IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

jolcap
6. bře 2011

@kiara81 kudrnaté od přírody mám hřebíky 😀 pak bych ještě navštívila autoklempíře pro lepší obličej

petapal
7. bře 2011

tak jsem dneska volala do caru tak mji spočitali ,že mam prijet 11 den ode dne co jsem to dostala takže mi 15.3. udelaji ultrazvuk aby se vyloučilo tehotenstvi . Pry se to asi nejspis nechytlo a pak se domluvime co dal

jolcap
7. bře 2011

@petapal budeš mít aspoň klid že není nic zanedbáno a uvidíš co ti naplánují a třeba bude šok když tam bude mimi

petapal
7. bře 2011

@jolcap no to by byl sok ,ale nedoufam v to i když budu do te doby stejne jak na trni

jolcap
7. bře 2011

@petapal uvidíš, já bych asi taky počítala s tím,že tam nic není,ale líbí se mi,že tě vezmou na vyšetření, někde by ti řekli,že je to jasný a nemá smysl nic podnikat

petapal
7. bře 2011

@jolcap to jo je to divny jedne holčine odtud byla na tom samem co ja tak ta jde ve čtvrtek už ,ale nerekli jeslti na ultrazvuk myslim,že ji taky prohlidnou podle me by se to tak stejne melo když neberou krev je spousta zenskych co to ma a jsou tehotne . Už aby to bylo holky a ty mrazačky se rozrmazi v den kdy mi je daji nebo je jeste nechaj jeslti to prežijou mela jsem je taky 5dni prodlouž,kultivaci pak je mrazili

petapal
7. bře 2011

me je od včera od večera spatne ,ale to může byt nervama nebo se i tak necitim dobre kluk mi marodi tak možna k tomu ach jo holky to čekani zas na dalsi navstevu a kdy budu moc podstoupit KET 😒

jolcap
7. bře 2011

@petapal hele to já nevím jak to mají s rozmražením

kiara81
7. bře 2011

@jolcap tak na toml jsme stejně taky mám hřebíky .... 😀
@petapal tak to jsme stejně na den ...já jsem 15.3 taky 11DC ale mě si pozvali až 16.3 kdy budu 12DC no zjistí se sliznice a pak daj prý pokyn do mrazáku a 5den na KET já je mám jen 1dnodenní takže mě je teprve budou dodělávat ale prý se vkládají 17-19DC tak to by byla prča vid kdyby jsme to měli stejně

ismet
autor
7. bře 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko, myslela jsem na Tebe. Jaké to dnes bylo? Nechali jste si nakonec nějaká embryjka zamrazit? Budeš chodit do práce, nebo jsi na neschopence?

jolcap
7. bře 2011

@kiara81 koukala jsem,že Ket asi stihneš hned v březnu to bude teda fičák 😀

petapal
7. bře 2011

@kiara81 to jo ,ale ja jsem ted po prvnim pokusu tak nevim jestli je nejaka pauza ty jsi taky ted byla ty jsi mela ten hyper.stim.synd. ne tak ja nevim jestli me to tam soupnou hned nebo až za mesic no uvidime co nam reknou

jolcap
7. bře 2011

@petapal máš namraženo? a jak se cítíš jinak jsem ti číhla na webovky a jsi dost šikovná

petapal
7. bře 2011

@jolcap mam zmrazene jen dve . citim se desne pač mi marodi kluk a asi jsem to od nej chytla jsem unavena boli me v krku jinak vse v poradku a menses se sklidnuje už dneska mam to už malinko. Jinak dekuji za chvalu vzdy potesi,ale nemam nejak lidi verila bys hihihih a neprijdu si draha

jolcap
7. bře 2011

@petapal tak to bude uvidíš dobrý, no tak máš práci léčit sebe a kluka, jinak to je v týhle době normální kámoška má taky málo ženskejch dost přestaly chodit,ale je to podle mě dobou každá šetří a taky jich dost chodí k vietnamcům

petapal
7. bře 2011

@kiara81 myslis ,že by mi je teda mohli vložit už tento mesic? jeste

petapal
7. bře 2011

@jolcap Ale ted si rikam,že se budu pripravovat na mimi a snad už to vyjde a tech par lidi by mi stačilo k miminku .

