IVF. Můžu věřit testu ?

mermaids
21. říj 2021

Ahoj chci se zeptat dnes je to 8 den od té doby co jsem byla na embryo transferu (měli jsme prodlouženou kultivaci 5dní) Nějak jsem to psychicky nevydržela a udělala si dnes TT který vyšel pozitivní ( žádný duch nebo tak ale úplně silná čárka to nebyla). Moje otázka je jestli tomu můžu už věřit ? Nebo může test vyjít falešné pozitivní nebo tak něco.... Předem díky za odpovědi 🤗

luuc5
21. říj 2021

@mermaids muzees ja jsem mela pozitivni paty den po ket 🌸ale i tak bych pockala do krve ..

mermaids
autor
21. říj 2021

@luuc5 oni teda řekli že jen udělat test a volat tak uvidíme jestli si pozvou na krev ☺️

luuc5
21. říj 2021

@mermaids ahaa tak nekde vlastne krev neberou po pozitivnim testu ..ale jestli mas carky dve tak je to na dobree cestee ✊🏽

lenicka98
21. říj 2021

A neměla jsi ovitrelle?

katule1990
21. říj 2021

@mermaids Falešně pozitivní vyjít nemůže, vypadá to moc nadějně 🙂! I kdybys měla Ovitrelle, tak ten by 14 dní po aplikaci čárku neudělal. Držím palce 🍀.

stockib
22. říj 2021

@mermaids Mě taky na krev nechtěli, jen kdybych těch 14 dní po KETu měla ducha, tak ověřit z krve. Testuj ob den a uvidíš, určitě bude hezky sílit. 😉

mermaids
autor
22. říj 2021

@stockib No takhle ovitrele jsem neměla píchala jsem něco jiného na dozrani folikulu nějaký dvě ampulky název přesně nevím, dnes teda 9ty den po zavedení a test zase pozitivní tak uvidíme 😁