IVF leden, únor 2013

l.u.c.i.e
15. lis 2012

Ahojky, tak mě čeká poslední IVF a to v únoru 2012. Je někdo na tom stejně? Z prvního IVF mám chlapečka Matěje (2 roky), před měsícem jsem byla na druhém IVF, bohužel biochemické těhotenství. Za necelé 3 měsíce mě čeká poslední hrazené IVF. Mám strach, že se to opět nepodaří. Já špatně reaguju na růst vajíček. U prvního jen 3, u druhého jen 2 vajíčka. Manžel má velmi špatný spermiogram. Co vy? Podělte se.

malinka_02
30. pro 2012

@jdemenato me je to jedno,ale kdyz otevrete soukromou nezapomente na me 😉

l.u.c.i.e
autor
30. pro 2012

@eva5, ahoooj, to víš, že si vzpomínám. Jak se máš? Koukám, že za pár týdnu budeš mít další miminko. Gratuluji. Přirozeně? Plánovaně? Moc ti to přeji.

@jdemenato, ahooojky, vítám tě tu. Pokud chcete soukormou diskuzi, tak jí klidně mohu večer založit. 🙂 Tady pak můžeme přivítat vždy nové příchozí a poradit, povzbudit. Případně se pak k nám můžou přidat.

l.u.c.i.e
autor
30. pro 2012

@eva5, jo gabulik na koníka už nechodí a ani o ní nemám žádné zprávy. Jinak z holkama jsme se přesunuly do soukromé diskuze na sk, jenže tam už je to taky trochu mrtvé. Jinak jsem s nima v kontaktu přes FB.

barakara
30. pro 2012

@l.u.c.i.e holky ja jsem pro soukromou! Ale kdyz se rozhodnete to nechat tu, tak budu prispivat i nadale 🙂

l.u.c.i.e
autor
30. pro 2012

Soukromá diskuze založena.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...
Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla. Pokud ano, napište mi a napravím to 🙂

eva5
30. pro 2012

@l.u.c.i.e Ahoj Lucie,chtěla bych se přidat do soukromé diskuze,pokud to nebude vadit.co mám pro to udělat?díky

adelinkkaa
30. pro 2012

Ahojky,tak bych se k Vám taky rada přidala🙂Z naší diskuze polovina otěhotněla a další se někam rozprchly🙂tak zkusím zahnízdit tady🙂V únoru mame KET tak snad mě vezmete k sobě🙂Pa pa 😉
@l.u.c.i.e

sarah321
31. pro 2012

@iwuska19 Jestli se bojíš,že budeš čekat do února a nejsi si jistá jestli už krvácíš zavolej si do centra nebo paní doktorce jednou se mi to taky stalo a řekla at dojedu vemou krev a že to nějak poznají z té krve. Já taky ted čekám na mrchu a mám to hodně podobné jako ty. Tak taky nevím:(

iwuska19
31. pro 2012

@sarah321 hlásím že mrcha zatím nikde tak to zvládnu a po 1.1.2013 je mi to jedno teď jsme se bála kvůli Silvestru a jinak to s krvácením prostě 1 den silného krvácení což je vždy 3 den po dvou dnech špinění je prostě buďto 1 a nebo 3 takže asi tak nějak....................... 😎

l.u.c.i.e
autor
31. pro 2012

@eva5, @adelinkkaa, jste tam 🙂
Ještě jsem na někoho zapomněla?

