IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

ismet
autor
24. únor 2011

@kiara81 Ahoj kiaro, vítej mezi námi. Držím Ti palce, ať Ti to vyjde, IVF s ICSI je něco úplně jiného než IUI. Kolik si necháš dát embryjek? Zkusíš dvojčata?

amadores
25. únor 2011

@ismet batolátko je ještě v tomto směru dobrý, s 14-ti letým doma vedle v pokoji už je to horší.... 😀

@kiara81 držím palčky na //

Já se byla domluvit v CARu, co a jak dále a příště vyfásnu dlouhej protokol místo krátkého a uvidíme, asi v září bychom šli na další pokus.V létě se mi nechce stimulkou a tím vším okolo si ho kazit,tak koncem léta bychom začli.Možná až v září,podle nálady.
Třeba se do té doby zadaří doma, to by bylo nejlepší.... 😉

ilik2011
25. únor 2011

Holky tak jsem dneska nevydržela a 9 den po et jsem testovala,dušička byla ve mě malá.Jak jsem test namočila tak to vlastně celé zbělalo,nevydržela jsem a utekla do ložnice zamáčnout slzu a když jsem se vrátila byla tam i druhá čárka......sice slabší ale je tam.Jsem štastná!!! 😀 Všem držím palečky,at to taky vyjde na poprvé!!!!

jolcap
25. únor 2011

@ilik2011 měla jsi taky velkou chut ten test nedělat? já se totiž bojím

ilik2011
25. únor 2011

@jolcap Strašně jsem se bála zklamání,ale chtěla jsem vědět na čem jsem,abych se případně špatnou zprávu nedozvěděla až na krvi.

jolcap
25. únor 2011

@ilik2011 já si říkám jestli to mám vydržet a konejšit se,že tam prckové zůstali,ale zase jsem zvědavá no to je dilema, kdy jsi byla na ET

holubice.petra
25. únor 2011

@ilik2011 no vidíš holka gratuluji moc moc moc!!
já jsem dnes opět testovala a čárka se mi zdá stejná jako včera tak jsem z toho nervozní...už mě z toho brzo klepne pepka ještě že jdu už v pondělí konečně na krev, nebo bych se opravdu zbláznila...to čekání je už neúnosné...

ilik2011
25. únor 2011

@jolcap Já jsem byla 13.2 na punkci a 16.2 na et osmibuněčných embrijek.Já vím že ještě není nic jisté,ale strašně mě to potěšilo a povzbudilo.

ilik2011
25. únor 2011

@holubice.petra Děkuji,vím že ještě není nic jisté,ale je to příjemné to vědět.

holubice.petra
25. únor 2011

@ismet zatím mě vyšly všechny pozitiivní viz.mé fotoalbum 🙂 ale gratulace chci přijímat raději až po výsledcích z krve..a ty budu mít až v pondělí 😉

holubice.petra
25. únor 2011

včera večer mě docela dost rozbolelo břicho...teoreticky bych měla v neděli dostat mrchu (snad ne) tak jsem dneska holky jak na trní...snad ten včerejšek nic neznamenal....

ilik2011
25. únor 2011

@holubice.petra To bude určitě v pořádku,těhule pobolívá často břicho-jak se roztahuje děloha.

holubice.petra
25. únor 2011

@ilik2011 doufám že ano děkuji za podporu je to hrozný tlak na nervy...

pejcoska
25. únor 2011

@ismet Ahoj ismet,určitě se vám to povede,neboj 🙂 Myslím si ,že psycholožka Ti určitě pomůže a podrží,taky jsem si říkala,že bych k nějaký zašla,ale u nás v Mostě o žádné nevím. Hodně mi pomáhá můj manžel a moji kluci a teď i vy tady na diskuzi,jsem vděčná za každou radu a odpověď,moc děkuju. 🙂 To víš,to vašeho broučka zajímá,co dělá maminka s tatínkem,jsou strašně zvědaví,viď. Nám se jednou stalo,že nás slyšel mladší syn asi před rokem a měl z toho trauma,musela jsem mu vysvětlit,že to není nic špatnýho atd. a dneska se tomu všichni smějeme,když si na to vzpomeneme 🙂 Je to zkrátka s dětičkama legrace 🙂 Ismet moc držím palečky,ať se vám tuleníčko zadaří 🙂 Já budu končit,musím s pesanama ven a pak hodím spršku a vyrážím do Teplic na UTZ,jsem zvědavá,co se dnes dozvím. Tak zatím ahoj 🙂

