IVF leden - únor 2011

ismet
18. led 2011

Ahoj holky,
je tady někdo, kdo se právě chystá na IVF a chtěl by si se mnou vyměňovat zkušenosti? Já si pozítří začnu píchat Puregon a na konci příštího týdne bych měla jít na odběr vajíček. Chodím do FN Motol a je to můj druhý pokus. Z prvního, v Sanatoriu Pronatal, mám skoro dvouletého chlapečka. S touto dobrou zkušeností věřím, že se to povede. Mezitím byl ještě jeden neúspěšný KET a předtím 3 IUI bez výsledku, tak teď spoléhám na čerstvá embryjka 🙂.

ismet
autor
28. dub 2011

@holubice.petra Ahoj Petro, díky za odpověď, jsem ráda, že se to stalo i někomu, kdo pak v pořádku otěhotněl. Takže to může být prostě hloupá náhoda a příště zase bude stát štěstí při nás.

pejcoska
28. dub 2011

@ismet Ahojky ismetko,chodím sem,ale jen nakukuji. No tak to se nedivím,že jsi v šoku,já bych byla taky....budu Ti držet palečky,aby to příště vyšlo...a vyjde to...musí 🙂 Jinak nakonec čekáme jedno miminko,to druhé se přestalo asi v 7.týdnu vyvíjet ☹ Ale jsme šťastni,že alespoň jeden brouček se drží a nevzdává to 🙂 Už chodím ke svému doktoru,ale moc s ním spokojená nejsem.....je už starší a nic mi nevysvětlí,vše mi říká sestra,dokonce ani fotku miminka ještě nemám,prý to nešlo vyfotit.....a chtějí mě přeřadit do rizikové poradny.....že prý kdyby se něco stalo,tak abych to prý nehodila na ně...to mi přímo řekla sestra.....tak budu ráda,když mě přeřadí....třeba to bude lepší....
Ismetko,až se Ti bude chtít,tak se zase ozvi,budu moc ráda 🙂

tonytony
28. dub 2011

@ismet Tak to je síla☹ Je mi to moc líto☹ To je neskutečný´... Moc chápu, jak musíš být z toho paf, hlavně ten další čas a čekání☹ Moc držím palce!

tonytony
1. kvě 2011

Ahoj holky,jdu si pro radu, prosím... S manželem se o nás pravděpodobně pokouší angína vč. horečky, bohužel mám obavy, že to bez atb nedáme- zkoušíme vše možné na to,ale je nám fakt zle☹ Nevíte, jestli to je velký problém nebo co to může znamenat, když máme za cca 10 dní jít na OPU? Můžou se brát ATB nebo to je průser a stuimulka se musí stopnout? Jako je mi jasný, že spermio díky tomu bude jasný propadák- to máme i z min. kontrolního spg potvrzeno, že po nemoci a atb to jde rapidně dolů, ale ne snad na nulu, tak snad něco vyberou, ale s tou stimulkou a OPU se trošku bojím☹ Kdybyhcom si dali třeba ta jen 3 denně ATB hned teď, myslíte, že by to byl problém za ten týden jít na OPU? Nemáte někdo zkušenost? Moc děkuji...

kiara81
4. kvě 2011

ahoj tak ketík mám zasebou včera a dneska jsem už na noční 😉 no tak snad to vyjde

jolcap
5. kvě 2011

@kiara81 držím palečky a pacoši at se o sebe starají trochu sami 😀

petapal
11. kvě 2011

@kiara81 ahojky ty už jsi po ? super tak držim palečky jinak ja ted zas čekam na ms at na nej můžu jit a zas jsem to nedostala se pos.... to je z tech hormonu ,že je to tak nepravidelny vzdyt jsem je brala pred dvema mesici snad.

kiara81
12. kvě 2011

@petapal ahojda jj jsem už minulé úterý ....tak kde se ti fláká ms????
já od zítra budu chodit na kapačky ..fakt nadšená

jolcap
12. kvě 2011

@kiara81 kdy jdeš na krev a jak ti je?

