IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

martas14
25. črc 2011

ahoj holky,
cuddle,tak to je škoda, že krev nebyla pozitivní, v každém případě je fajn, že můžeš, jít hned na KET aspoň se člověk může hned upnout na nový pokus, který už určitě vyjde, budeme držet palečky
muffi a ty to ještě nevzdávej, všechno záleží až na krvi, ta dává jistotu, tak pěkně věř a hnízdi, jednou tam čárka je, takže jí něco vyvolalo, tudíž tam mimi je ....to bude tutovka, jasný 😉

mufinka26
25. črc 2011

holky mě je zle, je my na zvracení a vystoupla my teplota ☹

eliska76
25. črc 2011

@mufinka26 kolik máš teplotu? třeba to nic není 😉 , jestli to taky nemáš z těch nervíků 😒 . tak si lehni a odpočívej 🙂

mufinka26
25. črc 2011

@eliska76 37,5 ale spíš je to z toho zvracení ☹

esinka
25. črc 2011

@mufinka26 to bude ta ona ,,těhulkovská" chřipajzna 😀 ..a počasí tomu taky nasvědčuje..už třetí den mě bolí v krku..tak zachovej klid,cpi se vitamínem C,hlídej se a co nejvíc odpočívej...a hlavně tekutiny!!! 😉 drž se holka,ať dopadne vše,jak má.

martas14
25. črc 2011

@mufinka26 podle toho co jsem četla tak jsou dobré příznaky mufi, zvýšená teplota je příznak těhu opravdu, pěkně si lehni a jen relaxuj a hodně pití, uvidíš bude to dobré

demima
25. črc 2011

@mufinka26 držím palečky ať vše dobře dopadne a je z tebe mamina!

demima
25. črc 2011

@tonytony ahojkii ,jak se daří mamino??

tonytony
26. črc 2011

@demima Ahojky, spolutěhulko🙂 No, pořád mi je blivno, trápí mě zácpa, jsem unavená, obličej jak puberťák, břicho jak měsíc před porodem,ale hlavně teď zase obr strach před čt screeningem☹ Taky jsem měla cukr v moči, takže musím kontrolovat papírky do moče a kdyby něco čeká mě dietka, tak to doufám, že mě aspoň mine... Ale hlavně, aby byli mimča v pořádku- nic víc si nepřeju... A co Ty? Ty už jsi na screeningu byla?A jak se dařáí Tobě v těhu?

mufinka26
26. črc 2011

ahojky holky tak dneska testík sněhobílý, ještě uvidíme co nám řeknou zítra na krvy 😒

jaruska111
26. črc 2011

@mufinka26 Ahojky, jsem občas zajdu a čítám si tady o čem píšete, mooooc Ti držím palečky 🙂 MUSÍ TO DOBŘE DOPADNOUT !!!!!!!!!!!!!!! já jsem už v druhym cyklu ze tří co mam mít pauzu, docela mi to i utíká.... 🙂)) max do dvouch měsíců u mě a další pokus 🙂)))

mufinka26
26. črc 2011

@jaruska111 ahojky, já si říkala, že si tu už dlouho nepsala. 🙂 moc ti budu držet palečky na další pokus, tentokrát ti to určitě vyjde. No u nás to nevypadá dobře, testík, byl už negatyvní, tak uvidíme, až si budu volat o výsledky z krve, zítra po desátý hodině. no kdyžtk mám ještě dva mrazáčky a pak bysme se mohly vrhnout rovnou na stymulaci, na další odběr vajíček, takže pokusů zaplatpánbůh máme dost 😀

jaruska111
26. črc 2011

@mufinka26 A půjdeš hned další měsíc znovu na ty zbylí mrazáčky? Já půjdu buďto až koncem září nebo až v říjnu... Máme doma novou kočičku ke kocourovi, tak mam o zábavu zatím postaráno 🙂) Kdyby se nedařilo začnu s kocourem asi jezdit i po výstavách abych přišla na jiné myšlenky 🙂 Tobě to musí teď vyjít když jsi ho měla už jednou pozitivní, je to divný jednou tam něco je a pak zase ne, dobře to dopadne uvidíš 🙂))

gammaray
26. črc 2011

@demima zdravím mamino 😉 😉
@jaruska111 držím palce hodně moc...ono to vyjde,žádné obavy.smím se zeptat,co máš za výstaní kočičky 😉

jaruska111
26. črc 2011

@gammaray Perského kocoura modrého 🙂))

cuddle
26. črc 2011

@jaruska111 je ty jsi mi prisla do rany, chceme domu poridit kocku, ale nevime jestli si vybrat kocku nebo kocourka , slysela jsem zatim od vsech negativni informace na obe pohlavi, tak ted jsem uplne rozhozena, nechceme to na potomstvo,jen jako mazlika do bytu, chceme si britskou modrou, ale tak asi je to dost podobne, budu rada za radu, info treba do IP

gammaray
26. črc 2011

@jaruska111 dík,ten musí být nádherný.měla jsem kočičku Russian Blau...mnoho výstav už nestihneš,budeš taky brzy mamča 😀

