2011

jo tak to jo , 3 ruzne preparaty, ja myslela ze mas treba 3 ampulky stejneho,mela jsem treba fostimon a tam stacil jeden ten roztok na ty ampulky, ale ted mam Dipherelin na podporu rustu foliku pred cyklem a pak k tomu budu mit Merional, takze to taky budu mit extra...

demima
20. čer 2011

@tonytony moc děkuju ,doufám ,že se taky konečně dočkám a uslyším srdíčko našeho drobka 🙂
@sedmitecka tak to alespoň budeš mít brzo už OPu ,ne?nevím jak to je u kratkého ,já měla nějaký polodlouhý a 13 den stimulky jsem šla

sedmitecka
20. čer 2011

@demima mě právě připadá, že mám zase polokrátký, až ultra krátký, co když budou vajka nezralá?? je to jakýsi fofr..... 😕 😕 sedm dní stimulky mi připadá dost málo......teda né, že bych to už nechtěla mít za sebou, ale přece jen, jde mi o kvalitu 😉

sedmitecka
20. čer 2011

@cuddle jojo, to je pak extra, ale u jednoho preparátu to určo jde smíchat s jedním stejným roztokem 🙂 já budu jako cedník do čtvrtka
😕 😕

olousek35
20. čer 2011

@sedmitecka no, je to nějaké hodně krátké, možná proto rychleji rostou a ty to víc prožíváš. Krátký je těch 12.dní asi a u nás se na ultrazvuk chodí vždy 7.den. Oni pak často změní množství iui a urči, kdy bude OPU. Hlavní je, aby se urodil ten pravý, který bude za 9 měsíců křičet v postýlce. Vše ostatní jde bokem. 😉

ejviska
20. čer 2011

@sedmitecka sedmi, ty budes mit OPU uz sedmy den???

sedmitecka
20. čer 2011

@ejviska nééé, to néé, ale gonal mám jen do 7. dne, to je středa, a ve čtvrtek jdu na kontrolní UTZ 😕 😕 tak třeba mi ještě přidají....i když už mám teda dost teď 😀

ejviska
20. čer 2011

@sedmitecka aha. Tak to oni ti jeste asi nerozepsali cely protokol, ale jen do UZ. A pak to rozepisi dal s min jednotkama treba. Ja to tak mela.