IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

petapal
28. únor 2011

holky tak nejdriv me pobolivalo bricho o vikend od patku jsem po vloženi dvou mimisek a dneska asi nic ,ale boli prsa tak uvidime nejradsi bych zkusila testovat ,ale jeste je asi brzo to čekani me umorduje

pejcoska
28. únor 2011

@ismet Ahojky ismet,dneska jsem byla na posledním UTZ a dohromady mám 20 folíků 19-20 velké,na OPU jdu ve středu ráno v 8:30,už se nemůžu dočkat,až to bude za mnou. A co,kakpak se máš ty? Dlouho si tu nebyla,tak jsem sem ani nepsala.Ismet,to víš že se k tobě přidám do diskuze,ale musíš mi napsat do jaké,ju. 🙂

holubice.petra
28. únor 2011

Tak děvčata je to jasný jako facka jsem prý těhotná 😀 překrásné HCG 779 😉

ismet
autor
28. únor 2011

@pejcoska Ahoj pejcosko, to je tedy množství? Jak jsi toho dosáhla 🙂 ? Reaguješ na stimulaci opravdu skvěle. To vám jistě zbude i pár embryjek na zamrazení. Budu na Tebe ve středu myslet, OPU se neboj, je to jen krátká narkóza, možná se Ti budou zdát sny 🙂 , které si ale nebudeš pamatovat. Kdyby Tě to pak bolelo, vezmi si lék na bolest, do ET to vyprchá.

My jsme se teď snažili o mimi přirozeně, to by bylo, kdyby se to povedlo po tom všem! Mohlo by, když jsme oba zdraví 🙂. Když jsme počali syna při 1. IVF, byli jsme na tom mnohem hůř.

ismet
autor
28. únor 2011

@holubice.petra Nádhera! Srdečně blahopřeju. Kolikátý den jsi po ET? Mohla by to být dvojčátka 🙂 .

kiara81
28. únor 2011

@lampion jéé to jsem ráda že ti je špatně 😀 to je znamení že se mimi pevně drží......jupíííí no pak dej hned echo a nech si obrázek at se pokocháme...jj xaverov a to dvojnásobnej emryoložka fakt nechápala....-) no prostě to jsem já že....chich

kiara81
28. únor 2011

@holubice.petra juu tak to moc gratuluji .....tak se opatruj doufám že se taky dočkám

kiara81
28. únor 2011

@pejcoska a tobě budou dělat ET?mě to teda razantně zakázali s takovou úrodou co mám...a pícháš dnes pregnyl??

lampion
28. únor 2011

@holubice.petra
15. den po ET? Já byla na krvi 13. den a měla jsem 350. Mám vyčtené, že každé cca 2 dny se hodnota dvojnásobí. Snad jsme tabulkové 🙂 . Blahopřeju. A kdy UZV?

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 ty jsi dobrá nosnice, tak gratuluji a z tou hádkou si nic nedělej my den před ET tak, že jsem uvařovala,že na to hodím bobek

holubice.petra
28. únor 2011

Holky dekuji urcite se taky dockate tfujtfujtfuj ;o) prskam bacily na vsechny strany at se vas taky chytnou :o) jsem 15den po Et hodnota se mi zda taky celkem vysoka dvojcatka by byla super!

pejcoska
28. únor 2011

@ismet moc děkuju za podporu,no nevím,jak se to podařilo,že jich mám 20,ale my si embryjka mrazit nenecháme,nevím,ale my raději z čerstvých,pokud to jde. Moc děkuju,že na mě budeš myslet,si hodná 🙂 jinak já se ani nijak OPU nebojím, v červnu jsem byla na hysteroskopii a laparoskopii,tak z narkozy strach nemám,jen se bojím,aby to vyšlo,ikdyž na druhou stranu v to strašně moc věřím 🙂