jolcap
25. únor 2011

@ilik2011 tak to já měla OPU 16. a 18, dvě osmibuněčný takže zkusím vydržet aspoň do pondělí je fakt, že se hodně pozoruju a to je divný, jinak člověk jak tady čte co všechno se může stát bude asi v klidu až to bude držet v náručí

ilik2011
25. únor 2011

@jolcap V pondělí by to mohlo být vidět,já jsem měla test 10 ml,oni už se asi jiné ani neprodávají.Je citlivější.Budu ti držet všechny palce i na nohách 😀

jolcap
25. únor 2011

@ilik2011 jééé díky doufám, že to dopadne dobře, my jsme jeden dostali po ET na cestu

petapal
25. únor 2011

@ilik2011 super gratuluji me zavedli dnes dve miminka tak musim čekat jeslti se chytnou

jolcap
25. únor 2011

@petapal tak se hezky opatruj a nic netahej 😉

petapal
25. únor 2011

@jolcap no ted lezim v postylce s notasem odpočivam hihih ,ale ztra začnu pomalu zehleni atd to nevadi ne jen po troskach. doktor rikal,že prvni tri dny jsou rozhodujici jestli se to pry chytne ja chci obe ty mimnka jak jsem se dvojčatek bala tak zas jsou obe nase tak chci at vydrži obe

jolcap
25. únor 2011

@petapal no tak to já jsem teda docela covk přijela jsem domů a šla vařit,ale myslím že to je někde tam nahoře, se mnou byla paní na ET a jela domů vlakem, jinak já bych taky docela chtěla aby tam byly obě

kiara81
25. únor 2011

@ilik2011 tak to ti držím pěstičky a kdy budeš testíkovat? tak to máte dobrý mě říkali že na ivf to od těch 16 dělají pod 16 už pak isci my máme jen těch 7☹
no já mám nízký tlak s tachykardii prý se to moc často neprokáže ale mě teda již už v první minutě kdy jsem byla na vyšetření no a jiné léky nejsou ☹

kiara81
25. únor 2011

@amadores děkuji moc 🙂
@ismet no já můžu mít jen jedno kvůli urazu páteře nemám obratel už léta srostlý a ani nesroste jsem po císaři kvůli tomu a asi budu mít i druhý
@ilik2011 jůůůůůůů tak to moc gratuluji tak se opatruj
@petapal tak přeji aby se zadařilo 🙂
jinak dnešní kontrola dopadla špatně ☹ ☹ ☹ mám ovariální hyperstimulační syndrom takže na ET nejdu a kdyby prý nebyl jeden lék tak dříve to hned zastavovali takže ani pregnyl nemůžu píchat budu píchat něco jiného a v pondělí na odsátí a embryjka do mrazáčku a pak až se mi zklidní vaječníky tak pak bude KET bolí mě pěkně břicho a prý musím hned volat kdybych měla větší bolesti dneska jsem měla už okolo 20 folykulů o velikosti 14 já fakt mám takový štěstí to je hrůza

jolcap
25. únor 2011

@kiara81 koukej hodně pít a dej si jogurt to by mohlo zabrat

petapal
25. únor 2011

@kiara81 je to je smůla toho jsem se taky bala tak at se zadari pak hlavne a vse je v poradku mrzi me to

ismet
autor
25. únor 2011

@ilik2011 To je nádhera! Blahopřeju 🙂 .

ismet
autor
25. únor 2011

@holubice.petra I tak je to ale úspěch. Držím palce na krevní testy.

ilik2011
26. únor 2011

@kiara81 Nám dělali taky icsi,měla jsem 10 vajíček,8 se oplodnilo,ale jenom dvě byli osmibuněčné a zbytek byl horší,sedmi a šesti buněčné,tak to ani nedoporučili zmrazit.Tak jsem si dala zavést ty nejlepší dvě a včera jsem testovala.Byli tam dvě čárky,ta druhá zatím slabá....tak uvidíme,jsem teprve 10 dní po ET

lampion
26. únor 2011

@ilik2011
Gratuluju a drzim palce!!! 🙂 🙂 🙂 Uz bychom tu mohly vytvorit postupku, hehe. Celkem "plodná diskuze" .... 😉 Kdy jsi byla OPU a na ET?

lampion
26. únor 2011

@kiara81
To je mi tě líto! 😖 Taky jsem jsem si hyperstimulačním syndromem jednou prošla, bohužel. Já na sobě tenkrát ani nic moc nepozorovala, jen jsem měla břicho jako bubínek. Podstatně se to zhoršilo tím, když jsem otěhotněla a rostlo hcg. Musela jsem tenktrát i na punkci volné kapaliny z břicha, brrr. Takže je asi dobře, že si bobísek počká a zavrtá se o měsíc později.....