IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. říj 2009

ježiš to je super, tak ted hezky těhotni 😀

dadous
29. říj 2009

a hlavně žadny stresy 😠 😵

nadis.h
29. říj 2009

To ne stres nemám. Stres jsem měla do teď.Však víte jak se to se mnou táhlo od dubna.Si myslím,že jsem měla nejdelší stimulku ze všech. 😀 I na sále mi to říkaly "holky" (mudra a sestřička) že teď už se mě snad "zbaví". 😀 Hlavně nemám stres z důvodu toho,že mám ty mrazáčky.Je to přece jen určitá "jistota" pro mě,protože to že ze mě vydolovali tohle je prostě zázrak.A ležet ted tady s pocitem,že když nevýjde tohle,tak další pokus kompletní a nedej bože že by se to táhlo ještě dýl než ted,tak to by mi tak dobře nebylo jako mi je.

nadis.h
29. říj 2009

Jdu si dát 20 bo jsem totál unavená. 🤐 No nebo spíše místo 20 pěknou aspon 3 hodinovku. 😀

dadous
29. říj 2009

to jo jen se dneska pěkně valej, s prďolkama malinkejma 😵

lenkacar
29. říj 2009

nadio takže už máš mimíska v sobě?

meduna
autor
29. říj 2009

Ahoj holky,
Nadi,tak to je bomba,tak dlouho se to táhlo a už je to!!!tak teď už pěkně těhotni 😵
Leni jak bylo v rachotě?

lenkacar
29. říj 2009

medu já jdu až v pondělí a úterý na 4hod. na zkoušku ..do té doby se musim dát do cajku ,mám migrénu jak bejk a bolí mě podbřišek a cíkam jak když mě za to platěj .. 🙄 😝

meduna
autor
29. říj 2009

a jejda,aby to nebyl zánět močáku,tak to jdeme stejně,taky jdu v pondělí už rabotat 😝

lenkacar
29. říj 2009

jsem normální vysloužilec ,já to nechci vidět a ted si vem ,že tam budeš na zkoušku moc toho asi dělat nebudu,kasa řízená počítačem ,tak tam nemůžu přijít a hned cosi dělat ,jen očumovat a vidět na sobě pohledy které tě zkoumají jestli jsi vhodný adept ..no nevim jestli to ustojim..balit taky nemůžu ,mají svůj styl ,všemu se učit .. 😝 ,achjo já tak nesnášim začátky, být někde za debila ..

lenkacar
29. říj 2009

a baba mě zkoumá z psychologického hlediska ,něco málo si pamatuju ze školy tak se snažim nedělat chyby ,ale je to taková hra ,člověk není sám sebou ..

dadous
29. říj 2009

jee leni tak to se aspon naučíš hezky zabalit darky pod strom 😵

meduna
autor
29. říj 2009

fuj to taky nenávidím,každej čumí jak to děláš,no jo,ale co bys to nezvládla,pokoukáš napíšeš si co a jak a půjde to,však tam nikdo nepřišel jako mistr světa hned.
Kapánek si připadám taky jako bych šla poprvé,ty už čekaj a ještě budou odpolední,jsem fakt nadšená 😝 ale nejhorší je představa,že prostě makat musím a kolik let ještě 😠

lenkacar
29. říj 2009

no dadu já nesnášim balení dárků 😀 😀 😀 😀 😝 ,ale třeby bych něco očumla ,no a jestli ne ,tak by mě vyprovodily rychlým krokem ..jdu tam s tím ,že tam budu jako ve škole ..a ještě se příjemně tvářit na babu co si vymýšlí píčovinky .. 😀 😀 😝

dadous
29. říj 2009

medu mladí v prdeli a do duchodu daleko 😝

lenkacar
29. říj 2009

to abych už začla něco nacvičovat před zrcadlem ..abych když si budu myslet že je kráva ,vypadala jako plástev medu 😀 😀 😀

lenkacar
29. říj 2009

dadu ,hodně daleko ☹ ☹ ☹ ☹

lenkacar
29. říj 2009

já potřebuju být fit a sesypou se na mě všechny choroby 🙄 ,jinak na úterek jsem objednaná na gyndu a proberu tam s ní ty vyšetřeníčka co mi doporučili na imunu.. 😉

meduna
autor
29. říj 2009

to jo,to je o nervy,jak přijde nějaká kráva co tě deptá a ty se musíš tvářit jak cukrkandl,ale nejraději bys jí poslala do prdele.Proto pleskám hadrem,mám klid a nemusím se na nikoho dementně usmívat 😀
Ahoj dadu 🙂

lenkacar
29. říj 2009

medu já chtěla taky k hadru ..ale ani ten hader neni .. 🙄 ,strašná doba ..

meduna
autor
29. říj 2009

jo a ani nevím co ti všechno doporučili na tom imunu 😕

meduna
autor
29. říj 2009

ale co mě sere jako nejvíc,že hákuju soboty,neděle,svátky,to mě nervuje,nic si nemůžu naplánovat,protože plán je vždycky jen na jeden týden 😠

lenkacar
29. říj 2009

to co jsem ti psala 😀 😀 😀 😀 rozumim jenom chlamydie a trobofilní mutace a ureaplasma .. 😀 😀 😀

meduna
autor
29. říj 2009

ajo 😕

lenkacar
29. říj 2009

no to my v krámu měli rozpis na měsíc a tady něco taky řikala že se domluvíme po týdnu ..ježiš to mě taky jebne ..

meduna
autor
29. říj 2009

ureaplasma...co to je,to jsou ale vyfikundace

lenkacar
29. říj 2009

co já vim ,prej to sídlí v pípě..nějakej virus nebo co ..léčí se to antibiotikama a jen tak se toho nezbavíš .. 🙄

meduna
autor
29. říj 2009

no u nás jen po týdnu,takže když se mě někdo zeptá co bude příští týden,tak nevím,nic se prostě plánovat nedá.Ty vole piji kopřivovej čaj,tak to mě usmrtí,ten jde do hajzlu,fuj to má vocas hnusnej když polknu 😝 😝 😝

lenkacar
29. říj 2009

máš u tohop příznaky co mám já 😕 😕 😕 pocit plnýho močáku ,bolesti hlavy ,závratě atd.. 😝