kiara81
12. kvě 2011

@jolcap na krev půjdu v pondělí po noční abych nemusela jet v úterý zas do HK a jak mi je?no prsa mě už bolí méně ale bolí no a je mi zle dnes v noci jsem se až probrala a vzala si kbelík ráno mě to nahzovalo a přes den střídavě ale myslím si že to jsou ty hormony ...zítra naposledy zkusím test a pak na to prdím a jak se máš ty????

jolcap
12. kvě 2011

@kiara81 uvidíš neházej flintu do žita, koukej pak napsat
já docela dobře ted čekám na všechny ty testy a genetickou konzultaci

kiara81
12. kvě 2011

@jolcap vše bude v pořádku uvidíš ...já nevím ale už na to nemám nervy a myslím že nejsem těhu jelikož nechodím ani čůrat tak jako tomu bylo u Pátika prostě žádné příznaky .....

jolcap
12. kvě 2011

@kiara81 hele mě zase bylo zle jako u zuzky ne,ale začalo to dost později tak uvidíš kdyby něco musíš mít nějaký odstupy mezi KEtama

kiara81
12. kvě 2011

@jolcap myslím si že asi néé nevím jestli jo tak mě asi klepne pepka

jolcap
12. kvě 2011

@kiara81 a fakt nechceš zkusit dvě, co koukám tady tak těch co se chytí obě je málo

kiara81
12. kvě 2011

@jolcap už jsem nad tím uvažovala že si dám příště dvě ale fakt se moc bojím že budou dvojčata při mé smůle....kdy ty jsis dělala testík po ketíku???

jolcap
13. kvě 2011

@kiara81 já asi desátý den po ET byl tam duch,ale druhý den třeba skoro nic, pořádně se mi ty čárky ukázali až někde 16 den po ET

kiara81
13. kvě 2011

@jolcap já tam dneska nemám ani toho ducha no tak nevím docela bych vysadila ty hnusný hormony

jolcap
13. kvě 2011

@kiara81 a jaký máš postup, udělat test a volat nebo jet rovnou na krev

kiara81
13. kvě 2011

@jolcap mě řekli jen at příjdu na krev

jolcap
13. kvě 2011

@kiara81 tak to je jako u nás neptali se na testík domácí stejně udělali krev tak počkej po krvi uvidíš

kiara81
13. kvě 2011

@jolcap a když to ted nedopadlo tak můžu jít hned na další ketík??nebo je pauza,?

jolcap
13. kvě 2011

@kiara81 tak to já vůbec nevím,ale jestli je to jen Ketík tak by to mělo jít hned další cyklus

petapal
14. kvě 2011

@kiara81 ahojky tak ja dva dny spinila a dnes konečne dostala poradnou ms tak od zitra si začinam lepit naplasti a v tydnu si je vymenovat proste mam mit dve v tydnu a nejak to nechapu jak to lepit začnu druhy den ms to je zitra a pak si mam dat kdy dalsi at mi to vyjde dve v tydnu ? no a pak se objednam na 13den ms na ultrazvuk a reknou kdy jdem na ket

petapal
25. kvě 2011

@kiara81 ahojky tak jak jsi na tom ja jedu zitra na ultrazvuk zda mam už sliznici pripravenou na vloženi

jolcap
26. kvě 2011

@petapal tak držím palečky

kiara81
26. kvě 2011

@petapal ahojda já jedu na UZ v pondělí jestli jí mám připravenou tak držím pěstičky a dej vědět ale určitě tam bude jak vyšitá

petapal
29. kvě 2011

tak ja mela sliznici 6mm a pry aspon 8mm takže dalsi naplasti kontrola ultrazvukem ve čtvrtek a když to bude o.k tak jdu na vloženi v pondeli dalsi takže snad to bude dobry. Jinak držim pestičky tobe .

petapal
1. čer 2011

tak ja zitra jedu na ultrazvuk zda mam pripravenou sliznici pokud ano podstoupim ket v pondeli a jako naschval mam rymu jako prase je to možny.

kiara81
23. čer 2011

@petapal ahojda jak jsi vůbec na tom?????