IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
3. lis 2009

Dadouš je už doma?nebo má nočňucha 😝

dadous
3. lis 2009

ne ani na pc nebudeš mít tolik času 😀 ale neboj to jen ze začatku 😀

dadous
3. lis 2009

jo je doma, nataženej u telky a čumí na supermana 😀 ale zejtra ma volno 😵

meduna
autor
3. lis 2009

myslete na ten prosinec jo,jak budou trhy dám vědět

meduna
autor
3. lis 2009

ty vole superman 😀 😀 😀

meduna
autor
3. lis 2009

a když jsi si dotáhla Karlose,jak si chodila často s ním ven aby ti nedojil po bytě

dadous
3. lis 2009

jo s tím počítame, ted dělaj dost přesčasu, takže si pak na patek vezme kdyžtak volno 😵

meduna
autor
3. lis 2009

jo,zatímco já budu v práci bude se vám věnovat erko a jak dorazím já,tak i já 😉

dadous
3. lis 2009

jasan 😀 hele to už si nepamatuju, ale určitě po každym jídle, a to štětně by mělo bejt naučeny, bdto kviknout a nebo se bude zdržovat u dveří 😵

meduna
autor
3. lis 2009

jo 😕 tak to mu budu dávat jednou za den 😀 😀 😀 aby moc nechcalo 😀 😀
kolik máte stupňů:tady 8 😕 teď jsem zahlédla kousek modrého nebe,to bylo skoro jako orgáč,po tak dlouhí době modré nebe 😀

dadous
3. lis 2009

tady jsou 2 stupně a kyda a kyda 😝 asi doběhnu na pudu pro vanoční světylka do okna 😀

meduna
autor
3. lis 2009

no,tady už to jede ve výlohách.Já mívám podzimní výzdobu,letos jsem to nějak nestihla,tak to tady hned navánočním.Hele,když jsem tady první rok,tak mi řádně jebalo ze stesku a cítila jsem se tady sama,tak jsem si jak mi hrabalo už 1.11 udělala stromek,na štědrý večer jsem pak zavadila a zůstala jen kostra 😀 😀

meduna
autor
3. lis 2009

dlouhé,to byl překlep

dadous
3. lis 2009

😀 no to my mame umělej, ale od příštího roku zas najedem na živej, možna 😅 ale určo se pořídí velkej strom, jak jsem koukala v polsku, tak tam měli nadherny uměly a nerozeznaš je od živyho 😵 😵 my ted mame jen takovyho sotva metrovyho mrzačka, ale ten pak přijde do dětsaku 😀

meduna
autor
3. lis 2009

uměláka nechci zatím,tady každý rok přijede děda co má les a prodává stromky,máme ho před oknama,to je takový pěkný,jak děděk přijede,vím,že jsou vánoce 😵 No příští musíte mít už živej,to už na něho bude Nikolka koukat 😵 Vaječňák letos nebude asi,máma nepřijede a babička už není a ta dělala dobrej,mňam,no a já s mojim kuchařským uměním,se radši pokoušet nebudu,to bych zase určitě vyrobila něco nového 😀 😀

dadous
3. lis 2009

ja ti přivezu 😵 a dame si do sosačku 😅 udělam dvojitou davku 😀

meduna
autor
3. lis 2009

tak jo 😵 třeba taky něco udělám,rum mám a to salko by musel koupit Roman,až pojede pro cigára do čech

dadous
3. lis 2009

tak pak mužem udělat spolu 😵

meduna
autor
3. lis 2009

tak jo,nevoz nic a uklohníme ho tady a zbytek si vemeš dom,protože u nás by se to nevypilo.To je pakec,jak jsou jen dva lidi,plno žrádla se vyhodí.jak je víc lidí je to lepší

dadous
3. lis 2009

třeba to všechno vypijem 😀

meduna
autor
3. lis 2009

taky možný 😀 ale toho se nedá vychlastast hodně,je to stěnolez a tlamolep

meduna
autor
3. lis 2009

pamatuješ jak se pila broskvová,zelená a griotka 😀

dadous
3. lis 2009

😀 to teda, ale když od rana během dne popíjíš tak maš pořad veselou naladu 😀

meduna
autor
3. lis 2009

nebo bouchaná tequila 😝

dadous
3. lis 2009

😀 a merunkovice 😝 😝

meduna
autor
3. lis 2009

to u mě to tak právě není,chlastám,chlastám,dobrá nálada a najednou musím spát 😀

meduna
autor
3. lis 2009

tak po meruňkovici jsem blila z druhého patra z okna 😔

meduna
autor
3. lis 2009

tvrdý nebrat.jenže já nevydržím už nic,dám dvě decky vína a jsem na sračky,to je divný a dříve litr,to byla moje hranice 😕

dadous
3. lis 2009

teqilu jsem nikdy nepila 😝 a merunka mě taky pozlobila, od ty doby 😝 😝

dadous
3. lis 2009

ja jsem na jednu stranu rada že ted nemužu pít, když si vzpomenu na ty kruty rana po opici 😝