IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

tonytony
14. únor 2011

Tak vám jdu napsat, jakej jsem debil a je jasný, že jsem těhu, když jsem tohoto schopná... U 1.IVF jsem si nakoupila v druhé várce ještě jedny mamatesty- před tím my tady ve všech lékárnách řekli, že už ty 25 neberou, že už mají jen ty 10ky☹... Tak jsem to v té druhé várce pak už nezjišťovala, automaticky řekla mamatesty apočítala s tím, že mi dají ty 10ky...No a teď, jak jsem si dělala po ránu ty dva dny ty testy na tajňačku před manželem, tak to bylo ve stresu a chaosu ajá je nějak nestudovala a teď jsem šla kouknout na krabičky a nachystat ten pro manžela a koukám, že ty, co jsem dnes a včera dělala jsou 25ky, takže se mi tak moc ulevilo, že je to takhle vidět na 25kách a ne na 10kách Jen teda na zítra už mám fakt jen ty 10ky, takže nepoznám změnu oproti těm dnešním, ale možná dobře- tam by teda ale měla být jasně tmavší... Já jen, aby jste věděly s jakým blbem si tady píšete a čeho jsem schopná!
A už dám s těmi testy pokoj, slibuju☹

martinabg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ilik2011
14. únor 2011

@hoblinka8 Ahojky,tak už to máš taky za sebou 🙂 Já jsem včera měla taky celkem úspěch,měla jsem 10 vajíček a dnes jsem volala a bylo 8 oplodněných a to isci,ve středu jedu na transfér.Včera jsem byla v pohodičce než jsme dojeli domů,pak mě začalo bolet břicho a záda,tak jsem do večera spinkala.Dneska už jsem v pohodičce a lítám jak čert,byla jsem i s malou venku.

lampion
14. únor 2011

@hoblinka8
Myslela jsem na tebe 🙂 . Hezký výsledek, ted aby se dali pěkně do kupy s druhou polovinou 🙂 . Snad ta ATB zaberou a do ET bude vse v poradku, hlavne se snaz byt v klidu, to ja osobne povazuji za nejtezsi ukol 😨 . Dej vedet, az budes mit zitra zpravy od embryologu a hezky se po te akci vyspi. Kvo kvo 😉 .

lampion
14. únor 2011

@ilik2011
Držím palce, hezký čísla. 🙂

lampion
14. únor 2011

@tonytony
Ty jo, pro mě jako bys mluvila marťanštinou. Já taky pro věřím na Mamatesty, ničím jiným jsem nikdy netestovala, ale nenapadlo mě studovat, zda jsou 10 nebo 25. Jen chci vzdycky ty obycejne papirkove, u tech sofistikovanych bych jeste nedejboze musela studovat navod 🙂 . Ale hlavni je, ze tam ty // jsou, ne? Tak už to tolik neřeš.....

hoblinka8
14. únor 2011

@ismet OPU mi delal MUDr Karel Hynek. Takovej docela mladej doktor. Delal mi i utz ve ctvrtek (jak rikal, ze mam foliky moc maly). Ted taky nesrsel optimismem, ale uz si z nej nic nedelam🙂
Pi doktorka Uhrova je podle me fakt v pohode. Teda pokud mas rada prakticke, na cil orientovane zeny. Podle me vi co dela a nekdy dokaze byt i velmi mila. Ne ze by jindy byla nemila, ale kdyz nema cas, tak nema cas. Nevytykam ji to, jsem taky takova😀 Pro me je dulezite, ze nikdy na nic nezapomnela a je dusledna... 😉

hoblinka8
14. únor 2011

@ilik2011 Tak ja jsem na tom stejne jako ty vcera🙂 Po opu uplna pohodicka a od te doby co jsme dojeli domu je mi zle jak nikdy. Doufam, ze to do zitra prejde, protoze mam v planu jit do prace. Respektive jdu do prace i kdyby byly hromy blesky😀 Tak jsem moc rada, ze ti je dobre, to me teda zitra taky bude😉

