IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

holubice.petra
18. únor 2011

@lampion děkuji! 😀 držím držím ale je to tíha...chicht hlavně na nervy 😎

lampion
18. únor 2011

@checule
Zdravím! Jsme na tom dost podobně 🙂 . Já byla na odběru krve dnes - 13. den po ET s hodnotou hcg 350. Podle všeho se to každé cca 2 dny zdvojnásobuje. To by snad odpovídalo 🙂 . Na 1. UZV jdu taky za děsivě dlouhou dobu - 11. března a zrovna tak mám pocit, že to tak dlouho nevydržím čekat 🙂 . No, budeme muset 🙂 Jak ti je, "něco" na sobě pozoruješ 😉? ....

lampion
18. únor 2011

@holubice.petra
Měli jste PK? Psycho to je slušný, kdo nezažil, nepochopí......Já se tentokrát odvážila vytáhnout test už 7. den po ET a byly tam 🙂 . Přeju ti to samé!

holubice.petra
18. únor 2011

@lampion jo měli 5dní 😀 taky nad tím uvažuji ale bojím se ještě uvidím..ale včera jsem neodolala a testíky už koupila..chicht

lampion
18. únor 2011

5 denní PK to nekonečné čekání o dost zkrátí. 🙂 Neuspěchej to, ať mě potom neproklínáš, 😉 na druhou stranu, když to bude negativní, může to stále být tím, že je na test příliš brzy....

checule
18. únor 2011

@ismet
Prskám na tebe ze všech sil a držím palce i na nohách - tentokrát to musí vyjít i kdyby na chleba nebylo!! Uvidíš, že se brzo zařadíš mezi nás těhulky a že letošní Vánoce pro tebe budou ty nejkrásnější!!! 😉

@holubice.petra
Vím úplně přesně, jak strašně se ty dny po ET táhnou! Já sama jsem nevěděla jak se zabavit a málem jsem lezla nudou po zdi. Pochopitelně jsem stejně nevydržela těch doporučených 14 dní a testovala se mnohem dřív 😉 No a když už jsem se konečně dočkala oficiálního vyšetření a potvrzení z krve, tak mám před sebou další čekání a to nekonečných 14 dní do prvního ultrazvuku 🙄 Tak holt budem odpočítávat dny společně 😉

holubice.petra
19. únor 2011

@lampion No samozrejme jsem to nevydrzela a dneska jsem testik zkusila samozrejme nic nebylo...vim ze je jeste brzo ted jsem sama na sebe nastvana...

ismet
autor
19. únor 2011

@holubice.petra To je moc brzy, nevěš hlavu!Když jsem chodila do Pronatalu,tak mi říkali,abych si nedělala test dřív než 22. den po OPU (16. den po ET). Velmi důrazně mi to kladli na srdce.

holubice.petra
19. únor 2011

@ismet já vím já vím už to neudělám a opravdu počkám...to víš ale člověk doufá co kdyby...to čekání už je ale na zbláznění...

lampion
19. únor 2011

@holubice.petra
Už jsi ho vyhodila? Čárečka by byla opravdu slabounká a nejspíš by naskočila až po nějaké době....ale i tak, zkus to znovu za dva dny. Někdo má čárku už třeba 6. den a mám kamarádku, která měla 14. den po ET sněhobílo a přitom už byla těhotná....Pokračuji v držení palců 🙂

holubice.petra
19. únor 2011

@lampion tak mi to nedalo a vlezla jsem do odpaďáku a vyhrabala ten test...a musím říct že po podrobném zkoumání tam malý duch je 😀 😀 manža ho viděl taky...já se snad zblázním jupí...no mám nezkutečnou radost tak hlavně ať se bobískové drží! 😎

lampion
19. únor 2011

😉 🙂 🙂 Já to měla zrovna tak - taky jsem se hrabala v koši 🙂 Myslím, že ten duch už nezmizí 🙂. Potichounku blahopřeju ......

holubice.petra
19. únor 2011

@lampion 😀 😀 děkuji za povzbuzení hned mám lepší náladu!! vůbec by mě nenapadlo se na něj podívat později 😉 a doufám že už budeme jen sílit..chicht

lampion
19. únor 2011

@holubice.petra
To si piš, že bude 🙂 !

holubice.petra
19. únor 2011

holky našla jsem super stránky..těhotenství den po dni myslím že se bude hodit...tak dávám odkaz 😀
http://www.vitalia.cz/rodina-a-vztahy/miminka/t...

pejcoska
20. únor 2011

Ahoj holky,všechny vás zdravím a zároveň vám všem držím palečky..... Jsem tu nová,tak jsem vás chtěla poprosit,jestli bych se k vám mohla přidat? 🙂 🙂 🙂 Jsem před 1.IVF a dnes 3 den stimuluju puregonem 200UI

holubice.petra
20. únor 2011

@pejcoska ahojky vitej mezi nami a preji mnoho stesticka!

pejcoska
20. únor 2011

@holubice.petra ahojky,moc děkuju za přivítání..... 🙂 a jsem moc ráda,že si můžu s vámi popovídat a sdílet společně naše čekání.....všem vám moc držím palečky,ať všechno dobře dopadne a máme všechny mimísky 🙂 🙂 🙂

petapal
20. únor 2011

@holubice.petra je to gratuluji preji vam to vsem ja jdu zitra na odber vajiček už

holubice.petra
20. únor 2011

@petapal preji velkou a kvalitni kupu vajicek!