martas14
26. črc 2011

@eliska76 ahoj Eli, tak mi dnes na UTZ dobré, všechno prý v normě,tak snad jo 😉 hcg mám něco přes 10 000 a jsem 5tt+5, ale moc ještě nešlo nic vidět, jen jeden váček, tak asi jen jedno mimi, ale vyloučit prý ještě to nejde, až příští týden na srdíčku tak uvidíme. Hlavně že jsme v pořádku, tak doufám, že i ty si užíváš domácí pohodičky a všechno je fajn, já dnes házela čučku po obchodech s mimi potřebama a ještě teď jsem z toho orosená, no i když můj z těch cen asi víc 😀 😀 tak pa těhulko

martas14
26. črc 2011

mufi a tobě držím moc palce na tu zítřejší krev, v každém případě kdyby náááhodou tak je fajn, že máte mražáčky a může to rozjet zase, určitě to výjde a mimi bude co by dup 😉

mufinka26
26. črc 2011

@martas14 téééda to máš krásnou hodnotu hcg 😀 😀 , já to beru sportovně, prostě do toho půjdeme znovu a znovu a klidně znovu 😀 my sme bojovníci, sice ten první den, je to semnou na čtýru, když se dozvíme, že to zase nevyšlo, ale popláču si a druhej den už plánujeme jak půjdeme do dalšího pokusu a kdyby to šlo tak hnedka 😀

martas14
26. črc 2011

@mufinka26 děkuju, taky jsem ráda, že roste jak má 😉
a toto je ten správný přístup mufi, pěkně bojovat, protože ono se to povede, zatím máte poklad Danielku co vám určitě dělá jen samou radost a rozptyluje drobné nezdary,ale i ona bude mít co nevidět sourozenečka 🙂
hlavní je že jdete za svým cílem a nevzdáte se

mufinka26
26. črc 2011

tak pani doktorka my volala ted večer, hcg bylo 1,0 což je nic, takže zítra budu volat do caru a hnedka se domluvíme na další KET 😀 a jedeme dál 😉

eliska76
26. črc 2011

@martas14 Ahojky marti, tak to je nádhera 😀 😀 ! Ty joo, hcg taky slušný 😉 . Já jdu na utz ve čtvrtek naposledy do caru tak jsem zvědavá. Doufám, že už to mimi tam najde 😀 ? Možná by tam mohlo být vidět už i srdíčko, ale je to tak na hraně, takže neplaším a když tam vidět ještě nebude tak ho uvidí na gyndě 8.8. to jdu na utz už tam ke svýmu dr. Jinak je mi blbě, teda naštěstí chvílema, a jsem úplně vyřízená. Dávej na sebe pozor a hezky těhulkuj! 😉

verru
26. črc 2011

@mufinka26 To je mi líto! Držím palce na další pokusy! A klobouk dolů před tvojí Dr., že ti zavolala!

eliska76
26. črc 2011

@mufinka26 Ahoj mufi, ach jo to je škoda ☹ . Tak hooodně síly a pevné nervy 🙂 . A hlavně, za měsíc se k nám přidáš!!!! 😉

martas14
26. črc 2011

@mufinka26 tak držíme palečky ať bez problémů a průtahů může být KET, který už bude se zdárným koncem, my tu budem na tebe čekat

mufinka26
26. črc 2011

@verru moje gyndařka je úplně úžasná 😀 dokonce mě nechá na neschopence a to mám u ní neomezený vycházky 😀

martas14
26. črc 2011

@eliska76 to už by mělo být vidět srdíčko určitě Eli, tak doufám že tentokrát se vám bude Adélka ukazovat už na dálku 😀 no já příští týden taky poslední UTZ v caru a pokud bude srdíčko a vše o.k. tak mě předávají mojí doktorce, i když nevím, já se tam cítím tak dobře a v bezpečí, že se mi od tama nebude ani chtít, moje mudra je sice hodná, ale nevím, jestli bude tak pečlivá 😖 no snad nebude nic potřeba a mimi se bude dobře sádlit až do devátého. a tobě už je chudáčku špatně, no u mě zatím dobré, tak snad to vydrží, ale říká se že čím víc špatně tím líp mimi prospívá, takže budeš mít rybičku 😉

eliska76
26. črc 2011

@martas14 jojo rybičku, vypadá to tak 😀 , konečně nějaký trochu klidný človíček 😉 . My jsme oba berani a Pája je lvice a to je taky chuťovka 😀 . Ty na tom budeš stejně kočičko 😉 . Taky doufám, že máme už dramatický zážitky vybraný 😉 . Pořád je to takový zvláštní viď? Prsa mě bolí, v bříšku mě píchá občas, ale jak je to takhle v začátku a necítíme ještě pohyby, tak mi to pořád připadá trochu jako ve snu 😀

jaruska111
27. črc 2011

@cuddle Psala jsem Ti do IP tak Ti to snad přišlo. Mufi je mi to mooc líto, nesmí se to vzdávat, už teď cítím že to není legrace, je to všechno tak křehká záležitost... Raději nad tím nebudu myslet, udělá se mi zase smutno ze všeho... ☹ Mě doma manžel tvrdí že až to bude mít přijít tak to přijde, tak snad bude mít pravdu. 🙂