IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

holubice.petra
2. bře 2011

@ilik2011 super super gratuluji 😀 ty jo ty jdeš už příští týden? já až za 14dní ach jo...mě si určátě pozvali za tak dlouho aby bylo vidět už i srdíčko jinak to nechápu ☹ nu což musím vydržet... 😉

holubice.petra
2. bře 2011

@lampion tyjo tak to už je obr obrovskej 😀 😀 hlavně ať je všechno v pořádku!!! 😉

holubice.petra
2. bře 2011

@pejcoska krásná úrodička!!! bravoo 😀 držím pěstičky ať jich je co nejvíc!!

petapal
3. bře 2011

holky prosim jsem na dne vim,že jsem blba ,ale delala jsem testik 5den,6den, a dnes 7den po transferu a stale nic jsem zoufala mel jste to tak nekdo ,že se udela teda až pozdeji je proste fakt brzo .\ćetla jsme totiž,e nekdo jste mel čarky už 7den 😢

petapal
3. bře 2011

@lampion tak držim moc palečky at krasne rostete

ilik2011
3. bře 2011

@petapal To je vážně brzo,já jsem měla slabě pozitivní až 9 den a někdo nemá ještě ani 10 den.Musíš ještě pár dní počkat,držím palečky 😀

petapal
3. bře 2011

@ilik2011 ja se tak strasne bojim

holubice.petra
3. bře 2011

@petapal neházej flintu do žita já jsem měla sice 6.den dvě čárky ale třeba tam mám opravdu dva prcky....ty tam máš třeba jen jednoho prcíčka a proto si budeš muset ještě pár dní počkat 😉 je pravda že každé se to ukazuje opravdu jinak....kolika denní kultivaci jsi měla? od toho se to všechno odvíjí....pořád je naděje a musíš věřit...tfuj tfuj tfuj pro štěstí držím pěstičky co můžu 😀
já mám taky hrozný strach aby bylo všechno v pořádku ...strachu se nezbavíme asi nikdy...

petapal
3. bře 2011

davali mi dve a v pondeli jsem mela odber a v patek vkladali zitra to bude teda tyden

holubice.petra
3. bře 2011

@petapal mě vkládali v neděli a první ranní test jsem dělala v sobotu a byl tam doušek který byl vidět opravdu jen pod drobnohledem...tak to máš taky minimálně ještě jeden den k dobru na minimálního ducha....

petapal
3. bře 2011

@holubice.petra jak se to tedy počita když jsem byla v patek kolik jsem dni teda počita se ten den od vloženi

petapal
3. bře 2011

@holubice.petra no HCG mas dost vysoke myslim co tu holky popisovali tak to asi budes mit dve miminka vid

nikoza
3. bře 2011

Ahoj holky jsem tu nová, i když tedy občas pročítám Vaše přízpěvky. Jsem taky po ET dnes 9. den. S testem jsem vydržela do dneška ale bohužel čárka byla jen jedna ať se snažim jak se snažim furt ji tam nevidím ani ten duch . ☹ Myslíte, že by mohlo být ještě brzo?, PK jsem neměla ale stejně si myslim že už by měl být aspoň náznak. Jinak všem co to vyšlo moc a moc gratuluji a těm co netrpělivě čekají držim všechny palečky 🙂

holubice.petra
3. bře 2011

@petapal ani nevím jak se to počítá já jsem den vložení do toho ani nepočítala abych pravdu řekla....no dvojčátka by byla paradáda uvidíme jak to bude 😉 proto jak říkám zatím vůbec nestresuj! odpočívej a rozmazluj se! 😀

holubice.petra
3. bře 2011

@nikoza když jsi neměla PK tak bude asi ještě brzo 😉 holky zlatý neztrácejte naději!!! všem držím moc pěsti...protože pěsti-štěstí 😀

nikoza
3. bře 2011

Díky za popdporu 🙂 No ještě budu doufat na smutnění je času dost 🙂

pejcoska
3. bře 2011

@jolcap Ahojky moc děkuju 😉

pejcoska
3. bře 2011

@lampion Ahojky,moc děkuju a zároveň Ti gratuluju a přeju hodně štěstíčka 🙂

jolcap
3. bře 2011

@nikoza tak to si test udělej nejdřív 12 den,taky jsem neměla pk a to mají mimísci víc práce, taky každý test je jiný a tvoje moč taky na hcg, četla jsem že hladina kolísá podle toho jak piješ jak často chodíš na záchod
jsem taky na nerv aby to bylo ok, tenhle způsob otěhotnění je jako čekat u zubaře 🙂