ismet
autor
20. únor 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko, vítej u nás, přejeme Ti hodně štěstí! Odkud jsi a kam chodíš?

pejcoska
21. únor 2011

@ismet Ahojky ismet,moc děkuju za přivítání a vám všem a hlavně,ať se nám všem konečně zadaří a máme všechny mimísky 🙂 🙂 🙂 Jinak já jsem z Mostu a chodím do Pronatalu v Teplicích a mám za sebou 2 nevydařené IUI a právě dnes 4. den stimuluji puregonem a čeká mě 1IVF. Zítra jdu u nás na internu,vyřídit předoperační vyšetření a ve středu jedu na ultrazvuk,jak mi rostou folíky. Jinak my jsme se s doktorem dohodli na ICSI,máme pomalejší spermijky a ještě uvažujeme o PK,ale nevím,co je lepší.Prosím holky,určitě s tím máte zkušenosti,mohli by jste mi prosím poradit 😨 Moc moc děkuju.. 🙂 🙂 🙂

ilik2011
21. únor 2011

@holubice.petra Jak snášíš to čekání?Já jsem si to nepřipouštěla a dneska mě přepadl nějaký strach,jsem 5 den po transferu a nic na sobě necítím,bojím se že je to špatné znamení 😒

holubice.petra
21. únor 2011

@ilik2011 já mám taky hrozný strach a čekání snáším celkem špatně...jsem hrozně lítostivá...pořád u televize brečím vše mě dojímá tak doufám že to jsou těhotenké hormony a jestli ne tak abych se objednala asi k psychologovi 😀 no od sedmého dne mě přepadla testovací mánie...sice jsou na testech jen duchové druh čárky ale i to mě trochu uklidňuje ale už by mohli alespoň více sílet...přesně za týden jdu na kontrolu k doktorovi tak doufám že to bude v pořádku...to čekání je nekonečné!! drž se holka jsme na tom stejně určitě se dočkáme 😉 ani já na sobě nic moc necítím tak snad to špatné znamení není ono na nějaké příznaky je ještě mooc brzy...držím pěstičky 😎

ilik2011
21. únor 2011

@holubice.petra Dík trošku mě to uklidnilo 🙂 ráno mě chvíli zabolelo břicho jako na ms a strašně jsem se lekla,že se blíží,ale i na tu potvůrku je ještě brzo 😎 Tento týden musím překonat a o víkendu to testnu. 😀

holubice.petra
21. únor 2011

@ilik2011 jo tak to mě taky břicho sem tam pobolívá...prý je to tím jak se prckové zavrtávají 😉... četla jsem že šestý sedmý den může nastat i slabé krvácení...tak hlavně nestresovat 😀 asi na tom něco bude když jsem už jednou těhotná byla tak jsem dva dny krvácela tudíš jsem pak ani nevěděla že jsem těhotná....jen mě předtím hrozně bolela prsa a teď nic tak možná i ztoho mám trochu obavy...ale třeba to ještě přijde 😀 asi se teď moc pozorujeme, ale to se není čemu divit že?

ismet
autor
21. únor 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko, já jsem chodila do Pronatalu v Praze a teď chodím do motolské nemocnice. PK bych Ti určitě doporučila, během ní se vytříbí kvalitní a nekvalitní embryjka, takže Ti budou transferovat ta nejlepší. Necháš si vložit jedno nebo dvě? Mně 1. IVF v Pronatalu vyšlo, mám z něho dvouletého chlapečka. Předtím jsem absolvovala 3 IUI a vloni na podzim KET a nyní v únoru 2. IVF. Nevyšlo to, tak si dávám měsíc pauzu a v březnu půjdu na nativní cyklus ( IVF bez stimulace) a kdyby se to nepovedlo, tak už mám zažádáno o další léky na 4. IVF na duben. Já už si nechávám transferovat jen jedno embryo, abych neměla nakonec 3 děti 🙂 .

ismet
autor
21. únor 2011

@holubice.petra To je normální, že se člověk po ET strašně pozoruje a i když má jinou práci, tak se k tomu v myšlenkách stále vrací. Ty bolesti břicha jsou obvyklé a nedá se z nich vůbec nic poznat. Já jsem po 1. IVF, z něhož mám syna, měla typický premenstruační syndrom, už jsem nevěřila, že to vyšlo, a byly tam //. Po pár dnech jsem slabě krvácela, ale co to bylo, to nevím a už nikdy nezjistím. Tehdy jsem si říkala, že to možná odešlo dvojče, ale kdoví, třeba to nic neznamenalo.

jolcap
21. únor 2011

ahojky, od pátku jsem po ET a mám v podstatě stejný nervíky, pořád se sleduju a kontroluju, připadám si jako blázen

checule
21. únor 2011

Ahojky všem,

čekání po ET už mám sice zdárně za sebou ( taky jsem nevydržela a testovala se dřív 😉 ), ale teď čekám znova a
to na ultrazvuk.. I já měla zhruba 5. den po ET bolesti podbříšku a byla jsem si jistá, že dostanu menses, protože
tomu všechno nasvědčovalo. Místo toho se ale bobíšci zavrtávali hlouběji a hlouběji a já z toho byla přitom tak vyjukaná 🙂 Opravdu je mnohem lepší se moc nepozorovat a hlavně se zbytečně NESTRESOVAT! Dokonce ani
krvácení nemusí nutně znamenat konec nadějím. Holčiny držím Vám všem moc palečky, ať Vám to čekání rychle
utíká a čekám na Vaše dobré zprávy!!! 😵 😵 😵