IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 on určuje programy na telce a když na mě kouknul jak bulím u beze stopy tak se smál

kiara81
28. únor 2011

@jolcap 😀 😀 jáse z tebe picnu ....ty vždycky něco napíšeš se musím fakt tlemit....jééé no jo tak může být rád že máš příznaky těhu

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 asi jo, to je dobře já jsem takovej ten kašpar co dělá všude srandu, doufám že budeš taky brzo bulit u reklam

kiara81
28. únor 2011

@jolcap hele já nemusím být ani těhu já budlím i u zpráv to mi zůstalo po klukovi 😀

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 jenže mě rozbulelo něco dojímavýho ale ted to fakt nebylo proč

kiara81
28. únor 2011

@jolcap no prostě jsi těhu jak vyšitá....

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 doufám, beru to postupně nejdřív jsem se radovala,že byly vajucha, pak že se oplodnili a tak řekla jsem si,že hezky postupně ještš toho mám hodně před sebou, no je ještě jedna věc kterou mohu zkusit. Jít na nákup do supermarketu a když se mi tam udělá zle je to jasný

petapal
28. únor 2011

@kiara81 v patek mi vkladali dve

petapal
28. únor 2011

@jolcap v pondeli jsem mela odber a v patek vloženi

kiara81
28. únor 2011

@petapal hele tak to neblni ..to ti ještě neukáže udělej si ho v pátek to je 9 den a to by ti už měl testík ukázat ....

kiara81
28. únor 2011

@jolcap no tak kde maj ted otevřeno ???? 😎

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 v hypernově,ale nikam nejedu nějak se mi udělalo divně už doma

kiara81
28. únor 2011

@jolcap koukej odpočívat .... 😉

ilik2011
28. únor 2011

@holubice.petra Veliká gratulace!!!!Já si musím počkat do středy na výsledek.

holubice.petra
28. únor 2011

@jolcap já taky pořád bulím...i u reklamy manža si ze mě dělá srandu že je to furt lepší než abych prý na něho křičela 😀
@petapal já jsem si test dělala už šestý den po podrobném prostudování tam pidi duch vidět už byl (test jsem tahaala zpětně z koše asi tak po 5hodinách 😉 ale ten sedmý to už bylo lépe vidět viz.moje albíčko 😎
@ilik2011 děkuji moc! držím pěstičky ať jdeš v mých stopách 😀

petapal
1. bře 2011

holky vkladam si ten crinone a strasne me boli prsa může to byt tehu nebo je to od toho crinone? ☹

jolcap
1. bře 2011

@petapal to může bát po stimulce, mě bolely ještě týden po ET jen začít kojit

petapal
1. bře 2011

@jolcap no me prave taky moc boleli ,ale pak to začlo ustavat zas a ted se to zas zvysuje to je hrozny to čekani dneska jsem drzela testik v ruce bylo by to paty den tak jsem dala na vas a manžu ten mi rekl,že bych mohla byt zklamana a at vydržím zkusim to tedy v patek 9den.

jolcap
1. bře 2011

@petapal ještě že ty chlapy máme, ten můj mi taky říká at nejsem smutná,ale už jem to tajně zkusila

ilik2011
1. bře 2011

@jolcap A jak to dopadlo????

jolcap
1. bře 2011

@ilik2011 je tam duch na půl s čárkou takovou nejasnou,ale neměla jsem PK a jsem 25 DC,doufám,že jsme na dobrý cestě

petapal
1. bře 2011

@jolcap a jak dlouho jsi po ,že jsi testovala

jolcap
1. bře 2011

@petapal dneska 12. den, ale neměla jsme prodlouženou kultivaci, jsem 25 DC, takže duch

petapal
1. bře 2011

ja mela prave v pondeli odber a až v patek mi vkladali dneska je to pet dni od vloženi. Vydržim do patku ,ale pak to zkusim 😀 modlim se prsa me boleli z hormonů ,ale pak to o vikend docela odchazelo a ted je to zas hrozne jak boli i prsenka mi vadi jinak nic nepozoruji

jolcap
1. bře 2011

@petapal já měla ET vlastně 13 DC takže když to porovnám s jinýma holkama mám ten test opravdu jemný, já bych asi až v pondělí testila na tvým místě asi by mě hráblo kdybych tam nic nenašla a přitom to nemusí nic znamenat

petapal
1. bře 2011

@jolcap co to je ta zkratka DC to nechapu jsem debil

petapal
1. bře 2011

@jolcap no me rekli testovat za 14dni možna driv tak 12den

petapal
1. bře 2011

@jolcap holky jste taky furt tak pochcane ja desne a beda jak to nestihnu tak si i ucmrndnu 😀 😀 😀 😀

jolcap
1. bře 2011

@petapal to jen den cyklu od poslední mrchy každá to máme jinak podle toho kdy byl ET, jo nejoblíbeněkší činnost čůrání v noci ve dne porád

petapal
1. bře 2011

@jolcap no ja jsem mela posledni mrchu 31.1.