Ty jdes na transfer uz ve stredu? Ja pujdu az tak v patek nebo v sobotu (dnes jsme se domluvili, ze se ve ctvrtek domluvime🙂 ) Asi nemate prodlouzenou kultivaci? Nechteli jste?

hoblinka8
14. únor 2011

@ilik2011 Jo a moc ti gratuluju! Osm oplodnenych je super vysledek! 😉

lampion
14. únor 2011

@hoblinka8
A jak ti je? Já měla taky po nakóze zimnici, drkotala jsem zuby, a ten přístroj, ke kterému jsem byla připojená, pořád signalizoval, že už nejsem naživu a pípal, tak byl manžel pěkně vyděšený. Myslela jsem, že si ještě na pokoji zdřímnu, ale nic z toho nebylo 🙂. Hodně pij a jez proteiny, ať předejdeš hyperstimulačnímu syndromu.

Moc držím palce, ať to jde i nadále dobře! Mně se moc líbí ten tvůj pragmatický přístup k věci 😉 🙂 🙂 .....

hoblinka8
14. únor 2011

@lampion Diky 😉
Docela v klidu jsem. Uz jen aby bylo zitra a nebolelo me to bricho. Jsem rada, ze jsem se rozhodla chodit do prace, alespon na to budu min myslet. Ono teda vlastne mi neschopenku ani nikdo nenabizel. Jen v sobotu sestra rikala, ze na to mam od opu narok. Ale dneska se nikdo nezminil a ja jsem se po tom taky nepidila... 🙂 Ale po transferu zustavam doma. Kdyby nic, tak si udelam oddechovych 14 dni. Si to zaslouzim, no ne??? 😀 😀 😀

hoblinka8
14. únor 2011

@lampion piju jak duha, dneska jsem dala 4 litry. Ale ty bilkoviny... nevim nevim. Sbodla jsem pacholika, ale ja na to vubec nejsem. Mam tu jeste jednoho a pak nejaky kefirovy mliko, ale jak se znam, zas to zestarne v lednici. Ale ve ctvrtek jdeme s pritelem na biftoura, to uz je domluveny. Tak to budou Bilkoviny s velkym B! 🙂

lampion
14. únor 2011

@hoblinka8
Jasně, po ET pěkně odpočívej a snaž se udělat si havaj a neničit si volno nervováním z výsledku. Jde to ale ztuha 🙂 . Radím dobrou knížku a zásobu filmů. Teď dávej hlavně pozor, ať někde neprochladneš nebo nechytíš bacila, je zrovna takové blbé období....Já měla při prvním IVF u ET zanět průdušek, tak jsem si hned od počátku myslela, že malého musím vykuckat. Naštěstí se mi to nepovedlo 🙂

lampion
14. únor 2011

@hoblinka8
Vsaď na masíčko 🙂 , biftek je dobrá volba 🙂 ......

ilik2011
14. únor 2011

@hoblinka8 Nevím proč se tak rozhodli,podepsala souhlas se vším a do telefonu mi řekli at přijdu už ve středu,asi to tak má být,uvidíme.Už se celkem těším. 😅

hoblinka8
14. únor 2011

@lampion No, mozna si dam uz nejakej zavdavek zitra k obedu. Jen doufam, ze dneska usnu, kdyz jsem se celej den tak flakala.... 🙂

hoblinka8
14. únor 2011

@ilik2011 No mozna jim to prijde lepsi. Oni pry pri te PK obcas nepreziji embryjka, ktera by jinak prezila a byla v poradku. Ja se nejvic tesim/bojim zitrka, aby nejaci bojovnicci vubec vytahli do boje... Mam volat mezi 13:00 a 14:00, tak hned pak dam vedet🙂

holubice.petra
15. únor 2011

@ismet nechali jsme si zavést rovnou dvě 😉 dvojčátka by se mi moc líbila, ale i za jedno budu moc šťastná! máme ještě šest zmrzlíků 😀

holubice.petra
15. únor 2011

@hoblinka8 určitě bude vše v nejlepším pořádku!! přeji mnoho štěstí všem bojovníčkům!!
@ilik2011 gratuluji k osmi oplodněným vajuchům! já měla stejný počet a šest z nich máme ještě v mrazáčku 😉 určitě na tom budeš stejně 😀
Holky to čekání je opravdu hrozné snažím se být vzorný pacient a dost odpočívám, ale nudou bych se už ukousala...ach jo ani spát nemůžu...

