IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

lampion
26. únor 2011

@holubice.petra
Good luck v pondělí na odběry! Kolikátý den po ET budeš? Dej vědět hodnotu - porovnáme 🙂 . Hezký víkend!

ilik2011
26. únor 2011

@lampion Jo tady na této diskuzi se pěkně daří,možná je to tím jak si pěkně radíme 😀 Já jsem byla na OPU 13.2. /DOBRÝ DATUM/ a na ET 16.2.Stimulovala jsem Puregonem

lampion
26. únor 2011

@ilik2011
Taky mám 13 v oblibě 🙂 . Já měla OPU 1. 2. a ET 5. 2., takže mám malinký náskok. 🙂 Zatím mám potvrzené jen hcg z krve (13.den po ET - 350), na 1. ultrazvuk jdu až v půli března. Jak starou máte holčičku? Náš divous má 2,5.... Budeme si držet palce, jo? 😉

holubice.petra
26. únor 2011

@ilik2011 @lampion holky já byla 13.2. na ET hodnotu dám určitě vědět mělo by to být 15.den po ET 😉 začínám mít čím dál větší strach jak to dopadne...čárka je na testech pořád tak doufám že to bude v pořádku 😵

ilik2011
26. únor 2011

@lampion To si piš že si budeme držet palce!!! 😀 Naše malá,měla ted 20.2. druhé narozeniny,takže jsem jí po transféru musela dělat oslavu,ale zase jsem měla jiné myšlenky,než pozorovat kalendář 🙂
Já jdu na krev 2.3 a 4.3 mám narozeniny,takže snad budu mít pro sebe hezký dárek 😎

lampion
26. únor 2011

@ilik2011
To beze sporu, lepší dárek sis nemohla přát 🙂 . 20. února je nějaké populární datum pro porod. Mám tři další kamarádky, které v ten den rodily, přečemž všechny měly termín 14., slušná náhoda 🙂. Oslava se vydařila? Opatruj se.....

lampion
26. únor 2011

@holubice.petra
Myslím, že se nemáš čeho bát. Hcg tam bude. Čárky máš pěkné 🙂. Já mám doma taky menší sbírku testíků pro uklidnění 😉 . První vytažený z koše 😉 ......

ilik2011
26. únor 2011

@lampion Jasně oslava byla super,malá dostala kolo a celý den na něm v obýváku seděla 😀

holubice.petra
26. únor 2011

@lampion doufám že ano...

lampion
26. únor 2011

@ilik2011
@holubice.petra
Holky, technický dotaz - v kolikátém tt se domníváte, že teď podle té těhotenské matematiky jste? Připadám si trochu natvrdlá, ale stále v tom tápu. Je to tak, že dnem OPU začínáme 3.tt, respektive 1. týden stáří embrya? A že od OPU si mám odečíst 14 dnů a vytvořit tak fiktivní datum PM? Podle této teorie bych už měla být v 6.tt.... 😨

jolcap
26. únor 2011

@lampion no já sjem teda natvrdlá ještě víc, netušila jsem že se to počítá jinak

holubice.petra
26. únor 2011

@lampion no mělo by se to počítat od poslední ms...jelokož bych jí každou chvilku měla dostat tak by to bylo 4tt, ale vím že se počítají i termíny dle UZ

jolcap
26. únor 2011

@holubice.petra já co si pamatuju, tak byl jeden termín dle posledních mrchy a druhý dle pohybů to zrušili a podle utz,ale těch první ty jsou nejpřesnější

lampion
26. únor 2011

@jolcap 🙂 🙂 Prý jo. Ale myslím, že v tom ani sami doktoři nemají jasno. Pamatuji se, že se se synem mně jiný TP určili v caru i v porodnici.....

jolcap
26. únor 2011

@lampion no já to měla taky veselý dle mrchy 5.2. dle utz 3.2., no a holka je 11.2.,ale vím že na tý mojí prehistorický průkazce byl fakt termín dle prvního pohybu a sestra na to každou upozorňovala

kiara81
26. únor 2011

@jolcap
@lampion vše dodržuji 😀 stav je naštěstí stejný jako včera tak se snad nic nezhoršuje....
@ilik2011 tak alespon že se ted bobíšek uchytil musíš být ted na sebe opatrná
@lampion no snad se dočkám ponděllka a bude klid ....říkal pan dr. že kdyby mi zavedli ted tak by se to ještě zhoršilo tý jo tak to jsis taky užila ...jj já si počkám nemám kam už spěchat

kiara81
26. únor 2011

@ilik2011 jůů malá měla narozky??tak vše nej... 😀

jolcap
26. únor 2011

@kiara81 tak to je dobře,že ti není hůř, asi se nedá nic dělat musíš počkat,ale třeba to nebyl ten správnej cyklus

kiara81
26. únor 2011

@jolcap taky jsem ráda sice cítím každý krok tak snad už tam toho víc jak v pátek nebude ... 😀
a vy se snažíte jak dlouho o mímo?

jolcap
26. únor 2011

@kiara81 asi rok a půl, jenže já mám limitní věk a rpoblém doma,takže gyndař mě mě hned po půl roce hnal do CARu 🙂 ten jogurt mi dělal dobře kolem OPU

kiara81
26. únor 2011

@jolcap a tak v pondělí budeš testit????jůůů já se těším na vás těhulky mě to asi chvíli ještě potrvá

jolcap
26. únor 2011

@kiara81 no uvidím ale asi jo už by to mělo být trochu vidět, jen abych nebyla smutná, neboj dočkáš se uvidíš

holubice.petra
27. únor 2011

@kiara81 i ty budeš brzo těhulkovat!!!!!!!!!! 😉

holubice.petra
27. únor 2011

Tak dneska měla přijít ms - nepřišla 😀 čárka na testu je nádherná 😀 zítra už jdu konečně na krev 😉 to dnes nebudu ani spát 😀

kiara81
27. únor 2011

@holubice.petra juu tak to je super....tak zítra budemen a tebe myslet a dej hnedle vědět ju?? 😀

lampion
27. únor 2011

@adenka84
Adenko, ty jsi taková protřelá modrokoníkářka 🙂 - napadlo mě, jestli bys nám tu neuměla poradit s těhotenskou matematikou - jak se u IVF počítá těhotenství. Víš teď přesně kolikátý tt jsi? Poradíš? 🙂

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 jak ti dneska je, už je to lepší

kiara81
27. únor 2011

@jolcap no je mi naštěstí furt stejně cítím každý krok ale naštěstí se to nezhoršuje jsem zvědavá kolik budu mít vajuch a jak se máš dnes ty?

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 ono prý hodně záleží na kvalitě vajuch, kdy jsi byla na OPU možná už si to psala,ale já mám sklerozu
mě je dneska fajn byla jsem venku a starám se o maroda

kiara81
27. únor 2011

@jolcap já jdu na opu zítra a mám tam okolo 20fol.takže ET nebude 😢
já byla se psema na pomalé procházce je tam fakt krásně a copak vám je?