IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

kiara81
27. únor 2011

@lampion jo a Pátikovi je 6,5 v září pádíme do školy 😖 😝

kiara81
27. únor 2011

@jolcap no to máš pravdu jako dřív bych ho tam nedostala teda dostala ale z něj nic nevyšlo 😀 ale to bylo štěstí už jsem byla těhotná když jsem šla co car no a ted to hold nedopadlo

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 a už máš nějaký dítko? ten můj když měl jít na spermio tak to raději vymrsknul doma a dovezl to,ale při iui a ted ivf už šel tam,ale třeba mýho tátu kdyby mu mamka něco takovýho řekla by tam nedostala ani kdyby neměl děti protože on je přeci chlap co funguje tak je chyba u ní

lampion
27. únor 2011

@adenka84
Díky 🙂 , zkusím.

lampion
27. únor 2011

@kiara81
Tý jo, to koukám, že už máš doma takového mladíka 🙂. Podle mě by to byl dobrý věkový odstup mezi sourozenci, u nás by to byl rozestup 3,5 roku a to už, myslím, taky docela jde zvládnout 🙂. Budu držet palce na zítra, bylo by fajn, kdyby se ufonci nemuseli mrazit a tys nemusela čekat - to čekání je ubíjející.....

kiara81
27. únor 2011

@lampion proč koukáš,?? 😀 už by bylo i načase druhý ted budu mít 30 tak už jsem stará páka a řžíkala jsem si že Pátik půjde do školy tak to bude lepší budu s každým jakoby sama

o čekání mi povídej já už jsem se tak načekala že už mě asi to čekání nevadí jako ty změny jedno je to tak pak onak no doufám že změní názor zkusím ho ukecat 😀
@jolcap jj mám jednoho divocha 😀

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 no já koukala podle fotky bych ti nehádala víc než 25, jestli ty jsi stará páka tak mě čouhá z kapsy parte
budu ti zítra držet palce at je to v pohodě

lampion
27. únor 2011

@adenka84
Tak jsem si tu skupinu našla a koukám jako puk - jsem jejím členem. Vůbec netuším, jak k tomu došlo, jestli jsem náhodou něco omylem nezmáčkla ..... 😨

lampion
27. únor 2011

@kiara81
Podle fotky vypadáš opravdu mlaňounce 🙂 . Taky mám takový "babyface" a lidi mi hádají o hodně míň - teď už je to výhoda, hehe 😉 ...

jolcap
27. únor 2011

@lampion mě taky nikdo nehádá 40 a hlavně ani se tak nechovám

adenka84
27. únor 2011

@lampion ne ne to je v pořádku..já jsem denouskovi o tobě už psala..takže o tobě už věděla...

lampion
27. únor 2011

@adenka84
🙂 Díky!

adenka84
27. únor 2011

@lampion není zač 😉

kiara81
27. únor 2011

@jolcap 😀 😀 tak ted jsem se zasmála.....
@lampion no jo ve špitále si myslí že jsem žákynka 🙂 to je taky prča když řeknu že jsem stará a že mám dítě to mi řeknou že se mi muselo leda ted narodit a když jím řekn uže jde do školy tak čumí jak péééra 😀
hele alespon nemusíme řešit facelift ci víčka aj.

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 tak to jsi na správným místě takhle má vypadat zdravotní sestra

kiara81
27. únor 2011

@jolcap chceš vidět jak vypadám se zasměješ

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 no super copak jsi to dělala a na jakým oddělení by jsi se o mě starala

kiara81
27. únor 2011

@jolcap jo holka to by ti muselo být tak o 30 let více a musela by jsi jít na bypass nebo nebo náhrada chlopní no a nebo by jsis musela polámat žebra

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 kardio nebo koronárka

kiara81
27. únor 2011

kardio

jolcap
27. únor 2011

tam se nedostanu mám srdce jako zvon, teda doufám

jolcap
27. únor 2011

@kiara81 tak ti přeju zítra to nejlepší pořízení at se to podaří, jdu se čvachtat

kiara81
27. únor 2011

@jolcap děkuji moc taky jsem si myslela že mám srdce jako zvon a ono je jako zvon jen moc rychle pracuje 😀 tak dobrou noc já jsem tak na nervy že se asi vyspím až pod narkozou

ismet
autor
27. únor 2011

@pejcoska Ahojky, jak jsi dopadla na ultrazvku? Kolik máš folíků a kdy půjdeš na OPU?Koukám, že tato diskuze už pomalu přestává být aktuální. Nová IVF se budou provádět v březnu (i to moje nativní, pokud teď neotěhotním přirozeně) a těhulky už si založily diskuzi o říjnových miminkách 🙂 . Připojíš se, když ji založím?

holubice.petra
28. únor 2011

Tak holky vysledkyhcg budou AZ ve 14hodin...a kdyz to bude ok tak na uz az za dva tydny...no me uz z toho cekani dakt klepne pepka...

ilik2011
28. únor 2011

@holubice.petra Taky už se nemůžu dočkat středy,at vím na čem jsem.

ilik2011
28. únor 2011

@holubice.petra Taky už cítíš nějaké příznaky?Mě dost jako tlačí děloha,když jsi lehnu,mám pocit že tam mám jablko 😀 Zdá se mi to dost brzo,na nějaké příznaky?

kiara81
28. únor 2011

tak jsme doma měla jsem 16folykulů a 32vajec prý to embryoložka ješt neviděla 😀 10vajuch mi jde na IVF a 22vajuch jde na ISCI a zítra hned do mražáčku
a aby toho nebylo málo tak jsme se s chlapem zhádali jak koně...fakt výýýborný

lampion
28. únor 2011

@holubice.petra
@ilik2011
Holky, drzim palce, dejte hned vedet vysledky! 🙂 Ja jsem dnes volala do caru a diplomaticky si vyjednala drivejsi ultrazvuk - jdu uz tuto stredu, hura, budu o tolik klidnejsi, az tu tecku uvidim na vlastni oci 🙂 . Tak to, Petro, pujdeme na ultrazvuk asi ve stejny den 🙂 .
Pokud jde o priznaky, zacinam na sobe od vcerejska pozorovat pocinajci blivajz tehu stavy, brrr. Zazila jsem to uz 2x, takze vim, do cehu jdu. 6 - 16tt mimo provoz ☹ , jsem na sebe fakt zvedava, jestli se to rozjede, jak budu zvladat peci o toho naseho divouse a jak mu budu varit masicko, ktere tak miluje 🙂......Jinak jsem v pohode, jen mam citlivejsi podbrisek a vubec vsechno, ale to k tomu proste patri.........

lampion
28. únor 2011

@kiara81
Zdravim Xaverov 😅 . Snad se ti ted ulevi! Odpocivej a nasavej!