@iwuska19, raději kdyby mrška vůbec nedorazila a bylas přirozeně těhotná 🙂

l.u.c.i.e
autor
31. pro 2012

Holky, jsem tu jen na skok.
Přeju všem hodně zdraví, štěstí, lásky a ať jsme brzo všechny těhotné! Užijte si dnešek a ať vám zítra není moc špatně 🙂

iwuska19
31. pro 2012

@l.u.c.i.e jo tak to bych byla ráda,ale asi je lepší si pomoci než čekat na zázrak snad jsem si štěstí nevybrala a zdaří se co nejdříve...Také všem všechno nejlepší v Novém roce hlavně ať tam najdeme // 🙂

petulka26
1. led 2013

@l.u.c.i.e Ahojky, taky bych se k Vám ráda přidala, v lednu nebo v únoru mě čeká KET, a pokud se ani tentokrát nezadaří, budeme pokračovat dalším IVF tentokrát už třetím v pořadí a pro nás tedy posledním 😖

l.u.c.i.e
autor
1. led 2013

@petulka26, jsi tam 🙂

mandy26
2. led 2013

Ahoj holky, můžu k vám? Čekám na MS a pak jdu na IVF..

l.u.c.i.e
autor
2. led 2013

@mandy26, ok, proč ne! Přidám vám tě.

maraida
2. led 2013

Holky já chci taky mezi vás! 😅 Od pátku stimuluju na 2.IVF.

l.u.c.i.e
autor
2. led 2013

@maraida, tak pojď 🙂

falca1
5. led 2013

Ahoj holky můžu se taky přidat??? V únoru nás čeká 2IVF

falca1
5. led 2013

@l.u.c.i.e Ahoj holky můžu se taky přidat??? V únoru nás čeká 2IVF

l.u.c.i.e
autor
5. led 2013

@falca1, přidáno 🙂

vbera
5. led 2013

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? V únoru nás čeká také 2 IVF.

l.u.c.i.e
autor
6. led 2013

@vbera, jsi tam

lenny.anticek
7. led 2013

ahojky, mohu se k Vám přidat? Patřila jsem do skupiny :První IVF na podzim 2012....@adelinkkaa, mi včera poslala odkaz, že už do skupiny moc lidí nechodí a že se přestěhovali sem 🙂 Já měla 1. IVF v listopadu 2012, 23 vajíček, z toho se oplodnilo ICSI 19 ale dobrá byla jen 4, jedno jsme si nechaly zavést a 3 máme zmrazené. Vlastně jsme byli úspěšní, ale nedopadlo to:( Z jednoho vajíčka, jsme měli před Vánoci jednovaječná dvojčátka už i se srdíčky ale bohužel na kontrole 4.1.2013 ani jednomu nebilo srdíčko:( za utz bylo vidět že se krásně vyvíjela, už měla i "lidskou" podobu ale vzdala to...Zítra jsem měla jít dle mého gyn. na revizi, ale díky zaměstnání v nemocnici, jsem si vše potřebné vyběhala v pátek a na gynekologii byli moc vstřícní a vzali mě na sál v pátek navečer, takže už to mám za sebou....Předpokládaný další pokus KET asi v dubnu..na začátek března se objednám znovu do CARu a uvidí se..Jinak já jsem naprosto zdravá, manžel též, jen máme tedy katastrofální spermiogram:(

ifet
7. led 2013

Ahoj holky,muzu taky k vam?Od ctvrtka stimuluji na nativ s minimalkou a ve stredu jde na kontrolu na UTZ...

l.u.c.i.e
autor
7. led 2013

@lenny.anticek
@ifet, přidáno 🙂

@lenny.anticek, jinak je mi to strašně moc líto, že vám to nevyšlo! Taková ztráta a hlavně ta bolest 😢 Drž se!

lenny.anticek
7. led 2013

@l.u.c.i.e Děkuji moc, tak moc jsme v to věřili a nic :( ale my to nevzdáme 🙂

besinka
7. led 2013

@l.u.c.i.e Prosím, můžu taky k Vám, v únory bysme měli podstoupit další minimálku, díky

l.u.c.i.e
autor
7. led 2013

@besinka, ok. Jsi tam.

amy75
7. led 2013

@l.u.c.i.e Ahoj, spolubojovnice z Natalartu 🙂 Můžu se též k vám přidat? Po dnešním vyzvednutí výsledků z imunologie je to jasné - 2. IVF v únoru...