pejcoska
3. bře 2011

@ismet Ahojky ismet,no mě to přišlo od mého doktora,jako když se se mnou nechtěl zabývat,musela jsem si o to říct,aby se mnou něco dělal,že přeci není normální,aby jsme se snažili o miminko 4,5 roku a pořád nic. MOc se mu do toho nechtělo,pořád mi jen říkal,že to je běh na dlouhou trať. Tak jsem se jednou naštvala a řekla mu,že jestli se mnou nehodlá nic dělat,takže si najdu jiného gynekologa.Jinak máš pravdu,taky jde o nevysvětlitelnou sterilitu. Neboj se ismet,ono se vám to podaří a brzy budete mít miminko 🙂

Jinak jsme ICSI měli,protože nám to doktor doporučil a představ si,dnes jsem volala do caru kvůli ETU a kolik oplodnili embryjek a jak se vyvíjí a ta embryoložka mi řekla,že mi nic neřekne,že se vše dozvím v pondělí při ETU. NO byla pěkně neochotná,baba jedna 😉 Takže na ET jdu v pondělí ve 12:30 🙂 ,už se nemůžu dočkat

pejcoska
3. bře 2011

@holubice.petra Ahojky ,moc moc děkuju 🙂 a vy se hlavně opatrujte 😉

holubice.petra
3. bře 2011

@pejcoska no to si snad baba dělá srandu ne? všude se volá každý den kde tě informují jak se prckům daří a tobě to nechtěla říct?? kam to chodíš prosím tě....

pejcoska
3. bře 2011

@holubice.petra no představ si,že jsem se jí zeptala,jestli by mi mohla říct,kolik vajíček oplodnili a jak se embryjka vyvíjí a ona na to,no to vám neřeknu,vše se dozvíte v pondělí při ETU a zavěsila,no a já jsem málem spolkla telefon z toho chování.....víš chodím do Teplic do Pronatalu a můžu říct,že s jejich přístupem nejsem spokojená,akorát na sále ten přístup byl vstřícný a byli moc milí......jinak to tam stojí za prd,když by nám to nevyšlo,tak určitě si najdeme jiný car,kde se budou chovat normálně. A ještě navíc,já už tam volat vůbec nemám,až v pondělí se dozvím víc. Právě mi to přišlo divný,když si čtu tady vaše příspěvky a vám všechno řekli a mě takhle odpálkovali.....to je přístup

jolcap
3. bře 2011

@pejcoska to je tad přístup, mě poslal gyndař do caru hned jak jsem mu řekla,že to nejde, prý nebudeme na nic čekat protože tam to taky nebude hned za týden,takže jsem mu dost vděčná za takovej přístup

jolcap
3. bře 2011

@pejcoska unás si taky nevoláš,ale volají oni každý den

pejcoska
3. bře 2011

@jolcap no to jo,to máš super doktora,toho si važ 🙂 Víš,všechno je o lidech a hodně záleží na přístupu,už nejsem nejmladší.......si myslím,že se se mnou nechtěl zabývat,protože už mám dva kluky.....no nevím,jen si to myslím

holubice.petra
3. bře 2011

@pejcoska no tak to koukám jako blázen to jsem ještě nikdy neslyšela ....ty snad nemaj žádný soucit asi nechápe co to pro nás vubec znamená a jaké nervy nás to stojí....

pejcoska
3. bře 2011

@jolcap no já nevím,nezdá se mi to,ale určitě,když nám to teď nevyjde,tak si najdeme jiný car a do Pronatalu už nepůjdeme....

jolcap
3. bře 2011

@pejcoska on býval prmářem a za jeho vlády to tam bylo nejlepší, no to mi říkal,že by mii pojištovna pak nemusela nic schváli za 4 měsíce mi bude 40, to že mám dítko bez problému nemám brtá vážně je mi o dost víc a hlavně dnešní doba přirozenýmu početí nepřeje

jolcap
3. bře 2011

@pejcoska mě v gennetu dotkro nakazoval pozitivní mylšení je to prý hodně o tom,takže se snaž myslet,že to vyjít musí