IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
22. říj 2009

a proto sedim a čumim jak debžo do pc 😀 😀 😀

meduna
autor
22. říj 2009

no tak to čumíme dvě,jak debži,ale je nás asi víc myslím.Co ta Bláža,se nějak neukáže,asi maká jak bulhar 😕

lenkacar
22. říj 2009

asi jo chudák ..nadi ta zapadla sněhem to je den dopr..a ten můj výtok mám furt takže lék od mudry nezabral ..se z toho už taky poseru ze všeho

meduna
autor
22. říj 2009

no jo,máma říkala,že je tam sněhu jak v prdeli 😕 tak to k němu musíš znova,snad ti dá nějakej jinej lék,co ti jí vyléčí

lenkacar
22. říj 2009

nikdy mě nepomohla..seru na ní ..ty vogo vladís je doma ,auto nepřezul prej byl hever na pi... a blešáka nedovezl ..tak jdu dělat večeři ..

meduna
autor
22. říj 2009

taky jsu něco dělat,musím na půdu s prádlem a pak taky žrádlo.

lenkacar
22. říj 2009

jsem do sebe místo večeře lupla paralen blé to je hnus ..

meduna
autor
22. říj 2009

né,to já se radši nažeru teda 😀 koupila jsem nějakej Buttermilch-Brot,tak jsem zvědavá jak to šmakuje

lenkacar
22. říj 2009

ty volčo a co je to ..rozumim ,máslo mléko a chleba?

meduna
autor
22. říj 2009

jo,ale člověče chutná to dobře,normálně jako náš dobrej českej chleba 😕 tak to jsem zase na něco narazila po 5 letech tady 😀 😀 jinak mě tady to pečivo nechutná.my jezdíme do Plzně a tam kupujeme třeba 10bochníků a šup do mrazáku

meduna
autor
22. říj 2009

asi máslovo-mléčný chléb,no konečně něco co nechutná jak piliny

meduna
autor
22. říj 2009

tak táhnu s Romanem na tu půdu,jinak mi to shnije tady v koši to prádlo 😀

dadous
22. říj 2009

jo jo medu, těsto přesně tak jak si napsala 😅 už je to sežrany 😀

blazenkaa
22. říj 2009

Ahojky Kobylky koukám že jste tot u pškně dneska rozjeli

meduna
autor
22. říj 2009

a mák meleš,nebo už kupuješ namletej.tak to byla dobrota co?já dala tři chlebíky s máslem a salámem a teď asi potáhnu na gauč,prádlo je už na půdě.A co ty jsi dělala,teda krom válení šišek 😀

lenkacar
22. říj 2009

já si válela špeky a dadu šišky ,blaži ahojky údernice za chvíli jdu ordinovat

meduna
autor
22. říj 2009

ajo dnes máte odinačku.Ahoj Bláži,jak bylo v pakárně?taky půjdu natáhnout špeky na gauč

meduna
autor
22. říj 2009

ty vole už 1001 stránka 😕

meduna
autor
22. říj 2009

jako, už je JARO 😠 😠 😠 😠 já už ho chci

blazenkaa
22. říj 2009

Ahojky Medunko dneska jsem jako zmlácená celej den jsem proležela a echtělo se mi nic dělat tak to budu muset dohnat o víkendu až půjde manža do práce a co vi jak se vede koukám že se tu zase všichni pěkně cpete 🙂

blazenkaa
22. říj 2009

tak to nejsi sama já bynjsem taky chtěla jaro ta zima mě zabije jednou

dadous
22. říj 2009

taky jsem se valela 😀 ja chci taky jaro ☹

meduna
autor
22. říj 2009

no jo je to naše radost to žrádlo 😀 máš nočňuchu?nebo jak ty to máš s těma směnama vlastně

meduna
autor
22. říj 2009

jo my žerem a pak zapnu kobylu a furt tady na mě bliká reklama na liposukci prdele,nevím jako jestli mám být nasraná,nebo ne 😕

blazenkaa
22. říj 2009

ano teď mám noční a příští týden mám odpolední ,ale jdeme jenom 3 příští týden

Teď tu koukám na televizi a je tam že do beiby boxu dali v Praze půl roční miminko

meduna
autor
22. říj 2009

a to ještě ty dementní vánoce,to zase bude plakánkov tady,nějak je špatně snáším co jsem začla vnímat,že ty dárky nenosí ježuch 😀

dadous
22. říj 2009

joo tu liposukci by už mohly vyměnit 😠 kdo na to ma furt koukat 😝

meduna
autor
22. říj 2009

asi jí doma sralo,tak si to rozmyslela,že ho jako nechce

blazenkaa
22. říj 2009

kde na to koukáš Dadoušku 🙂

dadous
22. říj 2009

to ja se na vanoce těším, jen se netěším na tu přežranost, to bude všude tlačit, nebudu moct dejchat 😝 fuj karel něco sežral venku a sere jak dán 😝 😝 😝