Ismet,no to by bylo super,kdyby se vám to povedlo,ale proč by ne,když jste oba v pořádku 🙂 Víš četla jsem příběh ženy tady na netu,která podstoupila 5 IVF,doktoři jim říkali,že spontáně nemají šanci otěhotnět. Takže se nakonec smířili,že už děti mít nebudou a představ si,že asi po roce paní zjistila,že čeká miminko a po 2letech čekali druhé. Takže si myslím,že šance je vždycky a hlavně,když ty dva jsou zdraví. 😉 Moc vám to přeju,ať vaše krásné batolátko má sourozence 🙂

jolcap
28. únor 2011

@petapal ahojky, mě od soboty nebolí vůbec nic,ale začínám bulit u všeho

pejcoska
28. únor 2011

@kiara81 ahojky,jo na ET jdu ve středu ráno,no nevím,jak u tebe,ale mně doktor nic neříkal a ani se nedivil,že jich mám 20. No a dneska večer píchám poslední orgalutran a v 10 večer pregnyl 2krát 5000,ale musím si to sama namýchat,tak jsem z toho taková vyjevená,protože jsem si píchala puregon a ten je v peru. A kiaro,proč tobě nebudou dělat OPU?

petapal
28. únor 2011

@jolcap ja jsem vztekla jak san 😀 😀

kiara81
28. únor 2011

@pejcoska no prý se mi rozjížděl ovariální hypertimulační syndrom za 1 den jsem měla o 10folíku více tak místo pregnylu jsem si musela píchnout depapeptil myslím ...no ten to měl zbrzdit pregnyl by mi to zas ještě rozjel víc a ET nemůže být po tom depapeptilu protože je špatná sliznice po něm ...jinak jsem měla vše stejné jako ty

kiara81
28. únor 2011

@jolcap no tak to dobrá zpráva že by?

jolcap
28. únor 2011

@petapal musíš si najít nějakou činnost,nebo knížku co tě rozesměje

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 doufám,že jo uvidíme zítra,ale dneska mě zase začali trochu bolet prsa ovšem nejhorší je to bulení

kiara81
28. únor 2011

@jolcap tak zítra koukej dát vědět

petapal
28. únor 2011

@jolcap me prave taky vic boli prsa už jsem dneska sundala i podprdu doma me normalne srala 😀

kiara81
28. únor 2011

@petapal nebud říkej si že to tam je ..já vím se mi to říká taky jsem byla v takovým stádiu

petapal
28. únor 2011

jsem od patku po transferu je zbytečny delat testik zitra ? hloupa otazka ,že ,ale laka to mooooooccccccccccccccc ,ale bojim se aby tam neovlivnovali jeste leky Hcg

petapal
28. únor 2011

@kiara81 vim,že mi v caru rekli testovat za 14dni nejdriv mohu zkusit 12den ,ale četla jsem holky ,že meli i 7den už naznaky me prijde ,že mi tezknou prsa ,lae je to fakt o otm jak se furt pozoruji je možne,že by se už nejak nalejvali 😀 😀

petapal
28. únor 2011

@pejcoska tak at je hodne krasnych zralych vajiček

petapal
28. únor 2011

@kiara81 😀 my se taky ted furt hadame to je asi normal oni maj asi taky hormony rozhazene s nami dneska me tak vytočil ,že si rikam,že ho radsi nevyhodit

jolcap
28. únor 2011

@petapal netestuj fak by tam být mohly protože léky na stimulaci budou vykazovat hcg v tvém těle, vydrž věř tomu,že tam jsou povídej jim pohádky dělej to co se ti chce a dřív jak 10 až 12 den raději ne nebo ji tam vytáhneš očima

jolcap
28. únor 2011

@kiara81 no už se mi chlap směje,že asi jo protože si všímá jak reaguju

kiara81
28. únor 2011

@petapal dneska jsou asi nějaké erubce ale byla to největší hádka po dvou letech 😖
@jolcap jak jako směje???to nemůže to je vááážná věc přece 😎

kiara81
28. únor 2011

@petapal kolikátý jsi dneska den po ET?