IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

jolcap
5. bře 2011

@petapal
@holubice.petra já už se odvalila od stolu moc se mi to povedlo, já ted musím vařt tchyně je v nem. a tak vaříme i dědovi a ten by pizzu asi nejedl,ale chlap kupuje v německu v lidlu pizzu a uppeče ji v troubě a je dobrá,ale já to neumím

holubice.petra
5. bře 2011

jejda holky to je nuda....ach jo manža šel známému na oslavu narozenin já se na to raději vyprdla když jsem na té nemocenské...... ☹

jolcap
5. bře 2011

@holubice.petra bud v klidu ředitel ovladače mi to přepíná z fotbalu na hokej a na jamese bonda

kiara81
5. bře 2011

@jolcap ahojda jůůů tak to moc gratuluji....tak na sebe dávej pozor...normálně já jsem to dnes dostala a to jsem 16DC a 6 dní po odběru vajuch...celkem jsem z toho vykulená

holubice.petra
5. bře 2011

Holky mě je zle asi mi začly těhu nevolnosti je mi na zvracení ale přitom nezvracím...ani ty lízátka mi nepomáhají nemáte nějaký typ jak tomu alespoň lehce předejit?? 🤐

kiara81
5. bře 2011

@petapal jéé ty taky děláš nehtíky???

kiara81
5. bře 2011

@holubice.petra no na jednu stranu je to dobře že ti je zle alespon se drobečci zavrtávají ale mě když bylo zle tak nic nepomohlo...pila jsem jen džusy a do kastrolu ani nemrkla 4 měsíce...a taky jsem teda přibrala první 3 kila až ve 21 týdnu....tak at tě to rychle přejde ..a užiješ si těhulenství

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra nepomůže nic, jez jen to co ti chutná a pomalu, ono to odezní je to takovej ten žaludek na vodě

petapal
6. bře 2011

@kiara81 jo jo ty taky

jolcap
6. bře 2011

@petapal tak jak ti dneska je??

petapal
6. bře 2011

@jolcap jinak ja se rozkrvacela hodne holky takže je to menska v pondeli zavolam do caru co mam delat ted kdy se objednat nebo kdy prijete na krev kontrolni ach jo

jolcap
6. bře 2011

@kiara81 díky a tak zase budu čekat na utz, no ono po ivf je všechno jinak, třeba tvoje tělo chce mimísky rychle zpátky

petapal
6. bře 2011

@jolcap ani prsa me neboli nic zadny priznaky manža mi jen rekl,že je mam nejaky vetsi ,ale to může byt z hormonu

jolcap
6. bře 2011

@petapal to je mi líto,ale třeba to nebylo to pravé, máš mrazáčky??

jolcap
6. bře 2011

@petapal to je po stimulce já si na ně nemohla ani sáhnout jak bolely pak to přešlo asi po týdnu a za dva dny to opět začalo ale jinak, pálí mě bradavky

petapal
6. bře 2011

@jolcap mame jeste dva mrazačky ,ale bojim se ,že jak to rozmrazi tak to vychcipe s prominutim protože jsem mela 22vajiček z toho 14oplodnovali do druheho dne se jich 8vyvíjelo a paty den když jsem sla na vloženi už zbyli jen 4 takže dve mi dali a dve zbyli . v pondeli zavolam do caru co mam delat a jeslti je možne,že by treba takto odplulo to jedno ,ale spis je to proste po... no bradavky te pali od tehu to jsem driv mela taky u kluka

jolcap
6. bře 2011

@petapal neházej flintu do žita třeba to budou ty správný, je fakt že ty počty má každej jinak , nevím já bych asi taky počítala s tím,že tam nic není a pak by to bylo překvápko

pejcoska
6. bře 2011

@ismet Ahoj ismet,je pravda,že je skvělé,že tu možnost máme,v dnešní době je to dar,když se párům podaří počít přirozeně. Jsem strašně ráda a vděčná,že jsem IVF mohla podstoupit,ikdyž je přede mnou dlouhé čekání na ortel. Ale jsme ženský a ty vydrží všechno 🙂 Já vím,taky se mi to kolikrát stalo,že jsem si myslela,že jsem v tom a ono nic. Držím Ti moc palečky a uvidíš,že vám to vyjde 🙂 Mě zítra čeká ET,tak se dozvím,co a jak a pak to dlouhý čekání,to je nejhorší.

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap tak to mě bradavky dalo by se říct přímo bolí....a pořád mě tak i trochu pobolívá břicho doufám že to není špatné znamení...

holubice.petra
6. bře 2011

@pejcoska držím pěstičky k ET ...to čekání je nekonečné ale musíme to vydržet 😀

@petapal je mi to líto ale neházej flintu do žita i z mmrazáčků je spousta krásných prcíčků 😉

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra tak to máme stejný, bradavky citlivý a břicho pobolívá,nebo se fakt děsně sleduju je to fakt jiný než když na to přijdeš až někde v 6 týdnu to si tyhle změny nepřipouštíš

jolcap
6. bře 2011

@pejcoska tak zítra se vyšňoř a navoň ať se prckům líbíš

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap no to je pravda břicho mě bolí jak před mrchou...sestra říkala že když budu mít velké bolesti že si mám zavolat aby to nebylo mimoděložní tak se teď pořád pozoruju a přemýšlím jestli to je ještě ok nebo ne...ale myslím že to je ještě ok...chicht no nic ještě musím jeden a půl týdne vydržet do kontroly...no jak říkám jestli se teď nezblázním tak už nikdy...

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra tak mě nic neříkali,ale po ET říkal doktro,že bolest jako při mrše je normální, kolik si měla hcg, kámoška zdrav sestra mi říkala,že mimoděložní je do 500 hcg a neroste a podle toho se to pozná a taky po IVF jak by mohlo být mimoděložní

pejcoska
6. bře 2011

@holubice.petra moooc Ti děkuju za podporu 🙂 ...... a my to vydržíme 🙂

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap no já měla přes 700 tak to by teda mělo být v pořádku...no já jsem přávě četla že po IVF je daleko větší pravděpodobnost mimoděložního...

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra tak přemýšlím kam by se to posunulo, myslela jsem že mimoděložní je že se oplodněné vajíčko zasekne ve vejcovodech,tady by musela někam dolů k hrdlu nebo tak, taky tě nejvíc rozhazujou ty informec co všechno se může stát?

pejcoska
6. bře 2011

@jolcap mooc Ti děkuju za podporu 🙂 ......to víš,že se vyšňořím a navoním 😉 a mooc Ti gratuluju 🙂 Kéž by to vyšlo všem,co na to čekají 🙂

jolcap
6. bře 2011

@pejcoska to jo a napoprvé aby neměly pak nervíky že to opět nevyjde

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap do vejcovodu se to muže dostat při transferu..no nebudeme raději plašit...