IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

kiara81
6. bře 2011

@holubice.petra no jo jenže já měla pokaždý duchy a nic z toho nebylo... ☹ a jaký jsis dělala test ten 7den?

jolcap
6. bře 2011

@kiara81 je důležitý jak dlouho to je od posledních hormonů něco zlstává v těle skoro 10 dní já se zase bála,že tam nic neuvidím a budu šílet

holubice.petra
6. bře 2011

@kiara81 mamatest 10citlivost 😀 jo mě dělal Ctibor asi tak 6xIUI hned ta první se povedla ale v 9tt bylo zjištěno zamlklé těhu..pak už nic nevyšlo(je fakt že jsem si dělala mezi pokusama delší pauzy)...dělal mi v hradci i laparku...mě zase dostal s tím že mi vždycky říkal jak jsem mladá a že mám ještě dost času na stres a tak...a loni mi na jednou říká no myslím že už je čas zkusit třeba teda to IVF podívejte kolik vám už je...tím mě teda dostal...chicht

kiara81
6. bře 2011

@jolcap no já měla 13dní po pregnylu duchy a kolik testů mám to i vyfocený v galerce se podívej 😖 tak já už asi testi nebudu protože buud zas zklamaná nebo jo ale když uvidím že nesílí tak to je jasný
@holubice.petra no tak na tom jsem vždy byla jako těhu no ...ten už si nekupuju ...jsem byla vždycky zklamaná...
no je to kousek ale tohle co říkáš mi říkal ten dr z HK no a vy máte dítě??a já ano mám ..a on ..no ale určitě malinké ne???a já noo jo jde do školy...a on ..no to jste ho měla hooodně mladá a já noooo ve 23 to zas tak mladá už jsem nebyla a on no jo ale dneska je jiná doba a já ale pane doktotre před 7 lety taky byla jiná doba ..no prdel ...a kolik ti je jestli se můžu zeptat?

holubice.petra
6. bře 2011

@kiara81 no mě bylo teď v lednu 29 což se mi nezdá zase tak hrozný...je pravda že se už snažíme skoro pět let alle vždycky mě to na chvilku přešlo padla na mě nějaká ta depka a zoufalství tak jsem se vždycky sebrala a jela někam na dovču a bylo to 😀

jolcap
6. bře 2011

tak holky mě bude za 4 měsíce 40 a koncem lsitopadu mi řekla dokyna tak to už bychom s tím měli hejbnout ne 😀

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap no tak to bylo asi opravdu jen tak tak co 😀 ? pojišťovna přispívá do 40?

petapal
6. bře 2011

@kiara81 ja dojizdím do Prahy bydlim od ni 50km takže taky prca tam pak furt jezdit

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra jo mám to na knop jako všechno,ale jsem v klidu mám 7 nanuků jako pojistku i když nevím jak by to bylo s placením v případě KETu, to se prý o pojištovnu nic nežádá

holubice.petra
6. bře 2011

@petapal já jsem původně z Pardubic, ale přivdala jsem se kousek za Kolín tak taky do caru nakonec jezdím 45km...do Prahy bych to měla stejně daleko ale Pardubky znám tak jezdím raději tam...nehledě na to že tam mám rodinu tak to vezmu i jedním vrzem i s návštěvou příbuzných (mamky taťky ségry..chicht)

@jolcap to netuším ale myslím že už zmrzlíky nebudeš ani potřebovat 🙂

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra já bych mohla jezdit do kolína mám tam taky příbuzný z mamčiný strany všechny

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra v to doufám,ale pořád si nechávám zadní vrátka

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap jak je svět malý viď? 😀

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap my máme 6zmrzlíků ale každý den se modlím aby vyšli už tihle prckové 😉

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra to jo právě dneska jsem mamce říkala že mám u tety po zuze krabici s věsma na miminko,takže doufám,že si v srpnu do Třech dvor pro ní pojedu

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap určitě ano 😀 holky já mám na něco tak strašnou chuť a nevím na co manža mi něco vždycky přinese ale když se na to jen podívám tak mě chuť zase přejde...manža dnes kolem mě pěkně běhá chicht přišel ráno ve tři v krásném stavu z té oslavy a za to že jsem neluxovala je jak mílius...kdybych zapla vysavač tak by mu asi praskla hlava má pěknou opičku...tak mu s tím jen vyhrožuji je to sranda chicht 😀 😀 😀

jolcap
6. bře 2011

@holubice.petra já bych si dala opět kyselou okurku mám to nějaký pomotaný,ale vůbec nevím co budu jíst
no jo opička druhý den bolí 😀

holubice.petra
6. bře 2011

@jolcap jé teď koukám na itala v kuchyni a dělá tatarák mňam no na ten můžu tak na rok zapomenout.. ☹

kiara81
6. bře 2011

@holubice.petra si taky myslím že je to pohoda ....no jo víš jak doktoři už toho maj nad hlavu ... 😀
@jolcap no jo prostě to neva kolik ti je ale na kolik se cítíš přece....
a za KET se platí prý 3300kč je to jako transfér u pojištovny se nemusí žádat ....
@petapal no tak to máš taky kousek já to mám cca 60 km ...taky dobrý no leze to celkem do peněz a hlavně ten čas

kiara81
6. bře 2011

@holubice.petra joo tataráček jsem měla taky ..jako faaakt dost dobrej byl..jsem hnusná vid?, 😀 ale neboj smích mě přejde

holubice.petra
6. bře 2011

@kiara81 no co ti na to říct ty jedna mrcho!! (myslím to samozřejmě ze srandy) 😀 😀 dala bych si ho moc ale vydržím 😎

petapal
6. bře 2011
jolcap
6. bře 2011

@kiara81 no když promluvím tak asi na patnáct,ale nikdo mi ten věk nehádá nebo se mě bojí a neřeknou mi to

kiara81
6. bře 2011

@jolcap no vidíš tak to jsi stejně stará jako já 😀
@holubice.petra chich já Váš tady holky budu chvíli trápit 😀 😝

jolcap
6. bře 2011

@kiara81 že ty jsi hezčí blondýna 😀

kiara81
6. bře 2011

@jolcap joo?simtě a v čem to nevíš že blondýny nemaj rozdíly???!!

jolcap
6. bře 2011

@kiara81 no v tý paruce přece

kiara81
6. bře 2011

@jolcap se z tebe picnu... 😀 tak si pořídíme stejnou od vietnamců ju?

jolcap
6. bře 2011

@kiara81 tak jo to bych zkousla 😀

kiara81
6. bře 2011

@jolcap 😀 tak jo ....a budeme mít rovné vlasy nebo vlnité?