IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
27. říj 2009

😀 občas se tam pohne ale kopaní to ještě není 😀

dadous
27. říj 2009

tak frčím do poradny, doufam že tu odpo někdo budete 😕 😵

nadis.h
27. říj 2009

medu no vůůůůbec mě to nenapadlo,že by toho bylo tolik kolik je. 🙂 Jak jsem tam volala a bylo to prvně, tak mi furt skákaly do hlavy ty diskuzové výrazy. Jako mrazáčci apod tak jsem se musela soustředit co říkám. 😅

Dadu je to neuvěřitelný jak strašně moc to letí ten čas. Vidím to na Tobě a některé holky z diskuzí kam jsem chodila čerpat znalosti na začátku už mají třeba po porodu.A já se za tu dobu teprve dokodrcala k 1 OPU. 😨

lenkacar
27. říj 2009

nadi já taky mám tendenci užívat zkratky 😀 😀 😀 😀

nadis.h
27. říj 2009

Leni s těma zádama to není o věku. Já mám skoliozu od mala a občas je to peklo. Nebolí mě ani tak záda jako to, že mi to jde do migrény a z migrény pak zvracím... 😝

meduna
autor
27. říj 2009

holky jsme to chrabrusové co,já mám zase zánět sedacího nervu,to když mě veme to je dobrá prdel 😝 pak jsem byla na operaci s víčkem,udělalo se mi zrno a nějak přerostlo 😀 😀 podvozek ze čtvrtky vybrakovanej...,jak tohle bude pokračovat 😕 😀
Nadi a co Karel,už je to gut?to víš jste oba vynervovaný 😖 ale teď máte důvod k radosti,to už je malé vyýtězství,že máš tolik vajuch

meduna
autor
27. říj 2009

jo ke zkratkám,to maj asi doci moooooc rádi 😀 😀 když tam začneme zkratkovat

nadis.h
27. říj 2009

Medu no Karel v pohodě je. Má taky štěstí. Však taky prvně jsem mu vpálila na plno co mi vadí. Tak snad to pomůže. Jinak radost má a je z toho vyplácanej, ale najevo to nedá nijak extra. Ale co ať si trhne.Já vím, že radost má i když to neřekne a mou radost mi tím nezkazí. 😝

meduna
autor
27. říj 2009

no jo chlap 😀 to víš oni si to prožívají po svém,né jako my.Jsem napnutá jak blázen 🙂

meduna
autor
27. říj 2009

Dadoušku čekááááááám,jdu na gaučík a pak juknu,jestli jsi už tady s novinkama

nadis.h
27. říj 2009

Medu právě pro to to neřeším. A divím se všem holkám co jsou nasrané na jejich chlapi,že neskáčí radostí. 😕 Zb\tečná pruda pak bych řekla kdy ONA začne JEMU vyčítat něco takového. 😝

meduna
autor
27. říj 2009

Nai nekoukáš na bednu?na RTL,tak ta mě dostává 😠 to je kráva všech krav,v bytě asi 10koček,špína svrab a neštovice 😝 😝 a kočky jsou jí přednější než vlastní děti 😕

nadis.h
27. říj 2009

Medu nekoukám. Dneska jsem bednu vypnula,když ráno odjel Karel do práce a už jí nezapnula. 😝 Po kouskách dělám co potřebuju, protože mě bolí celý člověk tak musím postupně, pomalu a po kouskách. 😔

Ale oni často dávají na Pro7 a RTL takovéhle příběhy o Mesie nebo jak se to píše ta nemoc jak jsou lidi takovýhle bordeláři a prasata. To bych někdy zvracela. Ale je rozdíl být nemocný a být dobytek. 😝 😀

dadous
27. říj 2009

ahoj, tak jsem doma, teda jízda busem nic moc 😝 jinak jsme v pořadku a velky ultra příští středu 😵 jen jsem zase nafasovala nějaky vitamíny 😅 ježiš my budem tak zdravy a vyvinuty 😀

nadis.h
27. říj 2009

Holky poraďte mi prosím. Koupila jsem v masně prejt..2 kostky takové a vypadá,že už je hotový jen ho ohřát...doufám... 😕 Můžu ho třeba frknout do remosky ho trochu opéct-ohřát jako sekačku?

nadis.h
27. říj 2009

Dadu gratulace. Je fajn, že je vše jak má být. 🙂 Možná mi to uniklo...Ale víte už pohlaví?

dadous
27. říj 2009

nadi ještě ne, no snad už příští tyden budem vědět 😉

dadous
27. říj 2009

jo mužeš ho dat do remosky 😉

nadis.h
27. říj 2009

No to si myslím, že už určo se ukáže na tom velkým utz. 😵

dadous
27. říj 2009

😖 nevím nevím, je to lenoch tak snad ho tam nějak přesvědčíme aby se ukazal 😀

nadis.h
27. říj 2009

Dadu já mám tajně veřejný typ, že to bude slečinka Daduška. 😉

dadous
27. říj 2009

hele my už tady doma taky tipujem, dadouš myslí taky že holka, a ja teda kluk 😵

meduna
autor
27. říj 2009

ahoj dadoušku,tak vše ok,no jak jinak,tak to má být 😉 jo Nadi já stará Retigovka ti poradím 😀 😀 ale tohle fakt vím,opeč ho ten prejtík

nadis.h
27. říj 2009

Medu opéct jako v remosce?Tak jak jsem psala a Dadousek?Já už to teda flákla do remosky a zatím je to takový,že do toho moc nemůžu rejpat páč se to rozpadá docela. 😕 To je zas hokus pokus. Doufám, že nebudeme mít ve finále jen samotné brambory se zelím. 😀

Dadu tak už jsme 2 proti 1. Tak to je jasný, že to bude madam. 🙂

meduna
autor
27. říj 2009

jo v remosce,no ono se to vždy rozpadá,je to takové sračkovité né? 😀

dadous
27. říj 2009

nadi ale bacha at to nespečeš moc, ono je to pak trdy jako okoraly 😝
medu no nevím jak dr pozna podle zasunu že je vše ok 😀

dadous
27. říj 2009

😀 sem myslela tvrdy 😀

nadis.h
27. říj 2009

Jo je to sračkovité. 😀 To je přesný výraz. 😀
Trdy netrdy doufám, že to udělám dobře. 😀

Dneska poslední 2 čudky a od zítra útrum... 😝 To budu protiva než si zvyknu.

dadous
27. říj 2009

😀 no hlavně aby ste to ukousaly 😀 ja vařím zelí, ted bych ho mohla furt 😝 ale ty noci pak 😀
nadi ty si na neschopence?

meduna
autor
27. říj 2009

jeste zelí,prdel se vám rozveselí 😀