IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

holubice.petra
8. bře 2011

Jo a všem přeji krásný den k mezinárodnímu dni žen 😀

jolcap
8. bře 2011

@holubice.petra taky si hodlám dělat nějaký ten kotnrolní testí,že je to v pohodě,ale mě bolí bradavky jako blázen,tak snad jo já se do kontroly asi zblázním ještě tři týdny,ale zase už bude srdíčko

jolcap
8. bře 2011

@pejcoska mysli pozitivně a jestli mohu doporučit nehledej nic co všechno se může stát to mě rozsekávalo a přestávala jsem věřit,že by mi to mohlo vyjít i když ještě není vyhráno

petapal
8. bře 2011

@pejcoska ty se mas tolik jich mas v mrazačku 😖 ja mela 22vajiček z toho 14 na oplodneni metodou ICIS a do druheho dne jich bylo 8 a za pet dni mi zbyli jen 4 takže dve vložili neuspech a 15.3. jedu na ultrazvuk a co bude dal .Jinak holky jak jsem to dostala tak jsem to mela jen tri dny ,ale testi kjsem si delala včera to by bylo 11den od vloženi a nic

petapal
8. bře 2011

@jolcap jak te boli bradavky jako blazen tak to tam je tehotenstvi jak prase neboj i když to čekani je fakt dlouhe furt se človek nečeho boji vid

jolcap
8. bře 2011

@petapal jo jsem jak policajt furt se hlídám, udělala jsem testík a kontrolní čárka jo slabší takže mě to uklidnilo

petapal
8. bře 2011

@jolcap mela jsi jedno nebo dve zavedene možna jsi mi to psala ,ale ja jsem debil

holubice.petra
8. bře 2011

@jolcap tak to jsme na tom stejně 😀 😀 😀

pejcoska
8. bře 2011

@jolcap mooc děkuju za podporu 🙂 Víš,myslím pozitivně a věřím,že to vyjde,ale přesto všechno mám stejně trošku strach,ale to je asi myslím normální.

pejcoska
8. bře 2011

@petapal třeba Tě čeká milé překvapení 🙂 ......já jsem při prvním těhotenství normálně menstruovala a doktor na to přišel až když jsem byla v 10 týdnu,tak třeba to vyjde....moc Ti držím palečky 😉 A ty máš nějaká embryjka zamražená?

petapal
8. bře 2011

@pejcoska dve jeste mam

petapal
8. bře 2011

@pejcoska ja si delala test ,ale to bylo včera 11 den po vloženi a nic

jolcap
8. bře 2011

@petapal měla jsem dvě přes protesty tatínka 😀

jolcap
8. bře 2011

@holubice.petra jo uklidnilo mě to dneska mě totiž nic nebolí, jo a včera jsem myslela jak mě bolí bříško, a ony to byly prosím prdy nesmím je zadržovat to je pak fakt bolest

petapal
8. bře 2011

@jolcap 😀 ten můj taky dve nechtel male pak souhlasil,že je vetsi sance

jolcap
8. bře 2011

@petapal já když řeknu že až na utz nám řeknou kolik jich je tak ho rpý straším, proto jde se mnou at mu to dotor řekne sám

petapal
8. bře 2011

@jolcap 😀 😀 vsak on by se s tim smiřil můj furt hudroval ježiš dvojčatka a pak už mluvil taky no co bych mohl delat a

ilik2011
8. bře 2011

Holky já jsem pořád lamentovala co se může všechno stát a jak se bojím a manža mi řekl,že když bylo pohodové první těhu,tak druhé bude taky a najednou jsem klidná,už se nepozoruju a zítra se těším na ultrazvuk,konečně něco uvidím 😀

jolcap
8. bře 2011

@petapal já říkám a to druhý zabijeme nebo co? tak prý že se zabije on nno blbě kecá kdyby to tak bylo pyšnej jak páv

jolcap
8. bře 2011

@ilik2011 no tak to znám ten můj sice brblá ohldně dvojčat,ale jinak je v kldiu protože prý věděl,že jsem v tom

ilik2011
8. bře 2011

@jolcap Můj už si taky plánuje,že jak pojedeme na kole,já povezu malou a on poveze prcky ve vozíčku-takže s tím už počítá 😀

petapal
8. bře 2011

@jolcap no ten můj ze začatku taky rikal tak druhy pak vyluxujem blbec ,ale pak mluvil o dvou ,že budeme muset koupit ohradku domů aby nam tu pry nekramarili a to mame dva yorksirky a ja mu rikam deti zavres a psi nam tu můžou litat 😀

ilik2011
8. bře 2011

@petapal Taky chceme koupit nějakého malého pejska,to tu bude brzo drobotiny,že nebude kam šlápnout 😀

jolcap
8. bře 2011

@petapal my doma zvířátka nemáme jsem alergik,ale Zuzka říkala že si chce mimíse brát na víkend k sobě do pokojíku a bude ho krmit i v noci tak to jsem zvědavá

petapal
8. bře 2011

@ilik2011 no my mame takove jako mam na fotce maji 2,5kg spi to s nama i pod perinou tak nevim jak by jsmese pak vsichni vesli ,ale pejsků se kvůi mimi nevzdam a jde to i s nima snad ten KET vyjde pak manžel kvůli financim už dodalsiho jit nechce pokud to ted nevyjde 😢

ilik2011
8. bře 2011

@petapal Já mrazáčky nemám a tak jsem hned manžovy řekla,že pokud to nevyjde do dalšího pokusu nejdu,nemám na to nervy a ty finance jsou taky náročné,ted nás to stálo kolem 25000 kč+ hodně času na cestách do caru

holubice.petra
8. bře 2011

@ilik2011 jo kačky se pěkně kutálej....

jolcap
8. bře 2011

@holubice.petra není to vůbec tak že ti pojištovna platí dost si zaplatíš sama, já šetřila od chvíle co jsem začali do caru chodit

holubice.petra
8. bře 2011

@jolcap no my jsme v létě dali cca20tis za to že nedošlo k oplodnění tak nám vrátili 3tis. že nedošlo k PK...a teď jsme dali taky 20tis....a předtím za každou IUI 500,- ☹

petapal
8. bře 2011

@ilik2011 no se ti nedivim vim,že by se ti prachy dali nasetrit ,ale takhle proste můžeme jet nekolikrat a narvat do toho spoustu penez a hovno. S prominutim jsem nastvana na to,že si človek musi platit za to ,že chce dite. A cikanům nebo tem socialnim slabym co jich maj kopu jen kvůli tomu aby zas na ne brali prachy at si teda setri a nebo jim podvazou vaječniky jsem rasistka v tomto opravdu.Včera jsem byla s klukem u dr. je nastydly a vedle me sedi cigoska s miminkem hodinu ho mela v kombineze pod kombinezou melo dite jen tričko ,ale i tak proste ho neslikla dite rvalo ona tam s nim hazelo mluvila na nej hnusne .Dite spinave za nehtama usi spinave olepene no chudatko a takovy je maj mit to je spravedlnost.