jolcap
7. bře 2011

@petapal já než šla na ivf tak jsem byla přesvědčená že to vyjde, začala jsme plašit až když jsem tady viděla kolika to nevyšlo
jo to pak budeš mít jako relax a přilepšení

petapal
7. bře 2011

@jolcap a tobe to vyslo kdy kolikrat jsi byla

jolcap
7. bře 2011

@petapal poprvé a doufám naposledy, neměli jsem žádnej zdravotní problém

petapal
7. bře 2011

@jolcap no tak to je super u nas ma manža malo a malo pohybli. ja jsem v poradku jinak mam 11leteho syna z predesleho vztahu

jolcap
7. bře 2011

@petapal my šli do ivf z důvodu neschopnosti pohlavního styku takže moná jinak by se to doma povedlo

kiara81
7. bře 2011

@petapal já si myslím že jo proč ne?nebyla jsi těhu tak není si myslím důvod proč ne...mě dr. řekl že půjdu dokola ...no tak nevím...

pejcoska
8. bře 2011

@ismet Ahojky ismet,tak to jsi moc hodná,že si na mě včera myslela 🙂 Všechno proběhlo v pohodě,10 vajíček oplodnili ICSI metodou a těch 7 nechali sami oplodnit,no a z nich se oplodnila 2,takže dohromady jsme jich měli 12,prý ukázkových embryjek. 2 embryjka jsem si nechala zavést a 10 zamrazit. 🙂 NO a za 14 dní mám přijít do caru na krev. Jinak já jsem od ledna doma,dělala jsem v řeznictví a on to po Vánocích zavřel,stejně bych tam teď dělat nemohla. A teď to dlouhý čekání,vždyť to znáš,ach jo. Všechny si tím musíme projít,ale je to na bednu,mám strach ☹

pejcoska
8. bře 2011

Ahoj holky,zdravím vás všechny,tak já už mám ET za sebou,12 prý ukázkových embryjek, 2 už mám u sebe a 10 v mrazáčku 🙂 A teď to dlouhý čekání,to je na bednu ☹ Ale to všechny znáte,holky dodržovaly jste nějaký režim? Bojím se,abych něco neskonila ☹

jolcap
8. bře 2011

@pejcoska ahojky hezky si dělej jen to chceš, já teda dost polehávala a taky chodila na rpocházky, hlavně nic netahat nenastydnou a brát léky co ti dali, jo a mě doktor doporučil najít si nějakou milou činnost takže jsem vyrabovala městskou knihovnu, držím palečky

pejcoska
8. bře 2011

@jolcap moooc děkuju 🙂 Jsem z toho na palici,už abych mohla testovat,to čekání je nejhorší....... ☹

jolcap
8. bře 2011

@pejcoska snaž se to vydržet co nejdýl, je to ale na palici já se přiznám,že jsem dokonce den před krevníma testama bulila,že to nevyšlo, protože na testu byla ta čárka slabší než předchozí a hádej co pitomec Jola udělala, moc jsem pila a ono to má na to vliv, zkus se nějak zabavit

pejcoska
8. bře 2011

@jolcap jééé tak ty už to máš potvrzený i z krve,tak to Ti strašně moc gratuluju 🙂 To je nádherný a povzbuzující,když vím,že to takhle krásně vychází 🙂 ...se mi chce úplně radostí brečet,jak mě to dojímá,mám radost z každý holky,který to vyjde 🙂 No prostě je to krásný.....hlavně vy se teď opatrujte 🙂

holubice.petra
8. bře 2011

Tak holky dneska jsem si udělala raději preventivně těhu testík poslední co jsem ještě měla no tlustice nádherná tak jsem zase v klidu 😀 mě už to taky leze hrozně na nerv...ještě jsem si myslela že jdu na kontrolu až příští čtvrtek a zjistila jsem že jdu na kontrolu příští ale středu 😀 tak to jsem ráda že se mi to zkrátilo o jeden den...jak jsem furt doma tak už ani nevím co je za dny 😉 jinak jsem zjistila že mi je pořád dobře jen když si v noci lehnu tak mě začne pálit žáha...takže já nemám ranní nevolnosti ale noční...ale to neva alespoň nějaké příznaky..chicht