IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
25. říj 2009

Leni no ono je to jedno zda kuřba nebo sex.On neměl vůbec vyprázdnit zásoby. 😀 U mě to je fuk.

ivanau
25. říj 2009

Ahoj holky, je to neuvěřitelný, ale asi doufáme 😵 😵 😵 😵 pravděpodobně důsledek stimulace a štěstí...

nadis.h
25. říj 2009

Ivi jako že jsi těhu? 😵

ivanau
25. říj 2009

Bojím se to úplně napsat, ale mrkni do albíčka...co myslíš?

nadis.h
25. říj 2009

Ivi já si to zrovna přečetla. To je prostě super!Spadáš do party těch šťastných. 😉 Věř tomu, že to v pohodě bude.Jdeš na krev zítra?

ivanau
25. říj 2009

Ne, byla jsem nachlazená jako sviňa -proto jsem i test dělala, abych nepila Coldex, kdyby náhodou...a volal jsem Dr. a řekl ať jdu na neschoepnku vyléčit se a pokud se nic nezmnění tak za 10dnů na ultrazvuk (příští pondělí) takže zkouším testy jestli tmavnou a čekáme...už je mě i líp..
Nadis zítra držím pěsti...

nadis.h
25. říj 2009

Ivi bude to v pořádku.Je to "zaděláno" doma přirozeným způsobem. To už by muselo být,aby to nedopadlo. 😉 Na zítřek děkuji moc!

lenkacar
25. říj 2009

ivo to je bezva ,jen si počkej a bude to v poho neboj .. 😉

blazenkaa
25. říj 2009

Ahojky kobylky moje zlatý
Vím že jsem tu dlouho nebyla snažila jsem se nějak podělat něco doma aspoň o tom víkendu protože jsem v týdnu o noční nic neudělala a jenom se válela jak ten lazar 🙂
Medunko tak co už to míáte v kuchyni hotové určitě to je nádherné .🙂
Ivanau moc ti gratuluju k dlouhé dálnici co se ti ukázala na testíku aspoň někomu moc ti to přeji . 🙂
Lenísku tak co už je ti lépe ?
¨Dadousku a co mimísek už cítíš pohyby ?Určitě je vše v pořáýdku a je lenivej po tobě.Třeba nabírá síly aby mohla řádit ke konci těhu a tro ti dá zabrat a po porodu ti protáhne krvky jak budeš okolo něh lítat 🙂

blazenkaa
25. říj 2009

tak jak tak koukám tak tu nikdo není tak jdu umejt nádobí ,ale vůbec se mi nechce

lenkacar
25. říj 2009

čus blaží já koukala na nějakou romanticu v telce ..je mi už líp ,jsem vychladla z toho žehlení a je to docela gut

lenkacar
25. říj 2009

blaži já tě obdivuju ,že děláš noční já bych padla na hubu

lenkacar
25. říj 2009

nadi a o tom vyprazdnování mě povídej ,furt si to tam mudlá asi ho to tlačí ,ale do zítra musí vydržet..taky jde na odběr

blazenkaa
25. říj 2009

nazdárek Leniško jak pak ti je

lenkacar
25. říj 2009

už docela dobrý a co ty?

blazenkaa
25. říj 2009

do je dobře že ti je dobře 😀 😀
A na co koukáš

lenkacar
25. říj 2009

letos mám dostat prdelovku tetanovku a říkala sestra ,že prej nemaj vakcíny 😝 😝 😝

blazenkaa
25. říj 2009

já furt stejný je to na h......

blazenkaa
25. říj 2009

já jsem byla taky letos ještě před OP a měly

lenkacar
25. říj 2009

no už to skončilo v telce ..manža zase měl dneska kydy o miminech a nasral mi docela dost

blazenkaa
25. říj 2009

a co měl za kydy

lenkacar
25. říj 2009

ještě je na chatě jel tam krmit kočky ,doufám že jenom ty čtyřnohý 😀 😀 😀

lenkacar
25. říj 2009

něco o neplodnosti ..už nevím co přesně ,ale nasralo mi to .. 😝 asi jsem moc citlivá ,už je tu tak mizim.papa

blazenkaa
25. říj 2009

😀 😀 neboj jedině že by si tam dal se sousedem kávičku nebo pivečko 😀 😀 😀

blazenkaa
25. říj 2009

tak páá

nadis.h
25. říj 2009

Koukám "dobrá" nálada všude. Já se zhádala s mámou a pak se nasrala i na Karla. Taky měl blbý kydy. Ať skočej do zdi chlapi. 😝

Leni a co máte zítra za akci,že jde na odběr Tvůj?

blazenkaa
25. říj 2009

Nasdis oni všechny chlapy jsou stejní s tím už nic neuděláš .
Ajakpak jsi na tom ?A co už ti je lépe ?

lenkacar
25. říj 2009

my jedem na imuno do prahy

bambi79
25. říj 2009

Ahoj, jsem tady poprvé, takže jsem dost zmatená 🙂 Snažíme se rok a půl a pořád nic a po několika IUI nás nejspíš nemine IVF. Nevím ale vůbec, co mě čeká, poradíte?

blazenkaa
25. říj 2009

banbi myslím že se nemusíš ničeho bát a určitě ti poradíme