ilik2011
15. únor 2011

@holubice.petra Taky si to tak plánuju,,že dvě nechám na transfér a zbytek zmrazit.S tím klidem to u mě bude horší,mám dvouletou divošku a musím se o ní starat. 😀

lampion
15. únor 2011

@holubice.petra
Pusť se do nějaké napínavé knížky, bude ti to utíkat o hodně rychleji 🙂 . Nebo se prokousej tímto fórem, to je bezesporu taky napínavá četba 😉 ......Držím palce!

tonytony
15. únor 2011

@ilik2011 Krásný výsledek🙂
@holubice.petra Tak držím palečky dvojčátkům🙂

Já jsem už doma z Caru- krve mám na obou místech odebraný- byla jsem i na hematolce kvůli těm mým trombofilním mutacím... Po 13.hod. budu volat pro verdikt z krve- to budu pokakaná až za ušima, a na hematolku, když teda bude těhu potvrzeno jedu k dr. zase příští středu, co a jak teda bude a nebude s injekcemi neinjekcemi atd...
No a dnes jsem teda ráno taky testovala- manžel to totiž chtěl vidět, když už ty testy nakoupil, ale asi jsem neměla- ten 10kový mamatest byl tak stejný jako ten 25 ze včera i předvčera, což jsem teda čekala, že jako 10kový bude už čára pořádná, no a pak ten digitální, na který se manžel nejvíc těšil sice + ukázal, ale délku těhu jen 1-2 týdny, což už by měl ukázat 2-3 týdny... Tak nevím, jak moc to je přesný, ale moc mi to nepřidao a obavy, že hcg je nízké a nebo klesá jen posílily... měla jsem se na to už vykašlat, stejně bude směrodatná až ta krev dneska...Bolí mě dnes břicho, asi jak jsem po těch ležících dnech byla poprvé venku a v akci...

Pamatujete si někdo, kolik má ten cca 12.den po ET, co dnes jsem být to HCG( je to od OPU 18.den= jako od početí 18.den, jestli to chápu dobře)... Díky... Už se teď jen modlit, aby to bylo fakt v pořádku... S testy končím☹

tonytony
15. únor 2011

@hoblinka8 Na zítra budu držet palce, mně už to čeká za 1,5 hodinky☹

mourinka29
15. únor 2011

@tonytony držím ti moc moc moc palce,at je vše v pořádku a tady je tabulka http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... jsou tu hodnoty přirozeného početí,ale i po3 a 5ti denní kultivaci,hodně štěstíí ti přeju 😵

adenka84
15. únor 2011
tonytony
15. únor 2011

@mourinka29 jé, děkuju, to je úplně super udělaný- díky moc🙂

adenka84
15. únor 2011

@mourinka29 koukám, že si byla o něco rychlejší než já...a že jsem se trefili na úplně stejnou tabulku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tonytony
15. únor 2011

@adenka84 jo, to je stejná jak od mourinky- je to teda fakt hezky udělaný a přehledný- síky moc, jste hodné🙂

adenka84
15. únor 2011

@tonytony nemáš zač..je fakt výborně udělaná..přehledná je to prima..jen mě mrzí, že tam není více dní..já jdu na HCG ve čtvrtek to budu 23 den po Et..a chtěla jsem vědět přibližně jak by mělo byýt HCG vyoské...škoda, no!

mourinka29
15. únor 2011

@adenka84 no jooo 😀 😀 😀 😀 😀 ono je to asi i jediná,kde jsou tak pěkně udělané dny po ET a tak 😵 😀 ,už ji mám v oblíbených